jei darbus atliekate tik taip kaip rašote - tada geriau net NESIKREIPTI. Didžiosiom todėl, kad suprastumėt jog "NEsaugu" rašoma kartu, o NE taip kaip parašėte jūs.
Savininkas|.2018-01-24 15:27
:D
Andriu2018-02-13 18:03
Kodel i dvd nesaugu.svarbu yra kaip yra saugomas diskas.paprastas dvd diskas gerai saugomas laisvai 10m galima saugoti medziaga.yra dar archival gold diskai jie brangesni bet yra patikimesni.viskas priklauso nuo disko saugojimo budo.
Savininkas|.2018-02-13 20:48
Tiesa - nuo disko saugojimo budo.
Ir disko firmos, bet Kas žino?
paprasciau usb laikmenos.
Deivid2021-05-20 14:14
Sveiki, ar galite dainas irasineti i audio kasetes?
Savininkas|.2021-05-21 11:41
Sveiki, ne., tik video.
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai