turiu tokio tipo kompiuteriuku. Aisku modelis nera visiskai toks kaip sitas rusiskas, bet principas tas pats. Tik zaidimu pas maniskius 4 kartus daugiau.
:)2013-11-28 17:26
Suintrigavot.kuo toliau tuo labiau kyla noras atvaziuoti pas jus i kauno bazes.
modestas 2013-11-30 21:52
sweiki o tai kiek kainuotu pilnas komplektas su atsiuntimu iki telsiu raj newarenu miestelio nes jei kas zadu pirkti :D
Andrius2013-11-30 22:34
50lt.
padekit man kaimui2013-12-05 16:28
noriu penkaimeciui vaikui nupirkti, kokiu zaidimu sitiem dendy yra? nes as jau pats atsilieku nuo zaidimu madu :D pamenu tik anciu medziokle ir tankiukus.
Andrius2013-12-05 16:34
turiu ir tankiukus ir anciu medziokle. Taip pat Contra, Super mario, Chip&dale, Batman, Turtles vezliukai ir daugybe kitu.
:)2013-12-20 16:55
Sveiki cia pavaizduotos konsoles vieninteles tokios pas jus ?ar dar turite kitokiu varijantu paciu konsoliu .gal kanors panasaus turite i zilitona .ikelkite daugiau nuotrauku jei nesunku aciu
Andrius2013-12-20 21:27
tokios kokios foto
Žygimantas2013-12-31 16:37
Sveiki, kiek kainuoja pilnos komplektacijos zilitonas? kokia kaina jeigu siustumėte į Vilnių?
I komplektą neįeina kokia viena diskete? :)
Ačiū už atsakymus.
Savininkas|Andrius2013-12-31 17:32
Atsiusciau i Vilniu be problemu. parasykite i [email protected] ir susitarsim.
Tomas2014-01-03 12:43
Sveiki, turite tik tokius zilitonus ir dendy kaip nuotraukose?:)
Andrius2014-01-03 13:00
Taip. Siuo metu VICTOR ir psONE dizaino.
Tomas2014-01-03 13:31
kokia psONE dizaino kaina?
Andrius2014-01-03 13:43
45lt.
8bit dendy2014-01-03 23:19
Sveiki, noreciau suzinoti kaina geltonu diskeciu tinkanciu 8bit dendy
Savininkas|Andrius2014-01-04 00:19
disketeje 3in1 arba 4in1 zaidimai. disketes kaina 12lt.
Žygimantas2014-01-06 21:27
Sąžiningas pardavėjas, pręke gavau sekančia dieną po užsakymo :) rekimenduoju, sekmės. Be to kokia sega kaina?:)
Andrius2014-01-06 22:58
Aciu uz gera atsiliepima. Sega kainuoja 100lt.
nesvarbu2014-01-09 18:24
Sega originalas ar kiniska?
Pirkejas2014-01-15 23:51
Butu labai gerai, kad salia nuotrauku butu kainos, tada butu lengviau orientuotis. Ir apskritai reiketu atnaujinti aprasyma, nes nebeaisku kas vis dar parduodama ir kas isparduota.
Andrius2014-02-01 00:05
turiu daug visokiu diskeciu ir konsoliu
domina2014-03-03 21:38
kokia kaina kompiuterio?
Andrius 2014-03-03 22:51
Yra skirtingu modeliu nuo 40lt iki 60lt.
Spejka2014-03-12 12:17
Esu nusivyles del nupirkto zhilitono....
Savininkas|Andrius2014-03-12 13:26
Man sakete kad tik vienas zaidimas stringa. Sakiau kad galiu pakeisti, bet saket
svarbiausia kad tankiukai gerai veikia
spejka2014-03-12 14:16
Joa, bet ant seno zhilitono tankiukus 2 galiu pazaist, paemus nauja pulteli is naujo zhilitono. Mario stringa, tai pat ir zaidimas iskreivintas kur zaudai, o olimpynes zaidimai be defektu. Zinoma noretusi pakeisti konsole, nes laidai tvarkoje, ( patikrinta laidus ir is seno tureto mano zhilitono )
Savininkas|Andrius2014-03-12 15:37
pries parduodamas patikrinu visada. Ir pries Jums parduodamas tikrinau ir nemaciau jokiu iskreivinimu ar kazko. Viskas veike, Bet kaip ir rasiau galiu pakeist i kita.
Savininkas|Andrius2014-03-12 15:40
gal Jus jungiat per TV antena todel vaizdas begioja? nes sitie kompai jungiasi per AV laidus ir video kanala
nu2014-03-13 11:53
teisingai pardavejas sako, pats maciau kas buna kai pajungi per tv :D
spejka2014-03-15 12:16
Dabar esu patenkintas isigytu zhilitonu, patariu ir kitiesm pirkti, kas nori sugrazinti nuostalgiskus laikus. Ateityje butinai dar isigysiu diskeciu konsolei.
Andrius2014-03-15 12:25
Aciu!
spejka2014-04-12 15:17
Neplanuojate kartais pardavineti Dendy pocket boy 2+? Labai noretusi gauti, del nuostalgisku 8 bit zaidimu, bei del Bucky O'hare ir dar pora retu zaidimu.
gf2014-04-20 18:13
labas. kokios kainos žaidimų? ir ar yra vėžliukai ninzės, kur prasideda žaidimas paplūdimyje? :D
kada geresni laikai buvo?2014-04-28 06:21
Ar tada kada budavo tik zhilitonai visokie ir ufo hitex ar dabar? Aisku, kad kada tik zhiliton ir hitex buvo, nes tada buvo vaikyste :)
Pirkejas2014-05-02 10:16
Sorry, kad rasau i komentarus. Permeciau visus komentarus, kaip suprantu Jus Urmo bazese gal esate? Gal galetumete tikslia vieta parasyti kur randates, esu is Kauno ir gyvenu netoli Urmo. Beje kaip su pajungimu situ konsoliu prie HDTV? Nera problemu, neistampo vaizdo, kad paskui vien tik pixeliai tesimato?
Savininkas|Andrius2014-05-02 14:35
Neistampo, jungiasi per AV laidus prie visu TV
sveiki2014-05-05 18:03
ar atsirastu pas jus dendy geltonose disketese keletas zaidimu tokiu kaip
"Bucky o'hare"
"ninja brothers"
buciau suinteresuotas isigyti tokias disketes.
Darius2014-05-23 02:33
Sveiki, gal turite zaidimu nuo segos mega drive 2?
Savininkas|Andrius 2014-05-23 09:34
sveiki, turiu
Darius2014-05-23 22:32
Siunciate pastu?
Savininkas|Andrius2014-05-24 10:32
Taip siunciu
Darius2014-05-25 23:09
Gal turite tokius zaidimu. Spider-man: The Animated Series
Bare Knuckle 2
Bare Knuckle 3
Earthworm Jim 2
Toy Story
Dragon Ball Z - Buu Yu Retsuden
Dragon Ball Final Bout
X-Men
Super Mario World
Sonic the Hedgehog 2
Pitfall
Lion King
Susidomėjęs2014-06-15 22:40
Gal turite Sega Mega Drive žaidimų? Jei turite atsiūskite sarašą [email protected]
Seni geri laikai :32014-08-22 00:33
Turite zhiliton? Paimu 2men begyje :)
Savininkas|Andrius2014-08-22 10:24
turiu 8bit kompiuteriuku, bet jie vadinasi ne zhilitong. Bet veikia visos senos ir naujos dieketes su tankiukais, mario ir kt.
idomu2014-09-02 19:06
Ar turite dendy portable ( dendy pocket boy 2 ) ?
Savininkas|Andrius2014-09-02 22:58
Taip turiu.
Idomu2014-09-03 12:05
Kokios kainos dendy pocket boy 2 ? Kaledoms paimciau , nes tai geras daiktas.
Maza pastaba, butu saunu, jeigu atnaujintumete zaidimubaze.lt puslapi, nes nevisi zino kas gero yra parduodama ir kokios konsoles yra Jusu parduotuveje. O taip niekas nesuzinotu, kad turite dendy pocket boy 2+ ( nekritikuoju, bet tiesiog butu daugiau zmoniu perkanciu is visos Lietuvos ) Pats pirkau is Jusu konsole ir iki siol esu patenkintas, vakarais zaisdamas.
Savininkas|Andrius2014-09-03 12:21
Aciu uz pastabas,jau ikeliau PVP pocket 18 foto
idomu2014-09-04 12:54
Maciau nuotraukas, kaip suprantu PVP pocket 18 maitinamas 3 aa elementais...
Ieskau : http://dendy.migera.ru/fc-400.html Nukopijavus linka ir paspaudus ant nuotraukos, bus viska puikiausia matyt. Rusijoje labai populiarus sis dendy konsole. Jau nekalbant apie Junior gamyba iki siol Rusijoje, bet kokybe... Uztat daugelis perka Pocket boy 2+. Ar imanoma kaledoms gauti, ar planuojate pardavyneti. Kaledoms reikia ruostis is anksto, tad puiki dovana butu.
Savininkas|Andrius2014-09-04 13:21
PVP pocket 18 maitinamas ikraunamu akumuliatoriumi-baterija. Komplekte yra ir baterija ir ikroviklis.
idomu2014-09-04 13:43
aisku, na kaledoms reikes imti. tad gruodi ar iki gruodzio men paimsiu.
karolis2014-10-25 18:19
arturite sega tiskeciu, taip ir neradau atsakymo, deui is anksto
o ar butu pas jus galimybe nusipirk segos kompaktu priedeli?
migle2014-11-01 15:19
Ar turite dendy ar kazkoki panasu komp.su kuriuo veiktu geltonos disketes ir noreciau kad komplekte butu du pulteliai ir pistoletas. Kokia kaina?
Savininkas|Andrius2014-11-01 16:52
turiu daug, Komplekto kaina 45lt.
Asa2014-11-01 17:55
Laba diena. kiek turite komplektu? jei geras stovis paimciau viska. [email protected]
funstation 32014-11-01 22:06
Sveiki, ar turite 8 bit zaidimu kompiuteri funstation 3?
https://iheartyuna.wordpress.com/tag/pirate/
Cia truputi geresnis uz zhilitona/dendy geltonos disketes skaito, tai pat atmentyje yra daug, labai daug zaidimu, taciau daugeliu grafika segos ir tinka ant plazminiu televizoriu.
Draugas nusipirko is lenkijos, tai labai dydeli ispudi paliko ir paciam uzsinorejo
Andrius2014-11-20 21:40
Sveiki, pastu siunciat, ar gal kaune iki vietoj atvaziuojat? Man reiktu super mario ir tanku. bet normalaus super mario.
Andrius2014-11-20 23:33
turiu ir tankus ir supermario. Kaune galiu atvezti. Tel nr 860105047
prof2014-11-20 23:55
Turiu koncole nuo 8bit ivairiu formatu pripazinima iki 64bit .palaiko androidus zaidimus 4.0.1 turi kamera micro sd kortele iki 32gb .viduj 8gb integ.ekranas 7 coliai .jungiasi prie tv HDIM .PALAIKO MP3 HD FILMUS .turiu visus zaidimus vienoje koncoleje,pamirskite sita, prijungimo buda .viska parduoti galiu uz 250LTnauja SU 1489SKIRTINGU ZAIDIMU ,isigyti galite ebay asmeniskai.
prof2014-11-21 00:24
Esu nusipirkes,tikrai patikimas zmogus,kadangi as labai sergu ant siu senienu,ar nepastebejote ,kad naujesnes koncoles gaminamos labai greitai? Labai lengvos ,kokybes suprastejo,ant senos koncoles net garso plokste geresne ,o cia kas liko tik istorija prisiminimui,mane domintu tiktai seno tipo gamintojo koncoles,tai bent medziagu buvo daugiau sudeta,o siuo metu beveik tuscios koncoles,nieko nepadarysime.tokie laikai,disketes turi buti su 8 microskemom sunkokos ilituotos ,su juodais taskais ilgai neina zaisti ,nera tam kompencatoriu papildomo radijatoriu ,siuo metu matau .tik vienkartines disketes ,kuriu kaina 4 zaidimu apie 15 -10 lt .dar ebay eina rasti uz 120lt beveik amzina:) tik koncoles blokelis turejo buti 12v o cia kas? Aksciau buvo tikrai geri kompai...sekmes pardavejui uz istorijos pratesima...
Andrius2014-11-21 09:50
Aciu uz gerus atsiliepimus. As ir pats su mielu noreciau kad jos butu tokios kaip budavo pries 20metu. Bet kad siuo metu gaminamos tokios kokios gaminamos :) . Ir, nors ir "lengvesnes" kokybes, bet veikia puikiai. Ir vaizdo kokybe dar geresne nei budavo anksciau, nes dabar jungiame per AV laidus, o anksciau jungdavosi per TV antena ir daznai vaizdas mirgedavo.
klaipeda2014-11-28 11:19
Kiek kainotu sega. Plius zaidimai: dune, rokenrol(kazkaip panasiai vadinasi) su masinom, nba, mortal kombat, dar mario koks nors. Aciu.
Savininkas|Andrius2014-11-28 11:41
SEGA 100lt. zaidimai po 12lt. mario ant segos nebuna
Sveiki, reiktu komp.kur geltonos disketes dedasi ir kad butu su dviem pulteliais? Butu galimybe? Kiek kainuotu?
Savininkas|Andrius2015-02-02 17:36
taip, yra. paskambinkite arba parasykite i email ir susitarsim
Lina2015-02-04 20:21
O kaip jum parasyt I emaila? Rasiau, bet jus nieko neatrasot.
Savininkas|Andrius2015-02-06 10:28
kad visada atsakau i visus emailus ir skambucius.
[email protected] arba tel. 860105047
Darius2015-02-09 18:00
O jus bunate kada Vilniuje?
Savininkas|Andrius2015-02-09 18:39
kartais bunu, bet dazniausiai siunciu pastu
Zero2015-02-19 21:27
Neduomina dendy su disketem keitimas i Ps2?
Andrius2015-03-01 13:22
O turit geltona diskete su tyni ton zaidimu?
AS2015-03-12 13:52
KOKIA KAINA VICTOR KOMPIUTERIO IR AR TURIT DISKECIU SU MARIO SAUDYT ANTIS, BEI TANKUS?,
Savininkas|Andrius2015-03-13 09:05
kompiuteriuko kaina 13-15euru. Diskeciu turiu visokiu. ir su mario ir su antim ir su tankais
ADS2015-04-15 12:20
o kokiu zaidimu diskeciu zilitonui turi, nes nuotrauka yra is vis nematoma, arba sarasa ar nuotrauka didesne padaryk ... ir zaidimu kaina
ADS2015-04-15 12:20
o kokiu zaidimu diskeciu zilitonui turi, nes nuotrauka yra is vis nematoma, arba sarasa ar nuotrauka didesne padaryk ... ir zaidimu kaina
Savininkas|Andrius2015-04-15 12:49
zaidimu turiu daug visokiu, parasykite i [email protected] ir parasusiu kur paziureti visa pasirinkima. Disketes kainuoja 3-4 eurus, nors yra isskirtiniu po 10euru
k2015-10-23 20:59
ar turetumet diskete felix the cat
k2015-10-25 09:34
ar turetumet geltona diskete felix the cat
Savininkas|Andrius2015-10-26 11:38
siuo metu neturiu
k2015-10-27 19:07
o ar butu galimybe gauti felix the cat diskete
k2015-10-27 19:12
Jei butu galimybe tai paimciau felix the cat flinstones robocop ir The Little Mermaid
Savininkas|Andrius 2015-10-27 19:21
Bus po 3savaiciu nauja siunta
Pirkejas2015-11-05 22:55
Gal turi dendy pocket boy 2 ?
Edvinas2015-11-13 20:39
Sveiki, norėjau paklausti perkant viena is situ kompiuteriu pridedate koki žaidima ar reikia papildomai damoketi? Jei taip tai kokia kaina :) galbut pajimčiau šį mėnesį
Savininkas|Andrius2015-11-13 20:46
Yra komplekte apie 10zaidimu
Edvinas2015-11-13 21:07
Tai už visa komplektą 15 eur?
Neringa2015-11-13 21:08
sveiki tai kiek kainuoja kompiuteris ir tas 10 zaidimu??
Savininkas|Andrius2015-11-13 21:15
Komplektas 15euru,
Neringa2015-11-13 21:16
o kokie zaidimai ieina i komplekta?
Neringa2015-11-13 21:16
ir koks kompiuteris bus komplekte?
Edvinas2015-11-13 21:17
Gerai susisieksiu su jumis kai turėsiu pinigus. Beje dar vienas klausimas tas kompiuteris kur su dviejais pulteliais ir sautuvu kaip vadinasi?
Savininkas|Andrius2015-11-13 21:18
Taip, komplekte yra du pulteliai, sautuvas, diskete su daug zaidimu ir visi laidai.
Neringa2015-11-13 21:19
o kaip vadinasi kompiuteris ir kokie zaidimai ieina i tuos 10?
Savininkas|Andrius2015-11-13 21:21
Yra visokiu pavadinimu, o zaidimai buna irasyti ivairus, bet dazniausiai tarp ju buna mario arba tankiukai
Neringa2015-11-13 21:30
as noreciau 2 komplektus pirkti:)
Savininkas|Andrius2015-11-13 21:31
Prasom
Neringa2015-11-13 21:33
tai kokiu kompiuteriu turit noretume geresnio
Savininkas|Andrius2015-11-13 21:35
Tel.860105047
Neringa2015-11-13 21:36
oki ryt pasuksiu
Erika2015-11-15 23:10
Ar dar yra? labai labai noriu, rytoj nupirkčiau!!!
Savininkas|Andrius2015-11-17 22:59
sveiki, vel gavau nauja 8bit kompiuteriuku siunta
Goshanka90 2015-11-25 10:06
Dar kompiuteriu yra taip vadinamų Ziliton kur geltonos kasetės kišasi? Ir kaina? I vilnių siunta kiek kainuoja?
Savininkas|Andrius2015-11-25 10:07
su siuntimu 15euru
Goshanka90 2015-11-25 10:40
Per kiek dienų Nusiunčiat? Ir ar turit tokį žaidimą(net pavadinimo nežinau),tik pamenu,kad ten pelikanai skraido ir paukščiai kurie deda kiaušinius,o pats nutūpti negali niekur arba sprogsi ir turi kiaušinius rinkti kad taškus gauti
Goshanka90 2015-11-25 10:41
Ir dar ten kažkoks žaidimas quest...
Savininkas|Andrius2015-11-25 10:42
atsiunciam per diena. tokio zaidimo neturiu siuo metu
Zaidimas2015-11-25 17:31
ar turetumete zaidima felix the cat ?
zaidimai2015-11-27 12:58
ar turite zaidima felix the cat ir flinstones ?
Savininkas|Andrius2015-11-27 12:59
Ne, siuo metu nera
k2015-11-27 19:01
o ar butu galimybe gauti uzsakyti ?
Savininkas|Andrius2015-11-27 19:09
gal but gausiu uz poros savaiciu
audrius2015-12-01 19:52
siuo metu turite kompiteri su mario zaidimu?
Savininkas|Andrius2015-12-01 19:56
taip, turiu, kaina 15euru
Edgaras2015-12-13 14:23
Ar turire tankiukus žaidimą?
Savininkas|Andrius2015-12-13 14:24
Taip turim kaina 5eurai
edgaras2015-12-13 14:30
Ar turit kompiuteri su tankiukais ir kiek kainuotu atsiuntimas i Telsius
Savininkas|Andrius2015-12-13 14:31
Viso butu 20euru
Rutene2015-12-17 12:14
Sveiki. Dar turit kompiuterių? Ir žaidimą "čipas ir deilas?
Savininkas|Andrius2015-12-17 12:18
Tip, turim
Mantas 2015-12-28 18:57
Sveiki,ar dar turit Zilitonu? ir perkant ar butu galima pasirinkti vietoj diskeciu?
Savininkas|Andrius2015-12-28 18:59
Taip turim ir 8bit kompiuteriuku ir diskeciu
Zifir2015-12-29 12:55
Patikymas zmogus, esu laimingas, kad nusipirkau kompiuteri ir galiu prisimintu senus gerus laikus.
Tomas2016-01-24 10:40
Ar dar yra cipas ir deilas?
Savininkas|Andrius2016-01-24 12:17
Taip, turiu
Modestas2016-02-03 17:51
Visų šių išvardintų konsolių kaina po 15€?
Savininkas|Andrius2016-02-03 17:53
Siuo metu yra tik vieno modelio. Kaina 15euru
Modestas2016-02-03 17:55
Koks modelis?
Savininkas|Andrius2016-02-03 17:56
8bit, baltas, panasus kaip foto
Modestas2016-02-03 18:00
O jūs gal gausit greitai sega konsolių?
Savininkas|Andrius2016-02-03 18:02
Taip, apie kovo gala jau turetu but
Modestas2016-02-03 18:03
O po kiek bus tos Sega konsolės ? ir turiu dar klausimą ar visos kasetės tinka ant bet kokios konsolės?
Savininkas|Andrius2016-02-03 18:14
Sega bus 35eurai. Disketes yra skirtingos sega ir 8bit
Dovydas2016-02-12 20:35
noreciau pasiteirauti kokiu konsoliu dar turite ir kokios kainos?
Savininkas|Andrius2016-02-12 20:39
Yra 8bit po 15euru. Segu bus po menesio.
Dovydas2016-02-12 20:42
O zilitonu ar victor dar gausit?
Savininkas|Andrius2016-02-12 20:44
Tai turiu tokiu kaip victor, tik nera jokio uzraso, bet kaip victor. Komplekte mario, anciu saudymas, ir dar kitokiu zaidimu. Du pulteliai, sautuvas
Dovydas2016-02-12 20:45
noreciau contros ir cipo ir deilo jei yra
Dovydas 2016-02-12 20:46
beje po kiek disketes?
ir kokia konsoles kaina?
Savininkas|Andrius2016-02-12 20:49
Disketes po 5eurus. Contra ir cip siuo metu pasibaige, bus po poros savaiciu
Dovydas2016-02-12 20:52
o konsole 15?
Savininkas|Andrius2016-02-12 20:53
Taip, 15euru
Dovydas2016-02-12 20:57
Aciu uz atsakymus turbut greitu laiku pirksiu tik noreciau sulaukt contros ir cipo ir deilo:)
Lina2016-02-13 22:58
Ar turit siuo metu kokiu kompiuteriu parduoti
Savininkas|Andrius2016-02-13 23:00
Taip, turiu. Komplekto kaina 15euru
Lina2016-02-13 23:04
Ir kokia kaina butu?
Lina2016-02-13 23:26
O tai koks cia kompiuteris butu
Lina 2016-02-13 23:27
Ir ar yra prie jo jau koks zaidimas pridetas
Lina2016-02-13 23:28
Dar atskirai kokiu diskeciu turite nes noretume iskarto daugiau ju
Savininkas|Andrius2016-02-13 23:29
8bit kompiuteriukas, baltas, komplekte 6-8zaidimai, tarp ju mario, galaxian, fifa, anciu medziokle ir kt. Komplekte du pulteliai, sautuvas, laidai. Jungiasi prie visu TV.
Lina2016-02-13 23:29
Mes jums raseme i gmail.bet negaunam atsakymu ir kaip butu galima nusipirkti is jusu gal siunciat pastu
Savininkas|Andrius2016-02-13 23:30
Paziurekite www.zaidimubaze.lt, siuo metu nera tankiuku, contra ir chip&dale, bet ju vel bus uz poros savaiciu
O butent kokiu dar galit pasiulyt diskeciu siam kompiuteriui noretume ju ivairesniu? Is kur jus esate?
Savininkas|Andrius2016-02-14 00:01
Mus galite rasti Kaune, Pm urmas vakaru galerija 4sale 23vieta. Taip pat 16 saleje. "zaidimu baze" www.zaidimubaze.lt
Lina2016-02-14 00:39
Mes esam ne is lietuvos, bet kitas zmogus su jumis susisiektu ir paimtu kompiuteri bet norim zinot kokiu dar diskeciu galim is karto isigyti gal galit parasyt kokiu turit
Savininkas|Andrius2016-02-14 00:43
Turiu apie 300-400simtus siuo metu, sunku surasyt. Populiariausi turtles, adventure island, tetris, bomberman, silkworm, lenktyniu, mustyniu, sportiniu rinkiniu ir t.t. paziurekit foto musu puslapy. Jei reikia galiu atsiust ir i kitas salis.
Lina2016-02-14 00:50
O lekstes kur saudyt turit? Mes noretume is tu senesniu zaidimu
Savininkas|Andrius2016-02-14 00:51
Yra tik antis saudyt, leksciu nera siuo metu
Lina 2016-02-14 00:54
Rytoj duosiu jusu numeriuka zmogui kuris paskambins ir pasakys kur atsiusti ir susitars del mokejimo beje viena disketes kaina?
nerijus2016-02-16 21:56
ka reiskia sis langelis>alternatyvus_vardas is too long. Maximum length: 32
vilius2016-02-25 10:33
Ar dar yra sega
Savininkas|Andrius2016-02-25 10:36
Segos siuo metu isparduotos, bus po 2menesiu. Turiu daug 8bit kompiutriuku
Elena2016-02-25 22:52
gal turite Ziliton pulteliu pirkti??
Savininkas|Andrius2016-02-25 22:54
taip, turiu visokiu daliu. pulteliai po 4 eurus
Aistė2016-02-28 15:35
Sveiki, dar turit tokių konsolių, kaip paskutinėje nuotraukoje kur parašyta VICTOR ar kažkas panašaus? :)
Savininkas|Andrius2016-02-28 15:36
taip turiu 8bit konsoliu
Alina 2016-03-21 21:00
Sakykit kur jus rasti? Kokius zaidimus turit?
Savininkas|Andrius2016-03-21 21:03
Mus galite rasti Kaune, Pm urmas vakaru galerija 4sale 23vieta. Taip pat 16 saleje. "zaidimu baze" www.zaidimubaze.lt
Daiva. 2016-04-11 11:17
Sveiki.Kokiu budu pristatote? Per pasta ar autobusu?
Savininkas|Andrius2016-04-11 11:18
Ir pastu, ir autobusu. Pagal pageidavima
Daiva2016-04-11 11:43
o kokia kaina su siuntimu i ankscius butu komplekto ir kokie zaidimai buna?
daiva2016-04-11 11:46
Atsiparsau.Anykscius.
Savininkas|Andrius2016-04-11 11:51
15 euru, del daugiau info 860105047
rita 2016-05-12 22:09
sveiki ar siustumet isperkamuoju pastu konsole su keliom kasetem?
Savininkas|Andrius2016-05-12 22:17
Taip, siunciam ir isperkamuoju
Rita2016-05-12 22:22
Ar galit isiust Rita Minelgaite Stiklo 4-139 Radviliskis. Kokia visa kaina butu?
Savininkas|Andrius2016-05-12 22:33
Siuntimas nemokamas. Pastas paims keketa euru uz ispirka. Kompiuteriukas su keletu zaidimu viduje 15euru. Disketes po 4 eurus. Parasykit tel nr arba man praneskit i 860105047 ir susitarsim
Inga2016-08-05 19:15
Ar dar turite jus zilitona?
Savininkas|Andrius2016-08-05 20:05
Taip turiu ju daug visada
Edgaras2016-08-12 21:12
Sveiki ar turite sega ir zaidima su tankiukais
Savininkas|Andrius2016-08-12 21:22
Turiu ir sega ir zaidimai su tankiukais.
Edgaras2016-08-12 21:26
Esu is Telsiu tai kiek zinau siunciat ir pastu kaip su apmokejimu ir atsiuntimu
Savininkas|Andrius2016-08-12 21:30
Taip siunciu. Apmokejimas pavedimu arba paste atsiemant. Parasykit 860105047 ir susitarsim
Kestas2016-08-27 01:30
Kokie yra zhiliton maitinimo adapterio parametrai? Pažiūrėsiu, ar prikelsiu seną, ar reikės naujo. Ačiū.
Arma2016-08-29 22:04
Sveiki,visos konsolės po 15e?
Savininkas|Andrius2016-08-29 22:10
Taip
Arma2016-08-29 22:23
Vaikystėj turėjau tokių,bet šeip kuo skirias SEGA,DENDY ar ZHILITONG kompiuteriai?
Savininkas|Andrius2016-08-30 08:56
Sega 16bit su juodom disketem, visi kiti 8bit su geltonom dosketem budavo
Arma2016-08-30 11:25
Bet žaidimai tie patys visiem kompiuteriu kam?
Savininkas|Andrius2016-08-30 11:31
Sega kitokie, o visiems kitiems tie patys
Arma2016-08-30 12:06
Tai tie tankiukai,mario ant kitu kompiuteriuku ein?
Savininkas|Andrius2016-08-30 12:06
Taip, ant visu, tik ne ant sega
Arma2016-08-30 15:48
Nuo manau reiks imt viena
kysa2016-09-27 16:06
Is kart paimciau ''Zilitona'' jeigu turit Battletoads zaidima.
Savininkas|Andrius2016-09-27 16:07
siuo metu neturiu
Kysa2016-09-27 16:22
Gaila :/ lauksim kol atsiras
Svk2016-10-13 14:09
T-119 ir victor kokios ju kainos ?
Savininkas|Andrius2016-10-13 14:10
15€
Svk 2016-10-13 14:13
Abiem geltoni diskai dedasi ?
Svk2016-10-13 14:15
Ju po viena turi ar ju daugeu ?
Savininkas|Andrius2016-10-13 14:40
Turiu daug
Edgaras2016-10-13 19:59
Labukas. Ar turit toki tankiuku zaidima kur galima plaukti vandeniu ir jie gali paimti bombas. Kaip jis toks isvis vadinasi
Savininkas|Andrius2016-10-13 20:06
Ne, tokio neturiu
Edgaras2016-10-13 20:10
Ar turite batlle tank zaidima
Savininkas|Andrius2016-10-13 20:15
Dabar visi isparduoti, bet artimiausiu metu vel gausiu siunta
Edgaras2016-10-13 20:16
Lauksim pranesk kai gausi
Savininkas|Andrius2016-10-13 20:17
Ok
Jis2016-10-14 11:18
Dar turite T-119 ar viktor ?
Savininkas|Andrius2016-10-14 11:26
siuo metu turim 8bit kompiuteriuku. Jie be atskiro pavadinimo. Dizainas toks kaip ps one
Jis2016-10-14 11:31
Man reikia 8bit , as pats turejau viktor o kuo skirias t-119 ?
Savininkas|Andrius2016-10-14 11:34
niekuo nesiskiria, tik isvaizda. viduj visose ta pati mikroschema buna
Jis2016-10-14 11:38
Man viktor arba t-119 reiktu , o ju dar turesite ? Gal jums geriau skambinti ?
Savininkas|Andrius2016-10-14 11:39
860105047
senas2016-10-22 05:50
Sveiki ar turite dar zhilitong konsole?
Savininkas|Andrius2016-10-22 09:03
Sveiki, taip turime daug 8 bit kompiuteriuku
Alina2016-12-05 00:36
Sveiki. Jei turit ziliton kompiuteriuku parasykit el laiska [email protected] su kontaktais ir kaip jus rasti. Aciu
Ar turi ziliton su mario contra ir tankiukai nes noretume nusipirkti
Savininkas|Andrius2017-07-25 23:29
Taip. 860105047
Daiva2017-08-11 21:17
Laba diena,turite dar konsoliu ?
Ilona2017-12-20 12:00
Iki keliu dirbate? Ir kurioj tiksliai vietoj jus galima rasti?
Savininkas|Andrius2017-12-20 13:00
Mus galite rasti Kaune, PM URMAS, vakaru galerijoje 4-oje saleje ir rytu galerijos 16 saleje. Dirbame kiekviena diena be išeiginiu. Www.zaidimubaze.lt
860105047
Iveta2017-12-22 16:35
Sveiki, jeigu žaidimą ne ant to kompiuterio nupirkau, ar galiu grąžinti? Net neispakuotas žaidimas
Savininkas|Andrius2017-12-22 16:36
Taip
gita2018-07-26 14:31
sakykit as turiu diskete bet ji netinka musu siam nupirktam konsulei visiskai nauja ka butu galima padaryt ten raso kad 400 in 1 bet jo net neuskaito gali but kad jis ant 16 bit konsules,dar vienas dalykas ar turit siuos zaidimus dr.marijo .cipe nd dail, tank ,loid
Savininkas|Andrius2018-07-26 14:39
Diskete bus netinkamo regiono arba netinkanti. Jei diskete is aliexpress ar is kinijos, tai neveika ju didzioji dalis. Ten nes sistemai gamina ir neparaso kad netinka 8bit kopijom. Zaidimu turim. Del info +370 (677) 30 288
arunas2018-10-01 12:17
man reiktu 5 diskeciu su skirtingais zaidimais kiek kainuotu pas jus
Savininkas|Andrius2018-10-01 12:41
+370 (677) 30 288 Pasukit ir susitarsim
Savininkas|Andrius2018-12-06 17:41
Vel gavom 8bit kompiuteriuku ir tankiuku
Savininkas|Andrius2019-04-07 11:33
Jau vel gavom daug
Lina2019-04-07 11:40
Galima foto ir kaina
Savininkas|Andrius2019-04-07 11:42
Kaina 20 ir 25€ . Foto panasi kaip ir ideta . Dar dezes neprapakuotos. Artimiausiom dienom paleisim i prekyba.
deimantas2019-08-23 21:31
sveiki yra toks.zaidimas kaip.lunar.pool panasus kaskas ?
E2020-09-13 10:28
damn son where did you find this?
robi2020-12-05 22:45
gal turite zaidima "doctor mario" ?
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai