Uždaryti
Mano SKELBIU
Lankomiausias skelbimų portalas

Krameriai,nimfukai,banguotukai

veisejas 2013-07-20 12:35
dar neparduodu,tik vaikai pradejo ristis,tai kai bus konkreciai,tai ir kaina suderinsim,neaiku kokiu spalvu bus,ar zali,ar geltoni,ar margi.
veisejas 2013-07-29 22:37
jo,turiu,keliu menesiu,vyresniu as neparduodu.sutarus yra galimybe atvest,bet yra tel,tai pasiskambinkit.
sudomino 2013-08-07 11:49
uz kiek parduodate pyryru pora?
veisejas 2013-08-07 13:03
pasiskambinkit,sutarsim,su rimtais zmonem viskas suderinama.
sudomino 2013-08-11 10:39
tai parasykite pyruru poros kaina cia uz kiek galite atiduoti.
veisejas 2013-08-20 21:18
rugpj.pakutini sekmadieni zadu vaziuot i Rietavo turgu,ka kas konkreciai domintu,rasykit,pasistenkciau atsivest.
. 2013-09-25 23:09
Kiek norit uz kakariki?
laura 2013-09-27 06:41
Uz nimfu porele kad nebutu giminingi kokia kaina butu?
veisejas 2013-09-27 20:58
yra tel,pasiskambinkit,nejau sunku?juk paukstis pauksciui nelygu!
domina kakiriki 2013-09-28 14:42
kokia kaina?
nimfa 2013-09-29 17:38
Laba diena,ar turit apie 3mėn perlinį arba margą nimfos patinėlį?
veisejas 2013-09-29 17:43
kakariki 120lt,o nimfuka viena dar neuzrezervuota turiu,kartu dar su tevais,bet manau jau greit bus galima atskirti,nes lesa jau patys,bet kol tevai vis dar juos priziuri,tol laikau kartu.
nimfa 2013-09-29 18:38
o gal į vilnių važiuojat?
? 2013-10-02 08:47
Sveiki,kokiu dar turite papugeliu,?ir ar paukstukai bent kiek priprate prie zmogaus?
veisejas 2013-10-03 22:50
yra apie 10 rusiu papugu,kanareliu,manau tikrai rastumet miela sirdziai ir akiai paukstuka,o gal ir kelis:)jei jauna imsit,tai bet koks pripras prie zmogaus,tik laiko daugiau skirt reikes.
veisejas 2013-10-06 22:25
p.s.pyruru poros nebeturiu.
Sky 2013-10-12 20:14
Ar turite nimfu?
veisejas 2013-10-12 21:59
turiu,visada as ju turiu,tik nevisada buna pasirinkimas,nes banguotukai ir nimfos pacios populiariausios papugos Lt.
siauliai 2013-10-14 19:18
sveiki, sakykit gal krameriuku turit?
veisejas 2013-10-14 19:33
pats krameriu nebelaikau,viena moteris neseniai pardave graziu porele,buciau zinojes,kad ieskot,buciau prirodes,o dabar zinau,tik kas Marijampolej juos veisia.
Lina 2013-10-21 18:14
O kaune nebunat?
veisejas 2013-10-21 18:22
pats lb retai,nebent vasarom..bet yra kas vaziuoja,bet reik islaukt momento,jei skubiai ko reik,tai jau sunkiau butu..
Lina 2013-10-21 23:04
Tai vasara kai vaziuosit i kauna noreciau pirkti kakarikiu porele su narvu kaskur 70cm aukscio arba mazesnio ir kokia butu kaina?nors as labiau pavasari noreciau pirkti
To Lina 2013-10-21 23:21
Yra kas Kaune irgi parduoda kakarikius
veisejas 2013-10-22 09:49
jei kaip cia zmogus ir raso Kaune nerasit,tai drasiai galit atvaziuot,turiu ir dabar graziu,beto tikruju zaliu pora isigijau,tai gal pavasari ir jaunikliu bus,matysim..o siaip yra tel paskambinkit ar parasykit.iki
. 2013-10-22 22:59
Is kur žalių kakariki pora isigijai? Nes parsivešt iš kitų šalių ne mutacijas kakariki draudžia LT įstatymai.
Savininkas | veisejas 2013-10-22 23:25
yra tel,jo girdejau ta,sovietiniais laikais nedrausdavo,jas net parduot vezdavo i Maskva,o ten juos tiesiog isgraibstydavo,dabar kita tvarka,kakariki nuostabios papugos,galetu ju padauget laikanciu,dabar apart banguotuku,nimfuku ir agaporiniu papugu,tai kitu rusiu papugu laikoma palyginus lb jau mazai.
Savininkas | veisejas 2013-11-04 23:10
siuo metu turiu jaunu,graziu nimfuku,banguotuku,likes vienas kakariki jauniklis,keli raudonskruosciai,yra kanareliu,zebriniu amadinuku pasirinkimas,o kitos retos suaugusios papugos parduodamos,tik porom,ka rimtai domins,skambinkit.
Susidomėjusi 2013-11-05 13:03
Laba diena, kada planuojate turėti vėl kakariki jauniklių? Man reikėtų porelės, norėčiau geltonos ir žalios.
veisejas 2013-11-05 14:00
Sveiki,geltonu pora ir dabar peri,jau pradejo ristis maziukai,kaip tik snd ziurejau jau du yra mazyliai,o misriu ir zaliu poros neaisku kada prades sukt lizdus,kai tik bus,pranesiu cia.
s 2013-11-09 09:53
Laba ar turite katarinos papūgėlių, jei turėsit maždaug kada, domintų negimininga porelė
Savininkas | veisejas 2013-11-09 22:30
pardavimui siuo metu ne,pavasari gal turesiu..jei kas ko ieskot,tai man parasykit i tel,uzsirasau kam ko reik,o kai tureciau tiesiogiai pranesciau.
idomu. 2013-11-10 17:11
reiketu banguotoju patinielio subrendusio o tai mano pasimire, o patele ish jusu pries metus pirkta. tik kaip su atvezimu iki klaipedos?
veisejas 2013-11-10 18:47
Dar turiu pora kaip tik graziu metu laiko,bet butumet pasiskambine,buciau idaves broliui,kaip tik pries gera valanda isvaziavo i Klp,o dabar laukit,bet dabar negarantuoju kas kada vaziuos i ta puse..
Savininkas | veisejas 2013-11-12 22:52
pradejo ristis banguotuku mazyliai,tai jei kas domesites,galit is anksto rezervuotis,turetu but lb idomiu spalvu.
Tatjana 2013-11-13 10:33
Gal turit kanareliu ciulbanciu patineliu jaunu? Gal turite nuotrauku?
veisejas 2013-11-13 17:15
turet turiu,tik tiksliai dar nezinau kurie patineliai,o kurios pateles,lb graziu syskiu geltonu spalvu,kai suzinosiu tiksliai cia pranesiu.
idomu 2013-11-20 19:19
gal butu galima rezervuoti banguotuju papugeliu patineli ......
-- 2013-11-20 19:26
senegalu neturit?
veisejas 2013-11-20 21:07
del rezervaciju,tik telefonu,uzsirasysiu i eile,o is vidutiniu papugu siuo metu pardavime,tik nimfukai,kitu nebeturiu.
-- 2013-11-20 21:25
o ar turesit kada?
veisejas 2013-11-20 21:38
asmeniskai ne,bet galiu pasidomet kas is kolegu ar pazystamu juos laiko Lt,jei jau patys nerasit.
idomu 2013-11-27 15:23
PAsikartoju bet ieskoma vis dar,reiketu banguotoju patinielio subrendusio o tai mano pasimire, o patele ish jusu pries metus pirkta. tik kaip su atvezimu iki klaipedos?
-- 2013-11-27 17:54
kolkas nerandu...
veisejas 2013-11-27 22:13
i Klp tai dabar be 2 geru savaiciu nebus kam vaziuot,brolis Anglijoj atostogauja...o del senegalu reik pasidomet,cia Siauliuose viena ponia augino,bet kad ji ne jaunikli,o jums kaip suprantu,tik jauniklis domina?
-- 2013-11-28 11:00
na 2-3m dar manau galetu buti,svarbu jei suauges,kad ne laukinis butu,o jaunikli taip ar taip pratintis reiktu
Savininkas | veisejas 2013-11-28 22:06
si sestadieni,lapkricio 30d.Siauliu Didzvario gimnazijos sporto saleje vyks tarptautine iv.dekoratyviniu pauksciu paroda,kam idomu ir leidzia galimybes,prasom atvaziuokit,gal ka ir idomaus isigysit,pradzia nuo 8h ryto.p.s.bus iv.balandziu,putpeliu,papugu ir kitu dekoratyviniu ir egzotiniu pauksciu,suvaziuos idomiu pausktininku ne tik is Lietuvos,bet zada ir kaimynai latviukai prisijungt.
pirkejas 2013-11-30 13:18
gal turite geltonu kanareliu su kuodais porele
veisejas 2013-11-30 17:33
jau nebeturiu,pardaviau kaunieciui.
Savininkas | veisejas 2013-12-04 23:32
mano kolega parduoda graziu suaugusiu zaliu krameriu porele,kaina 500lt arba domina keitimas i kitas didesnes papugas,pasiteiravimui tel.867117916,ka rimtai domins,pasiskambinkit tiesiogiai jam,sutarsit.
Milda 2013-12-05 17:26
Pavasarį gal vėl Rietavo turgų aplankysit su gražuokiukais paukščiukais?
veisejas 2013-12-05 18:42
matysim,reik perziemavot,o jei bus norinciu ir leis laikas,gal ir atvaziuosim,ka sekmingai darem pernai ir uzpernai,parasysiu cia kai atsils.
Milda 2013-12-05 20:29
Lauksim žinių :) Gero augimo iki pavasario :D
veisejas 2013-12-05 21:26
dekui,dekui,gal ka idomaus uzauginsiu ir kitais metais:)o 2013m.visumoj buvo neblogi:)
Savininkas | veisejas 2013-12-15 16:29
siuo metu turiu lb graziu banguotuku jaunikliu is 4 lizdu,ryskiu superiniu spalvu.
... 2014-01-04 15:26
Turiu banguotukų porelę iš Jūsų pirktą, mergytė sunkiau adaptavosi, bet jau viskas eina gėryn :D . Šiuo metu domina nimfos ir zebriniai amadinai. Tačiau turbūt teks atidėti vėlesniam laikui, gal atšilus orams Rietavo turgų aplankysit :D
veisejas 2014-01-04 17:47
taip jau yra su tais paukstukais,vieni lb greit pripranta naujoj vietoj,net is laukinuku per savaite,kita jau ir rankiniai patampa,cia lb daug priklauso kaip su jom zmogus pats bendrauja,o su kitais buna sunkiau,bet svarbiausiai kad apsiprato ir dabar viskas gerai:)atsilus orams,net neabejoju,kad bus butent tokiu paukstuku,kuriu noresit ir siais metais,bent kelis kartus manau Rietave tikriausiai apsilankysiu,gal ir daugiau atsiras norinciu kokiu grazuoliuku isigyt:)sekmes:)
... 2014-01-04 17:52
Būtinai praneškit komentaruose kada planuosit vykti į Rietavą :D Laukiame šiltų orų :) Sėkmės :)
amadinai 2014-01-06 08:09
Kokia zebrinių amadinų kainą?
veisejas 2014-01-06 08:58
nebeturiu,sau porele graziu pasilikau,kai bus pranesiu.
as 2014-01-11 16:34
Sveiki o guldo amadinu neturit ?
veisejas 2014-01-11 19:20
sveiki,ne,ne ju nebelaikau,siaip su jais didele terlione,vieni lepiausiu pauskteliu kuriuos pats asmeniskai esu tik laikes...gal laikant vienoj patalpoj butent tik juos,su jais viskas gerai ir butu,bet pas mane kai daug kitokios egzotikos,nu jie neisgyvena,o nuo ko,kas ir kodel jie krenta,nu net specialistai man to negalejo pasakyt,kai veziau juos kritusius,kad istirtu,nes man paciam lb idomu buvo,bet taip ir likau nesuzinojes..taip kad isigyjant guldukus lb daug vertingos info susizinokit,nes ji lb reikalinga norint,kad jie sekmingai gyventu,nesirgtu,veistus ir t.t.sekmes.
Grafitas 2014-01-22 15:00
Laba dieną, noriu paklausti, kada jau žinoti kada subrendo papūgėlės ? ir ar jos gali išsiperėti vaikų be tam skirto inkilo? Parašykit jei galit :) [email protected]
Irena 2014-01-31 20:09
Gal turite nimfų. mano mergaitei draugo reikia. Norėčiau geltono.
Savininkas | veisejas 2014-01-31 20:42
pasiskambinkit.
zilvinas 2014-02-02 13:16
sveiki gal turite raudonuju rozelu pora?
veisejas 2014-02-02 13:29
turiu tik raudonuju penantu pora,jei bus pavasari jaunikliu,pranesiu.dabar tikrai ganetinai rimtu papugu poru isigijau,tai gal pavasari ar vasara ir krameriu(geltonu,melynu),raudonsparniu,kakariki jaunikliu bus,o ateity gal ir senegaliuku,matysim.
zilvinas 2014-02-02 13:45
sveiki dar o kokiu turite papugu poru dabar kurias galetu ateity veisti?
veisejas 2014-02-02 13:59
banguotas,graziu nimfu porele,burko porele,gal dar kokiu viena kita retesne rusi.parasykit man i el.pasta arba parasykit i tel,konkreciau bus,kas rimtai ko nors iesko,visada pasiruoses padet.
vita 2014-02-02 22:21
Norėciau porele papugėliu pigiu vaikam dažnai važuoju i rietavo turgu tai nusipirkciau nuo jusu
Savininkas | veisejas 2014-02-02 22:33
tai ok,vasara kai atsils,kada vaziuosiu i Rietava pasiskambinsit,atvesiu,jokiu problemu:)
Papugele 2014-02-08 13:56
Turite Nimfu papugeliu? ar butu porele ir kokio amziaus?
Savininkas | veisejas 2014-02-08 15:29
sveiki,dar turiu,auga 3 jaunikliai,vyresniu kelios yra,jei domina,pasiskambinkit.
Sandra 2014-02-13 14:47
Laba diena, ar nevaziuosite greitu laiku i Kauna? Domina agaporines papugeles, noretumem vienos. Is anksto aciu uz atsakyma.
veisejas 2014-02-13 14:54
Sveiki,sunku dabar pasakyt,siaip i menesi karta tikrai vaziuoju,jei ne as,tai yra kas is kolegu ar draugu rato,del keliones maza cia beda,o del pauksciuku,tai dabar 4 mazyliai auga,tik dar nezinau kokiu spalvu bus.
Sandra 2014-02-14 11:36
Tai dar turbut negreit dar galesite mazylius pardavineti?
Savininkas | veisejas 2014-02-14 16:29
jo,tie mazyliai kito menesio vidury gales keliaut pas naujus seimininkus...beja,dar vienas kaunietis ju nori,parasykit ar paskambinkit man i tel,susitarsim.
domina 2014-02-16 16:52
ar amadinų patelę turite ,kokia kaina?
veisejas 2014-02-16 16:56
kokiu zebriuku ar japoniuku?parasykit i tel,sutarsim.
krameris 2014-02-21 11:02
kiek žinau kramerių neturit, bet gal galit rekomenduot kas Kaune turi?
veisejas 2014-02-21 13:38
is retesniu ir didesniu papugu turiu dvi poras suaugusiu krameriu,penantu,raudonsparniu,senegalu ir kt...vieno kramerio ir kokios lyties ieskot?man i tel.parasykit.
veisejas 2014-02-24 23:36
siuo metu pardavime turiu kelias poras brilijantiniu karveliu,lb graziu spalvu.
korelos 2014-02-28 18:44
sveiki gal jaunu nimfu poroiuka turite???
veisejas 2014-02-28 19:41
sveiki,kelios jaunos auga,bet kita men tegalesiu parduot,dabar tik vyresnes likusios.
korelos 2014-02-28 22:04
kiek toms viresnems amziaus ???gal dar ne pencijoj :-)
Savininkas | veisejas 2014-02-28 22:12
nu,beabejo,as tokiu senu ir neparduociau,ne is tu zmoniu esu,kad kate maise zmogui parduot..kazkur vienam apie 3m.,o kitam apie 5m.
korelos 2014-02-28 22:18
o jaunos butu is skirtingu lizdu???
korelos 2014-03-01 00:09
kaip butu galima rezervuoti poriuka ???
veisejas 2014-03-01 09:42
lb paprastai,pasiskambinkit ar parasykit man,uzsirasysiu i eile,kada turesiu,tada pranesiu.
augintojas 2014-03-06 21:44
nu ir brangininkas.vienas is brangiausiu pardaveju.
veisejas 2014-03-06 22:00
nepatinka,nepirk,eik i Kikas,ten pigiau gausi...lyg uz dyka man lesalai auksciausios klases,vitaminai,mineralai ir t.t...arba ieskokis kas dovanoja,nereiks visai moket!
veisejui 2014-03-08 18:48
Nereikia kreipt dėmesio į tokius zmones, raso beleka ir viskas.
veisejas 2014-03-08 19:51
siaip nelb as ir kreipiu..bet zinot,nebutu lietuviu bruozas,kad tik ikast,igelt,pavydet,tada tokiems mat geriau ant sirdies..juk visokiu yra,visokiu reikia..o kas protingi,zino ko nori,as tokiems visada pasiruoses padet,patart.
nimfa 2014-03-15 17:21
laba diena,ar turit nimfu jaunikliu? Noretume vieno grazuolio.
veisejas 2014-03-15 17:29
jo,siuo metu lb graziu turiu.
pirkejas 2014-03-16 12:45
augintojas nueik i kiki zoo pardotuve i posiziurek tenai kainas uz neaisku kokio amziaus paukcius o cia jaunikliai i gerai preziureti
. 2014-03-16 22:03
Kokia žvirblinių kaina?
veisejas 2014-03-16 22:10
nebeturiu,po 100lt buvo iv.,graziu spalvu.
Veronika 2014-03-19 22:09
Sveiki, ar turite bourke? jei taip kokia ju kaina ir amzius? :)
veisejas 2014-03-19 22:13
Sveiki,siu papugeliu jau nebeturiu,lb retos jos Lt.
kolega 2014-03-23 11:14
Sveiki,gal turite ,taip vadinamų katarinkų?
veisejas 2014-03-23 13:23
sveiki,turet turiu,bet visi jau rezervuoti.
Vita 2014-03-28 08:56
ar turite giedančios papūgos rūšies patinėli?
.. 2014-03-30 14:09
Kada planuojat turėt žvirblinių jauniklių?
Qwerty 2014-03-30 15:01
Sveiki.Gal turėsite vasarą banguotukų jauniklių?
veisejas 2014-03-30 17:20
giedancius du turiu,bet abu jau rezervuoti,o kitos poros deda kiausinius,tai kai bus jaunikliu,pranesiu,zvirbliniu turiu dvi poras,bet inkilas pakolkas ju nedomina,tai nezinau,o banguotuku jaunikliuku visada as ju daugiau maziau turiu...p.s.ka lb rimtai domina,tai paskambinkit,konkreciau bus,galeciau ir rezervuot kai kazka turesiu.
Klaustukas 2014-04-13 15:44
O dar zebriniu amadinu turit?
veisejas 2014-04-13 16:03
porele turiu,pasiskambinkit.
Bulkadavai 2014-04-13 19:15
O iki kokios susitartos vietos negaletumet atvest tu zebriniu amadinu?
Kai kas 2014-04-13 19:21
O galit rezervuot papugas jei galit tai iki kiek laiko?
Savininkas | veisejas 2014-04-15 11:10
kur cia jums vest?siaip tokie dalykai derinami tel.,jei ka...su rezervacijom rimtom galiu palaukt,bet kai puse zmoniu yra tokiu,tipo palik,imsim,poto pats jau paskambinu nebesulaukes,tai sako jau senai turim..tai blyn ar sunku duot zinia,kad jau nebereikia...nu,yra tokiu veikeju...tai dabar kazkoks uzstatas arba konkreciai atvaziuojat i namus ir susitariam..
:) 2014-04-15 11:28
Koks griežtas :) :) :)
veisejas 2014-04-15 11:47
ne grieztas,o teisingas.
Savininkas | veisejas 2014-04-27 11:55
Sveiki,su Atvelykiu:)Orai superiniai,tai nuo vakar paukščių mugės-turgaus atidariau paukščių sezoną...tai ne ateinantį sekmadienį,o gegužės 11d.planuoju važiuot i Rietavo turgų su paukščiukais,jei kam ko reikės,galit iš anksto man skambint ar rašyt,užrezervuočiau.iki pasimatymo:)
Savininkas | veisejas 2014-05-08 09:48
truputi keicias planai,kaip aistringas Siauliu krepsinio sirgalius,vakar laimejus Siauliu krepsinio komandai,lemiamos rungt.nusimato butent geguz.11d.Klaipedoj,tai ta diena ten ir vyksim,o i Rietava kelione atkeliu sekanciam sekmadieniui,kam ko greiciau reikes,skambinkit ar rasykit,kazka galvosim,tel duotas.
kkk 2014-05-11 10:05
kas trecioje nuotraukoje per rusis?
Savininkas | veisejas 2014-05-11 11:13
giedančioji papūga - Psephotus Haematonotus,foto ryškus patinas.
Savininkas | veisejas 2014-05-17 10:57
Sveiki,rytoj geguzes 18d.vaziuoju i Rietavo turgu,atsivesiu iv.amadinuku,kanareliu ir iv.mazu ir vidutinio dydzio papugu.
Savininkas | veisejas 2014-05-24 13:56
Birzelio 2d.vaziuosiu i Kauna,jei kam ko reikes,skambinkit.
Savininkas | veisejas 2014-06-03 14:23
Birzelio 6d.is ryto vel vaziuoju i Kauna,jei kam ko reikes,skambinkit.
idomu 2014-06-14 13:32
koks paukstelis 9 nuotraukoje? kokia jo kaina? ar turite dar ji?
Savininkas | veisejas 2014-06-16 08:53
sveiki,kauketasis arba maskinis agaporinis,taip dar viena grazu patinuka turiu ir atskirai suaugusiu porele,butent kaip 9 foto... p.s.si sekmadieni,jei aisku tik orai leis,reiks dar prognozes pasiziuret zadu i Rietava vaziuot... atsivesiu ne tik papugiuku,kanariuku,bet ir graziu vistu,gal dar kokiu plunksniu,bus matyt..
veisejas 2014-06-23 12:53
siuo metu turiu lb graziu,jaunu kanareliu iv.rusiu ir spalvu.
giena 2014-06-23 21:34
gal ką nors turite iš tu didesniu papūgu? pvz aleksandra, ar ka nors panasaus.
gal rozelu turite 2014-06-25 13:22
kokios rozelu kainos pas jus ,??
info 2014-06-25 21:28
Sveiki, kokia kaina kramerio?
Savininkas | veisejas 2014-06-26 17:35
Sveiki,yra tu didesniu,bet pasiskambinkit,jei konkreciai norit,vasara reciau cia prisedu.. Aleksandru ir graziu turejo pazistamas kaunietis,ilgai pardavinejo,bet jau pardave..o as is didesniu turiu senegalu,penantu,raudonsparniu,krameriu,bet krameriukai dabar pas mane porose,tai skirt tikrai ju nenoreciau,tik rozelu neturiu,o daugiau papugu daugiau maziau iv.turiu.
Savininkas | veisejas 2014-06-28 11:36
sveiki,rytoj birž.29d.su kolega balandininku važiuosim į Rietavo turgų.Atsivešim įv.paukščių nuo vištų,balandžių iki įv.egzotinių papūgų.
aaa 2014-06-30 22:55
valdai senegalu turi ir kaina kokia
Savininkas | veisejas 2014-06-30 23:05
Sveiki,sau pora turiu,ziuresiu gal ateity bus jaunikliu,visgi rimti pauksciai.
Savininkas | veisejas 2014-07-02 19:08
sveiki,liepos 12d.kvieciu visas seimas i Naisiu miestelio vasaros festivali,programos cia nerasysiu,galit internete pasiziuret.Musu Siauliu paukstininku kluba,gerb.Ramunas Karbauskis taip pat pakviete i ta grazia svente,tai as atsivesiu iv.egzotikos(papugu,kanareliu,amadinu),mano draugai vistu,anciu,balandziu,putpeliu ir kitu grozybiu,taip kad esat visi laukiami,gal kas ir patys susigundysit koki grozi ir sau isigyt:)grazaus reginio is anksto:)
susidomėjes 2014-07-04 09:36
kokia papūga yra trečioje nuotraukoje ir kokia jos kaina ?
gal.. 2014-07-04 19:43
kada i rietava važiuosite
kaunas 2014-07-05 00:07
nu jo kaip paskaitai tai tipo rimtas, kas kol nepabendravo. o is tiesu tai tikras aferistas ir melagis. GEDA TURETU BUTI IS PRIGIMTIES
Savininkas | veisejas 2014-07-05 09:58
nebevaryk,kaunieti,zinau kas cia toks varo,yra yra tokiu zmoniu grupe,sekmes toliau pilant purva,kas nores,tas atsirinks,kas yra kas! aferistas,blyn kad prajuokino,tegul visi tokie buna aferistai,pasaulis bus daug grazesnis:)))
Savininkas | veisejas 2014-07-05 10:16
N.Zelandijos giedancioji papuga,o i Rietava,gal ryt planuoju,bet kai orai geri,mazai kas ten atvaziuoja,neapsimoka man toki kelia trenktis..plius ryt didele svente,visi sves,tai ten trenktis nematau tikslo,nebent konkreciai susitartumem,tel duotas,o ir iki vakaro pagalvot dar laiko yra.
veisejas 2014-07-06 22:20
Sveiki,buvau snd Rietave(mirus prekyba pauksciais juodai),tai liepa tikrai ten nebevaziuosiu,o rugpjuti gal koki karta,bus dar matyt.
vaida 2014-07-10 09:48
sveiki gal turi banguotasias papugeles kokia kaina ju?? i radviliski vezat??
Savininkas | veisejas 2014-07-10 22:51
banguotu turiu,pasiskambink,sutarsim.
Edvinas 2014-07-11 15:42
Sveiki gal turite Amazones Papūga arba Kramerio ar Agaporniu kokios jų kainos pirkčiau tik Rugsėji bet noriu sužinoti maždaug kiek kainuotu :)
Edvinas 2014-07-12 10:09
Sveiki gal turite Amazones Papūga arba Kramerio ar Agaporniu kokios jų kainos pirkčiau tik Rugsėji bet noriu sužinoti maždaug kiek kainuotu :)
Savininkas | veisejas 2014-07-12 20:13
Sveiki,amazones neturiu,bet zinau kas skelbimuose parduoda,krameriu turiu ir porom,ir po viena galiu parduot,max 300lt,agaporiniu iv.turiu,nuo 100-120lt pagal rusi ir amziu,o siaip viskas derinama tel ar prie vietos.
Sveiki 2014-07-24 10:55
Dar turite banguotasias papūgėles?
Savininkas | veisejas 2014-07-25 13:11
Taip,dar turiu ir graziu spalvu.
Sveiki 2014-07-29 20:24
Turit didžiasias rozelas
veisejas 2014-07-30 12:15
Turiu.Domina,pasiskambinkit.
Savininkas | veisejas 2014-07-30 17:07
Beja,siuo metu turiu pas mane pati namie uzaugintu giedanciu,zvirbliniu,nimfu,agaporiniu lb graziu,dailiu jaunikliuku,kainos mazdaug surasytos,ka rimtai domins,pasiskambinsit.sekmes.
Lina 2014-07-30 17:14
Laba diena, noreciau isigyti papuga aratinga (canure panasi veisle jenday Canure). Ar turite ?
veisejas 2014-07-31 00:21
Sveiki.Ne,aratingu nelaikau.Idekit skelbima kad ieskot,gal atsiras kas turi Lietuvoj ar zino iskur ju parvezti.
tomas 2014-08-01 20:38
senegalu porele gal turit, ir kokia kaina butu
Savininkas | veisejas 2014-08-01 21:27
Turiu suaugusiu,bet vyresni,ismokinti,tai sau laikau.
Del katarinu 2014-08-04 01:23
Kokia katarinu kaina?
Kristina 2014-08-04 13:25
ar kanareliu pardavimui turite?
veisejas 2014-08-04 14:24
turiu daug ir graziu,jaunu ir suaugusiu,pavieniu ir jau porose.rimtai domina,pasiskambinkit.
ramune 2014-08-14 09:53
Laba ryta, kokios kainos geltonos banguotosios papugeles, ir zydros spalvytes, zalsvos? Noreciau isigyti porele.Aciu.Su pagarba
veisejas 2014-08-14 15:00
Sveiki,turiu tokiu,po 40lt,o siuo metu kaip niekada turiu lb graziu banguotuku ir netik.Pasiskambinkit,jei rimtai domina. Pasirinkime turiu dailiu,graziu kanareliu,iv.amadinuku,suaugusiu ir jaunu,o daugiausiai,tai iv.papugu.
Austėja 2014-08-15 10:26
Sveiki, domina katarinos, galbūt turite jauniklių?
Savininkas | veisejas 2014-08-15 21:31
oi,cia lb rimta retenybe,ypac Lt,turiu 3 pauksciukus buryje,matysiu ar susiporuos ar kaip cia su jais bus,is vyresniu patele krito,liko patinukas,tai pora jaunikliu is svetur parsiveziau,bet gali buti kad jie vieno lizdo,tai visus 3 kartu laikau,gal pavasari kas ir gausis,bus matyti,o uzsienyje lb jie brangus,kolega vaziavo si savaitgali i uzsieni,issigando kokios ju ten kainos,tai neparveze,nors ir buvau uzsiprases. p.s.siaip pats mielu noru paimciau zalia patele.
ieskau 2014-08-20 21:22
gal turite raudongurkles astrildos patele?
Savininkas | veisejas 2014-08-21 08:59
Sveiki,ka turiu is astrildu grynai,tai rausvauodege rubinine astrilda,gal apie tokia ir kalbi?pas mane kaip tik visi raudonveidziai ir yra,o buna ir geltonveidziu.
ramune 2014-08-21 10:01
Labas rytas, gal I Klaipeda vaziuojate kartais
veisejas 2014-08-21 13:12
As ne,yra kas is giminaiciu vazineja,pasiskambinkit,susitarsim.
ieskau 2014-08-21 21:21
bisky sumaisiau, ne astrilda o amadinas... raudongurkle amadine (Amadina fasciata)
veisejas 2014-08-22 12:28
ne,pakolkas neturiu tokiu,bet gal kazka is idomesniu amadinu turesiu rugsejo menesi,pasiskambinkit.
veisejas 2014-08-28 21:43
Si sestad.rugpj.30d.atvyksim i Panevezio ukininku turgu sudalyvaut kasmetinej dekoratyviniu pauksciu mugej,atvyksiu as su savo egzotika(papugos,kanareles,amadinai) ir mano kolegos is Siauliu dekoratyviniu pauksciu augintoju klubo,jie atsives iv.vistu,anciu,graziausiu balandziu ir kitu grozybiu.Mielai visus prasom atvykti:)
Savininkas | veisejas 2014-09-18 15:45
Si sestadieni,tai yra rugsejo 20d.ivyks pauksciu muge-turgus Siauliuose prie prekybos centro Bruklinas,pauksciu veisejai atsives iv.vistu,anciu,fazanu,balandziu,papugu,kanareliu,amadinu ir kitokiu iv.pauksciu,maloniai kvieciame atvykti.
domina 2014-10-05 20:55
sveiki mane domina amadinai ar butu galimybe atvesti i klaipeda?
Savininkas | veisejas 2014-10-06 12:32
Kokie?turiu ivairiu(zebriuku,japoniuku,nendrinuku,guldo) siuo metu,domina konkreciau kas,pasiskambinkit,tel duotas.o atvest gal ir butu galimybe,net ir siom dienom arba si savaitgali,viskas suderinama,tik pasiskambinkit.
Savininkas | veisejas 2014-10-06 23:26
spalio 8d.tiksliai vaziuosiu i Kauna po darbu,jei kas domina,turekit minty.
Savininkas | veisejas 2014-10-12 14:17
Spalio 20d.vel vaziuosiu i Kauna.
pirkeja 2014-10-23 18:43
gal turit pardavime zako papugeliu
Savininkas | veiusejas 2014-10-23 22:28
sveiki,deja pats is didesniu,tik senegalus,raudonsparnes,kramerius,barabantus lankau,bet kas laiko didziasias(zako ir kitokias papugas) zinau.Jei rimtai domina parasykit ar paskambinkit.
aaa 2014-10-27 06:27
valduk raudonskruosciu porele turetum
Savininkas | veisejas 2014-10-27 18:19
labas,tureciau.Atvaziuok kada.
Krameriai 2014-10-28 17:27
Gal turite siuo metu krameriu? Jeigu taip kiek mazdaug kainuotu vienos ar kitokios spalvos?
Savininkas | veisejas 2014-10-28 23:40
Siuo metu turiu suaugusiu,geltonu perinciu krameriu pora.
Savininkas | veisejas 2014-10-31 21:17
Sveiki,lapkricio 16d.vaziuosiu i Vilniu,jei kam ko reikes,skambinkit.
INGRID... 2014-11-01 21:00
TURIT KAUKETA PATELE?IR KIEK LAIKO JEI?
Savininkas | veisejas 2014-11-02 22:56
Kauketuju nebeturiu visai.
Savininkas | veisejas 2014-11-14 00:35
lapkricio 16d.busiu Vilniuj,o lapkricio 21 diena vaziuosiu i Kauna,jei kam ko reikes,skambinkit.
Monika 2014-11-21 17:34
Sveiki. Gal turetumete Kramerio mazyli? Kokia apytiksliai kaina butu?
ramunas 2014-11-22 10:21
valdai ligi kaledu svedijoje busiu viskas gerai kaip grysiususitiksim
Savininkas | veisejas 2014-11-22 18:12
Ok,Ramunai,kai grisi susisieksim,sekmes tau ten:) Sveiki,Monika,siuo metu is krameriu tik porele graziu suaugusiu geltonu turiu,galeciau be krameriu kazka kita idomaus pasiulyt,jei domina pasiskambinkit.
Svetlana 2014-11-26 13:16
Labai dėkinga, Valdemarai. Raudonskruosčių porelė tikrai labai graži. Nusipirkau ir negaliu atsidžiaugti. Sėkmės Jums.
Veisejas 2014-11-26 13:59
Sveiki,dekui,dekui,Svetlana:) Sparnuociams jau nieko negailiu,sudarau kuo puikiausias salygas,uztat ir gimsta,sveiki,zvalus,dziuginantys zmoniu sirdis:) Siuo metu tikrai turiu graziu pauksciuku,grynai parodiniu.Katik atskirtu nuo tevu turiu banguotuku,agaporiniu ir kitu pauksciuku,ka domina rasykit,skambinkit,kontaktai duoti,sekmes:)
Brigita 2014-11-27 00:08
Labas vakaras, norėjau pasiklausti ar turite nimfų jauniklių? Ieškau 2-3 mėnesių patinėlio :)
Milda 2014-11-27 08:20
Pritariu Svetlanai. Paukščiukai visi puikūs. Aš pirkau banguotukų porelę. Maloniai patarė kokius pirkti :) Sakė, kad tai perinti pora ir tikrai neapgavo. Jie jau dvi vadas papūgiukų išperėjo :)
Savininkas | veisejas 2014-11-27 23:17
Dekui,Milda,smagu,kad jums puikiai sekas,taip ir toliau:) Kas ieško nimfukų turiu,o visai jauniklių bus gruodžio pradžioj,norit rezervuotis,pasiskambinkit. P.S.Šį šeštadienį,tai yra lapkričio 29d.įvyks dekoratyvinių paukščių paroda,kuri bus surengta Šiaulių Didžvario gimnazijos sporto salėje,pradžia nuo 9h ryto,mielai kviečiame visus neabejingus šiam nuostabiam renginiui.
diana 2014-11-28 11:12
sveiki, ar turit banguotuką apie 1 metų, patelę? gal kartais iki Klaipėdos būtų galimybė atvešti (jei turit)?
Savininkas | veisejas 2014-11-28 18:05
Sveiki,turiu ir ne viena,o galimybe bus atvest,tik jau gruodzio menesi.
susidomejusi 2014-12-02 15:11
Sveiki ar turite senegalu siuo metu pardavime?
Savininkas | veisejas 2014-12-02 19:34
Sveiki,neturiu,sau pora laikaus,o pavasari jei domesis inkilu gal kas ir gausis,siais metais inkilas ju nedomino. p.s.bet yra ir kitokiu idomiu papugu ir papugikiu.
Agnė 2014-12-11 16:34
Sveiki, ar turit nimfų jauniklių? kokių spalvų? kada būtų galima atvažiuoti?
Savininkas | veisejas 2014-12-11 23:08
Sveiki,jo kita savaite,pasiskambinkit,susitarsim.
Svetlana 2014-12-14 10:00
Sveiki, Valdemarai, kai buvote pas mane Vilniuje Žvėryne, sakiau kad prašysiu Jūsų atvežti agap. raudonskr. patinuką. Mano patelei maždaug 1 met ir 9 mėn., žalia su raudoną galvą. Norėčiau prašyti Jūsų parinkti jai labai gražu berniuką. Ačiū. Lauksiu informacijos.
Savininkas | veisejas 2014-12-14 12:29
Sveiki,Svetlana.Butinai surasiu jusu patelei grazu partneri:)Tik man i tel parasykit,sutarsim.
sigita 2014-12-21 14:35
Sveiki. Gal turite amadinu?
Savininkas | veisejas 2014-12-21 16:20
Sveiki,pakolkas dar keleta turiu,pasiskambinkit. p.s.siuo metu turiu dailiu jaunikliuku(giedanciu,agaporiniu,banguotuju ir kitu papugu).
aiste 2014-12-22 20:35
sveiki gal kauketoju patele turite dekui
Savininkas | veisejas 2014-12-22 22:18
Ne,butent kauketuju neturiu,tik fiseriu,raudonskruosciu ir kitokiu spalvu agaporiniu,o kauketuju mano vienintele pora dabar tupi ant kiausinuku,o kas ir kiek issiris paaiskes jau kitu metu pradzioj.
grazina 2014-12-23 09:37
Ar turit dainuojancia papuga patele?Ir kokia kaina?Kaunas.
Savininkas | veisejas 2014-12-23 18:55
Turiu,jaunu po 80lt.
iveta 2014-12-26 20:02
Senegalo papuga turit
Savininkas | veisejas 2014-12-26 20:54
Turiu sau suaugusiu pora,neparduodamos.
. 2014-12-27 16:35
ar turite kakariki jauniklių ir kokia kaina ?
Savininkas | veisejas 2014-12-29 14:07
turiu,siaip ka rimtai domina,nesunku ir pasiskambint,nes ta kaina vienu vienokia,kitu kitokia,kaip as sakau paukstis pauksciui nelygu.
klaipedietis 2015-01-30 22:33
lutino agaporiniu porele gal turite ir kokia kaina butu
Savininkas | veisejas 2015-01-31 00:14
lutino neturiu,turiu tik zaliu,pilku ir kitokiu atspalviu poru ir pavieniu pauksciuku. p.s.jei domina tokios spalvos,pasiskambinkit,nes si savaitgali sutarus,butu kas ir atveztu.
klaipedietis 2015-01-31 00:25
gal kauketoju tada turite porele ir gal imanoma butu i kl. pristatyti
Savininkas | veisejas 2015-01-31 10:32
kauketieji isvis retenybe,siuo metu turiu sau tik perinciu pora,jei mano isvardinti netinka,dar galeciau fiseriu porele graziu pasiulyt,bet viskas tel derinama,o i Klp pristatytu.
Audrius 2015-02-06 18:25
Sveiki, gal šiuo metu turite, ar artimiausiu metu planuojate turėti Kramerio jauniklių? Kokios maždaug kainos?
Audrius 2015-02-06 18:26
Arba Rozelų
di 2015-02-06 23:27
Ieskau kakariki jaunikliu, noreciau patineli, gal turite?
veisejas 2015-02-08 22:26
labas,krameriuku tikrai nebeturiu,o kitu turiu ir graziu ir kakariki,ir rozelu,ir giedanciu,agaporiniu,banguotuku,zvirbliniu ir t.t.
domina 2015-02-09 12:54
Laba diena,gal turite padavimui pyrrhuru?
Savininkas | veisejas 2015-02-09 15:05
Sveiki,o kokiu butent ieskot,nes ju n rusiu yra,tai ir kaina atitinkama..siaip sau porele pasilikes turiu,bandysiu pavasari kabint inkila,matysiu kas gausis..
kajus 2015-02-11 14:15
Ar turite nimfa patineli ???
Savininkas | veisejas 2015-02-11 14:52
siuo metu kelias jaunas baltagalves nimfas beturiu,bet greiciausiai abi pateles.. p.s.rytoj,tai yra vasaraio 12d.po darbu vaziuoju i Kauna,jei kam ko reikia,susiskambinkit.
amadinai 2015-02-12 23:11
Ar turite porele amadinu? Kokia kaina butu uz pora?
Savininkas | veisejas 2015-02-13 14:11
Sveiki,zebriuku nebeturiu,turiu tik is retesniu amadinu rusiu.
gulaime 2015-02-15 23:47
Kada artimiausiu laiku zadate tureti nimfu?mes noretume poreles!
Savininkas | veisejas 2015-02-16 11:32
konkretus pasiulymai,tik tel. p.s.graziu nimfu pora tupi ant kiausiniu,tai pavasri turetu but jaunikliuku tikrai.
Savininkas | veisejas 2015-02-19 09:58
Sveiki,si savaitgali gal vaziuosiu i Kauno puse.. p.s.siuo metu turiu auganciu prie tevu banguotuku,agaporinuku,giedanciuju papugiuku,kiti jau atskirti nuo tevu,savarankiski,kiti tik pradejo ristis,tai jei kam ko reikes is anksto uzsirezervuokit siu groziu.
Kajus 2015-02-19 17:31
Sveiki, ar turite jauna nimfute (patele) ???
Savininkas | veisejas 2015-02-19 18:26
Sveiki,baltagalve taip.
susidomejau 2015-02-21 23:57
O kokios veisles papugeliai atskirti jau nuo tevu?
Savininkas | veisejas 2015-02-22 19:11
Sveiki,agaporiniai,giedanciu jaunikliukai,banguotukai ir kiti,kiti uz savaites ar kita menesi jau galetu keliaut pas naujus seimininkus,pasiskambinkit ir uzsirezervuokit kas ko konkreciai ieskot,galeciau patart,jei sunkiau apsispresti.
klausimas 2015-02-24 08:23
Ar laikant vieną kanarėlę ji sukels daug nepatogumo giedodama? ta prasme jei viena kambaryje bus ar giedos nuo 6- iu ryto? :)
Savininkas | veisejas 2015-02-24 14:11
Tai kad tyliai jos ciulba,juk ne gaidys kambary bus:) O antra,jei norit kad visai netriuksmautu,tai ieskokit pateles,trecia norit ilgiau pailset ryte,tai uzdenkit su kokiu audeklu,bet siaip tai viena pauksteli laikant,juolab kanarele ar taip kokia is tylesniu papugiuku,tai jokiu keblumu tikrai nesudarys.
... 2015-02-24 22:26
O kokie papugiukai skaitosi tylus? :)
Savininkas | veisejas 2015-02-24 22:51
Vienos tyliausiu burko,gliancines,lazurines,trumpai kalbant dauguma zoliniu papugeliu,kitos siek paciulba,bet proto ribose tarkim zvirblines,katarinos ar giedancios,nu yra tu papugiuku rusiu ir nemazai. p.s.rimtai domites,pasiskambinkit,mielai patarsiu.
Augė 2015-02-26 14:17
Sveiki, gal turite nimfos jauniklį? Mes iš Kauno
Savininkas | veisejas 2015-02-26 20:04
labas,jei kur diena cia kalbejom,tai is nimfuku sakau teturesiu pardavimui uz geru poros menesiu taip plius minus,nes tik nuo praeito savaitgalio pradejo ristis mazyliai..bet kas galetu jau siuo metu keliaut i naujus namus,tai turiu ir is kitu rusiu pauksciuku,rimtai domina,uzsirezervuokit is anksto.
:) 2015-02-27 11:59
gal turite jauniklį Senegala ?
Savininkas | veisejas 2015-02-27 13:08
Sveiki,neturiu,juos isperint yra reikalu.
vile 2015-02-28 13:01
gal turite nimfos patele kiek kainuoja aciu
Savininkas | veisejas 2015-02-28 13:50
Baltagalve,domina,pasiskambinkit.
,, 2015-03-03 10:47
Gal turite agaporini arba kremeri patineli ir kokia kaina?
Savininkas | veisejas 2015-03-03 17:02
Kramerio nei vieno nebeturiu,o agaporiniu turiu,ir porom ir vienas lb grazus jaunikliukas auga,praktotiskai jau galima ir atskirti nuo tevu,tik lyties dar nezinau. nebijokit pasiskambint,juk tel duotas:)
as 2015-03-05 15:26
Sveiki. Kiek kainuotų katarinų porelė?
r 2015-03-05 16:31
Sveiki, kokia kaina rozelu?
pirkeja 2015-03-05 16:38
Norečiau paklaust ar turite katarinu? Kokia kaina?
Savininkas | veisejas 2015-03-05 20:50
labas,dar turiu visu.. jei lb reikia,siaip tel duotas skambinkites ir kalbesim.
simona 2015-03-05 20:58
ar turite banguotuju papugeliu
simona 2015-03-05 21:04
kokia kaina banguotoju papugeliu,gal kartais vezate i naujaja akmene
Savininkas | veisejas 2015-03-06 12:18
Turiu,12 euru.
simona 2015-03-06 13:44
gal kartais vezate i naujaja akmene
Savininkas | veisejas 2015-03-06 14:19
seskit i autobusa ir atvaziuokit patys,nuo stoties galiu pasitikt,nera brangus juk tie bilietai,o i Akmene gal kas is draugu rato vaziuos,paklausinesiu.
simona 2015-03-06 15:34
o banguotosios papugeles jau suporuotos ar galima rinktis is visu spalvu
Savininkas | veisejas 2015-03-06 15:37
visokiu turiu,jaunu ir suaugusiu suporuotu,yra tel,rasykit,prie pc nevisada turiu laiko prisest.
simona 2015-03-06 15:41
matot ar noriu vaikui dovanu tai norisi spalvotesniu
simona 2015-03-06 15:44
gal nuleistumete biski jai porele paimciau
. 2015-03-15 16:12
Aš nesuprantu, kas per žmonių mada dovanot VAIKUI gyvūnus, vėliau būna išmesti į gatvę ar pardavinėjami. Gyvūnas ne žaislas ir vaikui pirkt yra nesąmoninga, dabar jis nori tų papūgų, vėliau nebenorės ir kas tada?
Savininkas | veisejas 2015-03-16 15:27
Mazai kas ir dovanoja vaikams,vistiek patys tevai priziuri,bet nuo mazens vaikiukas mokomas atsokomybes jausma turet,pilna draugu,kurie taip vaikus augina,aukleja,tai poto ir zmones uzauga,o ne laukiniai,o ten kas dar tik galvoja ar pilnai neapsisprende,tai ir patari gerai viska apmastyt visus uz ir pries,apgalvot ar tikrai jiems reikia paukstelio ar tai kito gyvuniuko ir tik 100% isitikinus,kad taip,tada tik isigyt. Visada taip sakiau ir sakysiu,gyvunas(paukstelis) ne zaislas,kuris turi ir jausmus,ir daug demesio,bendravimo reikalaujantis ir t.t.
ieskau 2015-03-17 15:13
ar turite senegalo suaugusi patina?jei turite koke butu kaina?
Savininkas | veisejas 2015-03-17 18:44
Turiu as senegalu pora,bet sau juos laikaus,tai maciau buvo skelbimas 4m.parduoda senegalo patina,gal dar turi zmogus,pasiziurekit.
as 2015-03-22 17:46
Ar turite banguotosios papugeles patele?
Savininkas | veisejas 2015-03-22 17:49
Dar turiu banguotuku nemazai,ivairaus amziaus ir spalvu,pasiskambinkit,tel duotas.
Savininkas | veisejas 2015-04-06 14:14
Sveiki,visus pauksciuku myletojus ir ne tik su graziausia pavasario svente SV.Velykom:) p.s.siuo metu pardavime turiu jaunu banguotuku,nimfuku,agaporiniu,giedanciuju,kakariki,katarinu ir kai kuriu rusiu amadinu jaunikliuku.
klausimas 2015-04-06 19:22
o kada muge prie Bruklino?
Savininkas | veisejas 2015-04-06 19:59
labas,kai atsils,greiciausiai geguzes menesi,jei aisku bus organizuojama vel ta muge,pakolkas niekas man dar neskambino.
sveiki 2015-04-07 22:21
kada galima tiketis kanareliu?
Savininkas | veisejas 2015-04-07 23:23
labas,sunkus varijantas,siuo metu lb ryskiu spalvu keleta turiu(zvirblio spalvos nebelaikau),deda kiausinukus,o kas is ju bus,pamatysim. tel pasiskambinkit,jei konkreciai rezervuotis norit,nes cia jokiu konkretumu nera,puse is cia parasiusiu,tik pasiteirauja ir pradingsta.
Vava 2015-04-08 16:25
Sveiki ar turite pardavime japonu amadinu
Savininkas | veisejas 2015-04-08 19:22
Neturiu.
Ieva ir kakariki 2015-04-12 23:10
Siandien isigijau labai saunu paukstuka kakariki is Jusu. Labai jaukus paukstukas, geltonos spalvos, patinelis. Mano kakariki patele ji puikiai prieme. Kartu lese, jau buciavosi ir dabar ruosiasi miegui vienas salia kito. Esu labai patenkinta. Aciu (:
Aurelija 2015-04-20 22:57
Labai saziningas veisejas. Kuo nuosirdziausiai pataria ir neapgauna. Kad tokiu papugu veiseju Lietuvoje! Sekmingo veisimo! O kas norit paukstuko, tai patariu geriau skambinti, nes si zmogus tikrai buna daznai uzsiemes, bet visiems susidomejusiems tikrai laiko skirs! :)
Aurelija 2015-04-20 22:58
Beje, jau antra nimfuka is sio zmogaus nusipirkau. Tikrai nesigailiu. Yra kuom dziaugtis :)
Savininkas | veisejas 2015-04-21 21:13
Dekui,dekui,manau pagaliau zmones pradejo atsirinkti kas yra kas...dekui ir sekmes visiems auginant sparnuotus draugus:)
Rita 2015-04-23 09:05
Sveiki, noreciau isigyti kanarele ciulbanti patinuka. Kokiu spalvu turite, isskyrus margas ir geltonas. Labai noreciau raudonos, zalios arba oranzines spalvos. Galeciau palaukti.
Rita 2015-04-23 09:05
Sveiki, noreciau isigyti kanarele ciulbanti patinuka. Kokiu spalvu turite, isskyrus margas ir geltonas. Labai noreciau raudonos, zalios arba oranzines spalvos. Galeciau palaukti.
Brigita 2015-04-28 10:11
gal turite kanarėlės patinuką vienspalvį citrininį?
Savininkas | veisejas 2015-04-28 11:00
Siuo metu neturiu,rimti rezervavimai,tiktai tel. pasiskambina zmogus,jei konkreciai ima,rezervuojas,kada turiu,iskart paskambinu,viskas daugiau nei paprasta.
Milda 2015-05-16 22:26
Gal i Rietavo turgų važiuosite?
Savininkas | veisejas 2015-05-17 15:37
Labas,kai bus orai palankus ir jei bus norinciu bent keletas zmoniu,o taip toki kelia vargint paukstukus,nelb yra reikalo. p.s.kas ko noresit,rasykit ar skambinkites tel,kalbesimes,tarsimes,o grozybiu siuo metu visokiausiu turiu.
adele 2015-06-01 20:01
sveiki, gal turite guldo amadinu? Ir jeigu turite tai gal butu imanoma butu padaryti nuolaida jeigu pirkciau kokius 6?
Savininkas | veisejas 2015-06-01 21:30
Labas,nelaikau as tu gulduku,vieni lepesniu is pauksciu,paprasciausiai neapsimoka,siaip jau buvau rases senesniuose komentaruose placiau apie juos,bet yra kas laiko juos Kaune,Vilniuj ar Prienuose beroc.
Savininkas | veisejas 2015-06-12 12:52
parduodamas didelis stacionarus narvas didelem papugom,ka domina,pasiskambinkit.
Džaneta 2015-06-12 16:47
Laba diena,noriu Jūsų paklausti,ar turite pardavime mėlynos spalvos kramerį?
veisejas 2015-06-12 17:11
sveiki,beturiu tik pilka,tokio idomaus atspalvio suaugusi patina,jei domina,pasiskambinkit,pakalbesim.
kramerio patelei 2015-07-15 12:32
Jei turite kramerio patina, gal galite parasyti kokia kaina?
Savininkas | veisejas 2015-07-15 14:58
labas,nebeturiu krameriu pardavime,gal ateityje turesiu,vis pasiteiraukit.
Kornelija 2015-07-17 21:26
Ar turėtumėt kada žvirblinių papūgėlių patinėlį?
Savininkas | veisejas 2015-07-18 11:38
siuo metu visus 5 zvirblinius papugiukus pardaviau.gal rudeni vel turesiu.
Silva 2015-07-18 19:26
Sveiki norėjom paklausti kokia kaina būtu Krameriu ir gal dabar turite jaunu agaporniu.Gal važiuotumet į Rietavo turgu ? iškarto labai dėkoju už atsakyma :)
Silva 2015-07-18 19:30
O gal dar ir į Klaipėda važiuosit greitu metu ? jei taip tai į kuria vieta atvažiuojat ? :)
Savininkas | veisejas 2015-07-19 11:47
Labas,krameriu neturiu,o agaporiniu turiu ir graziu,i KLP bus kas vazineja,detalesne informacija duotu tel.
Savininkas | veisejas 2015-07-21 14:51
Liepos 28d.planuoju kelione i Vilniu,turekit minty,gal kam ko reikes is groziu,atvesciau.
Iš Vilniaus 2015-07-21 18:18
O gal baltagalvę nimfą turit :) ? Lytis nesvarbu.
Klausimėlis 2015-07-22 02:07
gal galite parašyti barabanto papuga lotyniškai ,nes kai taip rašau nerandu jokios informacijos.Ačiū
Savininkas | veisejas 2015-07-22 11:42
labas,lb graziu baltagalviu nimfu porele dar turiu,kazkur apie 1m.amziaus....o barabanto papugos tikslus lotyniskas pavadinimas-polytelis swainsonii.
Klausimėlis 2015-07-22 12:01
Labai jums ačiū
Rasa 2015-07-29 19:42
Laba diena. Ar rozelų turite?
JURGITA 2015-07-29 22:49
Labas vakara kada vaziuotumet y kauna pirktume ryskios spalvos banguotaja papugele patele kada galima jum paskambinti
JURGITA 2015-07-29 22:49
Labas vakara kada vaziuotumet y kauna pirktume ryskios spalvos banguotaja papugele patele kada galima jum paskambinti
Savininkas | veisejas 2015-07-30 09:36
labas,Rasa ir Jurgita,del rozelu butu konkreciau pasiskambint(aiksu geriausia man po 21h skambint vakarais),ko butent ieskot jaunikles ar suaugusios?is mazuju,vidutiniu ar didziuju(penantu) rusies?O i Kauna dabar vasara pats planu kaip ir neturiu,bet tikrai rugpj.men zmogus vaziuos pas mane,tai galetumet susitart ir atvestu,viskas suderinama.Geros dienos:)
Danguolė 2015-07-30 11:17
Vakar pas mus atkeliavo antras ( bet tikrai ne paskutinis ;) ) šio veisėjo paukštelis - giedančioji papūgėlė. Negaliu pasakyti, kad gražus, nes tiesiog - tobulai gražus, prižiūrėtas paukštukas :). Labai džiaugiuos, kad mano gimtasis kraštas užaugino puikų žmogų ir tikrą gamtininką Valdemarą :). Sėkmės Jums ir entuziazmo dar keliems dešimtmečiams į priekį :) !
Savininkas | veisejas 2015-07-30 21:19
Dekui,dekui uz lb grazius zodzius,gerb.Danguole:) Stengiuos,tobuleju,bandysiu ateityje ir dar kazka idomesnio isveist,o ko jau ko,bet entuziazmo man uztenka,svarbiausiai kad butu visada sveikatos ir netruktu finansu visus savo planus igyvendint:)
Jurgita 2015-07-31 11:13
Laba diena as jum vakare paskambinsiu ir susitarsim.
Savininkas | veisejas 2015-07-31 12:16
Galit snd ir diena skambint,busiu laisvesnis,o nuo 19-22h negalesiu atsiliepti.
Papuga 2015-08-01 23:54
Labas vakaras gal siuo metu turite kramerio ar senegalo papuga iki 1 metu jei neturite tai gal mazdaug iki rugsejo vidurio zadat tureti.Gal galite pasakyti kiek bent senegalo kainos svyruoja.Didelis dekui jums :)
Savininkas | veisejas 2015-08-02 09:21
Labas,turiu abieju rusiu ir tik vyresnes siuo metu,bet abi porose,pavieniu pauksciu as stengiuos nelaikyt,nebent yra kas is jaunikliuku,bet cia jau kita kalba,o kainos ir lb skirias,jei tarkim vestiniai pauksciai,antra paukstis pauksciui nelygu,kaip ir buvo mineta eile jau kartu nesikartojant...p.s.pagrindine info tel,taip pat ir rezervacija,domina kas nors rimtai,pasiskambinkit,tel virsuj parasytas:)
del nimfos 2015-08-10 08:47
Labas rytas , ar jus turite parele nimfu , ir kiek laiko jams , ir dar kokia kaina uz dvi . Didelis dekui jums :)
Savininkas | veisejas 2015-08-10 08:53
labas,labas,pasiskambinkit.
irena 2015-08-16 22:27
Laba vakara ar turit banguotaja papugele patele ir mes is jonavos galetumem kaune paimti ar vaziuotumet .
Savininkas | veisejas 2015-08-16 22:33
labas,turiu banguotuku ir graziu,bet i Kauna zadu vaziuoti rugsejo men vidury arba po 20d.
irena 2015-08-16 22:46
Oi ilgu jei per ta laika nerasim paskambisim jum reikia skubiai nes patinelis labai liudi nes neteko drauges aciu uz komentara
Savininkas | veisejas 2015-08-17 13:38
Tai as ju turiu,tik kad nevaziuoju i Kauna,o siaip tu banguotuku tai visuose miestuose yra,cia ne kokios retos papugikes,kurias mazai kas laiko.
irena 2015-08-17 22:11
Is parduotuviu kika nenoriu nes trumpai gyvena jau pasimokiau noriu sveiku ir jaunu is veiseju o rasti tikrai sunku gal ka rekomenduotumet
Savininkas | veisejas 2015-08-17 22:23
Protingi su Kikom senai pasimoke,bet cia atskira tema,jau cia sneketa persneketa visur ta tema,pilni forumai apie tai raso...rytoj man pasiskambinkit ir pakalbesim.
Savininkas | veisejas 2015-08-23 12:15
Sveiki,nuo rugsejo 1d.iki 10d.nebusiu LT,kas noresit pauksciuku iki vasaros galo susitarkit arba po rugsejo 10d.
Vilma 2015-09-09 12:09
Noretume jauno mazo banguotuko (1men). Irasykite i eile
Savininkas | veisejas 2015-09-09 17:02
Bus ir yra,kada jus norit,pasiskambinkit,jau esu Lt.
Vilma 2015-09-09 18:33
Noretume prisijaukinimui labai jauno ryskiu spalvu banguotuko. Gaila mes Vilniuje, bet gal kaip nors pavyktu, galim ir kiek palaukti. Paskambinsiu
Savininkas | veisejas 2015-09-09 18:51
Vilniuj esat,tai juk ten daug kas juos augina,populiariausios papugos,simta kartu jums butu paprasciau vietoj susirast,nes kas is mano puses vaziuotu,tikrai negaliu pasakyti,nebent is jusu kas vaziuotu,tada kita kalba.
Edita 2015-09-10 09:03
Sveiki, ar dar turite baltagalves nimfas?
Savininkas | veisejas 2015-09-10 10:11
labas,gal bus jaunikliu,tevai tupi ant kiausiniu,pranesiu.
edita 2015-09-10 10:20
o kanareliu turit patineliu , o nimfu turit taip jaunikliu . nes siandian vaziuoju as i siaulius tai tuo paciu nusipirkciau is jusu pauksteliu.
Edita 2015-09-10 10:23
As negaliu su jumis susisiekti telefonu. man neleidzia jums paskambinti.
Monika 2015-09-10 10:30
Ar turit jauna zvirbilini papugiuka?
Savininkas | veisejas 2015-09-10 14:19
Dabar jau rysio zonoj esu,tikrai susiskambinsit,o zvirbliniu papugeliu siuo metu nebelaikau,visos parduotos.
Savininkas | veisejas 2015-09-11 15:48
Sveiki,rugsejo 12d.vaziuoju i Ukmerge,gal kam ko reikes.
ma 2015-09-14 23:33
kokiu retu spalvu turite banguotukiu ir zinoma nimfu ir ar turite melynas rozelas.Aciu uz atsakyma
ma 2015-09-14 23:35
jei imciau is jusu daugiau papugeliu ar butu taikomos nuolaidos.Aciu
Savininkas | veisejas 2015-09-15 08:34
beabejo,visko as turiu daugiau maziau,atvaziuokit i namus ir susitarsim,nes dabar tai cia tas pats kas burimas is tirsciu..tel duotas,pasiskambinat,susitariat ir atvaziuojat,o tada kalbesimes.
Elena 2015-09-15 11:02
Kokiu turite agaprniu?
labas 2015-09-16 18:03
gal kartais zinote kur galima didesniu kiekiu ir pigiau nei parduotuveje nusipirkti lesalo nes turiu 30 papugeliu o ju tikrai nenoriu mazinti
Savininkas | veisejas 2015-09-16 22:44
Tai zinau,pats perku,pasiskambinkit..as kaip suprantu kas rimtai kazko nori ar iesko,tai skambinas,o kas siaip tik rasineja,tai tam tiek ir tereikia.
Savininkas | veisejas 2015-10-02 23:42
pigiai ir skubiai parduodu barabanto patele,ka domina,pasiskambinkit.
? 2015-10-08 23:31
gal galit ydeti nendriniu amadinu foto?
Savininkas | veisejas 2015-10-09 07:53
neturiu nendriniu amadinu,tik zebriukai,japoniukai,keli smailiauodegiai ir pora sidabriasnapiu siuo metu,ateityje gal turesiu,bus matyti,pas mane pagrinde papugos mazos ir vidutines.
? 2015-10-11 16:30
smailiauodegiu patele turit, koks amzius ir kaina?
Savininkas | veisejas 2015-10-11 17:44
turiu,tik porele,o laisva patinuka,siaip yra tel duotas,ko jus visi bijot bendraut?ar jums cia geriau patinka rasinet ir laukt kita kart atsakymo savaite...as tai nevisada prie pc prisedu,neturiu tiek laiko!
Del banguotos 2015-10-22 18:25
Ar turite visiskai balta juodomis akytemis banguota papugeles patineli?
Savininkas | veisejas 2015-10-22 20:31
Visiskai baltu juodom nebuna,kazkokia matyt plunksnike buna isimaisius,kai juodos akikes..turiu visiskai baltu jaunikliuku ir ne viena,bet raudonom visi akikem,o jums cia lb didelis skirtumas?p.s.man butu svarbiausiai,kad tik sveiki pauksciukai.
Del banguotos 2015-10-22 21:21
Jeigu ieskau balto juodom akytemis, tai ir taip jau aisku kad tikrai nepirkciau sergancio. Cia vaikisko klausimo ir nerasau ar sveikas, savaime suprantama kad sergancio paukscio neieskau, balti raudonomis akimir tai yra albinosas ir tokiu yra tikrai nemazai, as turejau labai senei balta juodom akim ir neturejo jokios kitokios plunksnos, tai dabar tikiuosi vel toki rasti, nes pagal skelbima maniau kad gal turesite.
Savininkas | veisejas 2015-10-22 21:31
Ne,neturiu,kitokiu ivairiausiu turiu,su juodom neturiu..pats esu turejes seniau baltu,bet kai isiziuredavau geriau,ju krutines i melsvuma tokie buvo keli,bet kazkaip nelb as tu atspalviu sureiksminau.
Klaipediete 2015-10-31 20:46
Esame be galo patenkinti balgalvem nimfom, pirkome is Valdemaro (rugsejo men.), pauksciukai dziugina mus kiekviena diena, grazus, linksmi, judrus, dainuoja, zaidzia... Jau po biski valgo is rankos! Turim dar minciu, svajoniu i ateiti:))) Gal tai bus dar viena nimfa, o gal kazkas didesnis:)) bet pirksim tik is Valdemaro! Visiems rekomenduojam butent si veiseja. Sekmes Jums, Valdemarai, graziu ir sveiku paukstuku linkime.
Savininkas | veisejas 2015-11-03 08:53
Sveiki,didelis dekui,kad patenkinti naujais groziais,o as ir toliau stengsiuos jusu neapvilti:)pagarbiai,gamtininkas,Valdemaras.
Savininkas | veisejas 2015-11-08 11:26
p.s.laikinai mano tel duotas nr neveiks,tai skambinkit i 861970052.
Savininkas | veisejas 2015-11-09 23:32
vel mane surasit pagrindiniu duotu tel,buvo iskilusiu bedu su turima kortele,bet viskas susitvarke.
Danguole 2015-11-16 14:22
ar dar turit senegalo papuga ?
Savininkas | veisejas 2015-11-16 14:28
Pardavime neturiu.
Greta 2015-11-19 13:09
Gal vaziuosit kada i kauna?noretume arba nimfu poreles(ar baltagalves galima maisyti su kitomis poroje?)arba kakariki gal?kokis kainos butu poreles?dekui
Savininkas | veisejas 2015-11-19 14:41
gal iki svenciu ir vaziuosiu,bus dar matyti,pakolkas neplanuoju,o papugu ir tokiu,ir tokiu dar turiu,bet daugiau visa info tel.
sv 2015-11-20 15:39
kokios papugos mažiause triukšmo kelia ?
Papūga 2015-11-20 17:54
Mažiausiai triukšmauja žaislinė papūga.
Savininkas | veisejas 2015-11-20 19:48
atsiminkit viena,kurios maziau triuksmauja,tos maziau ir su zmonem bendrauja..o is ramesniu yra burko,gliancines,lazurines,yra tu rusiu,tik ziurint kokiu jus ieskot..mazu ar vidutiniu,bendraujanciu ar labiau del grozio ir ciulbesio..cia kiekviena papuga su savo pliusais ir minusais.
sv 2015-11-20 21:07
reikia tokios kuri bendrautu su manim gal žinote kuri papuga bendrauja tik aišku nebrangios?
Savininkas | veisejas 2015-11-20 21:36
tai skambink,kalbesimes,jei rimtai apsisprendus esi.
sv 2015-11-20 21:56
tai o kokiu turite kurie derai su žmonėmis sugyvena gerai?
Savininkas | veisejas 2015-11-20 22:04
tai pasiskaityk pradzioj ko pati nori,lb gera papugistu ir ne tik svetaine yra:www.paukstis.lt,ten rasi visa tave dominancia informacija,o as turiu ivairiausiu papugu,kurios foto yra,tas ir turiu,bet is pigesniu pradzioj tau patarciau banguota,agaporini ar nimfuka.
sv 2015-11-20 22:22
o koke iš tu jusu siulitu yra mažiuasiai garsiai čiulbanti? esu augines banguotaja
Savininkas | veisejas 2015-11-20 22:26
parasyk savo tel,paskambinsiu,jei neturi saskaitoj.
sv 2015-11-20 23:04
neatsaket i klausima
To sv 2015-11-23 13:32
Neturit ką veikt? Nueik į Kiką ir išsiaiškink, rimtas pirkėjas ras kaip susisiekt be paistalų komentarų srity.
Savininkas | veisejas 2015-11-27 23:28
Kanareliu pardavime nebeturiu ir nezinau kada ju beturesiu...liko amadinai(zebriniai ir japoniniai) ir ivairios papugos(mazos ir vidutines). imant daugiau banguotukus parduociau pigiau,turiu lb graziu ir dideli pasirinkima,galima isankstine rezervacija.
Aa 2015-11-30 21:20
Kokia japoniuku kaina?
. 2015-12-05 12:36
Dekui uz kakariki rimtas veisejas galiu drasiai rekomenduoti
Savininkas | veisejas 2015-12-06 00:46
Prasau,bus kokiu klausimu,visada kuom galesiu padesiu,patarsiu,pakonsultuosiu.
Marijampole 2015-12-06 21:39
SV matyt pliusine banguotaja auginai jei dristi zmogu smeizti. Labai idomus zmogus, geras patarejas ir augintojas! Visada patars ka kaip daryti! Sekmes veisime, auginime ir pardavime Valdemarai!:) butinai apsilankysime kaip busime tame kraste:)
??? 2015-12-12 16:02
sveiki senegalu turite pardavime?
Savininkas | veisejas 2015-12-12 17:16
Del retesniu pauksciu visa kalba vyksta atvaziavus pas mane i namus ar bent jau tel,rimtai domina skambinates,atvaziuojat,kalbames,tariames,o taip cia jau ne vienas zadejo atvaziuoti,bet taip ir lieka viskas pazadu,kalbu lygyje,o cia gaisti savo brangu laika,neturiu as kada! p.s.gruodzio 17d.vaziuosiu i Kauna,kam ko reikes,susitarus galesiu atvezti.
Savininkas | veisejas 2015-12-15 17:00
Rytoj,tai yra gruodzio 15d.is ryto zmogus vaziuoja i Palanga,17d.kaip ir minejau i vakaro puse po darbu vaziuosiu i Kauna,o 18d.is ryto vaziuosiu i Radviliski,turekit minty,gal dar i Pakruoji sia savaite uzsuksiu.
Savininkas | veisejas 2015-12-15 17:01
p.s.16d.vaziuoja i Palanga!
Savininkas | veisejas 2015-12-19 18:01
gruodzio 22d.kolega vaziuos i KLP.
Aelita 2015-12-22 11:25
Pirkau jau nepirmą kartą ir dar kartą likau labai patenkinta. Nuostabūs paukštukai su meilę prižiūrimi, o be to ir konsultuotis dtąsiai galima - kalba tikras specialistas, duodamas vertingus patarimus
Toma 2015-12-22 21:24
Pirkom jauną nimfos patinėlį,labai džiaugiamės nauju šeimos nariu. Prašėm truputėlį ramesnio,tokį mums ir atsiuntė. Matosi kad,žmogus tikras specialistas. Ačiu.
Savininkas | veisejas 2015-12-22 22:39
Prasau,kad tik pauksciukai dziugintu naujuosius seimininkus,o man nuo to,tik dvigubas dziaugsmas:) p.s.rytoj(gruodzio 23d,po pietu zmones atvaziuoja is Kauno pas mane),gal kam ko reikes,turekit minty.
Savininkas | veisejas 2015-12-25 13:43
Visus pauksciuku myletojus su graziausiom metu sventem,bukit laimingi,o pauksciukai tegul kiekviena diena jus dziugina kasdiena:) p.s.siuo metu auga lb graziu ir rankiniu tevu nimfu jaunikliukai,vienoj vadoj 3,kitoj ir sia sav pradejo ristis,galima rezervuotis is anksto.
Savininkas | veisejas 2015-12-26 16:12
Ryt(sekmadieni) pas mane zmones atvaziuoja is Vilniaus ir Alytaus,o brolis vaziuoja i Palanga,tai turekit minti.
Ausra 2015-12-28 19:11
labai esu dekinga siam zmogui kuris pardave du grazius priziuretus paukstukus mielieji jeigu jus ieskote isigiti giesmininku draugu tai kreipkites i si pauksteliu miletoje
Artur 2015-12-29 10:09
Ar dar turit kanareliu?
Savininkas | veisejas 2015-12-30 22:35
Sveiki,siai dienai kanareliu pardavime neturiu.
Savininkas | veisejas 2016-01-02 16:43
Su Naujais raudonosios ugnines bezdziones metais visus pauksciuku ir kitos egzotikos myletojus!Tegul sie metai buna permainu metais,pilni kurybingumo ir beabejo kad neapleistu mus visus sekme!
ddd 2016-01-06 19:01
sveiki kokiu turit vidutiniu papugeliu poreliu ir po viena.
Savininkas | veisejas 2016-01-06 19:37
Dar turiu,turiu ivairiu ir graziu,pasiskambinkit,cia isvardinsiu,vel klausit kokios kainos ir t.t...bus paprasciau tel viska pasikalbet.
Savininkas | veisejas 2016-01-07 00:53
Tai kam ko reikia skambinkit ,rasykit galu gale ar taip visi bijot pakalbeti?nesu as jau toks baisus:)galu gale jai jau taupot tel saskaita,parasykit ar meskit vadinama majaka,as jums pats perskambinsiu,aisku ka cia rimtai domina,jei norit tik siaip pasizaist,tai cia kita kalba!
Jurgita 2016-01-07 22:54
Labas. Ar is didesniu papugu kanors turite?
Savininkas | veisejas 2016-01-07 23:30
Labas,turiu rozelos patina jauna ir senegalu graziu pora(patinas kaip ir rankinis,mokantis keleta zodziu,pamegzdzioja kitu garsus,tikrai lb idomus paukstis),o daugiau info tel,pasiskambinkit.
a 2016-01-08 15:44
O kokios ju kainos , rozelos ir senegalu?
... 2016-01-08 20:52
Ar turite glencinių burko papūgielių ?
Savininkas | veisejas 2016-01-08 21:12
sveiki,kazkiek dar turiu!
Savininkas | veisejas 2016-01-09 22:26
p.s.pirmadieni brolis vaziuoja i Palanga.
susidomejas 2016-01-10 22:16
Sveiki, gal krameri turit?
Savininkas | veisejas 2016-01-10 22:28
Sveiki,siuo metu is didziuju,tik kaip ir minejau pries tai komentare protingu senegalu pora beturiu,o kitu didesniu nebeturiu nei vienos poros.
... banguota.... 2016-01-11 10:38
Sveiki, gal artiausiu metu kazkaip rekalu su Kaunu turesit ? Pirkciau banguota papuga
Savininkas | veisejas 2016-01-11 20:13
Nezinau,matot patys dabar kokie orai Lt..tai nesinori net kazko ir vesti,kad poto bedu neapsituret...o plius banguotuku geru ir graziu mnau ir paciam Kaune jau surasit,cia ne koks krameris,rozela ar senegalas..o pas mane siuo metu banguotuku ir lb graziu,dailiu ir ryskiu yra,bet va,kas nori,patys atvaziuokit,vest iki kol atsils ar be planu tikrai pats nezadu,o jei kada kur ir vaziuosiu,visada cia parasau.
aaa 2016-01-11 21:09
Ateity gal turesit krameri? Ar neveiset ju?
Savininkas | veisejas 2016-01-11 21:13
Gal ir bus,pasiskambinkit pavasari bus matyt ka turesiu is jaunikliuku,uzsirezervuokit,jei aisku cia rimtai kazko ieskot,cia zinot klausti kas bus po pusmecio,tai nera prasmes..nes kai kazka turiu,tada dazniausiai nereikia,o kai nebeturiu,tada prasideda paieskos,taip jau yra..
saulius 2016-01-12 21:55
Turim krameri, noretumem rozelos. O kartu juos galima augimti viename narve ? Dekui.
Savininkas | veisejas 2016-01-12 22:05
sveiki,narve nelb patarciau daryt toki eksperimenta,nes krameriai galingais snapais,buna kad net pateles patinus uzmusa,tai rozelai gali baigtis lb liudnai...bet zinau kolegu,kur laiko dideliuose voljeruose ir ne po viena pora iv.dideliu,tai sugyvena,bet velgi kol poros nesiporuoja,tol sutaria,prasides pavasari poravimasis,tada nei vienas net igudes pausktininkas nuo rimtu suzalojimu,pestyniu ar net mirciu nera garantuotas..juolab kad net mazi pauksteliai buna kad uzsimusa,o cia dideles papugos,galingais snapais,as asmeniskai nepatarciau..va,rozelas su kokiom nimfom,giedanciom ar kakariki,tai drasiai patarciau,pats taip esu laikes,o krameriai,senegalai ar aleksandrai ne is tu papugu,kurios lb draugiskai priimtu svetimas papugas..dar nuo mazens jaunikliukus suleidus,dar dar,bet taip suleidus suaugusius paukscius,rizika islieka lb didele.
Jurgita 2016-01-14 20:22
Atvezem jums narveli rozelos. Aciu jums labai. Lauksim pavasario gal patele turesit :)
Savininkas | veisejas 2016-01-14 23:06
Dekui.Prasau,o jums geru emociju su naujuoju drauguziu,o pavasari stengsimes itaisyt jam grazia dama:)
Algimantas 2016-01-18 09:14
Nuostabus žmogus mylintis paukščius, gamtą ir žmones. Laimės Jums gyvenime. Šiluva.
Savininkas | veisejas 2016-01-19 23:22
Dekui,Algimantai uz siltus zodzius,toks jau esu:) p.s.gal kam bus idomu,tai siulau si sesatadieni apsilankyti neeilinej pauksciu parodoje,daugiau info www.balandininkas.lt
Povlan 2016-01-20 08:43
I think the last few days ago by email. This is a bit. I think it was not the intended for use in the Netherlands. This is It is intended for the use the information contained in a few weeks ago, and a few minutes to any third parties, and a with you. You can find the way that the new one. The only problem is the most popular with your own home. This will include the the the UK and Ireland, the only one in w the Netherlands with you, I am not working at a I
Savininkas | veisejas 2016-01-23 00:20
Primenu siandien Siauliuose,Vilaniaus g.212,Dvaro centrinej turgavietej vyks neeiline tarptautine dekoratyviniu pauksciu paroda,dalyvaus visi Lt klubai ir braliukai is Lv,pradzia 8h,visi esat maloniai laukiami,parodos uzdarymas 13h.
[email protected] 2016-02-01 22:53
atveztumete nimfa i kauna reikia patino patelei.
[email protected] 2016-02-08 19:12
Sveiki. Atsiuskit foto japoniniu amadinu. Aciu.
ieskau 2016-02-09 14:45
Sveiki, gal kada važiuosite link Kauno? Noriu poros kanarėlių. Rausvos ir dar kokios grazuolės.
.... 2016-02-09 17:27
O , pionetų būna , kad turit?
Savininkas | veisejas 2016-02-10 22:49
Sveiki,visko buna,tik konkretus uzsakymai tel...o i Kauna siuo metu neplanuoju,gal pavasari,turiu minty kovo men...cia parasysiu,jei vaziuosiu.
Savininkas | veisejas 2016-02-14 22:09
Su meiles diena visus pauksciuku myletojus ir myletojas:)
Savininkas | veisejas 2016-02-16 18:45
imetu video is nesenai vykusios balandziu ir kitokiu dekoratyviniu ir egzotiniu pauksciu parodos Siauliuose,as ir ten savo keleta groziu buvau atsivezes,gal kam bus idomu pamatyt,paziuret. https://www.youtube.com/watch?v=9uQCYs17ONM&list=PLsKBrBQNCUr7UzeZrlvmzfcAh4bJ0xGFV
Audra 2016-02-16 21:36
Siandien isigijau is gerb.Valdemaro pauksciuka -Nimfa.Malonus zmogus. Pauksciuku ir labai patenkinti,grazuolis ir jaukus.Sekmes jums:)
Savininkas | veisejas 2016-02-16 22:04
Dekui,dekui,smagu ir malonu visada girdeti,kai zmones ivertina visa mano ideta idirbi ir padekoja uz gerus rezultatus(tiksliau uz sveikus ir gerai priziuretus grozius),sekmes ir jums,mielieji.
Povilas 2016-02-16 23:08
Laba vakara, norėjau pasiteirauti gal turite Nimfos patinėlį ?
Savininkas | veisejas 2016-02-17 09:24
sveiki,siuo metu auga keliu lizdu jaunikliukai su tevais,bet del lyties dar nesu garantuotas.
:) 2016-02-17 16:05
Norejau paklausti ar turite ryškiaspalviu patineliu? :)
Savininkas | veisejas 2016-02-17 17:53
Konkreciau klauskit,cia apie banguotas kalbat?visada as ju turiu ir ivairiausiu,but paprasciau,jei pasiskambintumet ar galu gale parasytumet i el.pasta ar tel.
Savininkas | Veisejas 2016-02-19 14:52
Auga mazyliai agaporinukai,giedanciu jaunikliukai ir bus keletas lb graziu margiuku baltagalviuku nimfuku,kas norit is anskto galit uzsirezervuoti siu jaunu groziu.
Savininkas | veisejas 2016-02-21 18:58
Sveiki,mano draugai parduoda savo raudonuodegi pyrhuriuka keliu metu,gal kas domesis,skambinkit man,nukreipsiu pas juos.
Žvirbliukas 2016-02-22 20:25
Sveiki. Ar turit pardavimui japoninių amadinų patelių ? Gavom dovanų du, abu čirškia nesustodami. Reikia dviejų mergelių :). Japoniukai - tikras deficitas, o jei dar įdomesnės spalvos , išvis neįmanoma rasti...
Savininkas | veisejas 2016-02-22 22:51
Nezinot kur ieskot,tai gerai kad mane susiradot:) Ryt man pasiskambinkit,susitarsim,yra tu japoniuku ir ne tik japoniuku:)
mazeikiai 2016-02-23 21:32
labai esu dekinga siam zmogui kuris pardave du grazius priziuretus paukstukus ,raudoudeges prituras
Savininkas | veisejas 2016-02-23 23:58
Dekui,dekui,i visus plunksnius tikrai investuoju gana nemazai,bet uztai ir rezultatai geri. p.s.pataisysiu raudonuodeges pyrrhuras:) O jums sekmes toliau priziurint siuos grozius:)
pirkeja 2016-02-24 15:57
Sveiki, gal turi subrendusiu kanareliu pateliu, turim du patinelius, mes Kretingiskiai, aciu
Savininkas | veisejas 2016-02-24 16:03
Sveiki,deja siuo laisvu pateliu nebeturiu,pavasariop tikrai bus.
Savininkas | veisejas 2016-02-24 16:07
p.s.ryt vaziuoju i Telsius apie 15h,gal kam ko reikes.
papuga 2016-03-01 19:46
gal kada vaziuosit i vilniu, ar kur nors arciau anyksciu?
Savininkas | veisejas 2016-03-01 21:16
Kita savaitgali mano dede atvaziuoja is Vilniaus i Siaulius,tai jei kam ko reikes,galeciau iduoti,o as pats jei viskas gerai planuoju si savaitgali vaziuot i Kauna su reikalais,jei kam ko reikes konkreciai,tai pasiskambinkit,susiderinsim detales.
Evelina 2016-03-05 15:49
Sveiki dar turite kokiu papugu?
Savininkas | veisejas 2016-03-05 18:30
Sveiki,turiu,kas domina?pasiskambinkit.
:) 2016-03-05 21:19
Tas " kitas" savaitgalis tai kovo 12 - 13 d.? Jeigu taip, gal nendrinių astrildų turit, ar kokių retesnių " žvirbliukų"? Zebriniai amadinai ir tradicinės spalvos joponiški nedomina.
Evelina 2016-03-05 21:40
papugeles arba zebrinius amadinai
klp 2016-03-06 14:16
Sveiki.gal artimiausiu metu I Klaipėdą važiuosite ir ar turit nimfų? Dėkui
Savininkas | veisejas 2016-03-06 15:31
Sveiki,i Kauna tiksliai vaziuosiu kovo 11d.po pietu,jei kam ko reikes,skambinkites. Dabar is zebriuku,siuo metu tik auga jaunimas,astrildiniu neturiu jokiu,turiu tik tamsiu japoniu ir margu ir dar is amadinu retesniu,tai smailiauodegiu graziu,o banguotuku ir jaunu ir vyresniu visada turiu. p.s.i Klp siuo metu tikrai neplanuoju,gal men gale,parasysiu cia,o nimfuku jaunimas auga.
Agne 2016-03-10 01:45
Gal planuojate uzsukti i Vilniu?
fsd 2016-03-10 17:07
ką turite parduoti iš amadinu, ir kokios kainos?
Savininkas | veisejas 2016-03-11 14:35
Sveiki,i Kauna tuoj pajudesiu,o i Vilniu ir Klp siuo metu neplanuoju bent pats vaziuoti..is amadinuku kita savaite duosiu zinot ka turiu pardavimui,bet siaip ka rimtai domina,skambinkit.
Dhf 2016-03-12 20:22
Turite kanarėliu?
. 2016-03-15 22:47
Kada i Kauna judesi?
Savininkas | veisejas 2016-03-15 23:22
Buvau praeita penkt.,dabar net nezinau,nera artimiausiu metu planuose.
marijampole 2016-03-17 14:39
sveiki, noriu paklausti, mano amadinukai padejo kiausinuka, bet patele ji sulese? ar cia normalu? kaip geriau ar nupirkti lizdeli ant zemes ar inkileli? aciu
Savininkas | veisejas 2016-03-17 22:35
Sveiki,matyt dar jauni ar kazko truksta,siaip jei viskas gerai,patys savo kiausinuku nelesa,sudauzyt gali,o kur ji padejo ant zemes?jei ant zemes,tai jo visko gali buti..amadinukai pagrinde tupi pintuose pakabintuose namukuose arba maziukuose inkiliukuose,tik ne ant zemes juos reikia padeti,o kuo auksciau ir tvirtai prikabinti.
marijampole 2016-03-18 13:57
taip ant zeme padejo kiausinuka. Mes is jusu pirkom gruodzio menesi kartu su dainuojancia papuga:) , amadinukai vasarinukai:)
Savininkas | veisejas 2016-03-18 22:35
pasiskambinkit ryt man,tel pakalbesim,pakonsultuosiu.
idomu 2016-03-19 15:23
Ar turit fišerio patele ir kokio amžiaus.
Savininkas | veisejas 2016-03-19 19:44
Ne,siuo metu pas mane visi tik porom,o is agaporiniu auga lb grazus 3 jaunikliukai!
Kanarele 2016-03-24 20:22
Ar turite kaanareliu noretumeme poreles ir kokia butu kaina?
Savininkas | veisejas 2016-03-26 10:20
Sveiki,ne kanareliu pardavime siuo metu neturiu,pats perejimas prasidejo,suka lizdus ir t.t.,kai turesiu parasysiu cia.. p.s.visus ta proga noriu pasveikinti is anksto su artejancia graziausia pavasario svente Sv.Velykom:)
baltagalve nimfa 2016-03-27 20:27
Noreciau sužinoti ar turite dar baltagalve nimfa? Kiek jai menesiu/metu ir kada galetumete atvežti i Vilniu?
Savininkas | veisejas 2016-03-27 21:04
Dar turiu baltagalvikiu nimfu,yra kokie 6,plius dar auga keli grazus mazyliai,o del atvezimo i Vilniu,snd tikrai nepasakysiu,bus matyt,susiskambinam po svenciu,gerai:)
Savininkas | veisejas 2016-03-29 23:23
Sveiki,ka cia domino baltagalves nimfos?ryt pussesere vaziuoja is Siauliu i Vilniu,tai galetu atvezti,jei rimtai domina,susiskambinkit,o daugiau bus matyt kada pats vaziuosiu ar is giminiu kas nors,bet orams atsilus,bus tikrai kas vaziuos i ta puse.
Neringa 2016-03-31 12:53
Lb lb patiko papugeles kurias nusipirkau lb geras pardavejas supratingas tikrai ismano apie papugas gavau sveikas banguotuku porele lb dziaugiuosi patariu isigyti dar karta aciu aciu
Lina 2016-04-02 14:53
Kiek kainuoja pore kanareliu?
Savininkas | veisejas 2016-04-02 19:07
Labas,kanareliu pardavime siuo metu neturiu,o kaina paukscio kainai nelygi(jaunikliukai viena kaina,pateles kita,patinai dar kita,plius paprastos zvirblines kanareles daug pigiau kainuoja,nei kanareles su pavadinimu).
Julius 2016-04-03 14:10
Sveiki, Kaip jūs jas atvežtumėte į Vilnių?
Agaporniai 2016-04-03 16:46
Ar agaporniai su trumpom uodegytem?
Savininkas | veisejas 2016-04-03 19:21
Tai yra kas vaziuoja is pusbroliu ar dedziu,ar galu gale pats,cia ne beda,tik skambinkites,tarsimes.. jo,agaporiniai trumpom,skaitos mazos papugeles.
Julius 2016-04-03 19:27
O ar galima užsukti kokį savaitgali pas jūs?(Prieš tai paskambinus).O ar galima juos pirkti po viena?Jei taip ka geriau patele ar patineli?Dėkui už atsakyma.Gero vakaro
Savininkas | veisejas 2016-04-03 22:41
Tai visada prasom:) Galima laikyt po viena,bet smagiau zinoma kad poroje ar bent du tos pacios lyties pauksciukus.. juk kaip ir pas zmones,taip ir gyvunu(pauksciu) pasaulyje lygiai tas pats.. ar geriau vienisam but ar dviese.. tai va,lauksiu atvykstant ir labos:)
Julius 2016-04-04 07:12
Mum tikrai vienos pakaktu:). Dvi per daug .Nesusitvarkysime
Savininkas | veisejas 2016-04-04 13:52
Sveiki,tai tvarkele,isigykit viena drauga ar drauge,lauksiu sveciuose:-)
Savininkas | veisejas 2016-04-04 21:46
Sveiki,balandzio 7d.planuoju vaziuoti vel i Kauna,kam ko reikes sakykit,susitarus,galeciau atvezti.
Sveiki :)Būtu malonu jei atrašyt 2016-04-08 18:36
AR ATVEŽTUMET IKI TELŠIŲ RAJ.??
Savininkas | veisejas 2016-04-08 21:26
Iki Telsiu yra galimybe atvezti,bet tai skambinkites,kalbesimes,tik nepazadu kada vaziuosiu i ta puse.
Julius 2016-04-08 21:36
Sveiki dar karta.Pas jus atvažiuot nepavyks.Gal yra galymybė pamatyti agaporniu nuotraukas per el.pašta?Tada išsirinktumėme paskambintume,susitartume ir jūs gal atvežtumete į Vilniu.Gero vakaro
Neringa 2016-04-09 09:29
Na va vel isigyjau jauna grazu nimfuka superinio grozio jau po 7 dienu galejau paglostiti pakausi lb lb patiko sis grozis nemaniau kad bus ant tiek meilus ir net nesikandzioja patariu isigyti papugeliu lb geras veisejas jau tikrai nuostabe papugele pardave
Savininkas | veisejas 2016-04-10 17:13
Dekui,Neringa,ka pasakau,ta padarau,isitikinai pati kokius grozius uzauginu:) p.s.Juliui prie progos imesiu,tik su atvezimu kebliau,as visiems sakau,atvaziuokit pas mane i namus,o su atvezimais nieko prizadet negaliu..nes kai laikau,laikau(uzrezervuotus),kai ateina tas laikas jau vaziuoti,pradedi skambinet,pasirodo jau niekam ir nebereikia..tai be garantiju,kazkaip laikyt nebesinori..pasimokiau jau ne is vieno.
Eurur 2016-04-12 17:37
Kokia kaina paprastu nimfu NEbaltagalves
Laura 2016-04-12 19:23
At turite katarinu jaunikliu? Jei neturite tai kada turet? Kokia butu kaina?
Savininkas | veisejas 2016-04-12 21:41
Ivairiai nuo 25 iki 35 euru,o katarinos mano dar tik peret ruosias,o jei siai dienai norit jaunikliuku,tai pas mano viena pazistama klaipediete issiperino keli jaunikliukai,kaina 45-50 euru,tos jau nera is pigesniu,bet lb mieli paukstukai.
Laura 2016-04-13 06:10
Tai mums zinokit neskubu kai issiris tada paimsim, o iki klaipedos tai tolokai mums
Savininkas | veisejas 2016-04-13 14:59
Tai gerai,kada bus pranesiu,pasiskambinsit ar patys uzsirezervuosit(jei jau rimtai noresit),o siaip siuo metu iv.grazaus jaunimo turiu ir turesiu,auga tikrai nerealaus grozio plunksniuku:)
Telsiai 2016-04-14 11:31
i telsius galetumet atvezti
Julius 2016-04-14 15:09
Kada i vilniu planuojate vaziuoti? :)
Savininkas | veisejas 2016-04-14 22:41
Galeciau i Telsius atvesti,bet ka konkreciai?ar jus bijot skambinti ar kas jums yra?Sestad.jei planai nepasikeis zadu vaziuoti i Telsiu puse,ryt man pasiskambinkit! o i Vilniu pakolkas nera planuose kelioniu,bet turiu zmogu kas vazineja is Vilniaus i Siaulius,paprasyciau atvestu.
Julius 2016-04-15 06:59
Sveiki pasakykite savo emaila ir aš jum parašysiu.Ir jūs atsiusite visu agaporniu nuotraukas o mes išsirinksime:)Ir paskambinsime
Sandra 2016-04-16 13:50
Sveiki, gal galite patarti kurie pauksciukai yra draugiskiausi? Greitai prisirIsantys prie zmogaus?
Savininkas | veisejas 2016-04-16 23:15
Labas,el.pastas [email protected],bet kad ne kazka ir turiu pardavime is agaporiniu,dabar pats perejimo sezonas mano paukstyne.. o Sandrai galiu daug ka patarti nuo populiariausiu banguotuku arba nimfuku iki retesniu agaporiniu,katarinu ar is vidutiniu krameriuku,senegaliuku,pyrhuriuku,pioniuku ir taip toliau..tikrai gana didelis pasirinkimas..tik kad kita kart man daugiau skambinkit(geriau vakare darbo dienom arba savaitg.),bus konkreciau,nes cia nera kada daznai lankytis,veiklos ir darbu pavasari pas mane n.. tai nuotrauku,el.pastu ar komentaru nelb yra kada ir siuntinet,kurie nori kazko konkreciai,tuos kaip ir minejau jau ne vienam komentare visada kvieciu pas save i svecius,tikrai kazka grazaus issirinksit,pakalbesim,patarsiu ir kitiems dar parekomenduosit:)
auguste 2016-04-19 19:06
ar dar yra ta balta papuga su melynais taskiukais
Savininkas | veisejas 2016-04-19 19:43
senai nebera,Auguste,bet yra daug ir kitokiu graziu,bei ryskiu spalvu.
Valdas 2016-04-21 20:39
Gal jau turite kanareliu?
veisejas 2016-04-21 20:57
Turiu ir graziu,ir retesniu.
Valdas 2016-04-22 06:15
I Kauna atveztute?
Savininkas | veisejas 2016-04-22 07:42
Prie progos taip,dabar artimiausiu metu bus kas is Vilniaus atvaziuoja. Viska tel derinkit.
Kanarele 2016-04-23 18:41
Laba diena at turite kanareliu ir kokia kaina butu poreles?
Savininkas | veisejas 2016-04-23 19:56
Turiu,pasiskambinkit jei jau lb domina,kai konkreciai su manim bendraujama,tai konkreciai ir as.
Savininkas | veisejas 2016-05-01 21:52
Sveiki,visu pirma visus mamukus su Jusu dienele,bukit laimingos ir mylimos:) O antra geguzes 3d.vaziuosiu i Klp,gal kam ko reikes,tai turekit minti,galeciau atvesti,viskas derinama tel.
reikėtu 2016-05-03 21:01
Gal turit kakariiki patele jei turit tai kokios spalvos.
Savininkas | veisejs 2016-05-03 22:16
taip turiu,zalia. ..
As 2016-05-04 15:05
Gal turit kakariki patiną? Kokios spalvos ir kokia kaina?
Gdhd 2016-05-04 20:39
Kokia kakariki kaina?
Savininkas | veisejas 2016-05-04 21:52
Labas,dar kelis turiu po 45 eurus zali kakariki.
Savininkas | veisejas 2016-05-09 00:55
Sveiki,turiu graziu jaunu nimfuku,giedanciu N.Zelandijos papugiuku,ir is retesniu amadinu turiu graziu parodiniu,kas konkreciai domites,pasiskambinkit man po 21h.
Domiuosi 2016-05-09 13:12
Kokiu retesniu amadinu turite? Zebriniu turite? Ir kokiu dar? Nenoriu dabar trugdyti
Savininkas | veisejas 2016-05-10 08:45
Labas,po savaitgalio bus aisku ka dar turesiu pardavime,yra keli zmones uzsirezervave retesnius,o is zebriniu amadinuku,tai siai dienai graziu lb turiu ir nemaza pasirinkima,kaip ir kanareliu graziu turiu.
domina 2016-05-10 23:27
kada važiuosite i Klaipėdos puse domina KAKARIKI patelė
Savininkas | veisejas 2016-05-10 23:40
Sunku pasakyt,pats buvau lygiai pries savaite,o dabar neisivaizduoju.. gal taip kas vaziuos is tos puses papugiuku,tada galeciau iduoti tuo paciu vaziavimu,reik susiskambint!
Savininkas | veisejas 2016-05-15 20:37
Sveiki,siai dienai turiu lb graziu jaunu nimfuku ir suaugusiu nimfu,giedanciu papugeliu jaunikliuku ir zebriniu amadinuku ivairiausiu atspalviu.
Savininkas | veisejas Valdemaras 2016-05-18 17:28
Sveiki,greitu metu planuoju stipriai susimazinti savo grazuji uky del susidariusiu aplinkybiu. Tai parduodu savo grazias sudarytu perinciu papugu poras,ka rimtai domins,tik skambuciai.
Vita 2016-05-18 23:01
Labas vakaras gal koki sekmadieni i Rietavo turgu vaziuosit?
Savininkas | veisejas 2016-05-19 06:53
Sveiki,koki birzelio sekmadieni,tai tikrai jei nelis.
Savininkas | veisejas 2016-05-23 10:06
Sveiki,sios savaites vidury zadu vaziuoti i Telsiu puse.
Anonimas 2016-05-27 16:48
Nepirkit melagis gyvunai is jo pirkti mirsta po keliu savaiciu!!
Mantas 2016-05-27 17:04
Gyvunai pas Valdemara sveiki, guvūs, bei judrūs, gali pasitaikyti pas bet ka kad neišgyvena niekas nuo to neapsaugotas. Daug pirkot kad rašot kad gyvūnai?
Savininkas | veisejas 2016-05-27 17:43
As gyvunu nelaikau,neskleiskit nesamoniu! O antra jei toks mandras esi,tai skambink man tiesiogiai,o ne per cia "lok"! Simtai zmoniu isigijo,nusiskundimu nera,o jei ir krenta koks,kalbames,tariames,kita i to vieta itaisom,taip kad cia anonimas geriau nejuodinkit ir nebelokit nesamoniu! uz tokius dalykus greit supakuojama,istatymus pasiskaityk pries rasydamas! Mantai,kiti ne po viena o po kelis isigijo,jokiu nusiskundimu,o cia mat uzprasytas garantuotai kazkieno uzstumt parase ir kas nuo to?jei tau lengviau ant dusios stumk!!!bet nepamirsk lazda turi du galus!!!sekmes:-)
Aurimas 2016-05-28 11:13
Šitą veisėją pažįstu labai senai. Žinant jo meilę ir aistrą paukščiams taip šmeižt labai negražu, žmogus visą laisvą savo laiką, pajamas skiria gyvūnų gerbūviui. O kritimų pasitaiko visur.
Danguolė 2016-05-28 11:40
Anonimas, jau tik nesistenkit, kur nereikia! Pirkau pas šį žmogų paukštelius, puikiai iki Vilniaus atkeliavo, o ir iš kitų atsiliepimų daug gerų girdėjau. Paukštukai sveiki ir prižiūrėti, o jei kažkas ir miršta - visi nesam amžini, kam kažką dėl to kaltint. Dar reikia pažiūrėt, kokias pats sąlygas naujuose namuose suteikėt!
Gintaras 2016-05-28 23:03
Tikrai Valdemaras išmano apie papūgas, pats neseniai pirkau vieną paukštuka. Jei kuo nepatenkintas tai paskambink ir jam tiesiai pasakyk o anonimai dažniausiai būna melagiai arba konkurentai. Tai tiek.
Anonimas 2016-05-29 15:14
Gerbiamas Valdemarai labai jūsų norėčiau atsiprašyti už tai ką parašiau nes sumaišiau skelbimus, tas kitas skelbimas yra Klaipėdos mieste ir yra nuotraukoje įdėtos panašios papūgėlės or ten parduoda gyvunėlius ir aš iš to žmogaus kiek pirkau ir visi gyvunėliai mirė :( todėl norėjau parašyt kad nepirktu nes miršta visi gyvunėliai ir sumaišiau su jūsų skelbimu, labai atsiprašau. Atleidžiat?
Savininkas | veisejas 2016-05-29 16:09
Zinoma visada,as niekada pykcio nenesiojantis zmogus esu:-) sekmes,reikes sveiku,graziu pauksciuku,visada kreipkites:-)
Anonimas 2016-05-29 17:17
Labai ačiū kad atleidote ir visiems pirkėjams sakau kad Valdemaras pats geriausias paukščių augintojas ir beje aš turiu 1 banguotukių porą neseniai įsigijęs, gal galėtum patart kaip prižiūrėt mano draugus ir ar galima juos išmokint kalbėt
Savininkas | veisejas 2016-05-29 23:02
Geriausias ne geriausias,cia jau ne man spresti,bet paukscius,gamta myliu nuo pat mazumes,o egzot.pauksteliams jauciu silpnybe nuo pat pirmos klases,kai tevukai man visai krupiui nupirko pirmaja banguotuku porele..nu,ir nuo to viskas prasidejo,jau daugiau nei 25m.ta "liga" jau segu:)priklausau ir savo miesto klubui,kur visi prijauciantys fanatai iv.pauksciams susibure,dalyvaujam parodose,mugese ir t.t.. o banguotukus priziuret,didelio mokslo nereikia,ismokint vatgu ar tu beismokinsi,geriausia mokint apie 1men.laiko jaunikliuka ir tik patinuka,bet rankinukus paukstelius daug laiko jiems skirdamas tikrai pasidarysi,tik reik idet daug meiles,kantrybes ir laiko ir rezultatai ateis patys savaime,svarbiausia kad tik pauksciukai butu sveiki ir zvalus ir nieko jiems netruktu,o apie viska gali pasiskaityti nuo a iki z yra lb geras paukstininku puslapis www.paukstis.lt,tai ten viska rasi ko paciam reikia.
Kanarele 2016-06-09 07:20
Sveiki, ar turite šiuo metu kanarėlių? Domina raudonos spalvos paukščiai. Gal pažįstate veisėjų Klaipėdoje arba planuojate čia atvykti? Iš anksto ačiū, laimingai!
Savininkas | veisejas 2016-06-09 09:47
Labas,turet dar turiu grynai kelias poreles ir viena bortini kanariuka,bet raudonu nebelaikau nei vieno,kelias koleges pazistu Klp gyvenancias,bet pagrinde laiko amadinas,o su raudonom kanarelem isvis sunkus atvejis.
Del papugu 2016-06-28 00:24
Sveiki norejau paklaust kada banguotukes pradeda peret kokiu laiku
Savininkas | veisejas 2016-06-28 02:02
Sveiki,laikas nera lb svarbu,svarbu ju amzius,as jas sekmingai esu veises visais metu laikais,bet turi jos sulaukti tinkamo amziaus,bent jau metu laiko,gali but 1,5m.,jaunesniu nepatarciau.
Del papugu 2016-06-28 09:43
Pas mane banguotuosios papugeles 2,5m. bet Jos neperi inkilas yra bet Jos vistiek neperi gal zinot kodel taip yra?
Savininkas | veisejas 2016-06-28 13:04
sveiki,skambinkit man vakare po 21h ir kalbesimes,neturiu as kada darbo metu rasyt ilgu litaniju.ok
Del papugu 2016-06-28 23:41
As tik suzinoti noriu kodel man jos neperi
Savininkas | veisejas 2016-06-29 00:03
pora turint nereiskia kad ji turi ir peret visada..juk ir ne visos zmoniu poros gali vaiku susilaukt,pas paukscius lygiai tas pats,kazkas reiskias blogai,o i juos neilysi,as juk ir ne Dievas,nepasakysiu kas butent joms blogai net nemates pauksciu,gal serga kuom,gal dar kas,cia niuansu gali but daug..
Domina 2016-07-04 17:47
Gal agaporiniu neišskiriami porelė turit ir kokia kaina būtų
Donina 2016-07-04 17:50
Spalva nesvarbi svarbu jog būtų porele
Savininkas | veisejas 2016-07-04 19:19
praeita savaite pradejo pas vienus ristis jaunimas,tai apie spalvas dar nieko nepasakysiu,tevai lb grazus(tevas pilkas,o motina geltona),o pas kitus zalius nezinau ar kas dabar bus,savaitg.paskutini jaunikliuka pardaviau..rimtai domins,rezervuokites tel i eile.
KL 2016-07-12 20:28
Sveiki.Ar turite baltagalvį nimfos patinėlį jauniklį?
Savininkas | veisejas 2016-07-12 20:56
Sveiki,viena jaunikliuka dar beturiu,tik negaliu 100% pasakyt kokios lyties.Daugiau baltagalviuku jaunikliuku siai dienai neturiu ir nezinau kada turesiu.
Savininkas | veisejas 2016-07-13 15:55
Sveiki,si sestadieni,tai yra liepos 16d.vaziuoju svarbiais reikalais i Kauna,jei kam ko reikes is pauksciuku,skambinkit,atvesciau.
Savininkas | veisejas 2016-07-31 19:31
Sveiki,siuo metu turiu graziu jaunu banguotuku,nimfuku,giedanciu papugeliu dailaus jaunimelio,giesmininku kanariuku,is retesniu pauksciuku turiu nendrinukes patele,raudongurkli amadinu patinuka,bei keleta smailiauodegiu amadinu.
vili 2016-08-01 19:15
sveiki. gal turit kramerio patele? jei yra - kaina?
Savininkas | Veisejas 2016-08-01 19:39
Sveiki,neturiu.Turiu tik grazu patinuka,bet kartu gyvena su nandaja. Sveiki,turiu tik grazu patinuka,bet kartu gyvena su nandajuku.
MD 2016-08-18 17:13
Sveiki, gal turite baltapilvę papūgą?
Savininkas | Veisejas 2016-08-18 20:51
Sveiki,ne tokiu nelaikau.
Savininkas | veisejas 2016-08-22 23:49
Sveiki,siuo metu turiu lb dailiu jaunu nimfuku,banguotuku,giedanciu ir kakariki jaunimo,auga grazus isskirtiniu spalvu agaporinukai,taip pat turiu retu musu krastuose burko papugiuku,turiu dailiu kanareliu,bei iv.amadinuku,taip pat turiu graziu nauju ir devetu narvu. P.S.butu smagu,jei man paskambintu vilnietis Valentas,nebeturiu jo kontaktu,pagarbiai gamtininkas Valdemaras.
Savininkas | veisejas 2016-08-27 02:19
Sveiki,gal koki rugsejo sekmadieni ir vaziuoisiu i Rietavo turgu,jei tik bus norinciu pauksciuku,viskas suderinama duotu tel.
Mathias 2016-09-03 13:23
Ar jus turite jaunu juodu ir baltu cockatiel papugu kaip yra nuotraukoje?
Savininkas | veisejas 2016-09-03 15:13
sveiki,jo tu tai turiu ir lb graziu,ir pasirinkimas yra.
Pirkėjai 2016-09-04 17:14
Iš Valdemaro nusipirkome Rozelų porelę.Čia-tikras Gamtininkas(iš didžiosios raidės)!Nuostabus žmogus,geraširdis,paukštelių ir gyvūnėlių mylėtojas!Iš visos širdies dėkojam už paukščiukus,už konsultacijas,už kainos derinimą!Rekomenduojame!Atvažiuokite,parsivešite iš Valdemaro ne tik sparnuotą draugą,bet ir žinias,kaip auginti,prižiūrėti!
Savininkas | veisejas 2016-09-05 22:23
Dekui,dekui uz grazius zodzius,kuo didziausios sekmes ir jums bei kuo daugiau geru emociju su naujaisiais sparnuociais:)
Savininkas | veisejas 2016-09-18 00:20
Sveiki,turiu pardavime graziu nimfuku,agaporiniu,giedanciu jaunimelio,taip pat is retesniu papugiuku burko,lazuriniu papugeliu,dailiu ir ryskiu kanareliu ir iv.retu amadinuku,ka domina,pasiskambinkit,jei negalesiu atsiliept,perskambinsiu pats.
Domina 2016-09-19 22:32
Ar turite jaunų kakariki ar rozelų porelių?
Savininkas | veisejas 2016-09-19 23:20
Rozelu tikrai ne,o kakariki manau sudaryciau porele,gal net kelias,pasiskambinkit.
Savininkas | veisejas 2016-09-21 01:07
Pardavime turiu iv.graziu,bei lb retu Lt raudonu kanareliu,bei iv.dailiu ir reto grozio amadinuku,domina,kreipkites duotu tel.
Senegalo papuga 2016-09-25 14:49
Sveiki, ačiū Valdemarui už naujuosius augintinius. Prieš savaitėlę įsigijome porelę Senegalo papugu. Malonus pardavėjas - gamtininkas, duoda patarimus, suteikia daug reikiamos informacijos ir konsultuoja telefonu :) Jei kas galvojate įsigyti paukštelių, kreipkitės padės išsirinkti, patars.
Vienuolės 2016-09-29 21:21
Sveiki,gal turit vienuolių papūgų?
Savininkas | veisejas 2016-09-29 22:37
Sveiki,pats nelaikau,bet reikes paklausti gal kolegos turi pardavime.
Kanarele 2016-09-30 10:33
Sveiki, noriu įsigyti raudoną kanarelę-patelę. O gal žinote kas augina Kaune.
vienuolės 2016-09-30 11:16
Sveiki,gal turit papūgų vienuolių?
Savininkas | veisejas 2016-09-30 19:55
Sveiki,parasiau kad vienuoliu nelaikau pats,reksnes ir reik joms daug erdves..o kanareliu ryskiu raudonu pats dar kelias turiu,o kaip kas ar Kaune laiko,to negaliu pasakyt,o jei maniskes domins,kontaktas duotas,pasiskambinkit.
kanarele 2016-10-01 16:03
Sveiki, gal kada vaziuosit i Kauna ir atvesit raudona kanarele, butinai paimsiu.
Savininkas | veisejas 2016-10-01 17:46
Sveiki,gal net kita savaite,jei ne tai spalio menesi 100% vaziuosiu,parasykit ar paskambinkit man,issisaugosiu kontaktus.
irena 2016-10-07 14:27
Sveiki noriu paklausti ar galima kartu narvelyje laikyti banguotaja su nimfa.banguotoji yra seimininke.aciu
lina 2016-10-07 18:22
sveiki.ar turite agaporiniu?noretume poreles.
Savininkas | veisejas 2016-10-07 21:32
Sveiki,Irena ir Lina,pirmai atsakau,laikyt galima kartu,tik geriau reiketu erdvesnio narvo ir dazniau paleidinet paskraidyt po kambary,bet siaip ir pas mane jos gyvena po kelias,tiek vienos tiek kitos,tikrai tos rusys,kurios gali sutarty ir sugyventi tarpusavyje.O kas del agaporiniu,tai dar turiu keleta,kokie konkreciai domina?
irena 2016-10-07 21:53
Aciu jums uz patarima.Raset kad vaziuosit i kauna spali o konkreciau data galima.nimfos norecia.
Savininkas | veisejas 2016-10-07 23:46
Prasau,jei viskas gerai,tai kita savaite ketv.arba penkt.,tik dar nezinau kuria diena.Parasykit man sms i tel,kad tureciau kontaktus kam pasiskambint.
lina 2016-10-08 18:03
nesu zinove,todel tiksliau pasakysiu apibudindama ju isvaizda.norime raudonais snapeliais,israiskingu ryskiu plunksnu
Savininkas | veisejas 2016-10-08 18:32
Yra raudonais snapais dvi rusys,tai maskiniai arba kauketieji(juodgalviai) arba tikrieji fiseriai.Rimtai domins,pasiskambinkit,Lina.
lina 2016-10-08 21:25
aciu uz informacija.butinai pasiskambinsime.
Savininkas | veisejas 2016-10-08 22:28
Prasau ir iki malonaus.
Savininkas | veisejas 2016-10-13 19:41
Sveiki,spalio 14d.is ryto vaziuoju i Kauna,gal kam ko reikes,atvesciau.
Savininkas | veisejas 2016-10-15 13:33
Sveiki,sivakar kolegos vaziuoja i Vilniu,jei kam ko reikes,kreipkites.
Savininkas | veisejas 2016-10-21 22:47
Sveiki,pardavime turiu keleta graziu penantu poru,gal ka domins,o pats sau ieskau zvirbliniu papugeliu 2 patineliu ar bent vieno,galimas ir keitimas patele i patina.
sveiki 2016-10-24 18:17
.
Elija 2016-10-29 18:53
Sveiki o turite krameriu veisles patineli, ir jai taip tai kokia butu jo kaina
Savininkas | veisejas 2016-10-29 19:47
Sveiki,ne,krameriu nebelaikau.
Gvidukas 2016-10-31 17:14
Sveiki,ar turyte nimfu jaunikliu ir kokiu spalvu?
Savininkas | veisejas 2016-10-31 21:40
Sveikas,Gviduk,yra ivairiu ir ivairaus amziaus.
Greta 2016-11-06 17:06
Sveiki Valdemarai atsimenat gal, aš iš jusu pirkti 3 banguotuses papugeles norėjau paklausti? Gal turyte parduoti melynos spalvos papugeles?
Savininkas | veisejas 2016-11-06 21:47
Labas,nebelb atsimenu,bet kazka gal is retesniu spalvu dar ir tureciau(pasiskambinkit man rytoj),siaip palengva banguotuku stengiuos atsisakyt,dabar pereinu prie retesniu pauksciuku.
Savininkas | veisejas 2016-11-17 22:46
Sveiki,lapkricio 22d.is ryto vaziuoju i Kauna.
Saulius 2016-11-21 09:12
Sveiki, turit rozelu, jeigu taip tai kokiu spalvu (rusiu)? Aciu.
Savininkas | veisejas 2016-11-21 13:22
Sveiki,jo dar turiu,pasiskambinkit tel,pakalbesim konkreciau,jei rimtai domina butent rozelos.
Kai a 2016-11-23 14:15
O narveliu neturite
Savininkas | Veisejas 2016-11-23 15:51
Yra nauju ir dėvėtų,nuo 8eu mažiukai nauji iki 50eu dideli.Pasiskambinkit.
Jurga 2016-11-25 10:04
Labai kompetetingas,atsizvelgia i poreikius.Visada pataria ir paaiskina.pauksciukai visada buna sveiki ir guvus.Pati pirkau ir labai likau patenkinta.
Laura 2016-11-26 14:12
Sveiki gal turite katarinu jaunikliu?
Savininkas | Veisejas 2016-11-29 23:22
Labas,ne,siai dienai neturiu,bet turiu kitu grožiu Agaporiniu,giedanciu,kakariki,nimfu,žvirblinių,rozelu,penantu,kanareliu,iv.amadinuku ir kitu grožiu,ka rimtai domina,pasiskambinkit. P.s.dekui Jurgai uz komplimentus,visada stengiuos padet zmonems ištikus bedai ar ieškant nauju augintiniu.
sigis 2016-12-01 19:54
Sveiki gal turi kauketu fiseriu domina pora.
Savininkas | Veisejas 2016-12-01 23:01
Sveikas,Sigi,deja siai dienai butent kauketuju nebeturiu.
Lina 2016-12-02 19:37
Sveiki, labai noreciau isigyti zvirbliniu papugeliu jaunikliu, tik galbut turite ismaitintu rankomis? Arba galite ismaitinti? Kaina nesvarbu.
Savininkas | Veisejas 2016-12-02 20:37
Labas,papugeliu turet turiu,bet tokiems žaidimams maitint rankom,tikrai nemeluojant laiko visai siuo metu neturiu.
Lina 2016-12-02 20:42
Kiek esu turejusi tai rankomis neismaitintas papugeles labai sunku prisijaukinti o as taip pat daug laiko tokiems dalykams skirti negaliu :)) galvojau pabandyt rankine žvirblinę isigyt tik kad nieks nepardavineja...
Savininkas | Veisejas 2016-12-02 20:59
Nu,nezinau,kam jaunikliukus esu įtaisęs,tie nesiskunde,o antra jei zadat daug laiko neskirti(tiksliau neturint),tikrai nepatarciau vienos įsigyti,ziauriai liūdi paukščiukai,as kaliau ir kalu i galva visiems zmonems ta pati,pilnaverčio gyvenimo vienam paukščiukui ir nebus..aisku,kas lb daug laiko skiria ar praleidžia namie,tada taip,bet jei palikt ji viena liudet,nepatariu.
Lina 2016-12-03 10:28
Aš ir nežadu vieno laikyti turiu banguotasias papugeles ir amadinus :). Gal tuomet zinote kas maitina rankomis paukscius arba kas galetu ismaitinti uz papildoma mokesti?
Savininkas | Veisejas 2016-12-03 11:04
Supratau,tada kita kalba,bet kas rankom maitina tikrai nežinau būtent žvirblinių ir aplamai čia tik keli žmonės jas veisia Lietuvoj,o rankom išmaitinti pagrinde užsienį mėgėjai,Lt yra vienas kitas,bet tikrai lb mažai kiek aš bent zinau.
Lina 2016-12-03 13:49
O jus jauniklius zvirbliniu turite? Kokio amziaus?
Savininkas | Veisejas 2016-12-03 14:06
Turiu,Lina,pasiskambink,bus paprasčiau ir konkrečiau.
? 2016-12-03 22:28
kokia burko poreles kaina? kokia spalva: raudona ar gamtine?
Savininkas | Veisejas 2016-12-03 22:50
Šiuo metu turiu raudonų,o kaina suderinama vietoj atvažiavus,kaip aš sakau nerimtai viena kaina,rimtai kalbant(Tel) kita.Kazkaip keistai žmonės kurie konkrečiai kažko nori,tai skambina man ir kalbame,o kas tik pasirašinėti nori,tai manau tiek jiems ir tereikia..
Savininkas | veisejas 2016-12-12 23:51
Sveiki,jei viskas gerai,tai gruodzio 15d.po darbu vaziuosiu i Kauna paskutini kart siais metais,jei kam ko reikes,kreipkites.
Savininkas | veisejas 2017-01-01 23:08
Su naujais metais visus egzotikos myletojus:)
Aiste 2017-01-01 23:46
Sveiki. Ar turite Žako papūgą? Kokia kaina?
Savininkas | veisejas 2017-01-02 00:13
Labas,oi ne as didziuju nelaikau ir kitiems nelb patariu,visgi toks paukstis ne metams ir ne vienam desimtmeciui,taip kad pries ji isigyjant lb gerai reikia susidelioti visus prioritetus,o kas bus jei isvyksiu i uzsieni,ar tarkim ji nusibos(kaip kad lb net daznai buna ir su mazesnem),bet jei jau tvirtai nuspresit butent didziaja isigyt,tada skambinkit,galesiu nukreipt kas augina ar parvest gali.
Aiste 2017-01-10 14:43
Sakykit, o kokio amziaus zako geriausiai isigyti?
Savininkas | Veisejas 2017-01-10 15:30
Kuo jaunesni,kokių 4-5men.
Inesa 2017-01-13 10:03
Ar turite Kanareles patineli?
Savininkas | Veisejas 2017-01-13 10:56
Turiu kelis.
As 2017-01-13 21:13
Labas vakaras,ar turite nimfu jaunikliu? Jei taip,kokio jie amziaus?
Egidijus 2017-01-16 21:37
Sveikas Valdemarai, domina senegalai. Ar turetumet kokios kainos.
Savininkas | veisejas 2017-01-16 22:56
Sveiki,Egidijau,deja senegalu nebeturiu,paskutine porele pardaviau pernai.
Savininkas | veisejas 2017-01-16 23:24
Beja,maciau skelbimuka,kad Kaune parduoda ir dar rankom ismaitinta,tai skambinkites,kalbekit su seimininku,beja sakyciau ir kaina lb padori,toki isigijus jau bus konkreciai rankinis.
ele 2017-01-17 10:37
Sveiki,noreciau jusu patarimo,turiu nimfu porele,sveiki energinki paukstukai,labai dziugina,tik nerimauju,jau nuo rudens padejo apie40 kiausiniu,ar tai normalu,perinti nenoriu,bijau del pateles,patarkit?
Savininkas | veisejas 2017-01-17 15:08
Labas,Ele,buk gera paskambinkik man kokia 21h tel pakalbesim,lb uzimtas zmogus esu,nera kada litaniju man ilgu rasinet,dekui uz supratinguma.
As 2017-01-18 20:43
Nimfa padejo du kiausinius,bet ju neperi..
Savininkas | veisejas 2017-01-18 23:20
Tai kas kad padejo,ne tik nimfos juos deda ir netupi..siaip ir metas ne is geriausiu dabar tupet,o siaip jei ir tupi,dar nevisada yra 100% garantija,kad issiris,visko buna ir bus.
Pirkėją 2017-01-22 19:30
Turit kalbančių papūgų
Savininkas | Veisejas 2017-01-22 20:01
Kalbėt galit ir ta pati banguotuka ar nimfuka jauna issimokint,o jau ismokintu šiuo metu nebeturiu,bet esu turėjęs ir ne vieną.
Savininkas | veisejas 2017-01-29 13:23
sveiki,siuo metu auga grazus pulkelis jaunu banguotuku,pradejo ristis ir mazi zvirblinukai,is amadinuku bus zebriuku ir japoniuku mazyliu.
laba diena 2017-02-04 13:40
ar turite parduoti banguotu papūgėlių šiomis dienomis?
Savininkas | Veisejas 2017-02-04 13:58
Sveiki,jaunimelio tai bus ir gražaus iš 4 lizdų,tik kitiems dar reik savaitės gal dviejų kol islys iš inkilo,si mėnesį tai tikrai bus iš ko pasirinkti,galit rezervuotis pasiskambine.
Savininkas | veisejas 2017-02-12 12:11
Sveiki,gal kas bus idomu aplankyti ir kazka idomaus isigyti. PARODA - MUGĖ. Šiauliai, Dvaro turgus Vilniaus 212, Vasario 18 d. nuo 7 iki 16 val. 11.00 val. pasirodymas: MAGIJA SU BALANDŽIAIS Parodoje bus demonstruojami: balandžiai, vištos, triušiai ir kita. Kviečiame dalyvauti. Į mugę galite atvežti parduoti kokius tik laikote gyvūnėlius: balandžius, vištas, papūgas, triušius, katinėlius ir t.t. Šiaulių dekoratyviniu pauksciu augintoju klubas.
Marija 2017-02-12 18:30
Sveiki, ar planuojate vaziuoti i Vilniu artimiausiu metu?
Savininkas | veisejas 2017-02-12 19:25
sveiki,as asmeniskai ne,gal kas is giminiu,bet neprizadu.
Sveiki 2017-02-14 20:18
Gal turėtumėte parduoti žvirbliniu papūgėliu porele (virš metu kad butu geriausia)?
Savininkas | veisejas 2017-02-14 23:30
Sveiki,pasiskambinkit,rytoj tel pakalbesim,ka turiu siai dienai,ka galiu pasiulyti.
? 2017-02-24 19:23
Gal turite geltona krameri patina ir kokia kaina?aciu
Savininkas | Veisejas 2017-02-24 19:32
Neturiu.
Savininkas | veisejas 2017-02-25 22:48
Sveiki,auga du lb grazus zvirbliniu papugeliu jaunikliukai(jau baigia apsiplunksnuoti),ka rimtai domina,turekit minty,greitu laiku bus ir kitu pauksciuku grazaus jaunimo pas mane issiritusiu.
susidomejusi. 2017-03-01 20:16
Sweiki norejau paklausti gal turite parduoti apgaporni kitaip neiskiriamieji jie vadina patinuka ar patele ir kiek kainuotu?
Savininkas | Veisejas 2017-03-01 21:25
Labas,turiu vieną laisvą,o ateityje bus jauniklių gražių,bent jau yra dedanciu porų kiaušinius,tai manau kažkas tikrai issiris.. O dėl konkretumo, pasiskambinkit.
Klausimukas 2017-03-02 12:50
Norim patarimo. Norim paukštuką laikyti, bet neapsisprendžiam kokį. Namuose yra vaikų. Ką patartumėte? Labai dėkoju už atsakymą :)
Savininkas | Veisejas 2017-03-02 13:10
Labas,mielai patarsiu ir pakonsultuosiu,tik būkit geri pasiskambinkit man,čia nesinori ir rašinėti ilgu litaniju,o antra lb neturiu ir laiko,o variantų yra nemažai,bent iš tų ką aš galėčiau pasiūlyti.
Savininkas | veisejas 2017-03-03 23:59
Sveiki,ateinanti ketvirtadieni(tai yra kovo 9d.) planuoju vaziuoti i Kauna,jei kam ko reikes kreipkites,atvesciau. P.S.Pardavime turiu retu ir isskirtiniu spalvu(dominuoja melyna,violetine,zydra ar elekrine spalva) jaunikliuku banguotuku gera savaite kaip atskirti nuo tevu,ka rimtai domins,kreipkites.
Valentina 2017-03-04 20:29
Gal turite žvirbliniu perinciabporele pardavimui (kad skirtingu spalvu butu)?
Valentina 2017-03-04 20:29
Perinčia porelę*
Savininkas | Veisejas 2017-03-04 21:51
Pardavime ne,mano visos peri,turiu tik du jaunikliukus ir viena laisva mėlyna patele,arba ją galėčiau mainyti į žalią arba mėlyna patinuka.
Valentina 2017-03-05 11:50
Gal žinote tada kas turi parduoti žvirbliniu porelę..? Nes tikrai labai ieškome, bet niekas beveik neaugina.
Savininkas | Veisejas 2017-03-05 13:26
Kad mažai kas jas ir veisia,aš asmeniškai tik 3 rimtus veisėjus Lt žinau būtent jų,bet ir tai suaugusias poras sau laiko perinimui,man pačiam 2 suaugusiu patinuku reikia,didžiausia problema gauti.
2017-03-05 20:07
Labas vakaras, ar turite šiuo metu pardavime banguotuju papugeliu poreliu (perinciu geriausia)?
Savininkas | veisejas 2017-03-05 22:43
Labas,viena gal ir parduociau,bet jei rimtai jau reikia,tam yra tel duotas,ryt pasiskambinkit.
Antoni. 2017-03-13 15:26
KokiKokia kaina butu agaponiu porele
Savininkas | veisejas 2017-03-15 00:52
Neturiu pardavime,kazkada bus,dabar prasides pats perejimo sezonas.
Aidas 2017-03-18 12:00
Laba diena kokio amžiaus būtu berniukas nimfa? Ir ar nuo mažens rankomis maitinta?
Savininkas | Veisejas 2017-03-18 15:16
Labas,Aidai,nimfuku jaunų turiu 3-6men amžiaus,bet tikrai nemeluosiu,tikrai ne rankomis maitinti,yra tam nimfuku geri,rūpestingi tėvai,o aš neturiu laiko tokiais dalykais užsiimti,čia gal kas kokia pora augina,sėdi namie,tada kita kalba.
Deimantė 2017-03-18 15:28
Laba diena turit krakatu berniuka? Jei taip kokia maždaug kaina?
Deimatė 2017-03-18 15:29
Oi sumaišiau ne krakatu o kakariki :)
Savininkas | Veisejas 2017-03-18 16:47
Labas,patelių turiu,o su patinukais sunkiau,bet ateityje bus,šiai dienai dailių jaunų nimfuku,banguotuku turiu,zvirbliniu papūgėlių jaunimo turiu,taip pat Kanareliu pasirinkimą iv.turiu.
domina 2017-03-18 17:56
gal pardavime turyte aleksandru ar senegalu papugu?
Savininkas | Veisejas 2017-03-18 19:08
Labas,ne tokių nelaikau,bet žinau kas laiko,ką konkrečiai domina,skambinkit,konkreciai pakalbesim.
. 2017-03-18 22:07
Kokia žvirbliniu papugeliu kaina?
Savininkas | veisejas 2017-03-18 22:43
40euru.
Deimantė 2017-03-19 19:34
O tai kokia kaina maždaug mergaitės kakariki būtu? Ir amžius koks?
Savininkas | Veisejas 2017-03-19 20:07
Praeitų rudens,Deimante,pasiskambinkit,tel.867784873,gamtininkas Valdemaras.
Savininkas | veisejas 2017-03-20 00:11
Kovo 21d.antradieni vaziuoju i Kauna vakare,jei kam ko reikes is jaunikliuku,skambinkit,galeciau atvesti susitarus.
Galina 2017-03-20 19:33
Gal turite pardavime zvirbliniu papugeliu patina suaugusi?
Savininkas | Veisejas 2017-03-20 19:59
Turiu gražu mėlyna.
? 2017-03-23 10:11
turyte senegalu ?
Savininkas | Veisejas 2017-03-23 11:04
Neturiu,Kaune mačiau įdeda vis skelbimų,pasiskambinkit.
Del amadinuku 2017-03-24 22:09
Sveiki, labai noriu paprašyti patarimo. Turime porą zebrinių amadinų, deda kiaušinius, tupi, peri, bet kiaušinukai tušti. Matosi, kad viduj tik trynys ir jokių gyvybės požymių. Ar gali būti, kad patinėlis nevaisingas? Ką daryti, keisti "vyrą"? Iš anksto labai labai ačiū!
Savininkas | Veisejas 2017-03-24 23:11
Labas,daug niuansų čia su jais,gal pati pora jauna,gal ir patinukas,gera porelė sudaryti yra menas,plius reikia tinkamų sąlygų, ramybės,drėgmės gal per mažai ir t.t.
Savininkas | veisejas 2017-03-26 23:07
Sveiki,kovo paskutine diena,tai yra 31d.penktadieni vaziuoju per Panevezi,i Kauna,kam ko reikes kreipkites,gera proga yra atvezimui.
Jurgita 2017-03-28 11:29
Sveiki ar turit nimfos patineli?per kur i kauna vaziuojat?
Jurgita 2017-03-28 11:30
Ir kokia kaina?
Jurgita 2017-03-28 11:34
Taip pat domina narvas šitokiai papūgėliai
Savininkas | Veisejas 2017-03-28 12:11
Labas,viskas tel derinama.
J. 2017-03-30 22:32
reikia balto patino (banguotuko)
Savininkas | veisejas 2017-03-30 23:24
neturiu,tokie karta per kelis metus tegimsta..cia loterija..esu turejes seniau ir kelis,bet deja siai dienai nezinau..auga mazyliai,bet spalvos pasimatys po keliu savaiciu,bet ar baltu bus,lb maza tikimybe,gal tik 1%..
Savininkas | veisejas 2017-03-31 01:07
Siandien apie 17-18h tame tarpe bunam Panevezyje,sekanti stotele Kaunas akropolis apie 19h,jei dar kam ko reikia,iki 16h pasiskambinkit,poto nezinau kada bevaziuosiu pats asmeniskai i Kauna.
Rita 868419937 2017-04-03 00:22
Sveiki auginu kelias poras nimfu agaporines nimfu patinėliui trūksta patelės gal turite kiek kainuotu esu iš klaipedos raj Ir dar norėčiau paklausti gal pas jus galima nusipirkti Parabanto papugėliui jei ymanoma kiek kainuotu ačiu
Savininkas | Veisejas 2017-04-03 07:37
Labas,nimfų tai turiu paprastų ir baltagalviu,pasiskambinkit,o barabantu reksniuku nebelaikau,mačiau skelbimą Telšių rajone pora parduoda.
Simona 2017-04-05 18:40
Sveiki.Jus is paciu Siailiu?Mano nimfa serga,nerandu kas pagelbetu,kojas grauztis pradejo,nebepaina.visi sako del vitaminu trukumo,kreidos turi,bet beveik negriauzia :(ka daryti???
Savininkas | Veisejas 2017-04-05 18:59
Skambink man Simona!Aš nesedziu prie pc,duosiu vitaminų, gliukozės.
Savininkas | veisejas 2017-04-07 00:32
Sveiki,siai dienai auga lb graziu jaunikliuku vados,retu spalvu,kaip as sakau parodiniu banguotuku,toliau issirito kakariki keli jaunikliukai,auga keli grazus agaporiniu jaunikliukai,zvirblinuku bus lb graziu jaunimelio,auga ir amadinuku vaikiukai,zodziu jaunimo bus siai dienai,ka kazkas rimtai domins,skambinkit drasiai,kalbesimes,tarsimes.
Simona 2017-04-12 21:33
Prieš 3 sav. įsigijome banguotąją papūgėlę, tai, patikėkit, kasdien minime pardavėją geriausiais žodžiais. Mes iš Vilniaus, papūga iš Šiaulių- po skambučio sulogistino mums jau kitai dienai papūgiuką! Kuris yra be galo smalsus, drąsus, draugiškas ir be galo gražus. Džiaugiamės iki ašarų :) gyvena galima sakyti palaidas (kol esame namie) tupia ant peties, galvos, rankos ištiestos, skraidydamas nesibraško. Sunku suvokti kaip gali būti toks puikus augintinis. Jeigu kas renkatės sparnuotą šeimos narį, tikrai paskambinkite pauštelių šeimininkui, nors ir gyvenate kitame mieste.
Laba diena. Ar turite baltave 2017-04-14 15:16
?
Savininkas | Veisejas 2017-04-16 21:54
Sveiki,dėkui,Simona už gražius žodžius,malonu kad lb greitai susidraugavot:-) Kaip aš sakau kas rodo daug noro ir skiria sparnuotam draugeliui daug laiko,tai rezultatai ateina savaime:-) Ir ta proga jus ir visus paukščiuku mylėtojus noriu pasveikinti su Sv.Velykom:-)
Raimonda 2017-04-17 20:30
Sveiki, gal galite pasakyti kokio dydžio narvelio reikia dviom nimfoms? Ar vietoje turite didelių gražių narvų? Ačiū
Savininkas | Veisejas 2017-04-17 21:00
Sveiki,kuo didesnis tuo geriau,nėra konkrečių matmenų, svarbiausia kad patogiai papūgos jaustųsi..keleta naujų,didelių turiu,pasiskambinkit, pakalbesim.
Savininkas | veisejas 2017-04-18 10:05
Sveiki,auga puikaus jaunimo burys,banguotuku,zvirbliniu papugeliu jaunikliuku,kakariki keletas issirito,agaporinuku graziu bus,giedanciu jaunimo keli,is amadinuku keletas zebriuku ir japoniuku,yra kanareliu jaunimo,ka rimtai domina,pasiskambinkit rezervacijai.
Regina 2017-04-23 18:12
Turite gal perincia zvirbliniu porele parduoti?
Savininkas | Veisejas 2017-04-23 18:27
Tik jaunimas gražus ir suaugęs patinukas
Matas 2017-04-23 20:25
Labas vakaras kiek kainuotu jauni geltoni kakariki.
Savininkas | Veisejas 2017-04-23 20:52
Labas,Matai, pasiskambinkit,jei konkrečiai domina,tai tikrai sutarsim.
Amadinas 2017-04-28 09:56
Sveiki. Gal turit baltą ( arba kone baltą ) japoninį amadiną? Lytis nesvarbu, bet jeigu susidarytų tokia porelė, būtų išvis idealu ☺.
Savininkas | Veisejas 2017-04-28 10:43
Labas,baltų ne,tik tamsus,margiukai arba kakaviniai,turiu ir su kuodais.
Violeta 2017-04-30 22:57
Kokia kaina kakariku?
:) 2017-05-10 20:36
Ar turite kanarėlių porelę.
Savininkas | Veisejas 2017-05-10 20:50
Viena rezervuota,o kitų gal dar ir susidarytu iš jaunimo,o trecia sėdi ant kiaušiniu,tai kažkas turėtų išsiristi.
Dovilė 2017-05-12 13:08
Laba diena, Ar dar turite agapornių porelę? Arba banguotojų papūgėlių porelę?
Savininkas | Veisejas 2017-05-12 14:20
Labas,Dovile,turiu ir Agaporiniu,ir Banguotuku,jaunikliuku dviejų mėnesių ir metinių porelių. Jei konkrečiai domina,pasiskambinkit.
Savininkas | veisejas 2017-05-13 22:39
Kviečiame į pavasarinę dekoratyvinių paukščių mugę Gegužės 20 d., šeštadienį, Panevėžio automobilių turguje (Pramonės g. 12) vyks pavasarinė dekoratyvinių paukščių mugė. Dalyvaus vištų, balandžių, papūgėlių, triušių augintojai ir mylėtojai,as taip pat zadu atsivesti nemazai egzotiniu pauksteliu,tai iki pasimatymo Panevezyje.
Savininkas | veisejas 2017-05-25 00:03
sveiki,siuo metu turiu iv.grazaus mazu ir vidutiniu papugu jaunimo,tai yra banguotuku,agaporinuku,N.Zelandijos giedanciuju jaunimo is keliu poru ir kakariki vaiku,kanareliu jaunu ir iv.amadinuku jaunikliuku,is suaugusiu pardavime turiu kelis kramerius zalius ir zydra,penantu pora,pavienes kelias rozelas pateles ir kitu graziu papugu,bei kitu mazu paukstuku.
Įdomu 2017-05-27 00:16
Ar pats išauginai ar supirkai iš veisėju.
Savininkas | veisejas 2017-05-27 00:41
Aisku pats,atvaziuok ir pamatysi,kitaip nesiskelbciau veiseju,jei buciau supirkinetojas kaip kiti tokie dedasi ir aplamai cia tu tikru Lt veiseju vienos rankos pirstu per akis.
Simona 2017-06-04 20:40
Sveiki visi :) Prieš 1,5 mėn džiaugiausi įsigyta papūgėle, tai šiandien noriu pasigirti, jog šiandien jau ir kalba mūsų papūgėlė! Kaip ankščiau minėjau, kitas miestas paukštelių savininkui nėra kliūtis, tad jei renkatės, būtinai pasiskambinkite, turėsite geriausius paukščius :) S.
Savininkas | veisejas 2017-06-06 23:23
Sveiki,dekui,Simona uz grazius zodzius,pamalonina tikrai sirdi:)Ka as visada ir sakau,kas su pauksciukais uzsiima,skiria jiems daug demesio,bendrauja,tai ir augintiniai atsidekoja tuo paciu:)ir nera jokio skirtumo ka zmogus laiko katina,suni ar kokia papuga,visi nori bendravimo,buti mylimi,gerai priziurimi.
Savininkas | veisejas 2017-06-15 00:50
sveiki,turiu ivairiu papugu,amadinuku,kanareliu pasirinkima,ka domina,skambinkit...taip pat yra galimybe atvesti i Rietavo turgu.
Savininkas | veisejas 2017-06-18 01:28
Sveiki,jei butu norinciu isigyti egzotiniu pauksciuku,tai liepos koki sekmadieni atvaziuociau i Rietavo turgu sutarus,o pasirinkima tikrai turiu is ko,nuo mazuju iki vidutiniu papugeliu iki kanareliu ir iv.amadinu rusiu.
:) 2017-06-26 12:07
Vis dar ieškau baltojo japoninio amadino :).
Savininkas | Veisejas 2017-06-26 13:22
Sveiki,neturiu baltų japoniuku,margus arba tamsius šiai dienai,bet pagrinde auginu papūgas,bet itariu gal greitu metu teks ir ju atsisakyti..
Savininkas | veisejas 2017-06-29 23:38
Sveiki,siai dienai turiu si menesi atskirtu nuo tevu kanariuku,reto grozio banguotuku mazyliu 1,5-3men amziaus dideli pasirinkima,agaporinuku keliu rusiu,kakariki keleta mazyliu,giedanciu papugeliu skirtingu seimu kelias poreles sudarytas,zvirblinuku is keliu seimu ir kitu,turiu ir suaugusiu poru,taip pat turiu ir iv.papugu ir ne tik inventoriaus(narvu,inkilu,zaislu ir kitu reikmenu).
Savininkas | Veisejas 2017-07-07 16:58
Sveiki,rytoj vaziuoju į Telšius,jei kam ko reikia iš pauksteliu, kreipkites, atvesciau,kita savaite jei planai nesikeis,tai vaziuosiu į Žagare.
Sima 2017-07-07 21:43
Sveiki, gal galima zvirbliniu pauksteliu foto? tu kuriuos siai dienai turit.
Savininkas | Veisejas 2017-07-07 22:01
Labas,Sima,parašyk savo el.pasta,atsiusiu,turiu žalių jaunimo ir mėlynu,sveiki,dailus, gražus.
Kristė 2017-07-12 00:15
Gal turite šviesių sidabrasnapių amadinukų?
Savininkas | Veisejas 2017-07-12 00:23
Sidabriasnapiu nebeturiu nei vieno,pagrinde japoniukai įvairių spalvų,poto smailiaudegiu dar turiu, brilijantiniu porele,keletą papuginiu amadinu ir kt.
Aira 2017-07-25 20:23
Sveiki, ar turite šiuo metu Nimfų?
Savininkas | Veisejas 2017-07-25 22:10
Labas,paprastų nebeturiu,tik baltagalves.
įdomu 2017-07-27 12:56
Baltagalviu nimfu pateliu gal turite ir kokia maždaug kaina ir papugu amžius.
Savininkas | Veisejas 2017-07-27 13:40
Viena tikrai turiu,bet parduodu poroje,o keli laisvi patinukai.
Aišku 2017-07-27 15:05
Supratau, pats turiu du patinus , pirkau kaip pora o gavosi kaip visada.
Savininkas | Veisejas 2017-07-27 16:27
Dėkite skelbimą,gal kas pamainys,arba paprasta patele itaisykit jam,esu tokia pora auginęs,tai super sutardavo ir vaikai gražus buvo.
Agapornis 2017-07-30 11:45
Mūsų papugėlė padėjo kiaušini(ar tai normalu?nes jis namuose yra vienintėlis paukštis)Nežinom ar vyriškos gyminės ar moteriškos. Nors kai pirkom jūs minėjote kad vyriškos.
Savininkas | Veisejas 2017-07-30 13:35
Jei padėjo,tai be kalbų patele,vienišos patelės ir deda,kaip ir vištos.. O su lytimi jaunų,ypač agaporiniu sunkiau nustatyti,bet viena laikant nėra didelio skirtumo ką laikyti,patelės šiaip dar jaukesnes yra. Nore
Agapornis 2017-07-30 13:38
Kaip elgtis su ja?
Agapornis 2017-07-30 13:49
Ar iš kiaušinio gali kažkas išsiristi?
Savininkas | Veisejas 2017-07-30 14:05
Niekas neissiris,tušti kiaušiniai bus. Po 18h man paskambink, pakonsultuosiu,bus paprasčiau. Tel juk duotas.
:) 2017-08-07 10:04
Sveiki. Kokių rūšių amadinų turite parduoti ? Ar turite porų ?
Savininkas | Veisejas 2017-08-07 11:39
Labas,turiu brilijantiniu pora,smailiauodegiu,japoniniu, zebriniu,gal ir papuginiu dar parduociau.. Žodžiu,pasirinkti yra iš ko,bet jei rimtai kažko norite,tik skambučiai.
.. 2017-08-16 21:54
sveiki gal turite lazūriniu papugeliu patinėli geltona
Savininkas | Veisejas 2017-08-16 22:27
Sveiki,nebelaikau visai aš jų.
Savininkas | veisejas 2017-08-19 00:27
sveiki,siuo metu turiu reto grozio jaunu banguotuku jaunimelio,sudarau poreles is skirtingu lizdu,taip pat yra jaunimo kakariki,zvirbliniu papugeliu,kanareliu ir kai kuriu rusiu amadinuku,isankstine rezervacija tel.
foto 2017-08-22 15:09
o galima foto pamatyti tų reto grožio banguotukų
Savininkas | Veisejas 2017-08-22 15:47
Tai atsiuskit el.pasta ar man parašykit asmeniškai,imesiu,turiu ir video padaręs.
foto 2017-08-24 17:53
parašiau jau aną dieną el. paštu Jums, bet taip ir nesulaukiau ats..... o kaip dėl atvežimo į Vilnių? nevykstat artimiausiu metu?
Savininkas | Veisejas 2017-08-24 19:37
Atsiusiu, šįvakar arba rytoj foto.
Savininkas | veisejas 2017-09-11 22:24
sveiki,rugsejo 16d.vaziuosiu i Ukmerge,jei kam ko reikes is to krasto,skambinkit,atvesiu.
Klausimas 2017-09-16 16:30
Ar turite banguotuju papugeliu mazu? Kokio amziaus tiksliai?
Savininkas | Veisejas 2017-09-16 19:41
Sveiki,jo turiu mėnesio,2-3men.
Domina 2017-09-17 11:44
Sveiki, ar turit Kramerio papūgėlių jaunu ?
sveiki 2017-09-17 17:27
kokiu amadinu turite siuo metu?
Savininkas | Veisejas 2017-09-17 19:06
Sveiki,jauniklių krameriu neturiu,tik suauge.
Norėčiau 2017-09-17 19:59
Ar turit barabantu , jei turit tai , kiek kainuotu.
Savininkas | Veisejas 2017-09-17 21:02
Ne,tu nebelaikau,perdaug saukiantys ir stresuojancios papūgos,dabar tylesnes laikau.
Įdomu 2017-09-20 20:41
Kokių spalvų turite kanarėlių ?
Savininkas | Veisejas 2017-09-20 21:56
Pilkų,samaniniu,ir tamsiai bordo kažkas tokio.
. 2017-10-04 22:58
Gal turit rankini ar prijaukinta krameri? Kokia būtų kaina?
Savininkas | Veisejas 2017-10-04 23:19
Ne,tik suaugusius du patinus turiu.
. 2017-10-05 11:26
Koks ju amžius?
vytas 2017-10-05 12:29
ar turite burko papugeliu ir kokia butu kaina
Savininkas | Veisejas 2017-10-05 13:27
Kam kas aktualu ir rimtai kažko ieškote,tai asmeniškai rasykite el.pastas [email protected] P.s.dar kelias burko turiu.
Savininkas | Veisejas 2017-10-05 16:41
EGZOTINIŲ GYVŪNŲ PARODA I 40 rūšių egzotinių gyvūnų   AKROPOLYJE raudonuoju kilimu žengs džiunglių FAUNA  Renginio laikas spalio 13-14 d. nuo 11 val. iki 20 val. Vieta - prie CAN CAN PIZZA   Parodoje išvysite įvairiausius Lietuvos klimatui nebūdingus gyvūnus - apie 40 rūšių egzotinių gyvūnų: krokodilinis kaimanas papūgos leopardinis gekonas iguana mėlynaliežuvis scinku ilgaūsiai tarakonai varlės degu stepiniai vėžliai šinšilos ir daug kitų. P.s.atsivesiu ir savo keliolika grožiu,visi maloniai esate laukiami,bet pats planuoju dalyvauti,tik 13d.
Savininkas | Veisejas 2017-10-05 16:43
P.s.veiksmas Siauliu Akropolyje.
Vilma 2017-10-15 07:38
Sveiki, gal turite rozelos patina?
Savininkas | Veisejas 2017-10-15 08:53
Labas, viena turiu,po 12h paskambinkit, pakalbesim.
Aura 2017-10-19 14:58
Bangotuku papugu turit?
Savininkas | Veisejas 2017-10-19 16:46
Labas,jo nuo mėnesio iki pusės metų.
Aura 2017-10-19 17:16
Kain;)
Aura 2017-10-19 17:16
Kaina
Savininkas | Veisejas 2017-10-19 17:20
12eu
Aurelija 2017-10-19 17:22
O snd iseitu atvykti nupirkti?
Savininkas | Veisejas 2017-10-19 17:35
Taip,20h, pasiskambinkit man tel.867784873.
Aura 2017-10-19 17:37
Gerai aciu paskambinsiu
? 2017-10-23 20:22
Ar turite baltagalvių nimfų? Kokio amžiaus?
Savininkas | Veisejas 2017-10-23 22:20
Turiu šių metų ir praeitų.
Ramunė 2017-10-24 20:12
Pardavėjas, labai atsakingas žmogus, jo visi paukštukai sveiki, gražūs ir tinkamai prižiūrėti, pardavinėja įvairiú rūšiú sveikus ir begalo gražius paukštelius..visada pataria jei kas neaišku ypač svarbu žmonėms kurie neturi įgūdžiú auginant paukštelius, aš nuolat trugdau savo klausimais, o Valdemaras kantriai ir atsakingai viskà paaiškina ir negaili patarimú
t 2017-10-27 19:19
sveiki, at turit zebriniu amadinu pateliu ir patineliu? ir gal butu baltu?
Savininkas | Veisejas 2017-10-27 20:42
Sveiki,jo zebriniu turiu,ir japoniniu turiu,ir jaunimo,ir suaugusių,gal dar būtų ir baltų, pažiūrėsiu rytoj, pasiskambinkit rytoj dieną,tel duotas.
Juste 2017-10-27 22:08
Sveiki, gal turit melynaja zvirbline papugele, mire. Liko vienas zaliukas;(
Savininkas | Veisejas 2017-10-27 22:15
Labas,mėlynos gal laisvos ir nebeturiu,bet zaliuku yra,o tai kokios spalvos yra skirtumas? pasiskambinkit rytoj,būsiu paukstyne,galėsite atvaziuoti.
Savininkas | Veisejas 2017-10-28 09:05
P.s.Dėkui, Ramune už gražius žodžius:-) Stengsiuosi kiekvienam padėti,kas tik kreipiasi.
Domina 2017-11-01 13:09
Sveiki Valdemarai norėjau paklausti gal pardavinėjat kramerio jauniklius?
Savininkas | Veisejas 2017-11-01 13:17
Sveiki,kad ne žinokite,du patinus tik suaugusius turiu šiuo metu,bet kitu papūgų gražaus jaunimo turiu.
Domina 2017-11-02 13:10
Norėjau paklausti ar būtų galima pas jus atvykti ir pažiurėti papūgu gal net ir išsiribksiu čia būtų šiandien?
Savininkas | Veisejas 2017-11-02 16:14
Labas,žiūrint kada norite, pasiskambinkit tel yra.
Asta 2017-11-03 08:55
Sveiki,norėčiau KANARĖLES auginti, kokia temperatūra žemiause patalpos gali būti ?
Savininkas | Veisejas 2017-11-03 09:06
Labas,Asta,jei apie temperatūru žemuma,tai tikrai kanarėlės ne iš tų egz.pauksciuku kur mėgsta vėsiau,šiaip +20 turėtų visada būti,vienas kitas laipsnis aišku nieko nesudarys,bet ko jos nemėgsta,tai temper.pasikeitimu,kaip ir visi paukščiukai.
inga 2017-11-10 11:36
laba diena,ar turit jaunu banguotu papugeliu.
Savininkas | Veisejas 2017-11-10 11:39
Labas,Inga,jo yra kelios,o kitos dar su tėvais,bet ši mėnesį jau turėtų pradėti landziot iš inkiliuko.
sveiki 2017-11-11 14:57
kokiu amadinu turite? ar galima butu atvezti i vilniu?
Savininkas | Veisejas 2017-11-11 15:03
Labas,pagrinde japoniukai,zebriukai retesni,pora guldo dailių patelių,gal ir iš retesnių kažką parduociau(tai yra smailiauodegiu,papuginiu),jei daugiau imsit, galėčiau organizuoti atvezima mėn bėgyje,bet yra tel pasiskambink vakare,pakalbesim.
Vidmantas 2017-11-18 00:30
Ar papugos pratintos nuo mazens prie ranku.
Savininkas | Veisejas 2017-11-18 10:18
Banguotukai taip.
Savininkas | veisejas 2017-11-20 13:52
Sveiki,lapkricio 29d.vaziuosiu i Klp,o gruodzio 7d.i Kauna,jei kam ko reikes is pauksteliu,kreipkites is anksto,rezervuosiu.
Savininkas | Veisejas 2017-11-25 10:17
Sveiki, gruodžio 5d.kolega is ryto važiuos į Vilnių.
sveiki 2017-11-25 20:08
mes is vilniaus. rytoj paskambinsiu del amadinu atvezimo
Savininkas | Veisejas 2017-11-25 20:32
Sveiki,gerai,tik kokia 12h arba į vakarą.
? 2017-12-04 19:23
Sveiki, kokių spalvų turite smailiauodegių pievinių amadinų? Ir gal turite papūgų vienuolių?
Savininkas | veisejas 2017-12-04 22:47
sveiki,ne papugu vienuoliu nelaikiau,nors siule man seniau kolegos,reksnes baisios..as dabar tylesnes visas laikau..o pieviniu nebeturiu.
Asta 2017-12-20 11:56
Sveiki.norėtume nupirkt papugėle.gal turite krameri?
Savininkas | Veisejas 2017-12-20 16:27
Sveiki,Asta,turiu dar du žalius kramerius,jei domina,vakare kokia 21h man pasiskambinkit.
Vaidas 2017-12-20 23:23
Sveiki gal kokiu kanareliu turite kokios kainos aciu.
Savininkas | Veisejas 2017-12-20 23:39
Sveiki,dar keletą turiu,yra keletas metinių patelių,yra ir kelių mėnesių jaunimelio,kainos 20-25eu.
s 2017-12-28 16:58
Sveiki kurios papugeles yra pigiausios ir kokios jos?
Savininkas | Veisejas 2017-12-29 22:19
Sveiki,pigiausios banguotos,bet jų bus sausio mėnesį,auga dailus,gražus jaunimas.Nimfuku nebeturiu,nei vieno. Turiu Kanareliu,amadinuku. P.s.visiems gerų,naujų metų!
j 2018-01-02 20:17
sveiki ar dar yra banguotu labai sunus nori
Savininkas | Veisejas 2018-01-02 20:52
Sveiki,bus jaunu ši mėnesį,auga jaunimas.
Laura 2018-01-06 21:30
Sveiki, kokiu turite japobiniu amadinu siuo metu? Kokio amziaus, ar butu galima sudaryti pora?
Savininkas | Veisejas 2018-01-06 21:53
Sveiki,gal dar kokia pora ir būtų,tamsus pagrinde ir keli smėliavi, pernykščiai.
Laura 2018-01-07 11:07
[email protected] galetumete gal sukelti foto, buciau labai dekinga
Savininkas | veisejas 2018-03-03 14:13
Sveiki,pardavime turiu iv.spalvu,ryskiu,jaunu banguotuku,iv.agaporiniu,giedanciu kelias poras,kakariki,zvirbliniu,burko papugeliu,kanareliu ir iv.amadinuku,turiu ir narvu nauju ir naudotu.
rena 2018-03-09 11:20
ar turite banguotu papugeliu patinu ir kokia ju kaina amzius noreciau gal kokiu metu papugele
Savininkas | veisejas 2018-03-09 11:30
labas,turiu banguotuku ir dailiu,ryskiu lb spalvu,bet visi jauni kazkur 2men laiko,suaugusias poras pardaviau,o pavieniu suaugusiu nei patinu,nei pateliu siuo metu nebeturiu.
Savininkas | veisejas 2018-03-09 15:43
Sveiki,rytoj net 2 parodos Siauliuose bus,tai Saules mieste egzotiniu ivairiu gyvunu,o Dvaro centrineje turgavieteje prie fontano toje saleje dekoratyviniu pauksciu,mielai kvieciame visus atvykti.
rena 2018-03-09 17:24
mielai rytoi atvaziosime ar juos gales nusipirkti
. 2018-04-01 15:16
norėjau paklaust ar turite papugeliu išmaitintu zmogaus kad būtų visiškai rankines?
Savininkas | Veisejas 2018-04-01 21:57
Neuzsiimineju tokiais dalykais, nesąmonė čia.. Jauna paukščiuka įsigijus,bet kas pasidarys ji rankinį,tik reikia skirti daug dėmesio,o mano apjaukinti,tai problemų nebus.
Dija 2018-04-03 20:10
Labas, gal zinote kur galeciau gauti amazones papugele, dekui
Savininkas | Veisejas 2018-04-03 21:05
Labas,tik pagal skelbimus gal kas parduoda arba reikėtų pasižiūrėti gal kas iš veisėjų laiko.
Raimis 2018-05-13 21:47
Sveiki norėjau paklausti , gal turite nimfu
Savininkas | Veisejas 2018-05-13 22:17
Labas,Raimi,ne nimfuku nuo praeitų metų nebelaikau,kitas rūšis,retesnes pasilikau,o nimfų ir taip vos ne kas antras aplinkui ar tolėliau turi,pilni skelbimai.
m 2018-05-14 17:27
ar turit banguotoju papugeliu?
Savininkas | Veisejas 2018-05-14 18:46
Turiu jaunimo.
. 2018-05-23 22:07
Gal turite kramerio papuga?
Savininkas | Veisejas 2018-05-23 22:20
Ne,šiais metais pardaviau paskutinius.
Matas 2018-06-22 14:29
Kokia ketvirtos papūgėles nuotraukos rūšis
Savininkas | Veisejas 2018-06-22 14:49
N.Zelandijos giedancioji papūga.
Matas 2018-06-22 18:10
Ačiū. Kokia kaina jauniklių.
Savininkas | Veisejas 2018-06-22 18:44
Pirmą reikia,kad užaugtu,šiuo metu 3 jaunikliukai auga,jei konkrečiai domins,tel duotas,galesit rezervuotis.
Matas 2018-06-22 22:53
Kokios lytis?
Savininkas | Veisejas 2018-06-22 23:01
Matai,sakau dar neaišku,vaikai dar jie,kai islys iš inkilo,tada bus aišku,plunksnuojasi dar,jei domins papugiukai,tel yra, paskambink.
Matas 2018-06-22 23:14
Gerai. Ačiū
Matas 2018-06-25 15:51
Laba diena. Ar turite katarinų (juostuotojų papūgų)?
As 2018-06-25 18:19
Sveiki gal parduodate inkilus, kur yra nuortauka?
Savininkas | Sveiki 2018-06-26 08:58
Labas,Katarinu neturiu pardavime,o inkilų dar turiu,jei domina,vakare paskambinkit.
Domina 2018-07-06 12:06
Sveiki, ar turite rozoelų (pinantų)?
Savininkas | Veisejas 2018-07-06 12:30
Labas,ne rozelu nei vienos nebeturiu,pas mane dabar pagrinde giedancios, kakariki, Agaporiniai kelių porūšių, žvirblines,aišku ryškiu,dailių spalvų banguotuku jaunimas,ir amadinai pagrinde zebriukai ir japoniukai. Kiek žinau patiną penanta kolega turi,gal jis parduotų.
Ligita 2018-08-09 07:08
Sveiki, kokių paukštelių turit dabar pardavimui? Domina amadinukai ir papūgos, bet ne banguotosios. Domintų agaporiniai. Kokia kaina būtų?
Savininkas | Veisejas 2018-08-09 09:39
Labas,Ligita.Amadinuku turiu 3 rūšių,papugiuku ir dar turiu kokių 5 rūšių,iš Agaporiniu 2 porūšių,viena reta suaugusiųjų porike ir pora dar pakolkas neuzrezervuotu jaunikliuku, pasiskambinkit man į pavakarę,pakalbesim.
G 2018-08-12 15:16
Sveiki, o kokios spalvos,amziaus,lyties turite kakariki papugeles?
Savininkas | Veisejas 2018-08-12 16:09
Sveiki,siuo metu tik dvi poreles beturiu suaugusiųjų,gal net 1 bebus,viena vakare atvažiuos paimti,o jaunikliuku nebeturiu.
Savininkas | Veisejas 2018-08-22 07:16
Sveiki,23d.vaziuoju į Panevezi,jei kam ko reikės,skambinkit.
Rūta 2018-09-22 23:41
Sveiki, ar turite Rozelų ar Kakariki papūgėlių jauniklį? Taip pat gal patartumėte kokią kitą rūšį. Mes su vyru dirbame įprastu grafiku, todėl dieną paukštelis būtų vienas. Norėtume netriukšmaujančio, bet meilius ir nebijančio žmonių (gali būti bet kokio dydžio tik ne itin mažytis paukštelis). Ačiū Jums už pagalbą.
Savininkas | Veisejas 2018-09-23 18:07
Labas, Rūta.Kazka pasiūlyti tikrai galėčiau, pasiskambinkit man šįvakar ar rytoj ir pakalbesim,ką turiu ir galiu pasiūlyti šiai dienai.
Savininkas | Veisejas 2018-09-27 16:16
Sveiki,šiuo metu turiu giedanciu, kakariki, nimfu,banguotuku gražių jaunikliuku,taip pat kanariuku,iv.amadinuku.
Aš. 2018-10-01 08:54
Sveiki. Kokios spalvos kanarėlės ?
Savininkas | Veisejas 2018-10-01 09:23
Sveiki,ryškiai rožinės.
Nojus 2018-10-21 18:49
Gal turite Agaporinių? Labai domimės ryškesnėm kaip persikaveidėmis ar geltonojomis.
Savininkas | Veisejas 2018-10-21 20:12
Labas,yra šiai dienai 4 įvairių spalvų,jei domina,paskambink rytoj, pakalbesim.
Miglė 2018-10-27 13:56
Laba diena! Ar turėtumėte laiko siomis dienomis susiskambinti? :)
Savininkas | Veisejas 2018-11-07 22:41
https://akropolis.lt/lt/siauliai/akcija/tropiniu-pauksciu-ir-egzotiniu-gyvunu-paroda#@page=1 Ši savaitgalį Šiaulių Akropolyje bus įdomu, kviečiame visus apsilankyti.
Daina 2018-11-18 21:13
Sveiki,gal turit pardavimui rozelu porele?
Savininkas | Veisejas 2018-11-18 21:50
Labas, nebeturiu rozelu porų pardavimui,pernai dar tris poras turėjau,šiuo metu iš vidutinių nimfos, giedancios ir kakariki.
Daina 2018-11-19 12:06
Oo gaila,jus saziningas veisejas,tik is jusu noretuos isigyt pauksteliu..
Savininkas | Veisejas 2018-11-19 12:50
Ačiū,ką jau laikau ir veisiu,tau tikrai užauginu sveikus ir gražius paukstukus+ pakonsultuoju.
Ponas komentaras 2018-11-25 14:55
Sveiki, ar atvažiuotumėt į kauną
Savininkas | Veisejas 2018-11-25 15:07
Sveiki,būna kad vaziuoju,prie progos,gruodį yra planuose.
Savininkas | Veisejas 2018-11-27 23:33
Sveiki, gruodžio 6d.vakare vaziuosiu į Kauną.
Savininkas | Veisejas 2018-12-02 13:27
Sveiki,turiu gražių giedanciu, Agaporiniu,banguotuku jaunimo,auga mažyliai kakariki jaunimo,retu spalvų giedanciu jaunimo,amadinuku zebriuku ir japoniuku,is retesnių parduosiu penantu pateles ir katarinas turkio spalvos,jei ką domina, skambinkit.
Matas 2018-12-30 23:11
Sveiki, ar turite raudonuodegių papūgų?
Savininkas | Veisejas 2018-12-30 23:35
Labas,apie pyrhuras kalba eina?jei taip,tai nelaikau,iš vidutinio dydžio ką šiai dienai turiu pardavime,tai pora jaunų penantu,poto giedanciu jaunimo ir kakariki,o iš mažųjų banguotuku retų spalvų jaunimo, Agaporiniu kelias porikes,o daugiau amadinuku kelias rūšis,tu turiu gražių pasirinkima,kas daugiau imtu,pigiau parduociau(viskas derinama telefonu).
Matas 2018-12-31 15:17
Kokia giedančių jaunimo kaina?
Savininkas | Veisejas 2018-12-31 15:27
40-45eu/vnt.
Monika 2019-01-05 14:08
Labai ačiū už banguotukų porelę! Puikiai pritapo pas mumis, kasdien darosi vis jaukesnės. Džiaugiamės jomis. Valdemaras puikus veisėjas ir gamtininkas. Išpasakojo kaip prižiūrėti ir patarimų davė ir paukštukų gražus, didelis pasirinkimas. Rekomenduoju!
Savininkas | Veisejas 2019-01-06 10:44
Ačiū, Monika už gražius žodžius,malonu kad žmonės įvertina,pamato, išsirenka ir turi mielus,sveikus šeimos draugus,sėkmės ir jums:-) Sėkmingų ir prasmingų Naujų metų visiems.
. 2019-01-13 21:44
Ar jūsų papūgos išmaitintos rankomis?
Savininkas | Veisejas 2019-01-13 21:50
Ne,rašiau jau ne kartą tą,neužsiimu aš tokiais dalykais ir neturiu tam laiko,patys tėvai stiprius paukstukus užaugina,o jauniklį ir taip stiprų galima pasidaryti lengvai jaukiu pauksciuku,tik reikia daug dėmesio jam skirti.
Savininkas | Veisejas 2019-02-06 12:31
Sveiki,auga kakariki gražus jaunimas, Agaporiniu jaunimas auga kelių spalvų, banguotuku ryskiu spalvų yra katik atskirtu nuo tėvų,taip pat yra zvirbliniu papūgėlių jaunimo,ką domina kreipkitės.
Darius 2019-03-12 12:57
Laba diena. mane domina fiserio agapornio patinelis, ar turite ?
Savininkas | Veisejas 2019-03-12 13:20
Labas,Dariau,nebeturiu nei vieno pardavime Agaporinio,o ir aplamai gal paukščių greitu metu nebelaikysiu.
Janina 2019-03-17 06:39
Gal nimfu turite?
Savininkas | Veisejas 2019-03-17 10:09
Nimfų senai nebelaikau, įdomesnes ir retesnes šiuo metu auginu,o nimfų tikrai daug kas turi.
Janina 2019-03-20 23:40
O sakykit sokancios su nimfom sutaria?
Savininkas | Veisejas 2019-03-20 23:59
Dideliame narve taip,bet jokių būdu neperinti,šiaip laikyti galima nors ir 4 rūšių taikias papūgas,bet tai kuo didesniam narve,kad jaustųsi gerai,mano kitos tai voljere gyvena.
Savininkas | Veisejas 2019-05-20 23:27
Sveiki,auga puikus banguotuku jaunimas,turiu Kakariki atskirų lizdų jaunimo,giedancia jauna patele,taip pat parduodu penantu perinčia porą.
? 2019-07-08 02:28
Labas vakaras. Ar yra pardavimui baltaveides nimfos patineliai? Jieškau suaugusio.
Savininkas | Veisejas 2019-07-29 22:19
Sveiki,šiuo metu turiu jaunų,ryškių spalvų banguotuku jaunimo, maskiniu (kauketuju) Agaporiniu jaunimo, žvirblinių jaunimo,nimfuku jaunimo,N.Zelandijos Giedanciu bei šokliuju jaunimo,iš didžiausių didžiųjų Rozelu (Penantu) jaunimo,bei jaunų krameriuku. Ką rimtai domina skambinkit.
Savininkas | Veisejas 2019-10-02 23:10
http://siauliai-events.lt/dekoratyviniu-pauksciu-paroda/
Savininkas | Veisejas 2019-10-27 22:52
Sveiki,Spalio 29d.vaziuoju iš Šiaulių į Kauną jei kas ko ieško, kreipkitės, galėčiau atvesti.
Mindaugas 2019-12-08 11:48
turit fiseriuku
Domina 2020-01-28 21:35
Ar turit kakariki ir kokia kaina butu
Savininkas | Valdemaras 2020-01-28 22:28
Sveiki,turiu dar kelis,o daugiau bus jaunimo pavasarį. Jei kas domina su kainomis ar konkrečiai,tel duotas rytoj pasiskambinkit.ok
Andrus 2020-01-30 20:08
Ar turit nimfu? jeigu taip kokia kaina?
Savininkas | Valdemaras 2020-01-30 21:12
Sveiki,turiu.Paprastos jaunos,gražios viena kaina, baltagalviu kita kaina,tel duotas, nepatingėkite pasiskambinti,jei aišku rimtai domina. P.s.turiu ir katik išsiritusiu nimfuku šią savaitę.
Savininkas | Valdemaras 2020-02-12 21:53
https://www.akropolis.lt/lt/renginys/paroda-egzotiniu-gyvunu-pasaulis/19693 Kas turite galimybę, būtinai atvykite su šeimomis,ypač su mažyliais.
Jo 2020-02-14 18:58
Norėjau paklausti ar Rozelu margaspalviu ar geltonžandžiu ar neturit.
Savininkas | Valdemaras 2020-02-14 19:10
Pardavime šiuo metu ne,laukiu jaunimo,pavasarį turėtų būti.
lina. 2020-02-18 16:33
ar turite ninfu patele.mano tel.860626002.
lina. 2020-02-18 20:32
labas.o i inkubatoriu nenorite mainitis infos patikes inkubatorius automatiskas.mano tel 860626002.
Savininkas | Valdemaras 2020-02-18 20:53
Labas,Lina,rytoj paskambinsiu, pakalbesime.ok
lina. 2020-02-20 21:05
labas.o noriu pasiteirauti.koke kaina pas jumi ninfos mergytes.
Panevėžys 2020-02-23 21:40
Gal kaip nors važuotumet į/pro Panevėžį?? Ieškau pirkti nimfos patelės.
Savininkas | Valdemaras 2020-02-24 22:58
Labas,rytoj man paskambinkit, apsitarsime.
Egle 2020-04-03 17:28
Sveiki ar turite pyryru?
Savininkas | Valdemaras 2020-04-03 17:37
Labas,nebelaikau jų,tik kitokias rūšis,kad jos man tokios stresuojancios(nevisos,bet nuo jų rūšies daug kad priklauso) ir rėksnės palyginti su kitomis papūgų rūšimis.
Greta 2020-04-05 17:35
Sveiki, ar turite nimfa patinėlį?
A. A. 2020-05-16 13:55
Sveiji, ar turite žalios spalvos kramerio patinėlį? Kokia kaina?
Savininkas | Valdemaras 2020-05-16 15:00
Labas,krameriu pardavime neturiu, ateityje gal bus jaunimo (tikiuosi).
O 2020-05-24 10:42
Sveki, gal ar turite Venuoliu-kvakeriu jaunu, ir kokia kaina?
Savininkas | Valdemaras 2020-05-24 10:57
Labas,nelaikau tokių,labai jau šaukia, rėkia,man netinka tokios.
Saulius 2020-05-25 20:17
Sveiki.Domintu banguotukais ,patinėlis.Kuo jaunesnis ,ryškus.
Savininkas | Valdemaras 2020-05-25 20:44
Sveikas,turiu gražių, ryškių,parasysiu pačiam asmeniškai,gavau laišką.
Susidomejes 2020-05-26 08:24
Domintų ir mane banguotosios kokiu turite?
Savininkas | Valdemaras 2020-05-26 08:48
Turiu gražių, skambinkit.
lb domina 2020-06-11 15:04
nimfu turit gal kartais pora???
Savininkas | Valdemaras 2020-06-11 15:26
Šiuo metu,tik auga jaunimas.
Antanas 2020-06-15 14:47
Laba diena, gal turite raudonskrosciu agaporiniu jaunikliu melsvos spalvos? Tik kad ne su juoda galva kaip maskiniai.
Labas 2020-07-10 23:46
Turit dar
Savininkas | Valdemaras 2020-07-11 14:35
Labas,jo būtent turiu?jei kam konkrečiai ko reikia, skambinkites, patarsiu, parekomenduosiu,padesiu išsirinkti geriausią jums priimtiną augintinį.
Laba diena 2020-07-24 10:55
Kokiu veisliu jauniklius turite?
Savininkas | Valdemaras 2020-07-24 12:31
Paskambinkit,vakare ir pakalbesim,jeigu kas domina.
Lana vakara 2020-07-24 20:30
Man labai domina kanereles ir nimfos ar galesite pasakyti ju kainas kaip jauniklius
Savininkas | Valdemaras 2020-08-23 14:31
Sveiki, Kanareliu visai nebelaikau,o nimfuku šiai dienai nebeturiu, ateityje turėtų būti.
Ieva 2020-08-24 12:05
Sveiki, turyte žvirblinė papūgėlė jaunikli? Kokiu turite spalvos?
Savininkas | Valdemaras 2020-08-24 21:19
Labas,Ieva,yra keli variantai,bet mėgstu kai man skambina žmonės,tada pasimato visas konkretumas.
Au 2020-08-25 18:29
Sveiki, sakykit, kuri papūgėlė geresnė: agaporinis ar nimfa?
Savininkas | Valdemaras 2020-08-25 19:42
Labas,abi geros,kam konkrečiai kas aktuaku, skambinkit.
Sveiki 2020-09-03 16:43
Sveiki, gal turite agapornių jauniklių?
Savininkas | Valdemaras 2020-09-03 16:55
Sveiki,šiai dienai atskirtų nebeturiu,bet ateityje bus. Kitos poros inkiluose.
Oo 2020-09-03 19:41
O po kiek laiko būtų?
Savininkas | Valdemaras 2020-09-03 20:09
Kam kas aktualu ar norite rezervuotis, asmeniškai rasykite ar skambinkite. Rudenį bus,kada tiksliai nepasakysiu.
Sveiki 2020-09-03 21:42
gal artimiausiu metu bus (o gal turite) kakariki jaunikliukas? Dėkui
Sata 2020-09-06 20:27
Sveiki, sakykit, kokią papūgą rinktis pirmiems augintojams, be banguotukų?
Savininkas | Valdemaras 2020-09-06 20:42
Sveiki,Sata. Būk gera,visų pirma paskambinkit duotu tel,turėsiu ką patarti,čia nesinori litanijų rašyti.
Daiva 2020-09-07 12:25
Sveiki, ar šiuo metu turite pardavimui agaporiniu?
Nojus 2020-09-07 13:43
Laba, ar turite Guldo amadinu?
Savininkas | Valdemaras 2020-09-07 14:09
Sveiki, ateityje bus.
Simas 2020-09-16 21:58
Sveiki, ar pas jus agaporniai su žiedukais?
Savininkas | Valdemaras 2020-09-16 22:50
Labas,Simai,neturiu šiai dienai Agaporiniu. Ateityje man paskambinkit,tel duotas.
Savininkas | Valdemaras 2020-09-19 20:46
Sveiki,auga dailių,gražių banguotuku jaunimas,turiu jauna kanariuka pardavime ir pradėjo ristis Giedanciu papūgų jaunimas,ką domina, skambinkite,turiu ir kitokiu rūšių poromis ir pavienių. Pagarbiai, gamtininkas,Valdemaras.
Herkus 2020-09-21 14:02
Sveiki, kokių spalvų pas Jus agaporniai?
Savininkas | Valdemaras 2020-09-21 15:29
Labas, žali.
Savininkas | Valdemaras 2020-10-02 21:26
Sveiki,turiu šiai dienai reto grožio nesenai atskirtų banguotuku jaunimo,kitų rūšių retesnių jaunimo papugiuku ir ne tik.
Jurga 2020-10-03 12:40
Sveiki ar turit aleksandriju
Savininkas | Valdemaras 2020-10-03 12:47
Labas,ne.kitokias rūšis laikau šiai dienai.
vaidas 2020-11-10 15:14
ka Valdai is banguotu turi siai dienai pardavimui
Savininkas | Valdemaras 2020-11-10 20:25
Sveikas.Siai dienai nelabai kažką,tik pradeda kiti ristis,tu kokių ieškai iš jaunimo ar suaugusiu, Vaidai? paskambink kokia diena, pakalbesime.
Justinas 2020-12-02 20:43
Ar turite jaunų krameriuku ir už kiek būtu porelė?
Savininkas | Valdemaras 2020-12-02 21:01
Sveikas,jaunų kur tu viduržiemį rasi,niekas jų neturi.va,suaugusią viena pora galiu parduoti,kas norės,patinas mėlynas, patelė žalia,poros kaina 200eu.Ka konkrečiai domina,tel duotas, skambinkite, kalbėsimes, patarsiu išsirinkti geriausią variantą.
Justinas 2020-12-08 16:43
O kiek metu suaugusiems krameriams ir ar galite pasakyti tikslai?
Nerijus 2020-12-08 16:45
Krameriu turit?kokia kaina?
Savininkas | Valdemaras 2020-12-08 18:24
Labas,kam aktualu dėl krameriu,yra tel skambinkite.
Gintare 2021-01-15 12:54
Labai rekomenduoju si veiseja. Pauksteliai mylimi ir ispuoseleti.pirkom dvi poreles papugeliu, derinom viska telefonu,paskui nuvykom pasiimti. Likom labai patenkinti! Ypac rekomenduojam si veiseja,jei tai pirmi jusu pauksciukai. Visada mielai atsako i iskilusius klausimus ir siaip malonus zmogus!
Jurga 2021-01-29 09:39
Sveiki, ar turite kauketuju agaporiniu?
Savininkas | Valdemaras 2021-01-29 10:35
Sveiki,ne,tokių būtent nebelaikau.
Savininkas | Valdemaras 2021-02-07 12:18
Ačiū, Gintare už gražų žodį,visada malonu,kai žmonės lieka patenkinti ir paukščiukai gerose rankose,man tada dvigubas džiaugsmas.
L 2021-02-10 13:37
Sveiki domintu banguotų papūgėlių pora ,bet aš iš Telšių raj
Savininkas | Valdemaras 2021-02-10 14:10
Labas,turiu gražių, paskambinkit šiandien man,sutarsime.
Daiva 2021-03-07 10:06
Sveiki. Ar turėsite artimiausiu laiku kramerių jauniklių?
Savininkas | Valdemaras 2021-03-07 13:52
Sveiki, Daiva,kaip ir minėjau pačiai asmeniškai auga jaunimas,bet visi šios poros jau uzrezervuoti, jeigu bus,tai kitos poros, pranesiu.
Vir 2021-03-20 15:08
Sveiki, gal turite barabantu patele apie du metus ir lazurini patinėli
Savininkas | Valdemaras 2021-03-20 16:13
Sveiki,deja barabantu nebelaikau.
Vir 2021-03-20 17:30
Lazurini patinėli gal turit?
Savininkas | Valdemaras 2021-03-20 18:13
Ne,patele tik poroje su eleganto patinuku. Jeigu neklystu Kaune jų dažniausiai ir daugiausiai būna,ten pasiieskokite.
David 2021-04-16 14:12
Laba diena, gal turite pyrrhurų?
Savininkas | Valdemaras 2021-04-16 14:42
Labas,šiuo metu ne,kitokia laikau,vakare paskambinkit, pakalbesime.
Diana 2021-05-03 10:15
Sveika, gal turite kramerio papūga, arba agaporni ? Jeigu turit tai kokia jų kaina?
Savininkas | Valdemaras 2021-05-03 10:32
Labas,turiu visokiu,dėl kainų ir kitos info, konkrečiai tel skambinkite,kol turiu.
Sima 2021-05-04 21:36
Labas vakaras. Gal turite pyrhurra jauną pauktuka?
Savininkas | Valdemaras 2021-05-05 11:56
Sveiki,Sima,ne šiai dienai tos rūšies nelaikau,kitokių turiu ir turėsiu, pasiskambinkit vakare.
Savininkas | Valdemaras 2021-08-17 17:32
Sveiki, rugpjūčio 20d.vaziuoju po pietų į Klaipėdą,jeigu kas domina, kreipkitės,atvesiu.
Laura 2021-08-28 11:10
Sveiki ar turite nimfuku? Kokio amžiaus, kokios kainos, ir ar prijaukinti prie rankų?
Savininkas | Valdemaras 2021-08-28 11:22
Labas,Laura,yra tel,būkite gera, pasiskambinkite,bus daug paprasčiau
Savininkas | Valdemaras 2021-08-28 15:24
P.s.nimfuku dar keletas yra jaunų ir suaugusių,kiti auga,ką rimtai, konkrečiai domina, skambinkite.
Savininkas | Valdemaras 2021-11-07 09:35
Sveiki, lapkričio 12d.(penktadienį) planuoju vykti į Kauną.
Daina 2022-01-27 11:38
Sveiki, ar turite šokliųjų (kakariki) papųgelių?
Savininkas | Valdemaras 2022-01-27 15:49
Sveiki,Diana,dar yra kelios patelės,jeigu domina, pasiskambinkite vakare.
Savininkas | Valdemaras 2022-03-03 07:24
Sveiki, šeštadienį kovo 5d.vyksiu į Vilnių,jeigu kam ko reikės, kreipkitės,atvesiu.
Savininkas | Savininkas 2022-04-05 22:46
Sveiki,rytoj 04.06d.is ryto važiuoju į Panevėžį,jeigu kam ko reikia, rašykite.
Aidas 2022-04-11 15:55
Sveiki, domina geltonos spalvos agaporinis.
Savininkas | Valdemaras 2022-04-11 19:18
Sveikas,Aidai,turiu,parašyk asmeniškai,iš toli esate?
Savininkas | Valdemaras 2022-08-11 18:17
Sveiki,rytoj po pietų vyksiu į Klaipėdą, Palanga.jeigu kam ko reikia, kreipkitės,galėčiau atvesti.
Indre 2022-10-07 07:27
Prisidedu prie visų teigiamų atsiliepimų. Ir dėkoju, Valdemarai už išsamią ir profesionalią konsultaciją Nimfų mitybos, papildų klausimais. Esu tikra, kad Jūsų visi paukštukai atsakingai prižiūrėti. Rekomenduoju visiems pirkėjams! Sėkmės pardavimuose!
Jurgita 2022-10-17 23:14
Rekomenduojam 200% rinktis paukštuką iš šio paukštininko. Net praėjus keleriems metams po to kai pirkome savo paukštelį, nutikus bėdai, vidury nakties šis žmogus mums padėjo išgelbėti paukštuką. Nuostabūs paukštukai pas nuostabų žmogų! Ačiū !
Savininkas | Valdemaras 2023-01-28 22:59
Ačiū uz gražius ir šiltus žodžius indrei ir Jurgitai,tikrai širdis džiaugiasi, kad idetas darbas ir sugaištas brangus laikas(kurio šiai dienai labai man trūksta),duoda žmonėms ir ne vienam geras emocijas ir džiaugsmą laikant šiuos įvairius grožius. aplamai galvojau jau jų visai atsisakyti,bet dar šiemet kažkiek turėsiu,o daugiau kaip Dievas duos.
Sim 2023-01-28 23:02
Labas Valdemarai. Noriu paklausti gal pardavimui turite krameriu patelę suaugusia? Bet tik ne žalia :)
Savininkas | Valdemaras 2023-01-28 23:15
Labas,kad neturiu,pats suaugusios krameriu patelės kaip tik ieškau,kad ir žalios.
Eglė 2023-02-26 20:56
Labai fainas, rūpestingas pardavėjas. Pirkom papūgėlę, viską paaiškino, o pats paukštukas labai jaukus ir gražus. Džiaugiamės nauju šeimos nariu Ačiū dar kartą.
Savininkas | Valdemaras 2023-02-27 23:07
Ačiū už gražius žodžius ir džiaugiuosi,kad mylimas augintinis iškeliavo pas gerus šeimininkus, sėkmės jums
??? 2023-03-24 08:17
Kada Šiauliuose nusimato kokia nors egzotinių paukštelių paroda? Kažkaip senai bebuvo.
Savininkas | Valdemaras 2023-03-24 17:08
NIEKADA. paskutinė kai buvo Akropolyje 2019.03.07 ir už savaitės prasidėjo karantinas(kaip aš vadinu amžinas),tai po to karto taip "geroji valdžia" ir uždraudė jas rengti,net motyvų neaiskindama.o šiaip vištų, balandžių, kitų paukščių vyksta ir vyko,tik egzotinių nebeleidžia. leistų,senai jau būtų padarytos ir ne viena.jau cia man kelių didžiųjų prekybos centrų vadovai buvo skambine ir siūlę,bet kaip minėjau jos uždraustos.dabar tik like prisiminimai ir video iš senųjų laikų parodų.
O gaila 2023-03-25 06:55
Kai pasižiūri kokios parodos ir turgai vyksta Lenkijoje, Čekijoje,Slovakijoje ir t. t. tai atrodo kad mes nebe europos sąjungoje gyvenam. O dar nori kad jaunimas doras užaugtų.
Savininkas | Valdemaras 2023-03-25 08:27
BŪTENT.ten kitos valdžios,o čia ypač dabartinė valdžia,tai patyliu.o čia tik visja griauti,naukinti,drausti,o poto nėra ko norėti,kad dabartiniai vaikai, jaunimas vištos nuo balandžio nesugeba atskirti.apie rimtesne egzotika jau net nebekalbu.
Savininkas | Valdemaras 2024-01-05 16:52
Sveiki, turiu nimfų gražiu, ką rimtai domina, kreipkitės.
/// 2024-06-17 12:24
Kas skaitote šiuos komentarus, atsiverskite you tube dein papagei arba your parrot. Pamatysite kokios papūgų veisyklos egzistuoja europoje.
Rasa 2025-03-25 08:32
Sveiki, gal turit melynu ar baltu krameriu?
Savininkas | Valdemaras 2025-06-25 19:09
Sveiki,rytoj darbo reikslais važiuoju į Kuršėnus,jeigu kam ko reikia,pasiskambinkite.
Savininkas | Valdemaras 2026-06-17 20:31
Sveiki, savaitgalį važiuoju į Palangą,gal kam ko reikia, rašykite ar skambinkite,atvesciau.
Įkeliama...
Kategorijoje: