Uždaryti
Mano SKELBIU
Lankomiausias skelbimų portalas

Parduodu originalius nintendo wii ir ds žaidimus

Klausiu 2013-11-02 09:19
O turetum toki zaidima ant wii:Skate It?
Andrius 2013-11-02 10:00
siuo metu neturiu bet galiu gauti. Kaina butu 65lt. Jei reikes parasykite i [email protected] Aciu.
Klausiu 2013-11-02 13:40
Aisku nes kaledom ant wii prasysiu gal tevu o orginal ane?
Savininkas | Andrius 2013-11-02 13:59
Taip, originalus europietiskas
Klausiu 2013-11-02 16:00
Aisku o wii nepakenks ane? Nemes kazkokiu software update?
Klausiu 2013-11-03 15:12
Turi nt wii:tony hawk proving ground?
Andrius 2013-11-03 19:22
Turiu. jei reikia parasykite i [email protected] ir susitarsim
Klausiu 2013-11-04 14:36
Ok o kokia kaina?
Andrius 2013-11-04 15:45
45lt. bet jau pardaviau. vel gausiu po savaites. jei reikes parasykite
Klausiu 2013-11-04 16:55
Ok ok nes pries kaledas gal ir pirksiu su tevais ant wii
Sleperis 2013-12-08 11:42
kokiu ant wii call of duty turi? kokia kaina butu?
Andrius 2013-12-08 12:34
Call of duty 3 - 40lt. World at war - 40lt. Balck Ops - 80lt. Modern Warfare - 55lt. Modern Warfare 3 - 100lt
karolina 2013-12-08 14:23
gal turim minecraft zaidimai wii?
Andrius 2013-12-08 14:51
nera isleista minecraft wii
. 2013-12-29 15:15
Gal yra pokemon heart gold Ds'ui
Andrius 2013-12-29 16:16
siuo metu neturiu, bet galiu gaut. Kaina apie 200lt.
Jurga 2014-01-17 18:35
Gal turi fitness zaidimu, tik tokiu kur nereikia priedu? Jei turit kokia butu kaina?
Andrius 2014-01-17 18:40
Zumba- kaina 125lt. Just dance turiu visokiu daliu. Kainos- nuo 40lt. iki 140lt.
As 2014-01-24 09:58
Ar siunciat...
Andrius 2014-01-24 10:25
Taip siunčiu. Paštu arba per autobusų st. siuntų skyrių.
As 2014-01-24 11:48
O jus turit ...Fantastic4 ant wii...Ir jeigu turite kiek kainos...
Savininkas | Andrius 2014-01-24 11:52
parasykit i [email protected] ir susitarsim
Paula 2014-01-25 12:48
O turite ds zaidima nintendogs ir jeigu turite kokia kaina?
Savininkas | Andrius 2014-01-25 12:55
Kaina 50lt.
Paula 2014-01-25 15:58
O atsiustumete i Pasvaly?
Andrius 2014-01-25 17:43
taip. Parasykite i [email protected] ir susitarsim
Vita 2014-01-29 19:12
gal turit wii zaidima super mario bros? kokia kaina butu?
Andrius 2014-01-29 19:23
Turiu daug Mario daliu. Jei naujausia super mario bros 3, tai kaunuoja 125lt.
Tomas 2014-05-24 23:34
Gal turite wwe12 arba wwe13 jei taio tai kokia kaina?
Tomukas 2014-05-27 21:32
Sweikas ;) Noreciau suargonizuoti zaidimu vakareli, taciau nezinau, kokius zaidimus irnktis, ir aplamai Wii turiu tik 2 savaites.. Noreciau zaidimu kuriuos butu imanoma zaisti dviese arba keturiese. Gal glite duoti pasiulymu(pavadinymu) ir kainas. Dekuj ;)
Evaldas 2014-07-10 18:59
Tomuk, jmario kart wii - smagus vakaras su draugais garantuotas
? 2014-07-15 13:14
Turi silent hill shattered memories, poject zero 2, resident evil remake, 0, 4, umbrella chronicles, darkside chronicles, pandoras tower, xenoblade chronicles, last story, legend of Zelda skyward sword, punch out, super mario galaxy 2, wii classic pro pultelį? Jeigu turi kokios kainos?
Savininkas | Andrius 2014-07-15 13:25
del kainu parasykite i [email protected]
Ice Man 2015-03-07 10:39
Svk.Kiek pigiausiai ir idomus zaidimas,kaip pvz dragon ball z,sonikas,pokemonai,ant Nintendo dsi?
Ice Man 2015-03-27 12:29
Sveiki.Tai kiek dsi zaidimsi kainuoja?aciu
Savininkas | Andrius 2015-03-27 12:34
del kainu rasykit i [email protected] arba tel nr 860105047
A 2015-04-10 12:37
Sveiki. Turit kurią dalį zelda ant wii, no more heroes, lego batman ar smash brawl?
Savininkas | Andrius 2015-04-10 12:58
Taip turiu, parasykit i [email protected] ir parasysiu kainas
Paulius 2015-05-09 11:34
Ar turite just dance 2015 ? kokia jo kaina ?
Savininkas | Andrius 2015-05-09 11:57
taip turiu, Nauji po 35eurus
Paulius 2015-05-10 13:39
O turit 2014 just dance nenaują ?
Savininkas | Andrius 2015-05-10 20:44
taip
deimante 2015-06-15 09:50
Ar turite just dance 2015 kokia būtų kaina naujo ir nenaujo
Savininkas | Andrius 2015-06-15 09:56
Turiu, naujas 30euru, ne naujas 25eurai
deimante 2015-06-15 09:57
Ant Wii turite just dance
deimante 2015-06-15 09:58
O į panevezy atvažiuojaTe??
Savininkas | Andrius 2015-06-15 09:59
Kartais, bet artimiausia savaite neplanuoju. Galiu atsiusti
deimante 2015-06-15 10:00
O kada maždaug važiuosite
deimante 2015-06-15 10:00
I panevezy?
deimante 2015-06-15 10:01
O galite nufotografuoti?
Savininkas | Andrius 2015-06-15 10:01
Uz poros savaiciu
deimante 2015-06-15 10:02
Galite nufotografuoti?
deimante 2015-06-15 10:07
O iskur just dance kompaktus gaunat??
Savininkas | Andrius 2015-06-15 10:09
originalas naujas europietiskas. mano tel nr 860105047 arba parasykite i [email protected] ir atsiusiu foto
deimante 2015-06-15 10:16
Turite feisbuka
deimante 2015-06-15 10:20
Mano fb yra Deimantė aš Tau atsiųskite ten foto
Anonimas 2015-06-15 15:58
Turite gal my sims arba pokemon white?
Savininkas | Andrius 2015-06-15 15:59
atrodo turiu abu. Deimante neiseina tau i facebook atsiust, nes pas tave nustatymai kad nepriimti zinuciu. Priosegu foto cia prie skelbimo
deimante 2015-06-17 11:31
Galutinė kaina
Savininkas | Andrius 2015-06-17 11:32
30euru
deimante 2015-06-17 11:34
Nū nežinau dar pagalvosiu nes gali būti taip susit paštu pinigus o kompakto nebus
Savininkas | Andrius 2015-06-17 11:36
Apmokejimas pavedimu arba atsiemant paste. Jei nepasitikit, galit apmoketi paste. Paemus preke apziurit ir sumokat paste. Viskas paprasta.Bet paziurekit kiek komentaru ir koks senas skelbimas, jei nors vienas pirkejas butu nepatenkintas, butu blogu atsiliepimu.
deimante 2015-06-17 11:39
Sumoki o tai kaip jūs gausit pinigus?
Savininkas | Andrius 2015-06-17 11:40
Kai jus sumokesit paste, as nueisiu i pasta ir pastas man ismokes
deimante 2015-06-17 11:46
Nevaziuojete į Radviliškį ar į Šaulius?
Savininkas | Andrius 2015-06-17 11:48
artimiausias 2 savaites ne
deimante 2015-06-17 11:49
Bet aš nepasitikiu paštu
Savininkas | Andrius 2015-06-17 11:51
Siunciu registruotu pastu.niekas niekada nedingsta
deimante 2015-06-17 11:53
Bet jūs tikrai tuščios dėžės neatsiusite
Savininkas | Andrius 2015-06-17 11:57
kam man taip daryti? del keliu euru susigadinti gera varda? mano tel nr 860105047. arba parasykit i [email protected] ir susitarsim del siuntos
deimante 2015-06-17 12:03
Gerai kai galesiu
deimante 2015-06-17 12:20
O tai jūs swedbank esate At seb bank
deimante 2015-06-17 12:24
Kaip parasysiu arba paskambinsiu susitarsim apie siuntinį ir ar jūs į Swebank Ar Seb bankas nū pavyzdį kur už atlyginimą gaunate pinigus
Savininkas | Andrius 2015-06-17 12:32
swedbank
Anonime 2015-06-24 14:40
sveiki, ar turite POKEMON WHITE 2 arba BLACK 2 ?
Anonime 2015-06-24 14:41
sveiki, ar turite POKEMON WHITE 2 arba BLACK 2 ? ant DS?
patrikas 2015-07-20 10:36
Turite minecraft zaidima ant wii
Savininkas | Andrius 2015-07-20 10:37
nebuna minecraft ant wii
mario 2015-08-03 21:59
Ar jus turite mario & luigi partners in time arba bowsers inside story jeigu turite kiek kainuotu?
Savininkas | andrius 2015-08-03 22:28
ju kainos po 25eurus
pirkejas 2015-08-07 16:49
Zie norejau paklausti ar ira ant nintendo gta betkoks
Savininkas | Andrius 2015-08-07 16:51
Ne nera
domina 2015-08-13 10:53
Sveiki, Ar turite zaidima Super Mario 3D Land /world 1? Ant 3DS. Jei taip kokia kaina?
Savininkas | Andrius 2015-08-13 10:57
Super Mario 3D Land kainuoja 32eurus, o Super Mario 3D world yra isleistas tik ant wii U
Sveiki 2015-08-13 22:45
Gal turite žaidimą : ,,Tomodachi life" ant Nintendo3DS? Ar gal užsakinėjate?
Savininkas | Andrius 2015-08-13 22:55
vietoje neturiu, bet galiu gauti, jo kaina 45eurai. parasykite i [email protected] ir susitarsim
Karina 2015-08-14 00:25
Parašiau!
Domina 2015-10-22 10:00
Ar turite Just dance 2015 kokia kaina galutine?
Savininkas | Andrius 2015-10-22 10:01
Taip turiu. Kaina 30euru
Domina 2015-10-22 10:03
Ant kokių žaidimų konsolių turite?
Domina 2015-10-22 10:05
O just dance 2016 turite
Savininkas | Andrius 2015-10-22 10:07
Turiu ant visu konsoliu.
Deimantė 2015-10-22 10:08
Sveiki mane domina just dance 2015 Ar turite ant Wii??
Domina 2015-10-22 10:09
Turit 2016 metų??
Savininkas | Andrius 2015-10-22 10:09
Taip turiu, kaina 30euru
Domina 2015-10-22 10:10
Turit 2016 metų just dance
Savininkas | Andrius 2015-10-22 10:10
Just dance 2016 gausiu siandien uz poros valandu, jo kaina 48eurai
Deimantė 2015-10-22 10:12
Mane domina 2015 just dance Wii Kaip galėtume susirašyti privačiai??
Savininkas | Andrius 2015-10-22 10:14
860105047 ir [email protected]
Deimantė 2015-10-22 10:16
O fb turite??
Savininkas | Andrius 2015-10-22 10:18
Taip, zaidimu baze
Edvinas 2015-11-15 16:22
Sveiki, ar turite Mario Karts ar Gta Chinatown wars ant nintendo ds? Kokia kaina jei turite?
Savininkas | Andrius 2015-11-15 16:29
Po 25eurus
stalo teniso gal turi koky graju 2015-12-01 15:47
Stalo tenisa turi gal koky graju? Kiek kainuoja?
fanas 2016-01-19 18:24
gal koki pokemon soulsilver ar heartgold turit?
Savininkas | Andrius 2016-01-19 18:48
Turiu daug pokemonu. Reikia paziuret gal ir sitos dalys yra. Ju kainos 20-50euru ziurint kokia dalis
Kajus 2016-01-31 15:14
Ar turite WRC ar kazka panasaus ant Wii, kokia kaina?
Savininkas | Andrius 2016-01-31 15:16
Dirt2 rally 15euru
Darius 2016-02-22 16:11
Galima butu gaut sarasa kokius pokemon zaidimus turit ant Nintendo ds ir 3ds ?
TRACK 2016-03-25 10:07
AR TURITE JUST DANCE 2014 JEI TAIP KOKIA KAINA
TRACK 2016-03-25 10:07
?
Savininkas | Andrius 2016-03-25 10:13
Taip, turim, kaina 20euru
Donatas 2016-05-16 08:38
Ar dar turite super mario bros ant ds ir jeigu turi kiek kainuotu?
Savininkas | andrius 2016-05-16 08:53
taip, kaina 15 euru
. 2016-05-26 14:42
Sveiki, ar turite wii my fitness coach club? jei taip kokia mazdaug kaina. o jei neturite ar galetumete gauti ir kokia butu kaina?
Savininkas | Andrius 2016-05-26 14:45
sveiki, vietoje siuo metu neturiu, galiu gauti. jo kaina butu 15 euru
. 2016-05-26 14:55
originalus? wii pirktas uk ir neatristas. tai eitu zaidimas? o kada mazdaug gautimete?
Savininkas | Andrius 2016-05-26 14:56
Taip, butu originalus, veiktu ant neatristo Wii. Gausiu antradieni. Mano tel 860105047
. 2016-05-27 13:59
gal galima jusu pasto adreso?
Savininkas | Andrius 2016-05-27 14:01
Klaisiu 2016-07-10 13:48
Yra ant wii just dance?
Savininkas | andrius 2016-07-10 13:58
taip, turiu 2014,2015 ir 2016metu
Klaisiu 2016-07-10 18:36
Kaina?
Savininkas | Andrius 2016-07-10 18:37
15€, 25€ ir 35€
Klaisiu 2016-07-10 18:38
Pigiausias kaip supratau 2014 metu?
Savininkas | Andrius 2016-07-10 18:39
Taip
Klaisiu 2016-07-10 18:39
pagalvosiu, Aciu
Klaisiu 2016-07-10 18:40
O siustumete iki traku rajono?
Savininkas | Andrius 2016-07-10 18:42
Taip,
Klaisiu 2016-07-10 18:43
Supratau, vakare pranesiu ar pirksiu.
Laura 2016-07-10 18:59
Kaip reikia zaisti zaidima THE SIMPSONS GAME?
Savininkas | Andrius 2016-07-10 19:03
https://www.google.lt/url?sa=t&source=web&cd=2&ved=0ahUKEwid7Ky9ounNAhXFHJoKHenuAPcQtwIIDTAB&url=http%3A%2F%2Fm.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DdBeSJhXApSM%26autoplay%3D1&usg=AFQjCNEJRHdkxJoZHeDVKLKxrCF3aUT2QA&sig2=J8PUYi2qiM_BG1LCZhFsCw
Klaisiu 2016-07-10 19:05
Nepirksime
Savininkas | Andrius 2016-07-10 19:08
Ok, kai reikes, prasom
Klaisiu 2016-07-10 21:20
Butinai
Donis 2016-07-23 16:41
Sveiki, nintendo DS is mario zaidimu turite kazka? jei taip, kokia kaina?
Savininkas | Andrius 2016-07-23 16:50
Taip, turiu visokiu ds mario daliu, kainos 15-30€
DEL Wii ZAIDIMU 2016-08-16 13:51
turite orginalu wii sports?
Savininkas | Andrius 2016-08-16 13:55
taip turim, kaina 20euru
DEL Wii ZAIDIMU 2016-08-16 14:16
o ar turite Wii UFC personal trainer? (su kojos priedu)
Savininkas | Andrius 2016-08-16 14:18
ne, bet galiu gauti per savaite
Atsakymas 2016-08-16 14:20
kiek kainuotu?
Savininkas | Andrius 2016-08-16 14:24
paprastas 14euru, su kojos priedu 25eurai
. 2016-08-17 16:22
Sveiki. Turit mario arba zelda zaidimu ds?
Savininkas | Andrius 2016-08-17 16:26
taipo turiu, del kainu 860105047
pirkejas 2016-09-07 12:15
sveiki, turite ds 3ds zaidimu?
Savininkas | Sveiki 2016-09-07 12:21
Taip
Maniac 2016-09-09 09:45
Laba diena. Kokius pokemonu žaidimus turite ant 3ds
Savininkas | Andrius 2016-09-09 09:48
Pokemon x, pokemon alga saphyre, omega ruby, mystery dungeon. Kainos 40-60€ uz viena
. 2016-09-14 11:39
Sveiki. Turite wii just dance, mario, zelda zaidimus? Kiek kainuotu mazdaug? Siunciat i kitus miestus?
Savininkas | Andrius 2016-09-14 11:44
Siunciam. Just dance 30€, mario 20-30€, zelda 40€
.. 2016-10-08 22:15
Kiek ant dsi kainuotu pokemon black ir new super mario bros??
Savininkas | Andrius 2016-10-08 23:11
Po 25€
.. 2016-10-09 14:02
Galetumet abu uz tiek??
Savininkas | Andrius 2016-10-09 14:03
Ne
Ingrida 2016-11-19 11:52
Labas. Ar turit super mario galaxy?
Savininkas | Andrius 2016-11-19 11:58
Taip, kaina 20€
Edvin 2016-12-04 17:08
Gal turite viena iš šiu žaidimu. Cubic Ninja Freakyforms Deluxe The Legend of Zelda : Ocarina of Time Paper Mario : Sticker Star Pokémon Omega Ruby arba Alpha Sapphire Pokémon Super Mystery Dungeon VVVVVV Citizens of Earth Super Smash Bros
Savininkas | Andrius 2016-12-04 17:26
Neturiu, galiu gauti
Edvin 2016-12-04 20:37
Kokia kaina? Cubic Ninja Freakyforms Deluxe The Legend of Zelda : Ocarina of Time Paper Mario : Sticker Star
Savininkas | Andrius 2016-12-04 20:45
Cubic Ninja 90€, Freakyforms Deluxe 100€, The Legend of Zelda : Ocarina of Time 30€, Paper Mario : Sticker Star 35€
Edvin 2016-12-04 23:19
Kada galite gauti?
Edvin 2016-12-04 23:22
Cubic Ninja. Kada galite gauti?
Savininkas | Andrius 2016-12-05 09:14
860105047
Andrius 2016-12-05 16:25
Sveiki, gal būtų galima vietoj apžiūrėt žaidimus?
Savininkas | Andrius 2016-12-05 16:31
Mus galite rasti Kaune, PM URMAS, vakaru galerijoje 4-oje saleje ir rytu galerijos 16 saleje. Dirbame kiekviena diena be išeiginiu. Www.zaidimubaze.lt
Ar yra pokemon kokiu zaidimu 2016-12-27 01:03
????
Savininkas | Andrius 2016-12-27 09:46
Taip turime uzsukite i urmo baze apziuresite
muhammad 2017-01-24 00:50
kiek game boy advance devetas?
Savininkas | Andrius 2017-01-24 08:54
35€
dm 2017-03-03 21:23
Ar turit - Mega Man Star Force Leo Mega Man Star Force Dragon Mega Man Star Force Pegasus Kaina?
Savininkas | Andrius 2017-03-03 21:24
Ne
Deividas 2017-03-06 19:00
Gal turit Pokemon FireRed ar Pokemon HeartGold?
Savininkas | Andrius 2017-03-06 19:19
Ant ds turiu
Ieskau wii zaidimu 2017-04-02 12:43
Turi New Super Mario Bros Wii? Jei taip, kokia kaina butu?
Savininkas | Andrius 2017-04-02 12:44
Sveiki, 35€
RReee 2017-07-05 20:33
Yra TRACKMANIA DS arba TRACKMANIA TURBO - BUILD TO RACE??
Susidomejas 2017-08-26 08:54
Castlevania Order of Ecclesia Castlevania Dawn of Sorrow Jeigu turite ir kokia kaina?
Mija 2017-09-04 16:34
Ar turite pokemon zaidimu
Daivute 2017-09-20 12:39
Call dute3 turit
Vilius 2017-10-03 16:18
Gal turite "Fire Emblem Fates" ir pokemon zaidimu? Jei turite tai kokia butu kaina ?
eimantas 2017-10-08 15:51
gal turite new super mario bros? jei turite kokia kaina butu?
Savininkas | Andrius 2017-10-08 15:54
Turim. 1dalis 20€, antra dalis 30€
viga 2017-11-27 16:15
Sveiki.gal turit zumba fitness 2012, 2013 metų?
Savininkas | Andrius 2017-11-27 16:27
Sveiki, siuo metu neturim
D 2017-12-11 17:00
Sveiki ar turit mario kart ds arba mario kart 7 ?
Savininkas | Andrius 2017-12-11 17:02
Taip turim. Del kainu 860105047
Justina 2018-01-14 11:59
Sveiki kokia kaina butu the simpsons game wii ir ar turite fifa 13 wii zaidima
Savininkas | Andrius 2018-01-14 12:01
Abu po 15€
Justina 2018-01-14 12:40
Tai noreciau the simpsons game wii ar atsiustumete pastu i Klaipeda
Savininkas | Andrius 2018-01-14 12:59
860105047
jp 2018-05-27 00:03
Sveiki, kur būtų galima rasti jūsų turimų 3DS žaidimų sąrašą? Taip pat ar turite 3DS Code of Princes bei Heroes of Ruin? Jei taip, kokios kainos?
Savininkas | Andrius 2018-05-27 08:40
Mus galite rasti Kaune, PM URMAS, vakaru galerijoje 4-oje saleje ir rytu galerijos 16 saleje. Dirbame kiekviena diena be išeiginiu. Www.zaidimubaze.lt
Ričardas 2018-06-04 09:27
Sveiki, ar turite Pokemon Soulsilver nds?
Tm 2018-06-07 12:34
Sveiki gal turite tomodachi life žaidima?
Savininkas | Andrius 2018-06-07 12:36
Sveiki, siuo metu neturim. Galiu gauti per savaite. Tel nr 860105047
Tm 2018-06-07 12:37
O kiek tas žaidimas kainuotu?
Savininkas | Andrius 2018-06-07 12:39
35€
Tm 2018-06-07 12:49
Gerai tada maždaug už savaites gautumet?
Savininkas | Andtius 2018-06-07 12:50
Uzsakymui Tel nr 860105047
sg 2018-07-06 21:58
sveiki o jus ar turit mario car diska
Andrius 2018-07-06 22:00
Sveiki, taip. ‭+370 (683) 12 445‬
mantas 2018-07-28 20:48
Kokios kainos Castlevania serijos zaidimu ?
Z 2018-08-17 23:43
Turite kokių nors "Pokémon" žaidimų? Tinka ir Ds ir Wii
Rita 2018-12-06 18:44
Labas vakaras,ar turite kokių zaidinu mergaitei 8m kažką princesisko?
Diedukas 2018-12-18 17:28
Yra pokemonų soulsilver arba heartgold
Matas 2019-05-01 12:09
Sveiki, ar siunciate u kitus miestus jei taip ar turite new super mario bros ant wii?
Savininkas | Andrius 2019-05-01 12:12
Sveiki, taip siunciam. Turim. Jo kaina 25€
User 2019-05-18 13:28
Jus turite Super Mario 64 DS
Savininkas | Andrius 2019-05-18 14:00
Ne, nera siuo metu
Rahziel 2019-05-25 03:55
Sveiki, gal netyčia turite koki nors žaidimą iš "Fire Emblem" ant DS?
. 2019-06-30 20:10
Turite mario kart ds?
Kazimieras Kavaliauskas 2019-07-25 19:09
Sveiki turite mario cart. Sonic and mario olipic game.dragon ball z game nintendo ds
martynas 2019-10-03 20:14
Kokiu turit D's it 3ds Pokémon zaidimu
Karolija 2019-11-25 14:53
Turite gta ant wii?
Savininkas | Andrius 2019-11-25 14:54
Neturim
Ema 2020-04-27 09:47
Sveiki, turite Super Mario Bros ant paprasto Wii?
Mb 2020-06-08 19:18
Super mario bros wii turit ir kaina?
Savininkas | Andrius 2020-06-08 19:18
Sveiki, 25€
Teja 2020-06-26 19:54
Laba diena, noriu nebrangiai nusipirkti Mario kart 8 ir just dance 2015, ar turite?
Savininkas | Sveiki, 2020-06-26 19:55
Taip, turim. Mario 30€, just dance 25€,
Wii 2020-07-18 23:22
Ar turite wii party master?
Martynas 2021-04-22 14:12
Kokiu turite ant Ds Pokmon
Dominykas 2022-04-15 19:16
Taip pogi domintų Pokemon DS žaidimai. Domintų Pokemon Perl, Diamond, Platinum, Black, White taip pat ir Black 2 ir White 2. Turite kažką iš šių žaidimų?
Savininkas | Sveiki 2022-04-15 19:29
Del info Parasykit arba paskambinkit 860105047
Įkeliama...
Kategorijoje: