Esu be galo patenkinta! Pats darbas papuolė tarp geriausiai įvertintų! Taip pat visos suteiktos konsultacijos buvo be galo naudingos, pergyventi nebuvo ko, nes buvo maksimaliai pasiruošta! Bendravimas vyko iki pat galo! Labai atsakingas ir konkretus žmogus, nuoširdžiai rekomenduoju!
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai