Tikrai kad lygiu jam nera bent jau siuo metu. Geriausia is letaeigiu .
?2012-10-24 23:40
Sveiki, kas gamintojas?Aciu.
Savininkas|Jonas2012-10-25 08:39
Gamintojas Pietų Korėja
DD2015-07-21 01:34
Man idomu, kaip su servisu? Detales ne amzinos :-)
Savininkas|Jonas2015-07-21 08:25
Visos detalės čia:http://www.letaeige-sulciaspaude.lt/atsargin%C4%97s-dalys-sulciaspaudei
DD2015-07-21 12:25
Ir dar :-)
Kaip pakomentuotumėte, šito modelio neeilinį panašumą su Zyle?
Savininkas|Jonas2015-10-15 08:52
Zylės apatinis indas ir sietelis silpnesni (3 fiksavimai) kartais "prasuka" ir reikia pakeisti, Cooksense pastiprintas (6 fiksavimai), niekada "neprasuka"
aistyea2015-12-03 15:02
Kuri sulciaspaude kuvings hurom zyle ar cooksence geriausia kainos ir kokybės santykiu?
Savininkas|Jonas2015-12-03 15:28
Šiuo metu geriausia kainos ir kokybės santykiu Cooksense! Jeigu norit platesnio komentaro skambinkit, išsamiai paaiškinsiu.
DD2015-12-03 18:34
Cooksense įsigijau vasarą, esu l.patenkinta.
Joo2017-01-15 20:15
Ar turite dar?
Savininkas|Jonas2017-01-15 21:33
Taip, visada turime!
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai