laba diena.ar dar liko pas jus terariumas.jeigu dar nenupirktas tai pirkciau!!!
kl2015-07-21 21:40
Sveiki, koks apytikriai svoris vežlianamio?
Savininkas|Mantas2015-07-21 21:58
Sveiki,
Nelabai turiu galimybės pasverti, bet iki 20Kg. Jei domina siuntimas per kurjerius, tai DPD įeina į siuntų kategoriją iki 31,5 Kg. ir kaina 5.8 euro.
?2016-08-15 19:54
Sveiki o čia uzsidaro virsus?
Savininkas|Mantas2016-08-16 07:50
Sveiki, taip, yra dangtis, kurį galima uždėti arba nuimti.
vezlys2017-03-12 20:46
Ar turite dar terariuma? labai reikia :)
Savininkas|Mantas2017-03-12 20:50
Sveiki, taip.
Kristina2017-04-17 19:44
Labas vakaras. Ar dar turite terariumą ir vėžliukus?
Savininkas|Mantas2017-04-17 19:46
Sveiki,
Taip. Jei paliktumėte savo telefono numerį arba paskambintumėte, galėtume pašnekėti plačiau.
Kristina2017-04-17 20:33
Labai gerai. Paskambinsiu Jums rytoj ir susitarsime.
Kajus2017-05-10 16:51
Ar dar turite vėžliukus?
Loreta 2017-08-23 09:18
Labas ar dar turite vezlianami? :)
Savininkas|Mantas2017-08-23 09:18
Sveiki, taip :)
Марина 2017-08-27 17:16
Добрый вечер.Сколько стоит террариум и можно разные размеры заказать?Нам нужен 60 х 40 х 50,крышка сверху открывается? И есть ли у вас доставка по Каунас?
Savininkas|Mantas2017-08-28 08:33
Sveiki,
Susisiekite telefonu ir viską aptarsime plačiau. Pristatymas Kaune galimas.
?2017-09-29 16:07
O salele islipti yra?
Savininkas|Mantas2017-09-29 16:09
Šis vėžlianamis yra skirtas tik sausumos vėžliams, kuriems salelės nereikalingos. Vandens vėžliams laikyti neskirtas.
Lukas2017-10-02 22:03
Gal dar tutors vežlianami.
Savininkas|Mantas2017-10-02 22:04
Taip, vėžlianamis dar yra.
---2018-02-19 08:53
Ar dar turite vėžlianamį? Jei taip gal būtų galimybė pirkti tik vėžlianamį be įrangos?
Savininkas|Mantas2018-02-19 08:54
Sveiki,
Taip, tokia galimybė būtų
Integra2018-06-24 10:39
Ar vis dar parduodate vėžlianamį ?
Savininkas|Mantas2018-06-24 10:50
Taip.
MajusLtu 102018-10-30 09:25
Noreciau paklausti nelabai supratau bet ar komplekse yra ir nameliukas kuriame butu galima pasislepti vezliukui ?
Savininkas|Mantas2018-10-30 09:27
Sveiki,
Ne, slėptuvės komplekte nėra.
Amelija2020-07-01 17:01
Ar dar turite vezlianami ir vezliukus
Ruta2020-11-03 15:26
Laba diena, ar turit vežlianamį?
Savininkas|Mantas2020-11-03 15:37
Rūta, taip turime.
Deividas2024-04-07 23:51
Ar dangtis su grotelemis arba skylute iskisti kaitrinei lemputei?
Savininkas|Mantas2024-04-08 10:01
Visos lempos jau yra įmontuotos ir nieko papildomai daryti nereikia. Ventiliacinės grotelės yra.
Deividas2024-04-16 10:23
O po kiek vatų lempos?
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai