Uždaryti
Mano SKELBIU
Lankomiausias skelbimų portalas

Vaismedžių sodinukai, vaiskrūmiai, šilauogės

domina 2014-03-29 19:57
kokios kainos tresniu?aciu
Savininkas | Danutė 2014-03-30 21:34
Trešnės kaina priklauso nuo sodinuko dydžio(amžiaus) ir yra 25-30Lt ribose.
sodininkas 2014-04-07 10:28
Žemė durpinga, labai. Ar derės abrikosas ?
Savininkas | Danutė 2014-04-07 11:38
Durpinga žemė - nėra tinkamiausia vieta abrikosui augti, nes paprastai būna ir rūgšti, tad ją teks kalkinti, kad kaulavaisiai ne tik žydėtų , bet ir derėtų. Bandykit auginti, gal išeis. Rekomenduoju kasant augalui duobę į jos dugną įdėti ir molio- tai pagerintų abrikoso augimo sąlygas. Labai svarbu, kad dirvožemis būtų neįmirkstantis,- normalaus drėgnumo. Šlapioje, durpingoje vietoje abrikosas neaugs.
Sveiki, 2014-04-13 00:28
ar galetumet vaismedziu pristatyt Kauno mieste neigaliam zmogui?Jis neturi galimybiu pas jus atvykti
Danutė 2014-04-13 16:51
Paskambinkite.
riunis 2014-04-14 17:51
kokia kaina,abrikoso sodinuko.ir per kiek metu jis pradeda duoti vaisius
Danutė 2014-04-14 21:49
Abrikoso sodinuko kaina 25 Lt. Kitus metus toks augalas jau žydės ir duos derlių. Kai kurie abrikosų sodinukai jau dabar yra sukrovę žiedus. Žinoma, šiemet derėti jiems nereikėtų leisti - pirmiausia vaismedžiai turi prigyti bei gerai įaugti į žemę ir tik po to, t.y. sekančiais metais - derėti.
,,, 2014-05-11 20:18
dar vaismedzius pardavinejat?
Savininkas | Danute 2014-05-11 22:45
Dar turime vaismedžių vazonuose. Pardavinėjam:).
Natalja 2014-05-18 20:31
Laba diena,o abrikosų "Severnyj triumf" kokia kaina?Ar Lietuvoje gali jie užaugti?
Savininkas | Danutė 2014-05-18 20:41
Abrikosai kainuoja 30Lt. Lietuvoje jie auga: ne tik vidurinėje jos dalyje, bet ir rytinėje: Vilniuje, Molėtuose, Zarasų krašte. Tai augalas pritaikytas augti pamaskvėje: ten žiemos dar atšiauresnės. Šie kaulavaisiai šalčio nebijo, jiems žiemą labiau gali pakenkti atolydžiai ir po jų sugrįžę šalčiai: tuomet gali nukentėti žiediniai pumpurai. Abrikosams netinka užmirkusios dirvos. T
Aivaras 2014-09-23 07:18
Labas rytas, gal rugsejo 26-28 dienomis dalyvausit Klaipedos "Frezijos" mugeje?
Savininkas | Danutė 2014-09-23 21:35
Sveiki, nedalyvausime - mes nespėjam pilno asortimento rugsėjo pabaigoje paruošti parodai, nes ruošiantis tektų mums daryti masinį mechanizuotą kasimą - o tai daryti dar yra per anksti - ne visi augalai pilnai subrendę, tad ir nesiskubinam raut ko negalima pirma laiko.
O žemuogių- 2014-12-27 09:32
-braškių ar turite? Taip pat norime žieminių/vasarinių agrastų ir raudonujų/juodujų serbentų labai!
Savininkas | Danutė Manarkienė - Sodaitytė 2014-12-27 16:38
Sveiki,Jūsų norus pasistengsime pilnai patenkinti:agrastų ir serbentų turime prisiauginę ,o dėl braškių parekomenduosiu kur galima Babtuose patikimai įsigyti tikrai kokybiškų daigų.
ramunas 2015-03-09 17:09
Sveiki,ar siunciate sodinukus i kitus miestus,pvz.Alytu?
Savininkas | Danutė Manarkienė - Sodaitytė 2015-03-09 17:40
Deja,nesiunčiame augalų.Tai padaryti ir sunkoka būtų dar ir dėl to,kad jie nemaži,šakoti,tad krovinių gabenimo firmoms būtų nestandartiniai kroviniai. Laukiame Jūsų atvykstant į medelyną. Iki Vilniaus nuvažiuojame į ten organizuojamas muges ir atvežam vilniečiams priimtus išankstinius užsakymus.Gaila,Alytaus nepasiekiame.
Lina 2015-03-18 22:48
Sveiki mes norime medziu isigyti bet esame is klaipedos
Savininkas | Danutė 2015-03-18 23:36
Susikambinkime. Jūs pateiksite užsakymą, mes suruošim viską. Atvažiuosit ir pasiimsit.
as 2015-03-19 21:28
ar turite vysniu sodinuku vazonuose
Savininkas | Danutė 2015-03-20 21:49
Kažkiek turime ,bet ne visų veislių. Tas vyšnias,kurias ką tik susodinome,pardavinėsim vėliau,kai jos pilnai ısišaknydins. Tuomet bus platesnis asortimentas vazonuose. Dabar pirkite vyšnias,kastas tiesiai iš žemės_ypač gražūs sodinukai su idealiom šaknim. Yra veislių pasirinkimas,prigijimas garantuotas 100%.
egis 2015-03-22 11:10
Sveiki kokiu turite gervuogiu sodinuku?ir kokia kaina?
Savininkas | Danute 2015-03-23 11:25
Gervuoges vazonuose. GAZDA i.r LOCH TAY. Kaina 5-6€.
pirkejas 2015-03-24 13:33
Turite slyvu,ir abrikosu ir koke butu kaina.?
Savininkas | Danute 2015-03-24 20:56
Turime ir slyvų ,ir abrikosų,asortimentas platus,augalai puikūs. Kaina priklauso nuo sodinuko amžiaus,dydžio ir yra 7-8,max 10€ ribose.
Savininkas | Danutė Manarkienė - Sodaitytė 2015-03-27 20:44
Uzsakymus internetu priimmame,bet teks atsiimti atvykti patiems.Uzsakant knurodykite savo tel. Nr.susisiekti tiesiogiai. Per kurjeri nesiunciame,nes sodinukai grazus,sakoti,toli grazu iki kurjeriu pageidaujamu aukscio ir plocio standartu:tai medeliai,ne ryksteles.
Savininkas | Danutė Manarkienė - Sodaitytė 2015-03-27 20:56
Nedalyvaujame. Dalyvaujame Vilniuje.
romas 2015-03-30 21:35
sveiki.kada prekiausite Vilniuje
Savininkas | Danute 2015-03-30 21:38
Vilniuje mugė prie Banginio 04 18-19d.
Audronė 2015-05-27 11:45
Laba diena,norėjau pasiteirauti ar augtų kriaušės,abrikosai, ir kokios veislės jei aplinkui yra pušynas ir tujų gyvatvorė?
Savininkas | Danutė 2015-05-27 21:57
Jei pasodinsite vaismedžius visai šalia tujų- tai nelabai gerai, nes tujos nusiurbs ir maistą , ir vandenį. Pas mane prie namų vieni kaimynai tujomis sklypų ribą atsižymėję, bet dėl to kriaušės nekenčia, nes jos toliau nuo tos gyvatvorės auga. Tas pats ir su pušimis- visai šalia nepageidaujama kaiminystė. Viskas priklauso nuo atstumo: mano vienas sodas pačioje pamiškėje- ir nieko, svarbu, kad ne po miško medžiais sodinukai auga. Jei šviesos pakaks, su maisto medžiagom augalui galima ir reikia pagelbėti, nes paprastai kur auga pušys būna smėlinga ir skurdoka dirva- augs medeliai, bet juos laikas nuo laiko papildomai patręšti , ypač organinėm trąšom būtų gerai. Tokiu atveju augalus rekomenduočiau rinktis kuo patvaresnius, nereiklius, pvz. kriaušes Russkaja krasavica, Osieniaja liubimica, Mramornaja, Beloruskaja pozdniaja. Abrikosą Šiaurės triumfą, o dar geriau- jo sėjinuką (tai būtų hibridas su latviškais abrikosais). Turėtų įsikabinti ir augti. Pabandykite.
Kita Audronė 2015-06-16 14:13
Sveiki. Susidomėjau sodinukais vazonuose. Kiek skiriasi kainos vazonuose ir pavasari nevazonuose? Domna visko po truputi. Ar apsimoka dabar? Ar vistik apsimoka laukti kitų metu pavasario. Ačiu.
Savininkas | Danutė 2015-06-17 07:35
Kainos vazonuose nuo kainų ,perkant augalus iškastus tiesiai iš grunto, skiriasi minimaliai. Pavasarinės medelių kainos buvo nuo 7 iki 10 eurų. Dabar kainos 8-9-10. Kaina priklauso nuo sodinuko ir konteinerio dydžio ir praktiškai mažai skiriasi nuo pavasarinės, perkant plikomis šaknimis. Augalai susodinti minkštuose konteineriuose (storesnės plėvelės) ,dėl to jų šaknys nesusisuka. Tai garantuoja žvalų ir energingą medelių augimą, nes ir vadinami vazonai yra 8-9, 10-12 ltr talpos ir užpildomi labai geru profesionaliu Durpetos substratu PROFI 2. Tad tikrai apsimoka sodinti dabar. Augalai nepajus persodinimo streso, puikiai įsišaknys naujoje vietoje. Jūs sutaupysite ir laiko, nes kitąmet jau galėsite ir paragauti vaisių . Kai kurie sodinukai jau su užmegztais vaisiais dabar.
Zigmas 2015-06-21 12:43
Sveiki. Norejau paklausti ar abrikosas bei graikinis riešutmedis derės pasodintas priesmėlį?
Savininkas | Danutė 2015-06-21 12:49
Derės, kur jie dėsis nederėję. Augalai geba prisitaikyti prie aplinkos. Žinoma, jiems reikia padėti: bent minimaliai kasmet patręšiant papildomai, nes smėlio dirvožemiai yra neturtingi maisto medžiagomis.
Danute 2015-07-06 09:00
Laba diena, ar turite aktinidijų, jei taip tai kokiomis kainomis ir gal patarsit kokios rušies pirkti, labai ačiū
Savininkas | Danute 2015-07-07 11:02
Aktinidijų turime. Jų yra taip vadinamų dailiųjų(akcinidia arguta) ir margalapių (actinidia kolomikta). Margalapės aktinidijos yra atsparesnės šalčiams, pvz. mūsų turima savidulkė veislė "Daktaras Šimanovskis" gali atlaikyti net iki -40 laipsnių šalčio. Noks vaisiai rugpj.mėn., bet jie bus mažesni negu dailiųjų aktinidijų. Dailiųjų aktinidijų turime gan žinomą savidulkę veislę "Issai'- žalios spalvos vaisiais bei moterišką Geneva veislę,- rausvos spalvos vaisiais. Jai reikia vyro,jis ir vadinas Male. Dailiųjų aktinidijų uogos yra stambesnės, bet patys augalai ištveria šalčius mažiau - iki -30 laipsnių. Kainos yra 8-10 eurų ribose. Jeigu Jums reikia kuo atsparesnės- tai rinkitės margalapę-jos ir lapai išsimargina l.gražiai, bus aplinkoje patrauklus spalvinis akcentas
Savininkas | Danute 2015-07-07 11:06
P.S. Dailiosios aktinidijos vyrų (Male) irgi turime.
zita 2016-04-12 09:41
Ar dalyvausite Klaipedoje Frezijos mugeje?
Savininkas | Danutė Manarkienė - Sodaitytė 2016-04-12 15:58
Deja,Klaipėdoje nebūsime prie Frezijos.
as 2016-10-24 17:12
Ar turite svarainiu? Kokia butu kaina ir ar siunciate?
Danutė Manarkienė - Sodaitytė 2016-10-24 17:31
Svarainiu neturime.
Jovita 2017-04-07 22:00
Labas vakaras kada prades tresnes dereti uogas
Savininkas | Danute 2017-04-07 23:01
Sveiki, šiemet pasodintos trešnės kitais metais tikriausiai keletą uogų sunokins paragavimui.
Jovita 2017-04-08 12:25
Koke kaina
Erika 2017-04-08 13:03
Sveiki,ar turite svyranciu silkmedziu?
Savininkas | Danute 2017-04-08 21:16
Svyranciu silkmedziu neturime, bet turim dekoratyviniu raitytu silkmedziu.
as 2017-04-10 23:17
Domintų slyvos ir abrikoso hibridas. Ar pas mus jis nepasiteisino?
Savininkas | Danute 2017-04-11 05:04
Ne stebuklų laukas...Jūs esat visiškai teisus- nepasiteisina pas mus. Tokia realybė. Dėl to ir nedauginu. Auga kolekcijoje, tik tiek.
Irena 2017-05-01 19:49
Sveiki, domina jusu medeliai, jau paruošiau sodui vieta. Mes gyvenam Vilniaus raj. Gal busite šiose vietose?
Savininkas | Danute 2017-05-02 06:33
Atvykit, Irena,pas mus į medelyną, kol dar nevėlu sodinti kastus tiesiai iš žemės. Pavasarį ypač aktualu susisodint kaulavaisius. Obelis,kriaušes be didelės rizikos ir rudenį galima sodint.
as 2017-05-03 12:39
sveiki,sakykit zemaugiu arba koloniniu kriausiu neturit?
Savininkas | Danutė 2017-05-03 22:23
Kolonines kriaušes šiuo metu pabaigėme. Yra vidut.augumo kriaušių.
Susidomejusi 2017-05-08 19:56
Laba diena gal turit koloniniu obelu vazonuose? Kokia butu kaina? Dekui
Savininkas | Danute 2017-05-08 22:02
Kolonines obelys dar i vazonus nesusodintos,keleto dienu begyje ten atsidurs. Jos dar prasproge minimaliai, tad dar galima sodinti ir be vazonu, prigis. Dabar orientacine kaina 10. Su vazonais bus 11- 12. Pries atvykdami informuokit telefonu apie vizita. Mano tel.869833529
Siga 2017-05-13 22:24
Ar turite slyvu "Lase"?
Savininkas | Danute 2017-05-13 22:53
Sveiki, Lase slyvos dabar neturime pardavime.
2017-05-27 16:30
Sveiki, kiek kainuoja vynmedžiai? Ir arba galima juos vasarą sodinti?
Savininkas | Danute 2017-05-27 16:35
Vynmedziai auga vazoneliuose. Juos kaip tik dabar ir yra palankus metas sodinti, dirva jau isilusi. Kaina 7eur.
Andrius 2017-06-08 15:03
Sveiki. Kokiu veisliu turite silauogiu? Kokio amziaus ir kokia kaina? Jusu internetiniam puslapi nerandu ju o skelbime rasote kad turite
Savininkas | Danute 2017-06-08 16:10
Praktiskai likęs dabar Bluecrpopas ir keli vnt.Patriot ir Bluejay. Dvimetes ir trimetes. Krūmai dideli. Kaina 5- 6 eur.
Rasa 2018-02-19 03:53
Sveiki,noriu pasisodinti silauogiu,kokia veisle rekomenduotumete jus,ir kokia butu kaina uz vnt,pirkciau 100vnt,aciu,
Savininkas | Danute 2018-02-19 11:43
Susisiekit prašom tiesiogiai telefonu . Kaina- derybų objektas. Veisles bent dvi rekomenduoju rinktis, nesvarbu, kad savidulkiai augalai- būtų geresnis apsidulkinimas ir gausesnis derlius. Tad manau būtų tikslinga rinktis is veislių Duke, Patriot, Bluecrop. Nerekomenduoju vėlyvų.
As 2018-03-19 00:03
Ar ateinantį savaitgalį nebus vėlu nupurkšti vaismedžius karbamido ir vario tirpalu?
Savininkas | Danute 2018-03-19 00:13
Purškiama iki pumpurų brinkimo, kai tik pasidaro kelių laipsnių teigiama temperatūra. Žemė dar įšalus ir staigaus atšilimo nėra, manau dar suspėsim nupurkšti ir nenudeginti .
2018-03-26 18:53
Gal žinote, kada bus pavasario mugė Vilniuje (prie banginio) ir ar joje dalyvausite?
Savininkas | Danute 2018-03-26 20:05
Girdejau tokius gandus, kad Senukai lyg visai neorganizuos .Mes atvežam kelis kart per sezoną vilniečiams sodinukus pagal išankstinius užsakymus adresu PANEVĖŽIO GT.19, tarp Lelijos namo ir Aibes parduotuves į ten esančią aikštelę.Orientuokimės , kad tai bus po Velykų, kai normaliai atšils. Data konkreti vėliau paskelbta, nedrįstu prognozuoti, kai tokie orai ir viskas įšalę. Paskambinkite,nes vežam suformuotus užsakymus. Tel.869833529
2018-05-27 11:35
Laba diena, Ar turite dvimečių šilauogių ir ar dar nepervelu sodinti?
Savininkas | Danute 2018-05-28 06:02
Sveiki, niekas nepervėlu sodinti- augalai indeliuose, imat ir sodinat nors ir liepos vidury.
And 2019-03-05 15:06
Ksda vilniuj budit ir kurioj vietoj tikslisu kurioj mugej
Savininkas | Danutė 2019-03-05 16:06
Mes vežam vilniečiams išankstinius užsakymus, orientuokimės, kad pirmas važiavimas bus kovo pabaigoj, kai tik oria tai leis daryti. Vešime ir balandžio mėn. Susisiekit prašom su manim telefonu nr. 869833529,iš anksto(bent prieš savaitę) asmeniškai pranešime kur ir kada būsime su medeliais. Apie atvykimą skelbiame ir fb: Sodaitytės medelynas. Babtai
as 2020-03-29 10:53
Kokia augalų pristatymo kaina į namus?
Savininkas | Danutė 2020-03-29 10:57
Priklauso nuo augalų svorio. Skambinkite, pasiškinsiu smulkiau . Siunčiam pper DPD.
Domina 2020-05-01 09:47
Laba diena, ar turite šilauogiu 3-4 metų?
Savininkas | Danutė 2020-05-02 08:58
Jau parduotos....
laura 2020-05-03 00:44
Kokio dydžio ir kokia kaina yra persikų sodinukai ir ar jie atsparūs šalčiui? Ačiū
Savininkas | Danutė 2020-05-03 01:02
Šiuo momentu visi persikai jau parduoti.
as 2020-11-03 21:04
Ar būtų galima po to kai šiek tiek atšals iškeisti šokoladą į porą graikinio riešutmedžio šakelių?
Savininkas | Danutė 2020-11-04 06:52
Galima.
Inga 2021-03-20 22:05
Laba diena, gal turetumete kriauses poskiepiu parduoti?
Savininkas | Danutė 2021-03-21 01:02
Sveiki, Visus poskiepius išsiauginę tik savoms reikmėms. Pardavimui nėra.
Savininkas | Danutė 2022-07-24 10:28
Sveiki, Parduodam. Tai darom pavasarį, kai pasisodinam ir jei kažkas lieka. Didesnė tikimybė, gal būt, kad liks pardavimui slyvų ar vyšnių poskiepių. Obelų ir kriaušių - ne. Žiemos metu mes poskiepius laikom prikastus lauke, tad kaip jūs įsivaizduojat žieminę prekybą, jei žemė įšalus? Rekomenduoju poskiepių pasiieškoti vėlai rudenį ir sandėliuoti taip, kad galėtumėt viduržiemį prie jų prieiti ir pasiimti.
Svetlana 2024-04-21 08:50
Laba diena. Ar turite koloninių vaismedžių-trešnių bei slyvų?
Savininkas | Danutė 2024-04-21 08:52
Turime.
Virgilijus 2025-05-06 20:10
Sveiki ar turite abrikosų? Kokių veislių galite pasiūlyti?
Savininkas | Danutė 2025-05-07 03:08
Yra vazonuose Tiina, Severnyj triumf ir Ritausma veislių sodinukų. Daugiau info apie juos telefonu +37069833529.
Įkeliama...
Kategorijoje: