Trešnės kaina priklauso nuo sodinuko dydžio(amžiaus) ir yra 25-30Lt ribose.
sodininkas2014-04-07 10:28
Žemė durpinga, labai. Ar derės abrikosas ?
Savininkas|Danutė2014-04-07 11:38
Durpinga žemė - nėra tinkamiausia vieta abrikosui augti, nes paprastai būna ir rūgšti, tad ją teks kalkinti, kad kaulavaisiai ne tik žydėtų , bet ir derėtų. Bandykit auginti, gal išeis. Rekomenduoju kasant augalui duobę į jos dugną įdėti ir molio- tai pagerintų abrikoso augimo sąlygas. Labai svarbu, kad dirvožemis būtų neįmirkstantis,- normalaus drėgnumo. Šlapioje, durpingoje vietoje abrikosas neaugs.
Sveiki,2014-04-13 00:28
ar galetumet vaismedziu pristatyt Kauno mieste neigaliam zmogui?Jis neturi galimybiu pas jus atvykti
Danutė2014-04-13 16:51
Paskambinkite.
riunis2014-04-14 17:51
kokia kaina,abrikoso sodinuko.ir per kiek metu jis pradeda duoti vaisius
Danutė2014-04-14 21:49
Abrikoso sodinuko kaina 25 Lt. Kitus metus toks augalas jau žydės ir duos derlių.
Kai kurie abrikosų sodinukai jau dabar yra sukrovę žiedus. Žinoma, šiemet derėti jiems nereikėtų leisti - pirmiausia vaismedžiai turi prigyti bei gerai įaugti į žemę ir tik po to, t.y. sekančiais metais - derėti.
,,,2014-05-11 20:18
dar vaismedzius pardavinejat?
Savininkas|Danute2014-05-11 22:45
Dar turime vaismedžių vazonuose. Pardavinėjam:).
Natalja2014-05-18 20:31
Laba diena,o abrikosų "Severnyj triumf" kokia kaina?Ar Lietuvoje gali jie užaugti?
Savininkas|Danutė2014-05-18 20:41
Abrikosai kainuoja 30Lt. Lietuvoje jie auga: ne tik vidurinėje jos dalyje, bet ir rytinėje: Vilniuje, Molėtuose, Zarasų krašte. Tai augalas pritaikytas augti pamaskvėje: ten žiemos dar atšiauresnės.
Šie kaulavaisiai šalčio nebijo, jiems žiemą labiau gali pakenkti atolydžiai ir po jų sugrįžę šalčiai: tuomet gali nukentėti žiediniai pumpurai.
Abrikosams netinka užmirkusios dirvos. T
Aivaras2014-09-23 07:18
Labas rytas, gal rugsejo 26-28 dienomis dalyvausit Klaipedos "Frezijos" mugeje?
Savininkas|Danutė2014-09-23 21:35
Sveiki, nedalyvausime - mes nespėjam pilno asortimento rugsėjo pabaigoje paruošti parodai, nes ruošiantis tektų mums daryti masinį mechanizuotą kasimą - o tai daryti dar yra per anksti - ne visi augalai pilnai subrendę, tad ir nesiskubinam raut ko negalima pirma laiko.
O žemuogių-2014-12-27 09:32
-braškių ar turite?
Taip pat norime žieminių/vasarinių agrastų ir raudonujų/juodujų serbentų labai!
Sveiki,Jūsų norus pasistengsime pilnai patenkinti:agrastų ir serbentų turime prisiauginę ,o dėl braškių parekomenduosiu kur galima Babtuose patikimai įsigyti tikrai kokybiškų daigų.
ramunas2015-03-09 17:09
Sveiki,ar siunciate sodinukus i kitus miestus,pvz.Alytu?
Deja,nesiunčiame augalų.Tai padaryti ir sunkoka būtų dar ir dėl to,kad jie nemaži,šakoti,tad krovinių gabenimo firmoms būtų nestandartiniai kroviniai. Laukiame Jūsų atvykstant į medelyną.
Iki Vilniaus nuvažiuojame į ten organizuojamas muges ir atvežam vilniečiams priimtus išankstinius užsakymus.Gaila,Alytaus nepasiekiame.
Lina 2015-03-18 22:48
Sveiki mes norime medziu isigyti bet esame is klaipedos
Savininkas|Danutė2015-03-18 23:36
Susikambinkime. Jūs pateiksite užsakymą, mes suruošim viską. Atvažiuosit ir pasiimsit.
as2015-03-19 21:28
ar turite vysniu sodinuku vazonuose
Savininkas|Danutė2015-03-20 21:49
Kažkiek turime ,bet ne visų veislių. Tas vyšnias,kurias ką tik susodinome,pardavinėsim vėliau,kai jos pilnai ısišaknydins. Tuomet bus platesnis asortimentas vazonuose. Dabar pirkite vyšnias,kastas tiesiai iš žemės_ypač gražūs sodinukai su idealiom šaknim. Yra veislių pasirinkimas,prigijimas garantuotas 100%.
egis2015-03-22 11:10
Sveiki kokiu turite gervuogiu sodinuku?ir kokia kaina?
Savininkas|Danute2015-03-23 11:25
Gervuoges vazonuose. GAZDA i.r LOCH TAY.
Kaina 5-6€.
pirkejas2015-03-24 13:33
Turite slyvu,ir abrikosu ir koke butu kaina.?
Savininkas|Danute2015-03-24 20:56
Turime ir slyvų ,ir abrikosų,asortimentas platus,augalai puikūs. Kaina priklauso nuo sodinuko amžiaus,dydžio ir yra 7-8,max 10€ ribose.
Laba diena,norėjau pasiteirauti ar augtų kriaušės,abrikosai, ir kokios veislės jei aplinkui yra pušynas ir tujų gyvatvorė?
Savininkas|Danutė2015-05-27 21:57
Jei pasodinsite vaismedžius visai šalia tujų- tai nelabai gerai, nes tujos nusiurbs ir maistą , ir vandenį. Pas mane prie namų vieni kaimynai tujomis sklypų ribą atsižymėję, bet dėl to kriaušės nekenčia, nes jos toliau nuo tos gyvatvorės auga. Tas pats ir su pušimis- visai šalia nepageidaujama kaiminystė. Viskas priklauso nuo atstumo: mano vienas sodas pačioje pamiškėje- ir nieko, svarbu, kad ne po miško medžiais sodinukai auga. Jei šviesos pakaks, su maisto medžiagom augalui galima ir reikia pagelbėti, nes paprastai kur auga pušys būna smėlinga ir skurdoka dirva- augs medeliai, bet juos laikas nuo laiko papildomai patręšti , ypač organinėm trąšom būtų gerai.
Tokiu atveju augalus rekomenduočiau rinktis kuo patvaresnius, nereiklius, pvz. kriaušes Russkaja krasavica, Osieniaja liubimica, Mramornaja, Beloruskaja pozdniaja.
Abrikosą Šiaurės triumfą, o dar geriau- jo sėjinuką (tai būtų hibridas su latviškais abrikosais). Turėtų įsikabinti ir augti. Pabandykite.
Kita Audronė2015-06-16 14:13
Sveiki. Susidomėjau sodinukais vazonuose. Kiek skiriasi kainos vazonuose ir pavasari nevazonuose? Domna visko po truputi. Ar apsimoka dabar? Ar vistik apsimoka laukti kitų metu pavasario. Ačiu.
Savininkas|Danutė2015-06-17 07:35
Kainos vazonuose nuo kainų ,perkant augalus iškastus tiesiai iš grunto, skiriasi minimaliai. Pavasarinės medelių kainos buvo nuo 7 iki 10 eurų. Dabar kainos 8-9-10. Kaina priklauso nuo sodinuko ir konteinerio dydžio ir praktiškai mažai skiriasi nuo pavasarinės, perkant plikomis šaknimis. Augalai susodinti minkštuose konteineriuose (storesnės plėvelės) ,dėl to jų šaknys nesusisuka. Tai garantuoja žvalų ir energingą medelių augimą, nes ir vadinami vazonai yra 8-9, 10-12 ltr talpos ir užpildomi labai geru profesionaliu Durpetos substratu PROFI 2.
Tad tikrai apsimoka sodinti dabar. Augalai nepajus persodinimo streso, puikiai įsišaknys naujoje vietoje. Jūs sutaupysite ir laiko, nes kitąmet jau galėsite ir paragauti vaisių . Kai kurie sodinukai jau su užmegztais vaisiais dabar.
Zigmas2015-06-21 12:43
Sveiki. Norejau paklausti ar abrikosas bei graikinis riešutmedis derės pasodintas priesmėlį?
Savininkas|Danutė2015-06-21 12:49
Derės, kur jie dėsis nederėję. Augalai geba prisitaikyti prie aplinkos. Žinoma, jiems reikia padėti: bent minimaliai kasmet patręšiant papildomai, nes smėlio dirvožemiai yra neturtingi maisto medžiagomis.
Danute2015-07-06 09:00
Laba diena, ar turite aktinidijų, jei taip tai kokiomis kainomis ir gal patarsit kokios rušies pirkti, labai ačiū
Savininkas|Danute2015-07-07 11:02
Aktinidijų turime. Jų yra taip vadinamų dailiųjų(akcinidia arguta) ir margalapių (actinidia kolomikta).
Margalapės aktinidijos yra atsparesnės šalčiams, pvz. mūsų turima savidulkė veislė "Daktaras Šimanovskis" gali atlaikyti net iki -40 laipsnių šalčio. Noks vaisiai rugpj.mėn., bet jie bus mažesni negu dailiųjų aktinidijų.
Dailiųjų aktinidijų turime gan žinomą savidulkę veislę "Issai'- žalios spalvos vaisiais bei moterišką Geneva veislę,- rausvos spalvos vaisiais. Jai reikia vyro,jis ir vadinas Male.
Dailiųjų aktinidijų uogos yra stambesnės, bet patys augalai ištveria šalčius mažiau - iki -30 laipsnių.
Kainos yra 8-10 eurų ribose.
Jeigu Jums reikia kuo atsparesnės- tai rinkitės margalapę-jos ir lapai išsimargina l.gražiai, bus aplinkoje patrauklus spalvinis akcentas
Savininkas|Danute2015-07-07 11:06
P.S. Dailiosios aktinidijos vyrų (Male) irgi turime.
Ar turite svarainiu? Kokia butu kaina ir ar siunciate?
Danutė Manarkienė - Sodaitytė2016-10-24 17:31
Svarainiu neturime.
Jovita2017-04-07 22:00
Labas vakaras kada prades tresnes dereti uogas
Savininkas|Danute2017-04-07 23:01
Sveiki, šiemet pasodintos trešnės kitais metais tikriausiai keletą uogų sunokins paragavimui.
Jovita2017-04-08 12:25
Koke kaina
Erika2017-04-08 13:03
Sveiki,ar turite svyranciu silkmedziu?
Savininkas|Danute2017-04-08 21:16
Svyranciu silkmedziu neturime, bet turim dekoratyviniu raitytu silkmedziu.
as2017-04-10 23:17
Domintų slyvos ir abrikoso hibridas. Ar pas mus jis nepasiteisino?
Savininkas|Danute2017-04-11 05:04
Ne stebuklų laukas...Jūs esat visiškai teisus- nepasiteisina pas mus. Tokia realybė. Dėl to ir nedauginu. Auga kolekcijoje, tik tiek.
Irena2017-05-01 19:49
Sveiki, domina jusu medeliai, jau paruošiau sodui vieta. Mes gyvenam Vilniaus raj. Gal busite šiose vietose?
Savininkas|Danute2017-05-02 06:33
Atvykit, Irena,pas mus į medelyną, kol dar nevėlu sodinti kastus tiesiai iš žemės. Pavasarį ypač aktualu susisodint kaulavaisius. Obelis,kriaušes be didelės rizikos ir rudenį galima sodint.
as2017-05-03 12:39
sveiki,sakykit zemaugiu arba koloniniu kriausiu neturit?
Savininkas|Danutė2017-05-03 22:23
Kolonines kriaušes šiuo metu pabaigėme.
Yra vidut.augumo kriaušių.
Susidomejusi2017-05-08 19:56
Laba diena gal turit koloniniu obelu vazonuose? Kokia butu kaina? Dekui
Savininkas|Danute2017-05-08 22:02
Kolonines obelys dar i vazonus nesusodintos,keleto dienu begyje ten atsidurs. Jos dar prasproge minimaliai, tad dar galima sodinti ir be vazonu, prigis.
Dabar orientacine kaina 10. Su vazonais bus 11- 12.
Pries atvykdami informuokit telefonu apie vizita. Mano tel.869833529
Siga2017-05-13 22:24
Ar turite slyvu "Lase"?
Savininkas|Danute2017-05-13 22:53
Sveiki,
Lase slyvos dabar neturime pardavime.
Aš2017-05-27 16:30
Sveiki, kiek kainuoja vynmedžiai? Ir arba galima juos vasarą sodinti?
Savininkas|Danute2017-05-27 16:35
Vynmedziai auga vazoneliuose. Juos kaip tik dabar ir yra palankus metas sodinti, dirva jau isilusi.
Kaina 7eur.
Andrius2017-06-08 15:03
Sveiki. Kokiu veisliu turite silauogiu? Kokio amziaus ir kokia kaina? Jusu internetiniam puslapi nerandu ju o skelbime rasote kad turite
Savininkas|Danute2017-06-08 16:10
Praktiskai likęs dabar Bluecrpopas ir keli vnt.Patriot ir Bluejay. Dvimetes ir trimetes. Krūmai dideli. Kaina 5- 6 eur.
Rasa2018-02-19 03:53
Sveiki,noriu pasisodinti silauogiu,kokia veisle rekomenduotumete jus,ir kokia butu kaina uz vnt,pirkciau 100vnt,aciu,
Savininkas|Danute2018-02-19 11:43
Susisiekit prašom tiesiogiai telefonu . Kaina- derybų objektas. Veisles bent dvi rekomenduoju rinktis, nesvarbu, kad savidulkiai augalai- būtų geresnis apsidulkinimas ir gausesnis derlius. Tad manau būtų tikslinga rinktis is veislių Duke, Patriot, Bluecrop.
Nerekomenduoju vėlyvų.
As2018-03-19 00:03
Ar ateinantį savaitgalį nebus vėlu nupurkšti vaismedžius karbamido ir vario tirpalu?
Savininkas|Danute2018-03-19 00:13
Purškiama iki pumpurų brinkimo, kai tik pasidaro kelių laipsnių teigiama temperatūra. Žemė dar įšalus ir staigaus atšilimo nėra, manau dar suspėsim nupurkšti ir nenudeginti .
Aš2018-03-26 18:53
Gal žinote, kada bus pavasario mugė Vilniuje (prie banginio) ir ar joje dalyvausite?
Savininkas|Danute2018-03-26 20:05
Girdejau tokius gandus, kad Senukai lyg visai neorganizuos .Mes atvežam kelis kart per sezoną vilniečiams sodinukus pagal išankstinius užsakymus adresu PANEVĖŽIO GT.19, tarp Lelijos namo ir Aibes parduotuves į ten esančią aikštelę.Orientuokimės , kad tai bus po Velykų, kai normaliai atšils. Data konkreti vėliau paskelbta, nedrįstu prognozuoti, kai tokie orai ir viskas įšalę.
Paskambinkite,nes vežam suformuotus užsakymus. Tel.869833529
Aš2018-05-27 11:35
Laba diena,
Ar turite dvimečių šilauogių ir ar dar nepervelu sodinti?
Savininkas|Danute2018-05-28 06:02
Sveiki, niekas nepervėlu sodinti- augalai indeliuose, imat ir sodinat nors ir liepos vidury.
And2019-03-05 15:06
Ksda vilniuj budit ir kurioj vietoj tikslisu kurioj mugej
Savininkas|Danutė2019-03-05 16:06
Mes vežam vilniečiams išankstinius užsakymus, orientuokimės, kad pirmas važiavimas bus kovo pabaigoj, kai tik oria tai leis daryti. Vešime ir balandžio mėn. Susisiekit prašom su manim telefonu nr. 869833529,iš anksto(bent prieš savaitę) asmeniškai pranešime kur ir kada būsime su medeliais. Apie atvykimą skelbiame ir fb: Sodaitytės medelynas. Babtai
as2020-03-29 10:53
Kokia augalų pristatymo kaina į namus?
Savininkas|Danutė2020-03-29 10:57
Priklauso nuo augalų svorio. Skambinkite, pasiškinsiu smulkiau . Siunčiam pper DPD.
Domina2020-05-01 09:47
Laba diena, ar turite šilauogiu 3-4 metų?
Savininkas|Danutė2020-05-02 08:58
Jau parduotos....
laura2020-05-03 00:44
Kokio dydžio ir kokia kaina yra persikų sodinukai ir ar jie atsparūs šalčiui? Ačiū
Savininkas|Danutė2020-05-03 01:02
Šiuo momentu visi persikai jau parduoti.
as2020-11-03 21:04
Ar būtų galima po to kai šiek tiek atšals iškeisti šokoladą į porą graikinio riešutmedžio šakelių?
Savininkas|Danutė2020-11-04 06:52
Galima.
Inga2021-03-20 22:05
Laba diena, gal turetumete kriauses poskiepiu parduoti?
Savininkas|Danutė2021-03-21 01:02
Sveiki,
Visus poskiepius išsiauginę tik savoms reikmėms. Pardavimui nėra.
Savininkas|Danutė2022-07-24 10:28
Sveiki,
Parduodam. Tai darom pavasarį, kai pasisodinam ir jei kažkas lieka.
Didesnė tikimybė, gal būt, kad liks pardavimui slyvų ar vyšnių poskiepių. Obelų ir kriaušių - ne.
Žiemos metu mes poskiepius laikom prikastus lauke, tad kaip jūs įsivaizduojat žieminę prekybą, jei žemė įšalus?
Rekomenduoju poskiepių pasiieškoti vėlai rudenį ir sandėliuoti taip, kad galėtumėt viduržiemį prie jų prieiti ir pasiimti.
Svetlana2024-04-21 08:50
Laba diena. Ar turite koloninių vaismedžių-trešnių bei slyvų?
Savininkas|Danutė2024-04-21 08:52
Turime.
Virgilijus2025-05-06 20:10
Sveiki ar turite abrikosų? Kokių veislių galite pasiūlyti?
Savininkas|Danutė2025-05-07 03:08
Yra vazonuose Tiina, Severnyj triumf ir Ritausma veislių sodinukų.
Daugiau info apie juos telefonu +37069833529.
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai