Jau ne pirmą kartą nuomojuosi ekskavatorių, žmonės laikosi duoto žodžio, operatorius patyręs ir netgi pataria kaip geriau atlikti kai kuriuos darbus. Kad tik daugiau tokių !!!
once2019-10-31 23:08
Kas pakels šuniui uodegą jei ne pats, laabai negražu save girti.
Domina2020-03-28 21:07
Per kiek laiko iškastumėt apie 7a tvenkinuka, apie 3m gylio, grunta sukasant šalia i šlaita, ir kokia butu kaina?
Darius2020-05-01 18:05
Sveiki, domintu 3-4 a. tvenkinio iš kasimo su visais darbais - sluoksnio nuėmimas, šlaitai, lyginimas ir t. t. Norėčiau gauti pilną kainą su visomis įskaičiuotos paslaugomis, ačiū.
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai