Skalbimo mašinų ir kt. technikos remontas Vilniuje
Vitalija2016-06-08 13:46
Labai puikus meistras.
Savininkas|Meistras2016-06-11 00:14
Ačiū
Susidomejas2016-09-14 23:06
Ar atstatote el modulius ? O gal gaunate naudotu ?
Savininkas|Meistras2016-09-14 23:58
Priklauso nuo modulio ir gedimo. Dažniausiai keisti į naują nelogiška, tad tokiais atvejais taisau/atstatau.
Eli2016-09-16 01:31
ar keiciate guma , praleidzia vandeni ,pro apacia dureliu ,buves augintinis apkrampe tikriausiai nuo to .
Savininkas|Meistras2016-09-16 09:10
Eli, bendrai atsakant, taip, keičiame. Bet dėl smulkmenų geriau pasiskambinkite.
Irina2016-10-16 13:34
Nėra nusiurbamas vanduo. Kas atsitiko?
Savininkas|Meistras2016-10-16 17:48
Labai glaustai: jei girdisi, kad pumpuoja, bet neišpila - užsikišęs filtras/žarnos ties sujungimais(jeigu sudurtos)/kanalizacija.
Jei girdisi labai tylus zyzimas: nesisuka siurblys - svetimkūnis filtre/senatvė siurbliui.
Jei jokių garsų: senatvė siurbliui/siurblio valdymas plokštėje.
Dana2016-10-17 14:51
Sveiki, LG skalbimo masina neisijungia. Gal galite pasakyti kas sugedo? Ačiu
Savininkas|Meistras2016-10-17 18:20
Dana - Pradžiai ar veikia rozetė? Jei taip, lieka viltis saugiklyje (Kai kurios lg turi tokį), arba gedimas modulyje. Skambinkite
Ilona2016-10-25 13:20
sveiki,samsung nia isliaidzia iki galo vandens,kas gali but ,filtlras ir zarna yra svarus siurbliukas uze.aciu.
Savininkas|Meistras2016-10-25 22:22
Ilona, maža tikimybė, kad nepastebėjot kažko ir kažkas kažkur užsikišę, bet labiau tikėtina, jog reikia keisti išpylimo siurblį. Gana būdinga Samsung liga. Ypač jei skalbyklei bent 4-5 metai.
Ilona2016-10-25 22:59
aciu us atsakyma,skalbiklei apie 9 metai,kai keicia vandeny isliaidzia,o kaip beigia plaut ir dzovina tai ir lieka puse barabano vandens ir ismusa klaida E5.aciu.
Savininkas|Meistras2016-10-25 23:16
Neatmesiu varianto, jog kažkur užsikiše, bet labai panašu, jog siurbliui senatvė. Kol šaltas pirmą, antrą išpylią padaro, pakaitęs jau nebealieka savo funkcijos. E5 - vandens neišpylimo klaida. Kai per numatyta laiką nepašalina vandens.
Miele2016-11-05 21:47
Sveiki Miele W487 leidzia vandeni per duris, kiek domejausi tarpine kainuoja ~80e, nes tik orginalios eina. Gal galetumete pasiulyt kokia pigesne alternatyva ? Aciu
Savininkas|Meistras2016-11-05 21:55
Pigiausia ką viešai randu tai 71 euras. (Google 5464131 kaina). Jei nėra tragiškai suplyšę, galimas variantas silikonuoti, bet čia jau reikia konkretaus vaizdo.
Inga2016-11-09 16:51
Laba diena,
Turime 8 metų senumo skalbimo mašiną SAMSUNG..Jau senokai pradėjo skleisti baisų garsą, spėju, kad kažkas su būgnu nebegerai. Šiandien įjungiau skalbyklę, viskas veikia, o būgnas nebesisuka:(( turbūt jau laikas mesti lauk ją ar dar verta remontuoti? Jei taip, ar labai brangiai šis malonumas kainuotų?:) Dėkoju už atsakymą:)
Savininkas|Meistras2016-11-09 22:23
Sveiki Inga. Kai skalbyklė grežimo metu transformuojasi į reaktyvinį lėktuvą - tai
jau blogas ženklas. Kai iš šios būsenos ji virsta į tylenę - reikia uždegti
žvakutę.. Kalbant mechaniškai: garsas gręžimo reiškia jog sudilę guoliai (Į juos
per sudilusį riebokšlį pateko vanduo, jie surūdijo ir pradėjo triukšmauti. Su laiku
vis garsiau ir garsiau). Tyla po šio periodo reiškia, jog iš didžiojo/pagrindinio
guolio išbyrėjo šratai (Dažniausiai jie pažeidžią ašį, guoliavietę), būgno
ašis, ant kurios dedasi šykvas, pradėjo judėti nebe tiesia linija - nukrito diržas,
kuriuo perduodama jėga iš variklio. Trumpai: taisyti neverta, išmesti :). (Įvertinkite ir tai, jog skalbyklės nemačiau, tad galbūt ir suklydau diagnozuodamas, bet pagal praktiką - tikimybė nedidelė)
Inga2016-11-09 22:29
Labai ačiū už išsamų atsakymą☺
Blueberry2016-11-25 22:56
Laba diena,
8-eriú metú Electrolux Inspire skalbyklė, mano manymu nekaitina vandens. Dauguma programú paskalbia ir išsiungia; jei šaltu vandeniu skalbiu ar vilnos programa, tai nesustoja. Gręžimas veikia. Dažnai naudodavau 95 laipsniú programá. Kokia čia gali būti problema (perdegés varikliukas ar kas)? Ir kiek kainuotú tai pataisyti preliminariai?
Dėkoju.
Savininkas|Meistras2016-11-25 23:08
Sveiki, Mėlyne. Greičiausiai bus kaitinimo elementas. Dėl kainų, ryt skambinkite.
Linas2016-11-27 14:11
Sveiki, Whirlpool WTLS 66912 (kraunama per viršų) gręžimo metu skleidžia baisius garsus, lyg į būgną būtų pridėta akmenų. Remontuojamas simptomas ar kaip Ingos atveju laikas uždegti žvakutę? :)
Savininkas|Meistras2016-11-27 21:47
Sveiki Linai, Ingos skalbyklė prikelta antram gyvenimui :). Iš aprašymo panašu į visiškai subirėjusį vienos pusės guolį, atsilaisvinusį balansinį svorį arba svetimkūnį.. Reikėtų gyvai pamatyti. Bet kuriuo atveju, turėtų būti taisoma. Skambtelkit rytoj.
Inga2016-11-27 21:58
Rekomenduoju meistrą!!!nors jau neturėjau pati vilties,tačiau skalbyklė veikia ir žvakutės nereikėjo:)))
Irina2016-12-08 01:17
Sveiki, ar taisote masina kliento namuose?
Pas mus problema ta, kad ismusa elektra, kai paleidi programa. Vienas meistras pasake, kad reikia keisti tenus ( jeigu gerai supratau ), bet jis nevaziuoja i namus, o mes neturim galimybes nuvezti.
Savininkas|Meistras2016-12-08 08:51
Sveiki Irina, nurodyta priežastis skamba logiškai (dėl kaitinimo elemento). Taip, važiuoju į namus ir darbus atlieku vietoje. Pasiskmabinkite
Andrius2016-12-08 16:59
Sveiki, skalbyklė-džiovyklė Bosch WVH28540SN jau kurį laiką prasčiau džiovina skalbinius. Ar remontuojate džiovykles? Kokios galėtų būti priežastys? Filtrai išvalyti :)
Savininkas|Meistras2016-12-08 17:20
Sveiki Andriau, ar nebera garantijos? Nes matau, jog gamykline garantija 24 men. Jei nebera, skambtelkite, bus paprasciau aptarti viska.
Laurynas2016-12-14 23:14
Sveiki, skalbimo mašina,,Ariston Margherita AL1256CTX" problema tame, kad pasiėmusi vandens nesuka būgno. Buvo kaip traškesys ir pasijautė kaip plastmasės ar degintos gumos kvapas. Ar baisiai brangus taisymas būtų? Kyla mintis ar verta, ar už 50 eurų pasiimti dėvėtą. Žinoma, norisi kuo pigiau sutvarkyti. Ačiū iš anksto.
Savininkas|Meistras2016-12-14 23:34
Laurynai, jei turite įrankius ir noro su jais padirbėti - skambtelkite, ryt papasakosiu
kas ir kaip.
Jei ne, gal geriau ta dėvėta..
Gali būti tiesiog nukepę
variklio laidai, variklio angliniai šepetėliai, gali būti ir pats variklis nusibaigęs. Gal sudilęs
diržas, kuris trūko, apsivyniojo, nutraukė laidus..? Galimu variantų ne vienas.
Tai skalbyklei apie 20 metų, ant jos nebėra ko pykti :)
vidmantas2016-12-15 18:18
laba diena,
kokia kaina jusu atvykimo i vieta kad apziuret ir pasakyt ar imanoma taisyt ar ne skalbimo masina. problema is apacios akzkur leidzia ir ismusineja saugiklius, plius dureliu tvirtinimas isluzo po paskutinio uzstrigimo
Vladislovas2016-12-16 12:08
Ačiū!
Remonto nurodimus Meistras davė tiesiog telefonu.
Sutvarkiau skalbyklą pats!
Paprašiau banko sąskaitos kad padėkoti pavedimu už pagalbą - Meistras atsisakė!
Skalbykla puikiai veikia.
Jaučiant padėką, ir sutaupius pinigus, rašau šį komentarą.
Telefono numerį išsaugoju ilgam.
Ačiū! Ačiū! Ačiū!
Sėkmes darbe ir gyvenime!
Savininkas|Meistras2016-12-16 14:48
Vidmantai - atvykimas ir diagnostika (Jei po diagnozes issiskirstom) 15 euru. Reiktu skalbykles pavadinimo, galeciau detaliau teoriskai aprasyti galimus scenarijus. Arba skambtelkite.
Savininkas|Meistras2016-12-16 14:50
Vladislovai - rasiau Jums sms, bet ir cia dar karta padekosiu uz ivertinima. Padejau ir padesiu nesudetingas bedas isspresti telefonu.
robertas2016-12-20 22:09
sveiki, skalbimo masina gorenje, nesuka bugno po kiek laiko ismeta klaida 4, kas galetu buti pataisoma?
Savininkas|Meistras2016-12-20 23:14
Šiuo atveju reikia tikslaus modelio. Teoriškai pagal klaidos kodą, pas jus turėtų būti ne itin sena skalbyklė su inverteriniu
varikliu. Tad sugedę: arba valiklio valdymo plokštė, arba pats variklis, arba variklio
plokštė "nesusišneka" su pagrindine ir varikliu. Jei skalbyklė senesnė,
gali būti variklio angliniai šepetėliai arba variklio valdymo modulio bėdos. Yra ir dar keli variantai.. Patikslinkite modelį.
Robertas2016-12-21 06:50
Modelis gorenje ws 43101
Robertas2016-12-22 10:47
Greitai ir kokybiskai sutvarke gedimus. Skalbykle gorenje: pakeite sepetelius ir amortizatorius. Puikus meistrai. Rekomenduoju.
Tatjana2017-01-25 22:02
Sveiki skalbikle LG...F 1048ND skalauja su triuksmu kai isgrezia.Veliau kai pats grezimas lb juda is vietos lb dreba. Ir net jauciasi kvapas kaip svyla sankaba .ar cia bugno problema?..Imanoma pataisyt mazdaug kaina ar jau "amen"?
Savininkas|Meistras2017-01-27 13:41
Jei teisingai supratau, triuksmauja kuomet vyksta grezimas - panasu i susidevejusius guolius. Del kvapo - gali svilti variklio jungtys. (Gali laseti vanduo is guoliavietes per drenazini nubegima...). Ar verta taisyti? Reiketu ja apziureti gyvai. Nes is esamos informacijos galiu ir klaidingai suprasti situacija.
Vytautas M.2017-02-01 22:13
Puikus meistras! Prieš tai buvęs specialistas atkalbėjo bent bandyti remontuoti, pasiūlė pirkti naują skalbyklę ir tik paėmė pinigus už atvykimą. Na, o Mindaugas netruko net 40 min ir už labai racionalią kainą nesudvejojęs ėmėsi darbo ir, žinoma, viską išsprendė.
Samsung2017-02-01 22:26
Sveiki, Samsung WF2124ZAC, skalbimo masina neisijungia, meistras diagnozavo pagrindines plokstes gedima, kazkokia maza varza perdegusi kurios neina pakeist todel pasiule nauja plokste kurios kaina apie 150e. Ar yra kokia galimybe ta plokste tvarkyt ? Aciu
Savininkas|Meistras2017-02-02 10:28
Sveiki, Samsung plokštės paprastai užlietos želatina, kas apsunkina priėjimą prie komponentų, tačiau tikrai taisomos. Jūsų skalbyklės plokštė ne išimtis. Taisoma. Ir kainuotų ne daugiau pusę minimos sumos.
Agnė2017-02-07 08:48
Aferistas. Tik dabar pamačiau kiek detalė kainavo, detalei užsimetėt 30€ viršaus aferistas. Gėda. Tik pakalbėti gražiai mokat.
Savininkas|Meistras2017-02-07 10:19
Agne, ačiū už nuomonę. Šiek tiek paskaičiuokime. Prie detalės kainos reikėtų pridėti profesionalių įrankių kainą ir jų nusidėvėjimą, automobilį, kurą ir einamuosius jo remontus, pinigus skiriamus reklamai. Mokesčius irgi reikia mokėti. Nepamirškite, jog garantiją detalei suteikiu savo sąskaita. Esu meistras, ne mėgėjas. Savo darbą išmanau, už jį atsakau ir vertinu savo žinias, bei patirtį. Juk telefonu konsultuoju nemokamai ;)
Savininkas|Meistras2017-02-08 09:38
Agne, netyčia ištryniau.
Atsakant: kainą pasakau prieš remontą, gaunu
sutikimą, sutaisau, išrašau garantiją, atsiskaitome.
Jei kyla daugiau
klausimų, telefonas aukščiau.
Inesa2017-02-09 16:02
SUPERINIS MEISTRAS!!!VISIEMS REKOMENDUOJU NET TELEFONU PADEDA IR PATARIA!!!
Sekmes jums:)
Nerijus2017-02-25 16:57
Šis meistras yra savo srities profesionalas! Kaip kažkas čia rašė, tai tikrai net ir telefonu pataria. Buvau prieš tai pasinaudojęs kito meistro paslaugomis, kuris nurodė, jog reikia keisti skalbimo mašinos variklį ir už šios 'diagnozės' nustatymą, žinoma, paėmė pinigus ir dingo. Po konsultacijos su šio skelbimo autoriumi meistru Mindaugu, paaiškėjo, jog tereikėjo pakeisti variklio pavaros diržą... Taigi, jei norit tikrai savo darbą išmanačio žmogaus, tikrai kreipkitės į šį meistrą, nesigailėsit.
Tomas2017-03-09 07:10
Geras meistras
Reda2017-03-09 20:35
Puikus meistras
Natalija2017-03-11 17:26
Laba diena! Matau čia daug gerų atsiliepimų,todėl ir aš nusprendžiau paprašyti jūsų patarimo.
8 metų sk.mašina Hansa 800 Comfort PCP5580B625 pradėjo triukšmingai veikti,kaip čia jau komentavo - lyg akmuo bugne sukasi,o gręžimo momentu kaip reaktyvinis lektuvas.Be to dar nustatant kai kurias programas,peršoka visai ant kitos ir tik po kelių minučių parodo reikiamą,ir pailgėjo skalbimo laikas,pvz.vietoj 52 min gali skalbti 1,5 val.,o vietoj 2 val. net 3,5 val. Svarstome,ar verta remontuoti,ar verčiau pirkti naują, ar labai tai skirsis finansiškai. Ir gal galite išreikšti savo nuomonę apie šias nebrangias skalbykles : Hansa AWB510LP , Whirpool AWS63213 , Beko WMY61031PTYB3 , Beko WMB61021MS arba WTV6602B0?
Iš anksto dėkoju!
Savininkas|Meistras2017-03-13 08:47
Sveiki Natalija. Panašu, jog garsų priežastis guoliai, dėl pailgėjusio skalbimo - gali būti kaltas kaitinimo elementas/vandens lygio daviklis/vandens išpylimo sistema. Remontas gali kainuoti pusę ar net kiek daugiau Jūsų nusižiūrėtų skalbyklių kainos. Nei viena iš jų netarnaus 10 metų, bet iš visų paminėtų nerekomenduoju Whirpool. Skambtelkite, papasakosiu plačiau kas ir kaip. Geros dienos
Ol2017-04-06 07:49
Laba rita kiek kainuotu guolius pakeist samsung masinai apie 6msiaura
Ol2017-04-06 07:50
WF-F1041
Savininkas|Meistras2017-04-06 08:30
Sveiki, gal galite patikslinti modeli? Kazkur klaida isivelusi.
Ol2017-04-06 16:50
Atiprasau modelis WF-F1061
Savininkas|Meistras2017-04-06 17:33
Sveiki, jei labai trumpai, nuo 80€. Bet reiketu ziureti bendra skalbykles bukle (Amortizatoriai, tenas, variklio angliniai sepeteliai, milteliu stalciukas ir t.t.), kad artimoje ateityje neiskiltu papildomu rupesciu. Skambtelkite, telefonu galesiu nuosekliau paaiskinti kas ir kaip.
Nu ol2017-04-06 17:43
Ačiū jums. Butinai paskambinsiu. O jai neverta taisit tada kiek reik moket kad paziuresit?
Savininkas|Meistras2017-04-06 17:45
Apziura ir diagnostika, jei netaisome - 15€.
Ol2017-04-06 19:20
Aisku. Rit paskambinsiu jums
Jelena2017-04-09 20:28
Šiandien turėjome problemą su skalbimo mašina. Perskaičiau daug gerų komentarų apie šį meistrą ir paskambinau. Mindaugas išklausė kas nutiko ir pasakė, kad pasitikslins ką reiškia klaidos raidės, kurias metė mūsų sk. mašina, ir perskambins. Po kelių minučių atskambino ir paaiškino ką reikėtu patikrinti ir pamėginti padaryti. Viskas pavyko!!! Mindaugai, labai ačiū Jums už pakalbą, už tai, kad net ir sekmadienio dieną neatsisakėte, pasiaiškinote ir padėjote!!! Aš ir užsirašiau Jūsų numerį ir tikrai Jus visiems rekomenduosiu! AČIŪ ir gražių švenčiu!
andrius2017-04-12 07:56
Sveiki, gal poatartumėte kur galiu įsigyti detalę BSH00647920. Niekaip negaliu iki galo išsukti esamos - jau net aplaužiau. ar galima guldyti skalbyklę ant nugaros - gal paguldžius ant nugaros kokia kliūtis atsilaisvins.
Savininkas|Meistras2017-04-12 08:39
Sveiki. Guldyti galima ant nugaros ir ant stalciuko puses (slaciukas turi buti arciau grindu). Neatsisuka, nes tiketina, jog filtre yra svetimkunis, kuris kliudo issukti. Nekiskite jokiu astriu daiktu i kampus bandydami "istraukti/iskelti" kaisti. Nes galite pazeisti filtro korpuso krastelius, ko pasekoje isukus nauja - lases vandenukas. O detale yra vietoje. Priklausomai nuo parduotuves, apie 6.5 - 7 euro. Skambtelkite, paaiskinsiu issamiau kaip nugaleti si slibina :).
Milda2017-04-12 22:35
Sveiki, įsikėlę į butą radom čia senutėlę skalbimo mašiną Bauknecht WA 7978 W. Ir vat pabandžius skalbti - bėda.. pripila vandens ir meta klaidą F H ir toliau nebeskalbia.. kiek išgooglinau ką tos raidės reiškia tai kažkas su vandens paėmimu gali būti, bet vandenį kaip ir pripila į vidų..kaži rimta čia ir ar verta dar ją krapštyti ir kreiptis į Jus?
Savininkas|Meistras2017-04-12 23:28
Čia dar tikra skalbyklė.. Tvirtai rinkta, su savotiškais mechaniniais sprendimais, bet daiktas geras. FH - iš praktinės pusės: vandenį imą per lėtai, sugedęs/užsikišęs vandens lygio daviklis, nutrūkusi vandens lygio šlangutė arba sugedęs vienas iš vandens paėmimo vožtuvų/jo valdymas plokštėje. Ar verta? Jei vizualiai tvarkinga ir kažkokių rimtų gedimų (be esamo) nerasčiau - verta. Viena iš rimtesnių vokiškų senučių.
Andrej2017-05-10 18:06
Reto saziningumo meistras !!! Lengvai is manes galejo paimti daugiau uz remonta.
Regina2017-05-11 22:51
Sveiki skalbianke nenupila vandens
Savininkas|Meistras2017-05-12 00:20
Regina, siulyciau pradeti nuo filtro. Iprastai apacioje buna langelis arba po apatine plastmase "pasleptas" filtro dangtelis. Del issamumo - skambtelkite.
Mantas2017-05-16 21:48
Super, atvyko vos per 10 min po iskvietimo ir puikiai ir nebrangiai sutvarke skalbimo masina.
Savininkas|Meistras2017-05-16 21:53
Ačiū. Stengiamės :)
AEG2017-06-15 14:28
AEG Favorit 8081 nebeįsijungia. Automatas įjungtas, trumpo jungimo požymių nėra/nebuvo pastebėti. Ar įmanoma sutaisyti?
Savininkas|Meistras2017-06-15 14:50
Sutaisoma viskas, tik ne viska verta taisyti. Jusu atveju i klausima (ar verta taisyti) galeciau atsakyti tik po apziuros. Gali buti nesudetingas gedimas, gali buti labai rimtas. Tiesiog per mazai informacijos.
Kliente2017-06-21 20:41
Zmones, bukit budrus!!!!
Turejau labai nemalonios patirties su jais!!!!!!!!!!!
Atvaziavo ale "meistras", visiskai neismanantis savo darbo, konsultavosi telefonu, kokia tai galetu buti problema
Kliente BUVUSI2017-06-21 20:50
Telefonu buvo "nustatyta" problema
Kliente2017-06-21 20:54
Blogi komentarai blokuojami
Savininkas|Meistras2017-06-21 21:00
Gal galetumete susisiekti telefonu? Nes per mazai detaliu bet kokiam komentarui.
Estera2017-06-21 21:52
Sveiki. Sk.masina LG , kai ijungiame skalbimo rezima atsiranda neaiskus duziai ir masina pradeda sokineti i visas puses, bugnas negali prasisukt skalbimo metu (tada ir atsiranda tie neaiskus garsai). Po kurio laiko issoka zenkliukas, jog elektrovariklis yra per daug apkrautas. Ka daryti?
Savininkas|Meistras2017-06-21 22:06
Spėju jog dar yra užrašas "direct drive". O garsas - aukšto tono zyzimas. Tokiu atveju - gedimas variklio valdyme. Skambtelkite - paaiškinsiu smulkiau.
Ol2017-07-06 21:32
Laba vakara ar atviktumet i traku voke pakeist guoliu skalbimo masinai?
Savininkas|Meistras2017-07-07 00:12
Sveiki, taip atvyktume. Del smulkmenų paskambinkite darbo metu.
Audr.2017-07-12 23:14
Sveiki, įjungus skalbyklą nepaduoda vandens. atsisukau vandens pajungimą kur kartu yra filtras vandens, pravaliau, buvo viskas užnešta žemėm, tačiau vistiek nepaduoda vandens, siurblys dirba lyg. Boch 8metai.
Savininkas|Meistras2017-07-12 23:19
Sveiki. Ar vanduo tikrai ateina iki skalbyklės? (Nusukę šlangą, paleiskite į kibirą ar kokią kitą talpą). Jei taip: paleidus skalbyklę turi girdėtis tylus zyzimas. Jei zyzimo nesigirdi, pabandykite paleisti grežimo funkciją. Jei grežimas veikia, bet skalbimo funkcija ne - kažkas tikrai su vandens padavimu. Jei ir grežimas neveikia, gedimas su vandens padavimu niekaip nesusijęs.
Samsung2017-07-19 20:04
Sveiki, Samsung WF7604NAV Ijingus betkokia programa isijungia siurbliukas ir iskart pompuoja vandeni lauk, paspaudus STOP bugnas sustoja, bet siurblys toliai pompuoja vandeni lauk, issijungia tik tada kai nuspaudi isjungimo OF migtuka. Ar verta dar ja tvarkyt ?
Savininkas|Meistras2017-07-20 09:01
Sveiki. Labai panasu i suveikusia vandens perpylimo plude, bet sio modelio schemoje ji nenurodyta (Jeigu isivelusi klaida - kazkur praleidzia vandeni, ko pasekoje suveike akvastopas). O ir klaida ekranelyje turetu buti rodoma. Gali buti elektronikos gedimas (Vandens ispylimo siurblio valdymas). Reiktu apziureti, kad galeciau kazka konkreciau pasakyti. Ar verta taisyti? Galiu atsakyti tik ivertines bendra skalbykles bukle. Netaisau technikos, kuomet itariu, jog artimiausioje ateityje bus ir kitu bedu. Skambtelkite, daugiau papasakosiu.
Blomberg2017-07-31 18:35
Laba diena. Skalbimo mašina Blomberg WAF 6421 S iškrenta būgno mentės. Prieš keletą metų vieną pakeitėm ir viskas puikei laikėsi, o dabar iškrito dvi, įdėjom naujas ir jos po pirmo skalbimo vėl nukrito. Kaip išspręsti šią problėmą ? Ačiū.
Savininkas|Mindaugas2017-07-31 23:08
Gali buti, kad skalbykleje yra svetimkunis arba issiklaipiusios tvirtinimo vietos. Skambtelkite ryt telefonu, Aleksandras patars/pades.
Tautvydas2017-08-07 20:21
Dėkui už konsultaciją ir nuorodą į reikiamą detalę. Nuvažiavau, nusipirkau, pasikeičiau, viskas veikia! Jaučiuos sutaupęs pinigų :) Ačiū!
Kontaktus išsisaugau, jei kiltų rimtesnių bėdų - žinosiu kur kreiptis
Mindaugas2017-08-09 10:21
Sveiki,
isijungus grezimo funkcijai pradeda is filtro eiti labai garsus ausi reziantis garsas. Anksciau taip nebuvo. Pati skalbykle visas funkcijas atrodo atlieka be problemu, bet tik isijungia grezimas visada tas pats. Kokia galetu buti beda?
Aurius2017-08-09 19:07
Sveiki,
Skalbimo masina Privileg 309 RS, pasukus ant bet kurios programos ir paleidus skalbimą visas programų tolimesnis kelias prasisuka per keliolika sekundžių ir išsijungia. Per tą laiką spėja prisipilti vandens, pabando išpumpuoti, bet toks jausmas, kad viskam per mažai laiko todėl ir lieka su vandeniu.
Gal galite koks tai gedimas ir ar apsimoka remontuoti?
Savininkas|Meistras2017-08-09 20:45
Sveiki Mindaugai: vienas is variantu i filtra, prie sparnuotes papuoles svetimkunis, jei ten valete ir viskas svaru, tuomet ispylimo siurbliui senatve :).
Savininkas|Mindaugas2017-08-09 20:47
Auriau: sita skalbykle tokiu budu prasinesa, jog sugedo. Reiketu apziuros, kad galeciau tiksliau ivardinti priezasti.
Blomberg2017-08-10 17:12
Laba diena. Padariau, kaip patarė Aleksandras ir lygtai pavyko - kol kas būgno mentės laikosi :) Didelis Jums abiems ačiū. Rekomenduosiu pažįstamiems ir pati vėl kreipsiuos, kai reikės. Sėkmės
Paulius2017-08-22 10:54
Sveiki, Skalbimo mašina Gorenje W6443/S. Problema - nešyla vanduo, skalbia su šaltu, nesvarbu kokia programa ar ant kokios temperatūros užstatyta. Pamatavau teną varža 31 omas. Pamatavau temperatūrinį daviklį varža 13600 omo. Ar gali būti kad temperatūrinis daviklis kaltas?
Savininkas|Meistras2017-08-22 10:58
Sveiki Pauliau. 13k normalus rodmenys davikliui. Bus kita beda. Pasiskambinkite, papasakosiu ;).
Jonas2017-08-22 13:05
Labai malonus meistras, išmanantis savo darbą. Priklausomai nuo problemos rimtumo, gali nupasakoti bėdą telefonu. Rekomenduoju.
Laura2017-09-19 20:40
Rekomenduoju. Dirba greitai, kruopščiai, tvarkingai, punktualus ir atsakingas.
BOSCH2017-09-26 19:55
Sveiki,gal jus mums padesite.Turim skalbykle BOSCH Avanti xx7.E-Nr.WAQ284E0SN\01 FD 9012000172.Ismeta E-61 klaida ir viskas pastringa.Gal galit pasakyt kur ieskoti gedimo.Isanksto didelis aciu...
Savininkas|Meistras2017-09-27 08:49
Pagal klaida, panasu i duru uzrakto.gedima. Realybe gali buti ir kiek kitokia. Paskambinkite, gyvai bus paprasciau paaiskinti.
BOSCH2017-09-27 15:34
Tikrai geras meistras...Pasake bedos priezasti...Matos,kad tikrai ne dzin ant zmoniu...Aciu jam...
Vytas2017-10-02 14:17
Sveiki, samsung skalbimo mašina prileidžia vandens, pradeda plauti ir sustoja, ekrane laikas irgi sustoja. Vėliau išmeta klaidą 5E .Išleidimo žarna atrodo neužsikišus, prasipučia . Koks gedimas galėtų būti?
Savininkas|Meistras2017-10-03 20:26
Sveiki Vytai, atsiprašau, tik dabar pamačiau.
Samsungams būdinga, jog sugenda išpylimo siurblys (Turėtų girdėtis arba toks tarsi barškėjimas arba tylus zyzimas). Taip pat gali būti įstrigęs koks svetimkūnis. (Išėmę filtrą, atidžiau pažiūrėkite viduje, pabandykite prasukti sparnuotę (Balta, 4 sparneliai)). Telefonu galėčiau išsamiau paaiškinti.
Vaida2017-10-16 21:15
Sveiki.
Susidūrėme su problema. Skalbimo mašinos modelis siemens. Įjungus skalbimo mašiną ji skalbia apie 5min ir išmuša saugiklį. Vėl įjungus saugiklį skalbimas prasitęsia? Kas galėtų būti? Kokia kaina?
Arijus2017-10-17 12:03
Svieki, norejau pasiteirauti kokia butu kaina remononto, jei imanoma. Skalbimo masina plove ir ismuse saugiklius. Rozete veikia viskas gerai, bet masina nebeisijungia.
Savininkas|Meistras2017-10-17 12:36
Vaida: labai panasu i kaitinimo elemento gedima.
Arijau: neparasete skalbykles pavadinimo. Gali buti gedimas pagrindineje ploksteje ar kazkas su maitinimu. Taisoma 9 atvejais is 10. Del kainos - pasiskambinkite.
Electrolux2017-10-17 19:15
Sveiki, Electrolux EWF1697HDW skalbimo programai pasibaigus lieka siek tiek vandens, jokios klaidos neismeta, nustacius nauja programa, kad isleistu vandeni tada vandeni ispompuoja, bandem prapust isleidimo zarna tai prasipucia.
Vlad2017-10-18 13:06
Sveiki, indaplove bosh spv43m10eu/27, klaida E01, ijungus girdisi kazkas panasaus lyg rele ciksi pora kartu ir viskas, po paskutinio plovimo liko vanduo. Siurbliuka patikrinau kaip ir svarus, kokoia remonto kaina?
Savininkas|Meistras2017-10-18 17:18
Electrolux - vanduo lieka matomas bugne ir rubai slapi ar skalbykle visas funkcijas atlieka, tik vandens buna filtre?
Savininkas|Meistras2017-10-18 17:27
Vlad - pagal klaida, kaitinimo elementas/valdymas, vandens lygis. Gali buti tiesiog uzsikise, ispylimo siurblys uzstriges/sugedes, vandens lygio davikliai uzsinese/daviklis sugedes, kaitinimo elementas sugedes arba jo valdymas ploksteje, uzstriges cirkuliacinis siurblys... Labai abstrakciai atsakant 30-170. (Kaitinimo elementas integruotas i cirkuliacini siurbli, nepigi detale).
Beko2017-10-20 21:30
Labas vakaras. Koks gali būti gedimas - įjungus skalbimo mašiną, prisipildo vandens, bet būgnas apsisuka tik vieną kartą ir tuo skalbimas baigiasi. Išjungus, vanduo išbėga. Ačiū
Siemens2017-10-25 21:34
Labai geras meistras. Atvaziavo, labai greit rado priezasti. Paeme su savim detale ir jau kita diena buvo viskas sutaisyta. Ir kaina normali buvo. Tikrai rekomendoju. Aciu
Savininkas|Meistras2017-11-28 12:15
Anonimui - jei yra kokiu nusiskundimu, telefonas virsuje. Niekada nepalieku neissprestu situaciju. Pasiskambinkite, aciu.
Gediminas2017-12-12 14:35
Ačiū meistrui už konsultacijas. Problema buvo išspręsta tiesiog telefonu. Maloniai nustebino meistro profesionalumas. Rekomenduoju.
Renata2017-12-17 15:45
Nuosirdziai dekoju meistrui Emiliui uz skalbykles Beko remonta. Veikia Aciu!
Edita2017-12-22 15:10
Sveiki,
Pirkome saklbimo masina Ardo easy (toliau nepamenu pavadinimo), ilga laika nepajungem nezinojom problemos, bet pries pora savaiciu pajungem ir pamatem problema - skalbia puikiai, bet grezimo metu vanduo bega pro apacia, vyras atsuko nugarele iseme bugna, nera kazkokio kamscio. Kiek kainuotu remontas ir jeigu galite patarkite ka galima patiems padaryti.
Aciu uz atsakyma.
Savininkas|Meistras2017-12-22 23:55
Edita, niekaip nesugavoju apie koki kamsti eina kalba. Paskambinkite, gyvai bus paprasciau issiaiskinti
Marius2018-01-02 16:25
Sveiki. Tokia problema: skalbimo mašina lyg ir buvo pradėjusi programą, bet sustojo ir tiesiog pradėjo pypsėti. Gorenje WA101.
Išjungus ir įjungus paspaudus "start" po kelių sekundžių vėl pasigirsta pypsėjimo garsas. Skalbimas neprasideda.
Bandžiau išleisti visą vandenį, atjungti iš rozetės ir palaikyti, junginėti kitas programas - niekas nepadeda, ji tiesiog pypsi ir nerodo ekrane jokio klaidos kodo.
Gal +- galit patart kažką, ar iš viso apsimoka čia kažką pradėti tvarkyti?
Rasa2018-01-04 15:31
Aciu meistrui uz greitai sutaisyta skalbykle .
Marius2018-01-05 08:52
Padėjo išsiaiškinti problemą ir jos sprendimą telefonu. Labai paslaugus žmogus :)
Erika2018-01-06 11:53
Senesnės kartos, dėvėta Miele pradėjo leisti vandenį po mašina ir užsidega klaidos lemputė. Kas galėtų būti?
Savininkas|Meistras2018-01-06 13:13
Sveiki Erika. Tikriausiai del pratekancio vandens suveikia "aqua stop" plude, esanti dugne. O vandeni gali leisti per keleta vietu, tad reiktu ardyti/ziureti kas ir kur.
Jagvyga2018-01-13 11:46
Laba diena
Kaip ijungiu skalbimo mašina Whirpool zen 65912(2,5.m.) per apačia bega vanduo,išmuša klaidą F05.Kame čia reikalas?Ačiū
Savininkas|Meistras2018-01-13 16:25
Sveiki Jadvyga, F05 - kažkas blogai su kaitinimo elementu, jo valdymu arba temperatūros daviklis. Bėgantis vanduo... Galbūt blogai užsuktas filtras po valymo? Arba kažkas liūdniau.
Meistrui2018-01-20 22:41
Kantrybes ir pagyrimo.linkime.
Aneta2018-01-23 22:35
Sveiki,kas galetu buti masinai jei kaip tik pradeda dziovinti tai ten atrodo bugnas toj issoks ir toks garsas tikrai nenormalus. Labai garsiai dziovina dar su kazkokiais kitais garsais
Savininkas|Meistras2018-01-23 22:38
Sveiki, pirminis spejimas butu susideveje guoliai... Teoriskai dar galetu buti svetimkunis bugne arba nusilpe amortizatoriai.
Aneta2018-01-23 23:39
O kokia mazdaug kaina tokio remonto butu? Ar apsimoka
Savininkas|Meistrad2018-01-23 23:44
Gal galetumete skalbykles modeli nurodyti? Bus paprasciau atsakyti.
Savininkas|Meistras2018-01-24 08:12
Hoover - tai tarsi vardas, bet man reikia ir skalbykles pavardes (modelio). Pasiskambinkite nurodytu numeriu, bus paprasciau ;)
Aneta2018-01-24 13:05
Atrodo HW6316M
Daumantas2018-02-05 15:36
Sveiki, kiek kainuotų pakeisti skalbyklei Samsung SWF-P10 guolius? Vis dar skalbia, bet labai prastas garsas. Anksčiau buvo keisti, palaikė pora metų.
Savininkas|Meistras2018-02-05 16:11
Daumantai - reiktu ardyti, ziureti kokios bukles guoliaviete ir pati asis. 2 metai po remonto - gana mazai. Panasu, jog stipriai sudilusi asis ir pazeista vieta, kuri "lieciasi" su rieboksliu, kuris apsaugo guolius nuo vandens. Jei tektu keisti kryzme (asi) - sakyciau jog pigiau butu nauja skalbykle. Jei viskas dar tvarkoma 80-100€, priklausomai nuo situacijos.
Jolita2018-02-07 14:12
Laba diena ,Ar galetumet imtis musiskio HOOWER AE130 ,kuris mometais itartinai dzerzgia? Dabar nerizikuojam skalbti..
Savininkas|Mindaugas2018-02-07 19:45
Jolita, paskambinkite, sutarsime dėl apžiūros laiko.
Rita2018-02-09 12:57
Sveiki , is skalbimo masinos motoro (ne bugno) sklinda keistas garsas jam besisukant. Gal zinot, kas galetu buti?
Savininkas|Meistras2018-02-09 13:26
Jei skalbykle su senesnio tipo varikliu, gali buti jog angliniai sepeteliai i pabaiga, galbut guoliai (variklio), galbut dirzas suskerdejes ir atplaisos i kazka lieciasi, variklio tacho rite/magnetas skleidzia pasalinius garsus.. Jei direct drive - ir garsas auksto daznio zvimbimas - variklio valdymo plokstes gedimas. Yra ir kitu opciju. Geriausia butu pamatyti gyvai.
Ineta2018-04-19 13:01
Laba diena, turime skalbyklę-džiovyklę Samsung WD80J6410AW. Skalbimo funkcijos veikia, tačiau po džiovinimo rūbai turi blogą, suplėkusį kvapą. Kokia galėtų būti problema? Ar yra atskira detalė kurią reikia keisti ar tiesiog išvalyti specialiai mašiną?
Piotr2018-04-21 18:09
Aciu jums uz nemokama atsakyma padejo ;)
Panasonic2018-06-07 15:38
Panasonic NA-148VG4 Neisgrezia skalbiniu. Programos pabaigoje isleidzia vandeni ir kai prasideda centrafuga bugnas pradeda begetis ir sustoja ir taip tesiasi kokias 5 min, skalbiniai lieka blogai isgrezti, toks jausmas, kad isijungia kokia antivibracijos funkcija. Kokia gali but remonto kaina ?
Savininkas|Meistras2018-06-07 22:09
Sveiki. Ar sita situacija kartojasi jau kuris laikas nepriklausomai nuo skalbiniu ikrovos? Del kainos, reiktu pamatyti sia skalbykle gyvai, nes galimi keli variantai:streikuojantis vandens lygio daviklis, issinesiojas skriemulys, bugno guoliai, variklio valdymo modulis arba bugno padeties daviklis (labiausiai tiketinas pastarasis).
Rūta2018-06-12 11:41
Sveiki, prieš keletą savaičių buvote atėjęs dėl mašinos drebėjimo ir judėjimo, pasukote kažkokį varžtą ar kelis juos. Tačiau antrą kartą skalbiant ant kiek aukštesnių apsukų skalbyklė vėl atšuoliuoja į vonios kambario vidurį... Kas galėtų būti?
Savininkas|Mindaugas2018-06-12 11:58
Ruta, paskambinkite man tiesiogiai 86 262 O2 363. Noriu papildomos informacijos :)
Tomas2018-06-12 20:30
Labas, nustojo grežti drabužius skalbyklė Bauknecht wak4760, prieš tai jau buvo prastas garsas, labai didele vibracija, šiek tiek leisdavo vandeni, kokia orentacine remonto kaina?
Silvija2018-06-13 19:23
Sveiki, skalbykle samsung wf-s0161 išskalbus skalbinius neatsidaro durelės. Gręžimo metu mašina labai juda, "eina į priekį",bet vandens būgne nėra (nors atsukus filtrą išbėga šiek tiek vandens). Beje šiek tiek aprūkus plastikinė durų užraktą dengianti detalė(esanti mašinos viduje). Ar įmanoma kaip nors rankiniu būdu atrakinti dureles, kad bent skalbinius išsiimti būtų galima
Savininkas|Meistras2018-06-13 19:40
Sveiki, pradziai istraukti is rozetes, po 5 min. Kumsciu stukteleti i korpusa, ties spyna arba su atsuktuvu is vidaus. Jei nepades, tada ardosi spyna is vidaus (visvien reiks naujos).
Justinas2018-06-14 15:52
Sveiki. Kaip suprantu taisote ir indaploves...problema ta kad indaplove leidzia vandeni per dureliu kampus apacioje. Viskas isvalyta, bet matyt guma jau pavargus. Ar imanoma sutvarkyti, nes jau senokas modelis 2003 metu ARDO LS 9209 A-2?
Rūta 2018-06-18 20:07
Sveiki, rašiau Jums 06 12, davėte šį numerį: 86 262 02 363. Tačiau šiuo numeriu prisiskambinti niekaip nepavyksta, skamba pranešimas, kad tokio numerio išvis nėra. Ar tikrai toks? Dėkui.
Savininkas|Mindaugas2018-06-18 20:19
Atsiprasau, 8 626 O2 363.
Rasa2018-06-22 18:24
Sveiki.skalbimo mašina wirpol nepaima vandens.
Tautvydas2018-06-25 21:45
Ačiū, Mindaugai, už dar vieną patarimą - išsivaliau vandens filtrą(tikrai vertėjo!), dabar lauksiu kol sklabinių prisikaups - testuosim :)
Martynas2018-07-08 08:19
Sveiki, skalbykle bosch maxx40, issijunge skalbdama ir nebeisijungia, rozetes veikia. Pries issijungiant buvo kazkoks garsas ir galimai lengvas degesio kvapas, kas galetu buti? Pries tai pasitaikydavo kad dirbant ismusdavo el skaitikli (buvo gal 3 kart per paskutinius 3 men ). Aciu
Audrius2018-07-10 14:52
Laba diena. Skalbyklė AEG Elektroliuks lyg skalbia gerai, tačiau pradeda "nusimušinėti" programa. Nustačius norimą programą, po tam tikro laiko girdi, kad skalbimas sustojo. Nustačius iš naujo, vėl veikia ir skalbia iki nustatytos programos pabaigos. Pastebiu, kad kuo toliau, tuo tokių programos išsijungimų atsiranda vis dažniau, reikia jau po du kartus kartoti skalbimą. Ar tai rimtas gedimas?Ačiū.
Savininkas|Mindaugas2018-07-10 15:24
Martynai, pagal aprasyma panasu, jog jau su Emiliu bendravot ir gal net gedimas pasalintas. Mano pirminis spejimas butu tinklo filtras (nieko rimto) arba del pramusto kaitinimo elemento sudegusi pagrindine plokste. Yra ir kitu galimu variantu, bet nevardinsiu.
Audriau - reiktu pamatyti gyvai. Galbut per letai ima vandeni, galbut kazkas blogai su kaitinimo elementu/jo valdymu/duru uzraktu; varikliu. Gana miglotas gedimas.
Rutaa2018-07-10 21:49
Sveiki.Modelis Hoover VHW 964 D. Nustacius programa bet kokia, skalbykle palengva suka bugna ir varto skalbinius, taciau aiskiai girdysi jog programa nori persijungti i kita veikimo programa, skleisdama istysai ta pati garsa ( tik tik tik) visa laika tas pats, nesugeba apsuku atlikti.Pries kelvienos skirtingos programos pabaiga ismeta klaida E 03, ir palieka drabuzius ikaitusius ir slapius.Pakeiciau vandens drenaza,taciau problema neissiprende, filtra apacioj isvaliau, virsuje is galo mazas filtriukas neuzsikises, tikrinau. Slangas praputinejau lig viskas gerai.
Aciu.
Paulius2018-07-18 10:13
Sveiki, skalbimo mašina Gorenje, prieš pusmetį atsirado pelėsio kvapas, tada pastėbėjau, kad skalbia tik šaltu vandeniu. Jūs sutvarkėte el. plokštę pradėjo skalbti šiltu vandeniu ir tikėjausiu kad kvapas dings, bet jis niekaip nedingsta. Po skalbimo durelės visada paliekamos praviros, bugnas ir gumo išvalomos, bet smarvė nedingsta...
Savininkas|Mindaugas2018-07-18 10:34
Pauliau, pabandykite priemones skirtas skalbykliu nukalkinimui/valymui. (Instrukcijoje nurodytas kiekis ir 90 laipsniu be pirminio skalavimo). Procedura kartoti keleta kartu. Nepades - paskambinkite 8626O2363.
Kestutis2018-08-08 14:44
Super meistras paskambinau issikviest o jis pasake kas blogai ir susitvarkiau.skambinau kitiems meistrams pasake nevaziuojam vezkit jiems ir numeta rageli tai galit isivaizduot kokia pataisymo kokybe ir uz nieka butu nulupe pinigus.pagarba Mindaugui rekomenduoju malacius.
Savininkas|Mindaugas2018-08-08 20:29
Kad visiems butu aiskiau, apie ka Kestutis: pas ji samsungas, po elektros dingimo nebereagavo i mygtuku paspaudimus (ekranelis dege, garsinis signalas buvo, bet jokio veiksmo). Priezastis - isijunges "vaiku uzraktas". Jis isjungiamas paspaudus du mygtukus, i kuriuos veda bruksniukai nuo vaikisko veiduko. Aciu ;)
Robertas2018-08-17 14:56
Profesionalus bei saziningas specialistas.Rekomenduoju.
Virginija2018-08-19 20:29
Skalbimo mašina Ardo.Tikrai sena.Bet vis veikianti.Nesenai pakeitė variklio guolį nes gręžiant užė.Sutapimas ar ne,bet dabar užia kai išleidinėja vandenį ir vis po skalbimo mašina būna šiek tiek pabėgę vandens.Kas galėtų būti?
Savininkas|Mindaugas2018-08-20 10:23
Senai Ardo labiausiai tiketina, jog garsus skleidzia ispylimo siurblys. O del vandens pratekejimo - jau reiktu ziureti kas ir kur. Jei tikrai sena, gali ir pats bakas buti prarudijes..
Aivaras2018-08-21 20:44
Sveiki, skalbykle Samsung EWT 810, nustojo sukti bugna. Vandeni pripila, isleidzia ir t.t. kas gali buti ir kiek kainuotu pas jus sutvarkyti?
Kristina2018-08-24 19:17
Sveiki, i namus atvaziuojat?
Savininkas|Mindaugas2018-08-24 20:39
Kristina, taip, beabejo.
Asta2018-09-19 11:42
Sveiki turiu klausimeli mano skalbykle yra miele deluxew433 viskas veikia puikiai tik po grezimo is masinos galo siek tiek vandens pabege buna kad tai galetu buti?
Savininkas|Mindaugas2018-09-19 12:07
Tiketina, jog leidzia per ispylimo siurbli arba per guoliavetes drenazini nubegima (Antruoju atveju grezimo metu turetu dirbti kur kas garsiau). Reiktu neatmesti ir kitu variantu.
Asta2018-09-19 12:59
O ar imanoma pakeisti kazka?
Savininkas|Mindaugas2018-09-19 13:28
Beabejo
Robertas2018-10-14 22:52
Laba diena. Gorenje skalbyklė, neturiu kodo kolkas, bus apie 6-7m senumo. Ji įjungiama ratuku kartu su programos pasirinkimu. Skalbimo metu vaikas pasukiojo tą ratuką ir mašina sustojo, neberodo jokių gyvybės ženklų. Rozetėj įtampa yra ir iki ratuko (switchiaus) ateina, žiūrėjau nuėmęs dangtį. Saugiklio prie plokštės nepastebėjau.. Viduje liko vanduo, įjungus niekas neužsidega ir nepypsi. Gal yra minčių? Būčiau labai dėkingas.
Robertas2018-10-14 22:58
Švilėsių kvapo ir ženklų nepastebėjau.
Savininkas|Mindaugas2018-10-14 23:10
Paskambinkite man ryt 8 626 O2 363, bus paprasciau viska issiaiskinti. Gedimas greiciausiai maitinimo grupeje, pacioje ploksteje. Vaiko faktorius - tik sutapimas.
Robertas2018-11-01 12:04
Modelis WA612SYW
Savininkas|Mindaugas2018-11-01 13:24
Robertai, vakare atrasysiu ar paskambinsiu.
Robertas2018-11-02 18:57
nieko nesulaukiau. sakykit ar man ardytis plokštę ir pasiimt? nes savaitgalį būsiu prie skalbyklės
Savininkas|Mindaugas2018-11-02 21:28
Taip, pasiimkite.
Artūras2018-11-08 01:14
Geras meistras, sutaisė 10 metų senumo skalbimo mašiną!
Daiva2018-11-15 18:38
Sveiki, kreipiuosi del skalbimo masinos aquamatic, tiksliau aqua 600T, kuris laikas ji grezdama drabuzius labai garsiai greze , sokinejo, o dabar po paskutinio skalbimo atidarius durele pasirodė dumas is bugno, kaip svilesiu kvapas.Gal zinote kas tai galetu būti, nes daugiau nebeskalbiu nes bijau jungti, kad neužsidegtų.Is anksto dekinga.
Savininkas|Mindaugas2018-11-15 18:53
Manau kalbam apie mazaja Candy. Panasu, jog bugno guoliai galutinai subyrejo, bugnas siek tiek pasislinko i prieki ir pradejo trintis i guma. Ko pasekoje ir dumai.. Skalbti nerekomenduoju. Taisyti? Manau apie tai reikejo galvoti kiek anksciau. Nes kai subyra priekinis guolis, jo sratai sugrauzia asi ir bronza, kuri glaudziasi i rieboksli. Sutaisoma viskas, tik ne viska apsimoka taisyti. Realybeje reiktu ziureti/ardyti, kad galeciau pasakyti tiksliai. Pasikartosiu: NEBESKALBTI.
Daiva2018-11-15 18:57
Ačiū uz atsakymą, kiek kainuotų remontas mazdaug?
Savininkas|Mindaugas2018-11-15 19:12
Galeciau atsakyti tik po apziuros. Atvykimas ir apziura, jeigu po visko nusprendziame netaisyti - 15 eur. (Vilniaus ribose).
Skambinant skelbime nurodytu numeriu atsilieps kolega Emilis, jeigu reikia manes - 8 626 O2 363
Valerijus2018-11-16 08:40
Sveiki! Ar galite pakeisti guolius, jeigu bakas neardomas? Elektrolux EWF126410 W skalbykle. buvo kitas meistras, sake pirkt nauja!
Savininkas|Mindaugas2018-11-16 09:09
Sitai dar galima. Paskambinkite 8 626 O2 363, butu gerai serijos numeri patikslinti.
Kristina2018-11-16 10:11
Laba diena,
Neišeina su Jumis susisiekti nurodytu telefonu. Skalbyklė SAMSUNGWF-J1461, apie 10 metų senumo. Vakar skalbimo metu visiškai išsiliejo vanduo. Sustabdžiau, išvaliau potvynį. Apžiūrėjus atrodo, kad su šlangutėmis viskas OK. Tada trumpam pabandžiau vėl įjungti. Pradėjus paduoti vandenį pasipylė per priekį - ten kur pilu skalbiklį, o gal ir per durelių viršų. Dabar viskas aplink mašiną jau išdžiūvę, bet durelės neatsidaro, tikriausiai viduj dar yra vandens. kas galėtų būti? Ar galima būtų šiandieną išsikviesti?
Savininkas|Mindaugas2018-11-16 10:39
Technines kliutys kaip ir pasalintos.
Labai tiketina, jog uzsikises milteliu stalcius. Pabandykite dar karta paskambinti arba man 8626O2363 arba skelbime nurodomu (Emilis)
Electrolux2018-11-21 19:09
Labas vakaras, skalbykle electrolux ewf14589w pradejo ilgai skalbti, nustacius prigrama ant 40min skalbekle skalbia apie val laiko, dazniausiai programos pabaigoje pakimba laikas, ant 10-5 min, bet vistiek skalbima izbaigia. Yra viena kart skalbykle visai pakibusi ir skalbiniai liko slapi, vyras ziurejo anglinius sepetelius tai sake geri, isleidimo zarna taip pat neuzsikisusi. Gal turite kokiu minciu ? Aciu
Savininkas|Mindaugas2018-11-21 19:22
Greitai sugalvoju kelis variantus: lėtas vandens paėmimas (žemas slėgis arba užsikišęs filtriukas kur vandens žarna prisisuka prie skalbyklės), savaiminis vandens išbėgimas ("samatiokas"), stringantis išpylimo siurblys, "pramuštas" tenas arba "grybaujantis" teno valdymas, gedimas variklio grupėje. (Nedetalizuosiu, nes mažai tikėtinas).
Electrolux2018-11-21 21:31
Aciu Mindaugai uz atsakyma, o jei skalbciau salto vandens rezime ir probmema kartotusi tai teno gedima butu galima atmesti ? Dar toks pastebejimas buna, kad skalbykleivisai sustoja ir po kokiu 5 min vel pradeda plaut. Siurbliukai yra du, o Kuris gali itakoti toki strigima ?
Savininkas|Mindaugas2018-11-21 21:42
8 626 O2 363, ryt paskambinkite, bus greičiau ir paprasčiau viską paaiškinti.
Vienas siurbliukas yra dušui (gedimo tikrai neįtakoja), išpylimui tas, prie kurio arčiau ta gofruota šlanga.
Daiva2018-11-22 11:08
Sveiki, skalbimo masina aquamatic, atsirado tokia problema, kad paleidus skalbimą pildo vandenį ir jo nepripildo, girdisi tiktai kad bega, masina nei sukasi nieko.kokia cia gali buti problem?Is anksto dekinga.
Savininkas|Mindaugas2018-11-22 11:13
Sveiki. Išpylimo žarna ties galutiniu pajungimu į kanalizaciją turi būti bent 50 - 60 cm nuo žemės. Pas jus tiesiog "samatiokas". Kiek pribėga vandens, tiek savaime išbėga. Gal būt padėtų išpylimo žarnos pakėlimas aukščiau.
Sprendžiant pagal2018-11-26 22:03
jūsų atsiųsta "meistrą" Vytaliju, jūs patys sau rašote komentarus. Jūsų "meistras" Vitalijus atvažiavo apžiūrėti indaplove. Išardė, pajungė testeri prie vandens padavimo kontaktų, žiūri į testeri ir sako ,nesuprantu'! Tai koks tu meistras, jeigu nesupranti? Ir dar susidarė toks įspūdis, kad net nemoka naudotis testeriu, nes sukinėjo matavimo įrenginį tai į kairę, tai į dešinę. Kol nepasakiau, kas atsitiko su indaplove, tol žmogus nieko nesugebėjo konstatuoti. Kai pasakiau, tada konstatavo, kad neapsimoka taisyti. Nors taip ir nepasakė konkrečiai kas sugedo! Beje skelbimo nuotraukoje tas pats "meistrelis" kuris mulkina žmonės, sakydamas, kad išmano ir vertina savo darbą, o konkrečiai taip ir negali konstatuoti gedimo!
Sprendzianciam2018-11-26 22:07
Nu ka jus meluojat jie geri meistrai kaipo taip sugadint galit nu pipiec
Savininkas|Mindaugas2018-11-26 22:28
Panasu, jog skaitet mano skelbima, o skambinot vitalikui... (Susitikrinkit numerius) Cia as jau bejegis padeti :).
Esu as ir turiu pagalbininka Emili. (Jokio vitaliko...) Kadangi Emilis nuo savaitgalio dziaugiasi Italiska saule, tai absoliuciai visa srauta priimu as. (Skelbime nurodytu numeriu prisiskambintumete man tiesiogiai (8 626 O2 363), nes skambuciai buna nukreipiami per stotele arba man arba Emiliui). Ryt galite pabandyti, siandien jau kiek velokai.
Galu gale parasykite kas per simptomai, nurodysiu galimus gedimus.
Testeriu naudotis moku, o pasakyti "nesuprantu" man neleidzia savigarba. Pats dirbu 9 metus ir jeigu netycia susiduriu su retesne situacija turiu kolegu tiek Vln, tiek kituose miestuose kurie turi dar daugiau patirties ir gali pakonsultuoti telefonu. Jeigu isvada buna - "netaisoma", paaiskinu, kodel neverta arba ivardinu/parodau detaliu kainas, jog toki sprendima priimtumet patys.
Jūs nepažįstate Vitalijaus Jonau2018-11-28 01:02
Kuris dirba pagal verslo liudijimą.: VU 050616-1 ir atvažiuoja su mėlynu Citroen Berlingo, valstybiniai numeriai HJJ 886 ir kurio veido nuotrauka jūsų skelbime su tuo pačiu testeriu, jūs nepažįstate? :)
Vitalijus Jonauskas2018-11-28 01:35
Su Mėlynu Citroen Berlingo HJJ 586
Savininkas|Mindaugas2018-11-28 08:27
Nuotrauka asociatyvi. Pilnas rusakalbis internetas sios nuotraukos (Pasinaudokite Google image search). Pasikartosiu - nedirbu su jokiu vitaliku. Nes jeigu jau nuotraukoje "tas" vitalikas, tai nesistebiu, kad ir telefono numeryje kelis skaicius galejote sumaisyti :). Pagal varda ir pavarde radau ir jusu ieskoma zmogu: http://www.indaploviuremontas.lt . Zinau, jog man maloniau pasiskusti, nes as vis kazka atrasysiu, bet gal jau baigiam - pretenzijas tiesiai vitalikui. Atidumo ateityje ;)
Pernelyg daug2018-11-29 09:55
sutapimų!
Vale2018-12-03 19:54
Samsung 2004m plauna o kai pradeda gresti atrodo kad viduj akmenys lak sto .vakar ziurejo vyras kuris nedauk suprantantis. Iseme pora monetu.sake veiks ,ijungem vel tas pats .Gal iskviesti i namus meistra.
Savininkas|Mindaugas2018-12-03 20:01
Pagal metus ir simptomus itarciau bugno guolius. Reikia ziureti bendra skalbykles bukle ir spresti - taisyti sita ar dairytis kalediniu nuolaidu naujai. Paskambinkit, bus paprasciau issiaiskinti.
Electrolux2018-12-03 20:08
Sveiki ar tvarkote dziovykles ? dziovykle electrolux edh97941 su silumos siurbliu nesustoja, kai rubai visai oerdziovynti ji vistiek toliau dziovina kol nesustabsai
Agata2018-12-03 22:03
Sveiki, skalbyklė beko kuriai apie 6 metus.Isijungia,bugnas prasuka porą ratų,sustoja ir viskas. Ar dar galima taisyti.I Vilniaus rajona vaziuojat?
Savininkas|Mindaugas2018-12-03 22:45
Elux - taip, taisau. 4dieni arba 5dieni atvykciau. Pasiskambinkite tiesiai man (8 626 O2 363).
Savininkas|Mindaugas2018-12-03 22:46
Agata - bugnas sukasi tik i viena ar i abi puses? Gali buti tiesiog variklio valdymas (jeigu tik i viena puse), jeigu startuoja staigiai, variklio tacho rites gedimas arba kazkas toje grupeje (variklis, laidai, modulis), arba dar kazkas, ko greitai nesugalvoju. Pirma reikia pamatyti, tuomet bus aiskiau. Taip, vaziuoju.
Alvydas2018-12-06 19:25
Skalbenke, whirlpool AWE 6519 neisijungia displejus, rozete tvarkoj, iskra kondencatorius rodo atejimas 230 isejimas 230 i valdymo panele. saugikliuko kaip ir neturi kas galetu buti per gedimas?
Savininkas|Mindaugas2018-12-06 19:35
Sveiki Alvydai. Gedimas bus pagrindineje ploksteje. Sutaisoma. Susisiekite, del detalesnes info.
Aeg2018-12-06 20:19
Sveiki, kokios kainos +- pcb plokstes remonto, skalbykle visai neisijungia. Aeg 2012m
Savininkas|Mindaugas2018-12-06 23:32
Sveiki Aeg, 50 -70. Metams garantija
Šis 'meistras'2018-12-08 18:06
gali atvažiuoti ir konstatuoti tik tai, kad neapsimoka taisyti! Paims pinigus už atvykimą ir net konkrečios priežasties neivardins. Mulkina žmonės! Negaiškite laiko ir skambinkite į normalias įmonės, kurios užsiima tikrų remontu!
Čia didžioji2018-12-08 18:08
dalis komentarų parašyti paties 'meistrelio', kad įgauti pasitikėjimą! Kurie nepatinka, tuos trina meistrelis!
Atsargiai2018-12-08 18:08
čia apgaulė!
Ne remontuoja,2018-12-08 18:09
o renka tik pinigus už atvykimą, daugiau nieko!
Apgaulė!2018-12-08 18:09
Nieko neremontuoja!
Savininkas|Mindaugas2018-12-08 18:34
Tamsta, jau atsibodot, bet pasikartosiu - vitalikas ne situo adresu. Auksciau nurodyta visa info. Pries rasydamas pastikrinkit. Bet ar man cia kazka kvailiui irodineti. Nes jei butu bent kiek ptoto, pasiskambintumete pasiaiskinti. Stiprybes jums ;)
Greitai2018-12-11 16:55
profesionaliai mulkina žmones!
Verksniui2018-12-11 17:03
Tai parasykite kaip apgavo ? Ka tvarke ? Nesutvarke ar dar ka ? Negalima pilti purva be argumentu
Savininkas|Mindaugas2018-12-11 17:25
Cia jau i tragikomedija virsta viskas... Issikviete zmogus kazkoki vitalika indaploves remontui, vitalikas, panasu, indaploves nesutaise. Gal kazka nustate, gal ir ne. Nezinomasis, del nesuvokiamu priezasciu atsiskaite uz paslauga, kuri jam neitiko... Rado mano skelbima su 200+ komentaru ir vat dziaugiasi. Tik man jau ima atrodyti, kad vitalikas zmogus ne toks diplomatiskas. Paaiskino, kur nueiti, kai sitas ponas pradejo lipti ant galvos, nusispjoves paliko nesutaisyta technika ir isejo. Butu mano klientas, tikrai atgamiciau kas, issispresciau situacija (Atsimenu visas tas 4 ar 5ias taisytas (ir sutaisytas) indaploves per visa men.) O db kazkokia klaunada vyksta :)
Aušra2018-12-26 19:33
Nauja elektrolux skalbyklė džiovyklė neveikia, meta klaidą EFO. Panašu, kad neišpila vandens. Sujungta viskas taip, kaip nurodyta. Ar verta remontuoti, ar geriau grąžint?
Savininkas|Mindaugas2018-12-27 01:12
Sveiki, pasitikrinkite dar karta visus pajungimus i kanalizacija, gal ka praleidot? Gal su pacia kanalizacija bedos? Dar reiktu patikrinti skalbykles filtra, jeigu skalbete rubus, gal ten kazkas papuole?
Algis2018-12-27 18:18
Skalbyklė Ariston Margherita ALS 948 TX ( siaura)- po skalbimo nupylus vandenį nebeveikia; neužpila vandens praskalavimui, negręžia. Remonto galima kaina?
Pavel2019-01-06 21:01
Sveiki, luzo bugno dureliu rankenele, ar galite pagelbeti su tokiu gedimu, skalbimo masina LG, uzsidaryti uzsidaro, bet atidarant reikia prideti jegos, nesinori pirkt kitos del tokio gedimo
Savininkas|Mindaugas2019-01-06 21:04
Sveiki, ryt paskambinkite 8 626 O2 363. Reikes tikslaus modelio (Lipdukas nugarineje dalyje). 99 proc. jog pavyks padeti jums.
Pavel2019-01-06 21:22
LG, WD-10160NUP
Jūsų atsiųstas 2019-01-09 14:55
kuris skelbimo nuotraukoje, nieko konkretaus nenustatyta konstatavo, kad indaplovė neapsimoka taisyti ir už atvykimą paprašė 30e. Nuvežus indaplovė pas tikrus meistrus, sutvarkė už 80e.ir metams suteikė garantija! Man pinigus gražinsite?
Savininkas|Mindaugas2019-01-09 16:22
Teveliai vel pasake wifi koda? :))
As jusu tema jau issisemiau. Paskambinkite, grazinsiu. Nors reiktu skambinti tam, kuri issikvietet. Vitaliko kontaktus suradau uz jus, ten virsuje, pasiskaitykite.
30 eur uz paziurejima be jokios diagnozes, cia jau stiproka...
Vaidas2019-01-09 19:03
Sveiki. Suiduriau su tokia problema: skalbimo masina veike tvarkoje iki kol jos nepajudinau (reikejo trumpam istrakti i kolidoriu), dabar ijungi bet koki skalbima ir ji pradeda imti vandeni, bugnas keleta kartu pasisuka... kaip ir viskas tvarkoje, bet deja laikas nemazeja, ir nustoja skalbti o vandeni ima ir iskorto varo lauk i kanalizacija.. Visus milteliu ima ir isvaro lauk viska.. Ten apacioja kur atsukus kamsti, viskas svarku, nera jokiu siuksliu ir panasiai, bet ten matosi apacioje su vandeniu ir minkstiklis.. Nezinau ar aiskiai cia jums viska surasiau.. Aciu uz bet kokia info.. Beko WMB 61232 M
Vaidas2019-01-09 19:14
Atsiprasau uz klaidas. Dar prie to caio tai kartai padarius 2min grezima, ir po tos programos ijungus skalbimo programa buna viska tvarkoje.. Mistika..
Savininkas|Mindaugas2019-01-09 19:15
Turiu itarima, jog skalbykle buvo nesama stalciuku i virsu.. t.y. kartais uztenka vos poros lasu is stalciuko ant elektronikos, kad gautusi, kas gavosi.. Patikrinimui - paleiskite grezima, jeigu ima vandeni - bus "iskepes" voztuvu valdymas ploksteje. Sutaisoma ;). Jeigu kas, skambinkite man tiesiai: 8 626 O2 363.
Savininkas|Mindaugas2019-01-09 19:17
Hm...Tada tikrai mistika. Pagalvosiu, veliau atrsasysiu.
Vaidas2019-01-09 19:18
Patikrinsiu :) Aciu.
Sigitas2019-01-11 21:40
Sveiki,skalbyklė Bosh waw32698sn,3 metų senumo,pradėjo leist stipriai vandeni po dugnu.Vandens padavimo žarna sveika,stebėjau ijunges,kai tik skalbent mašina pradeda imt vandeni,pro apačia vanduo stipriai pradeda bėgt.Išleidimo šlangutė ir po filtro dangteliu švaru.Dėkuju už atsakyma.
Savininkas|Mindaugas2019-01-11 22:35
O cia jau betkas gali but :). Praktiskai daug variantu nera - nusimovusi zarna stalciukas - bugnas, zarna bugnas - ispylimo siurblys, ispylimo zarna viduje, einanti nuo siurbliuko, "issokes" kaitinimo elementas, gamyklinis bugno brokas, skyle bugne del svetimkunio... Viskas labai greit pasimatytu nuemus skalbykles prieki. Jeigu yra noro paciam krapstytis, parasykite i pokalbi privaciai, papasakosiu kaip viskas vyksta.
Sigitas2019-01-13 20:00
Ačiū Mindaugai,nusimovė vandens padavimo šlangutė i stalčių.
Kliente2019-02-03 22:35
Sveiki,kokius miltelius ir minkstiklius nenauduociau skalbiniuose nera jokios gaivos,sunkus kvapas....pirkau spec.miltelius,nieko...siandien su soda ijungiau tuscia skalbinake su 75(90 laispii nebekaitina)siek tiek pagerejo net gaivos vistiek truksta...paskaiciau kad galima su citrinos rugstim paleosti tuscia bet ar nesugadinsiu masina galutinai?galbut kazka kito patartumete?is anksto aciu.
Savininkas|Mindaugas2019-02-03 23:08
Jeigu citrinos rugsties - 200 - 300 (maistines). Yra ir visokiu priemoniu skalbykles valymui. (Didziosiose parduotuvese, chemijos skyriuje..) Bet jeigu ant 90 neveikia, gal yta ir rimtesniu gedimu? Nebloga priemone "Milteliai nuoviroms salinti" . Baltai zalsvas/gelsvas. Kainuoja pigiai, veikia gerai. Grieztai tik viena pakeli. Per didele doze bugna padarys matiniu. O siaip ne, nesigadinsite. Tik dideles chloro koncentracijos nenaudokite. Gumos "istezta".
Candy2019-02-05 13:18
Laba diena. Turime candy skalbykle su graru funkcija dar galioja garantinis, bet transportuodami turbut kazkur sutrenkeme ir pradejo is apacios begti vanduo, nuememe galini dangti ir matosi desineje puseje prie kaitinimo elemento prakirsta apvali skilute plastmasiniame bake apie 4-5mm skersmens. Ar yra koks budas ta skilute su kazkuo uzklijuoti ar cia tik laikinas dalykas ?
Savininkas|Mindaugas2019-02-05 13:28
4 - 5 mm, cia tikrai nieko rimto. Galimi keli scenarijai: nuo bugno atkirpti plastmases gabaliuka ir karstu oru uzlydyti esama skylute, naudoti poliuretano pagrindo klijus, kitokius klijus.. Sutaisoma ;)
Viktorija2019-03-09 22:50
Sveiki, turime tokia beda su dziovykle. Dziovykles modelis LG RC 9055AP3Z.
1problema: pasirinkus programa quick dry po keliu minuciu dziovinimo meta klaida isvalykite filtra nors jis tikrai buvo isvalytas ir buna svarus. Dar karta isvalius filtra po keliu minuciu veikimo veo tas pats ir taip visa dziovinimo laika. Dabar sia problema kaip ir isprendem pasirinke kita programa dziovinimo.
2 problema: atsirado visai nesenai dziovinimo metu pradejo sklisti keistas garsas lyg metalo trynimasis. Noriu suzinoti kas darosi su dziovykle ar reikia jau meistro rankos jai? Dziovyklei 3 metai.
Savininkas|Mindaugas2019-03-10 14:54
Sveiki. Del pirmos problemos gali kvailioti vienas is temperaturiniu davikliu arba kaitinimo elementas, jo valdymas (Pagal modeli - cia hibridine dziovykle su silumos siurbliu ir kaitinimo elementu). Del pasaliniu garsu, reikia jau ziureti gyvai - variklis, kuris suka bugna ir ventiliatoriu, bugno atraminiai ratukai, siaip koks centas istriges nematomoje vietoje.
Gediminas2019-03-20 08:08
whirpool 6 sence 2015 penkioliktu metu..
2 dienos pries garantinio pasibaigimo. 2018 ismete klaida.sugedo. atejo whirpool meistras surinko kazkokia miktuku kombinacija ir vel pradejo veikti.dabar vel kazkas nutiko ant dry programos 19min.stringa laikas .palaikius ilgiau miktuka ismeta klaida re5..ar cia jau gamikliniai triukai.ar imanoma tvarkyti
Savininkas|Mindaugas2019-03-20 11:15
Sveiki, pagal kodo struktura cia nepanasu i klaida, greiciau "res" reset/resume.
Whirpool/Maytag kalidos kodas kiek kitaip atrodo. Vardan tikslumo reiktu pilno modelio.
Paprastumo delei, paskambinkite - 862602363, bus greiciau.
Jurgita2019-03-22 11:00
Atsiliepimas: tiks geriausios rekomendacijos! Nuo malonaus problemos išklausymo ir patarimų telefonu iki greito ir profesionalaus gedimų sutvarkymo skalbyklės ir indaplovės. Viskas vėl veikia be problemų! Ačiū :)
Sergej2019-03-27 13:14
aciu uz pagalba
Electrolux2019-03-29 22:43
Labas vakaras, skalbykle electrolux 2012m ilgai plauna rubus, nustacius progrma ant 40min, o plauna apie 120min nors ekrane rodo, kad uz 1min turi baigti programa, kartais visai neuzbaigia programos ir rubai lieka slapi. Internete radom kaip ieiti i serviso meniu tai ant vandens paemimo parinkciu rodo EF4 ir mirkcioja raudonas start/stop migtukas. Ar cia tas vadinamas voztuvas gali but kaltas ar tiketinas variantas, kad paciam kompiuteriui galas ? :) Aciu
Savininkas|Mindaugas2019-03-29 22:57
Per vandens paemimo pozicijas atidaromas vis kitas voztuvas. Service mode tam ir yra, kad greiciau atsirinkti, kas neveikia. Jei vanduo isvis nebega arba bega letai - gal vandens padavimas blogas? Vandeni sildo? (Serviso rezimai - Vanduo, vanduo, vanduo, nieko, sildymas, sukimas su vandeniu, grezimas). Is to kas parasyta, arba neprpila/neispila tvarkingai, kaitinimo elementas? (Tenas itakoja daug ivairiu situaciju, bet cia nelabai panasu), "samatiokas". Pasukite man ryt 8626 O2 263, bus greiciau :).
Electrolux2019-03-29 23:15
Tas kur serviso rezimas - vanduo, vanduo, vanduo ant visu parinkciu vanduo bega, bet mirkcioja raudona lempute ir rodo EF4, ant kitu parinkciu kur centrafuga ar skalbykles spyna tai lempute raudona nemirsksi. vanduo syla gerai ispila taip pat gerai, toks jausmas, kad jai smegenys susisuko :) Skalbiant skalbykle sustoja kokiom 3min nors anksciau kazkaip nesu atkreipes demesio, kad taip sustotu... Ryt bandysiu jums paskambint :)
Savininkas|Mindaugas2019-03-30 08:23
Koks modelis? Jeigu vanduo bega ant visu padeciu, bet mirksi klaida - bus vandens srauto matuoklis nusigrybaves.
zanussi2019-03-30 13:34
Sveiki, skalbimo masina Zanusi ZWG 1140m paskalbusi 10min sustoja tada reikia vel nuspausti start. Per skalbimo cikla taip 2-3 kartus sustoja. Ar cia rimtas gedimas? Dekoju
Savininkas|Mindaugas2019-03-30 18:12
Pirmas spejimas - labai letai ima vandeni. (Uzakes filtriukas, kuris yra atsukus slanga prie skalbykles? Mazas vandens slegis?). Nes, esant rimtesniam gedimui, starto paspaudimas nebepadetu.
Viktorija2019-04-11 22:39
Sveiki. Turim elektrolux dziovykle. Siandien isgirdom pasalini garsa dziovinant Ir atsidarius dureles pastebejau kad nesisuka bugnas. Kas gali buti?
Savininkas|Mindaugas2019-04-11 22:54
Gali buti, jog truko dirzas. Taisoma. Teoriskai dar lieka variklio gedimas, smegenys. Praktiskai - po apziuros arba issamesnio pokalbio.
Jonas2019-04-15 08:09
Sveiki.skalbykle ariston avd 129.labai garsiai grezimo metu sukasi ir dreba.kas galetu but ir kiek mazdaug gali kainuot,ar neverta taisyt? visa kita kuo puikiausiai veikia.aciu
Savininkas|Mindaugas2019-04-15 10:38
Sveiki, pirmas itarimas i guolius. Bet cia senas tankas, reikia perziureti visa: amortizatorius, kaitinimo elementa, variklio anglinius sepetelius. Kruvoje kazkas apie simta (Guoliai + kazkas is minetu dalyku). Praktiskai reikia isivertinti gyvai.
Liuse2019-04-15 19:28
Sveiki o tiesa kad skalbykleje integruotas wifi?
Jovilė (Trakų Vokė)2019-04-29 12:48
Puikus meistras. Greitai sutvarkė gedimą. Ačiū Mindaugai, skalbimo mašina veikia puikiai ir tyliau.
Savininkas|Mindaugas2019-04-29 13:35
Ačiū Jovile ;) P.s. Liuse - tam tikruose naujuose modeliuose yra galimybė skalbyklę dalinai valdyti per telefona, tad taip, tokiose buna ir wifi.
Tomas2019-04-29 14:35
ziauriai geras meistras. atsisakiusjo paslaugos ir paklausus kur gauti reikiama dali, nurodo kur pirkti dalis, atsiunte dalies nuoroda sms zinute.
Ruslan2019-05-23 22:48
Sveiki, masinyke samsung 10 metu.
Pyla vandeni labai ilgai ir išpyla i kanalizacija.po kokiu 3-4 minuciu atsijungia ir rodo klaida 4E.
Kas gali buti?Aciu Jums.
Ruslan2019-05-26 14:13
Rusams turbut neatrasai "super meistre"??? Ar pats nezinai gedimo priezasties
Dainius2019-05-26 16:48
Sveiki, skalbyklė AEG. Įjungus ir pasukus temp.nustatymo rankenelę modulyje pasigirsta traškesys ir pasirodo dūmelis.Ar modulis taisomas,ar jau skalbyklė išmetimui? Ačiū.
Aurelija2019-06-16 13:27
Sveiki. Skalbimo mašina Hotpoint ARISTON. Paleidus programą, tik girdisi kaip vis paduoda vandenį...
Anksčiau išjungus ir vėl paleidus programą ši problema dingdavo, bet dabar jau taip nebepavyksta. ( išskalauja,išgręžia naudojant šias programas).
Savininkas|Mindaugas2019-06-17 09:56
Labas rytas. Jeigu teisingai suprantu, labai panasu i savaimini vandens isbegima. Gali buti, jog pajungimas i kanalizacija nera teisingas arba ispylimo slanga nukritusi ant zemes
Lilija2019-06-27 23:18
Sveiki,
Kazkas negerai su indaplove aeg, meta i 40 klaida, bet instrukcijoj nieko nepamineta apie toki klaidos koda... kas galetu buti...? Aciu
Daiva2019-07-09 10:02
Sveiki, norėjau pasidomėti , turiu skalbimo mašiną AQUAMATIC, AQUA 600T, po skalbimo atidarius duris pasirodė dūmas ir svylesių kvapas, dūmas sklido ne is bugno vidaus o is pacio priekio.Kas tai galėtų būti?
Siemens2019-08-10 11:21
Sestadienis. Nebeveikia skalbenkės džiovinimo funkcija. Paskambinau, paaiškinau, perskambino. Už 30 min atvažiavo, apžiūrėjo, paaiškino gedimą, per 30 min patvarkė. Susimokėjau logišką kainą. Labai happy.
Respectas ir ačiū meistrams. Rekomenduoju.
tomas2019-08-19 15:52
pataise greit ir profesionaliai,už protinga kaina.
Inna2019-08-30 11:14
Apgaudineja zmoniu. IMA avansa, o paskui dinga be galu : neatsako ne i skambucius, ne i SMS.
Savininkas|Mindaugas2019-08-30 11:35
Inna, ar tikrai nieko nemaisote? Skelbime nurodytas numeris sms fiziskai negauna (nukreipimas per stotele). O neatsakineti i skambucius butu pernelyg didele prabanga. Galu gale, jeigu kyla klausimu, skambinkite man tiesiai: 8626 O2 363. Arba pateikite cia konkretesnes info.
Šarūnas2019-10-08 19:01
Sveiki, Whirpool skalbimo mašina, iki galo neižgrežia rūbų, skalbimą baigia, klaidų nerodo. Tik įjungus antrą kartą programą ižgrežia gerai.
Savininkas|Mindaugas2019-10-08 19:16
Šarūnai, galimai įkrova per didelė arba per maža. Laisvas diržas, blogas kaitinimo elementas. Dėl kitų bėdų rodytų klaidas.
Andrius2019-10-14 21:53
Sveiki, gal padėsite - Whirlpool WTLS_60912_ZEN. Įjungus bet kurią programą, po ~30 sekundžių pradeda sukti, sudunda, užsidega raudonas "service", klaida "bdd". Durelės uždarytos teisingai, viskas patikrinta, be skalbinių taip pat. Variklis integruotas būgne, tai ne diržas. Diagnozuotumėt/taisytumėt tokią?
Savininkas|Mindaugas2019-10-14 22:43
Panasu, jog plokste "nemato" variklio. Paskmbinkite man ryt, papasakosiu kas ir kaip. 90 % taisoma ir kaina tikrai proto ribose.
Simas2019-10-21 13:17
Puikus meistras! Rekomenduoju! Indaploves gedima taip gerai paaiskino telefonu, kad net nereikejo meistrui vaziuot paciam - susiremontavau pats.
Savininkas|Mindaugas2019-10-21 13:19
Ačiū. Džiugu, jog pavyko ;)
Jovita2019-10-30 18:47
Sveiki, koks gali būti džiovykles gedimas, jei džiovinant rūbus iš džiovykles apačios bėga vanduo
Inga2019-11-04 19:57
Sveiki. Pas mus ta pati problema-džiovinant rūbus, iš po apačios bėga vanduo.
Inga2019-11-04 20:09
Džiovyklė Miele T7760C
Savininkas|Mindaugas2019-11-07 17:59
Atsiprašau, nepastebėjau klausimų. Atsakant į abu, paprastai būna nesandarumas pačioje džiovyklėje (viduje, apatinėje dalyje). Galbūt sukietėjusios gumos, apsinešusios, sistema dulkėmis apaugusi. Kondensaciniai "blokai" "apaugę". Negaliu nurodyti konkrečios priežasties.
ju2019-11-21 14:54
Laba diena.Mano skalbenke beko WMB 51022PL nori pabegt?Ar galima padaryt kad ne šokinetu?Džovinimo metu.
Savininkas|Mindaugas2019-11-21 14:56
Sveiki, taip. Amortizatorių pakeitimas turėtų gražinti ramybę i jūsų namus ;). Paskambinkite
ju2019-11-21 15:21
Maž daug kiek kainos?
ju2019-11-23 19:42
Labas,dar pas man el.virykle Aeg-Electrolux 41056 VH-MN 120/210 ne regulioja temperatura.Dirba 100%.Gal kartu galesit pataisyt?
Aleksandr2019-12-06 19:23
Sveiki, Skalbimo masina Bosch WLX20461BY viskas veikia tik nesukasi bugnas toks jausmas kad bando bet ne is vietos negali pasukti.dirza patikrinau tvarkoj stovi vietoj.Gal patarsit ar apsimoko remontuot?
Aciu
Savininkas|Mindaugas2019-12-06 20:06
Gerą vakarą. 90 proc. Kad variklio angliniai šepetėliai. Apsimoka
Renata2019-12-30 19:28
sveiki, kiek kainuoja gumos keitimas su detale? LG.
Savininkas|Mindaugas2019-12-30 20:02
Sveiki, pakeitimas 25 - 30 + gumos kaina. Del gumos kainos, paskambinkite telefonu. Bus reikalingas pilnas skalbykles modelis.
paulius2020-01-01 16:29
Sveiki, nutko problema, skalbimo mašina įsijungia ir dirba iki gręžimo, kai bando gręžti variklyje pasigirsta cikt garsas, lyg variklis trumpintų ir matosi mėlyna kirbirkštis tuo pačiu metu ir skalbimo mašina sustoja dirbti, kas galėtų būti? Ačiū.
Savininkas|Mindaugas2020-01-01 17:28
Sveiki, pagal aprasytus simptomus labai panasu, jog sugedo. :). O jeigu rimciau, gali buti variklio angliniai sepeteliai i pabaiga.
Savininkas|Mindaugas2020-01-01 17:29
Paskambinkite skelbime nurodytu tel. Nr, paaiskins detaliau. Su Naujaisiais ;)
Justinas2020-01-03 20:29
Sveiki, su Naujaisiais,
Sakykite, ar verta keisti guolius Elextrolux EWF1225. Visa kita veikia, bet guoliams galas, kuri laika pastovejo nenaudojama, tai uzrudijo, neimanoma bugno pasukti.
Is anksto dekoju
Savininkas|Mindaugas2020-01-03 22:16
Neviniojant i vata. Pridejus dar kokius 50 - 70 eur prie remonto samatos (nes jeigu jau keiciam guolius tai reikia ir visus likusius mazgus suziureti, kad po pusmecio neisisukti i remontu maratona) iseina naujutelaite nauja beko :).
Savininkas|Mindaugas2020-01-03 22:34
T.y. pigiausia nauja beko (150 - 170 eur)
Justinas2020-01-03 22:55
Aciu uz patarima, vadinasi electrolux - zvakele :)
Gero savaitgalio
Samsung2020-01-13 19:40
Sveiki, pastebejau toki keista dalyka ant savo Samsung WF80F5E5P4W skalbykles :) Pasuki ratuka ant programos grezimo, bet isijungia skalavimas, visos programos persisoka per viena i prieki nuo pasirinktos. Kas cia galejo nutikti ? :)
Savininkas|Mindaugas2020-01-13 19:51
Sveiki, pagal modelio nuotraukas sita masina turi tik "skalavimas + grezimas" pasirinkima. Norint pasirinkti grezima, spaudziamas berods "options" mygtukas. Vartotojo instrukcija suteiks daugiu isminties. Del programu pasislinkimo - ar tikrai? Pas sita masina centrinis ratukas neturi fiksuotos pozicijos (kaskart isjungus ir ijungus masina, selekcija prasideda nuo "13h" pozicijos, jis sukamas tiesiog tol, kol pasirenkama norima programa. Ar programa pasikeicia, kuomet spaudziaye "start" ? Skambinkite, bus paprasciau suprasti ir paaiskinti.
Arminas2020-02-08 21:20
Sveiki,
Skalbyklė Bosch Avantixx8 Vario perfect meta klaidos kodą E61.
Kaitinimo elementą su davikliu pakeitėm, tačiau problema liko.
Internete dvejopi klaidos aiškinimai,- kaitinimo elementas arba durelių užraktas.
Savininkas|Mindaugas2020-02-08 22:09
Klaida atsiranda is karto ar tik kai bandote paleisti programa? Jeigu is karto, pabandykite nuresetinti (pajutubinkite, rasite nesunkiai). Kiek randu, 61 apie blokatoriu. Kitas pasiulymas - apsukite skalbykles kistuka rozeteje. Kartais padeda, kai blokatorius kvailioja ;). O geriau, ryt paskambinkite, telefonu bus parasciau paaiskinti.
Arminas2020-02-08 22:25
Klaida atsiranda, kai prasideda kaitinimas. Be kaitinimo skalbyklė veikia ...
Savininkas|Mindaugas2020-02-08 22:39
Logiskiausia, jog kaitinimo elemento rele. Dar reikia neatmesti tikimybes, kad gali buti zema itampa ir isijungus kaitinimui krinta zemiau plokstes minimumo.
Pagrindinė plokštė išsiima? Skalbyklė yra toliau nuo pagrindinių miestų
Savininkas|Mindaugas2020-02-09 00:05
Paskambinkite ryt arba parasykite i chat. Papasakosiu kas ir kaip. (Nepriklausomai nuo jusu miesto ar valstybes).
Tomas2020-02-16 22:37
Sveiki meistreli, hotpoint wmeuf743, prileidzia kazkiek vandens ant kitu programu isvis neprileidzia ir uzsikerta tik laikas eina atseit viskas veikia, nezinau ar verta kisti nagus pries jos, aciu.
Tomas2020-02-25 14:42
Puikus meistras. Greitai ir kokybiškai! Rekomenduoju
Asta2020-03-08 20:07
Sveiki mano miele deluxe w433ima ir kaitina vandenį skalbia ir kai reikia išleisti vandenį po skalbimo išmeta saugiklį kas tai galėtų buti ar verta taisyti?ačiū.
Savininkas|Mindaugas2020-03-09 11:44
Sveiki, šiuo atveju reikia žiūrėti gyvai. Ar verta, manau jog taip. Gedimas neskamba kaip kritinis, dėl kurio reiktų keisti skapbyklę. Paskbinkite man 862602363 arba skelbime esančiu tel. (Atsilieps Emilis).
Ruslanas2020-03-11 22:23
Laba diena, dziovikle siemens iq700 ijungus po penkiu minuciu rodo kad kondensato indas pilnas nors jis tuscias ,paspaudus start ciklas prasideda is naujo
Savininkas|Mindaugas2020-03-11 22:28
Sveiki, galimas variantas, jog apauges daviklis, kuris mato vandeni, liudnesnis variantas - isejo is proto. Antrasis pasitaiko gana retai. Pirmu atveju viskas sutvarkoma vietoje, pirmu vizitu. Skambtelkite ryt 862602363 arba skelbime esanciu nr.
Justinas2020-03-22 17:21
Sveiki, dziovykle Electrolux EDH3886PJW dirba ne visos programos, neveikia skirtos medvilnei, pasuka pora min ir sustoja, o vilnos programa veikia. Kokia gali buti beda? Panevezys, pasikviesti Jusu nepavyks, bet gal teko susidurti. Aciu
Savininkas|Mindaugas2020-03-22 17:43
Paskambinkite, bus greiciau, nes reikia papildomos info.
Tomas2020-03-31 13:52
SuperMeistas! rekomenduoju!
Savininkas|Mindaugas2020-03-31 14:00
Ačiū
Sarunas2020-04-01 23:36
Sveiki.Skalbykle AEG OKO-LAVAMAT 6553.Sena,bet dar vokieciu rinkimo ir puikiai skalbdavo.Siandien uzdejau skalbima,jau skalbia 8 valandas ir nesiruosia sustoti.Uzstrigo ant pagrindinio skalbimo.Uzdejes ranka prie dureliu stiklo,jauciau kad labai letai syla vanduo.Kokios galetu buti to priezastys,ar apsimoka remontuot ir kiek apytikriai kainuotu remontas.Aciu.P.S.Kaip ja sustabdyti rankiniu budu?
Savininkas|Mindaugas2020-04-02 09:03
Sveiki. Dėl sustabdymo - nustatyti ant 12h (išsijungs) ir perstatyti ant skalavimo (spülen). Remontas - greičiausiai teks keisti kaitinimo elementą. 45 - 50 eur. Metams garantija.
Sarunas2020-04-03 13:56
Labai aciu uz operatyvia informacija.Ir man buvo kilus mintis,kad su kaitinimu kazkas negerai.Dar noreciau paklausti,ar 45-50 eur.,cia uz viska, cia iskaiciuota pacio keiciamo elemento kaina ar tik uz darba?Ir ar tai atliktumete namuose,ar reiketu skalbykle kazkur vezti?Aciu.
Savininkas|Mindaugas2020-04-03 14:31
Čia galitinė suma. Detalės, darbas, atvykimas. Atvykstu į namus. Nelabai patogu tampytis su ~70kg prietaisu :)
Miroslavas2020-04-15 19:52
Sveiki, skalbyklė Bosch Max4 gręžimo metų pradeda stipriai vibruoti, praktiškai važinėja po vonią.
Savininkas|Mindaugas2020-04-15 21:14
Greičiausiai susidevėjo amortizatoriai. Pakeitus naujais nusiramintu ;). Aišku, jeigu vaikščiodama dar ir skleidžia garsą tarsi tuoj pakils į orą, tada kiek keblesnė situacija. Paskambinkite ryt, papasakosiu smulkiau.
Marius2020-04-18 14:16
Sveiki, džiovyklė electrolux edi97170w iron aid meta klaidą e60 maždaug po 1,5sekundės. Bet jei spėji paspausti start, tai programa pasileidžia. Ir labai didelis perkaitimo kvapas.
Iš anksto dėkoju už atsakymą
Savininkas|Mindaugas2020-04-20 10:32
Sveiki. Gana platus spektras galimų gedimų pagal šią klaidą: nuo užsikimšusių filtrų iki nulūžusios ventiliatoriaus sparnuotės. (Kaitinimo elementas negauna pakankamo aušinimo). Praktiškai reikia žiūrėti gyvai. O, tai jog pavyksta išprievartauti džiovyklę darbui su perkaitimo kvapu - gaisrų statistikos negerina.
Vitalij2020-04-21 20:41
sveiki. kai tik isijungia grezimas tai kazkur pro apacia pradeda begti vanduo. nestipriai bet kazkiek tai isbega. ar cia rimta beda ar dar nelabai?
Gražina2020-05-15 23:46
Greitai ir kokybiškai. Ačiū!
Skelbiu2020-05-17 22:36
Gal imtumėtės sutaisyti airgun šautuvą?
Rolandas2020-06-02 13:19
Padėjo nuotoliniu būdu, nes sugedo indaplovė ir reikėjo greito sprendimo. Už pagalbą pinigų neprašė. Dar būna šiais laikais tokių stebuklų.. Didelis ačiū!
Edita2020-07-28 19:53
Geras meistras. Sutvarke indaplove uz protinga kaina. Sekmes!
☺2020-08-25 12:20
Viršijo lūkesčius! Skalbyklė kaip nauja (kaip prieš gerą dešimtį metų) :) Rekomenduojam!
Arūnas2020-08-27 14:47
Kas galetu buti samsung skalbimo masina su dziovykle ijungu dziovykle po puses laiko issijungia o rubai kaip nedziovinti kas gali buti?
Savininkas|Mindaugas2020-08-27 15:09
Ačiū visiems už gerus žodžius.
Arūnai - paskambinkite, bus greičiau. Trumpai - nešildo, nepaduoda vandens i kondensacinį kontūrą, grybauja daviklis.
Arūnas2020-08-27 15:18
Samsung wd80j6410aw rasau jums modeliuka kaip ir snekejom telefonu.
Vladas2020-10-07 22:08
Keletą kartų naudojomės paslaugomis - tvarkėmė indaplovę ir skalbimo mašiną. Sąžiningas ir patikimas meistras. Problemas pašalino greitai. Tikrai rekomenduoju.
Giedrius2020-12-17 19:02
Sugedo nepilnai trejų metų Bosch indaplovė. Meistras telefonu susakė, ką daryti. Ir vėl veikia puikiai! Noriu Jums kuo nuoširdžiai padėkoti. Ačiū! Kitas telefonu apskritai nieko nepatartų, sakytų, reik žiūrėt. ir t.t.
Savininkas|Mindaugas2020-12-17 20:44
Ačiū už įvertinimą )
Viktorija2020-12-20 11:37
Laba diena. Kiek kainuotų dziovykles Samsung tvarkymas, kai ji nėra klaida HE?
Savininkas|Mindaugas2020-12-22 07:26
Sveiki, bent apytiksliam atsakymui reikalingas dziovykles modelis.
Abstrakciai - nuo 35 eur.
Baukneht2020-12-23 13:07
Sveiki. Nebesilde musu dziovykle, pakeiteme termostata ir vel pradejo dziovinti, bet po menesio vel nuejo termostatas. Ar cia tik sutapimas ar yra kitu veiksniu kurie gali sugadint termostata ? Aciu
Bauhnekt2020-12-23 13:11
Beje pamirsau pamineti, kad termostata idejome 20 laipsniu silpnesi negu priklause, pardavejas tikino, kad nieko tokio
Savininkas|Mindaugas2020-12-24 10:36
Sveiki. Reiktu pilno modelio, kad galeciau tiksliai atsakyti. Manau kalbame ne apie termostata, o apie termo apsauga. Parasykite modeli arba cia arba man sms 8626O2363
Dziovykle2020-12-24 11:26
Atsiprasau, ne Bauknecht o Whirpool Azb 8670. Ten du davikliai stovi, termostatas ir apsauga, tai pardavejas dave mums termostata tik 20 laipsniu silpnesni uz ta kuris buvo
Dziovykle2020-12-24 11:35
Dabar paziurejau, buvo 165 laipsniu, bet dave 125. Na nebent pardavejas susimaise ir dave termo apsauga
Pasha2020-12-25 13:15
Candy 10 metu skalbimo masina pradejo negrezti skalbiniu.
Jei bugnas tuscias - viskas puikiai veikia.
Jeigu bent kazkiek uzkrauni, varto, varto skalbinius, bet neisgrezia.
Gal yra minciu?
Savininkas|Mindaugas2020-12-25 13:20
Sveiki, su Kalėdais ). Grubiai: laisvas dirzelis (candy nebudinga, bet variantas), besibaigiantys variklio sepeteliai.
Pasha2020-12-25 14:23
Patiklinsiu: 1 kara is 10 skalbimo masina neisgrezdavo (kokie 3 metai)
Vakar ji pradejo "sokineti ir dauzyti" grezimo metu.
Internete raso: spyruokles arba amortizatoriai.
Nuemiau galini dangti, isemiau amortizatorius.
Mano manymu jie dar gyvi, reikia kazkiek jegos.
Sutepiau tepalu, viska surinkau.
Grezimo funkcija veikia tik tuscia eiga, jei ka nors idedi - negrezia.
Edgaras2020-12-28 19:56
Sveiki, virykle Electrolux neberodo laikrodis.ta prasme gali nustatyti ,bet issaugojus laika jis dingta. Perkrovus , taciau nepadejo.Kas galetu buti?
Savininkas|Mindaugas2020-12-29 16:52
Dziovyklei - 125 reikia keisti i 165 ir manau baigsis bedos. Lemona, Vajulitas, Saltukas, Dipolina. Kazkurie tikrai tures.
Savininkas|Mindaugas2020-12-29 16:52
Pasha - variklio tacho daviklis? (Pati rite arba magnetukas trukes). Del negrezimo is idejos - laisvas dirzas. Like variantai - skambinkite man tiesiai 8626O2363.
Savininkas|Mindaugas2020-12-29 16:56
Edgarai - panasu, jog smegenys prasosi lituoklio ir keliu komponentu keitimo. Bet manau beda, jog dabar orkaite isvis neveikia. Tai jeigu apsieiti be laikrodzio funkciju, paprastai uztenkta perjungti viena ar du laidus ant pagrindinio programatoriaus/selektoriaus. (Nedarykite to pats, jeigu kyla dvejoniu, kas ir kur).
Robertas2021-01-16 15:24
Rekomenduoju! Suteike konsultacija internetu, turejau neveikiancia indaplove, pasake kokia detale pakeisti ir kur ja isigyti.
Savininkas|Mindaugas2021-01-16 16:41
Robertai, dziaugiuosi, kad padejo. Man tikrai neskaudejo pasakyti kas ir kaip. Juolab ir problema nesudetinga (mano akims) )
Agnė2021-04-06 21:45
Sveiki, skalbimo mašina nepaduoda vandens į būgną. Vanduo pasiduoda tik į skyrelius milteliams pilti. Skalbimo mašina AEG72850A.
Savininkas|Mindaugas2021-04-06 21:56
Sveiki. Jeigu vanduo nebega ant zemes, greiciausiai isbega i kanalizacija. Tokiu atveju reikia, kad ispylimo zarna butu pakelta (galbut nukrito) ir pajungimas i kanalizacija butu bent 50 - 60 cm nuo zemes. Daugiau informacijos rasite skalbykles instrukcijoje.
Marius2021-06-03 20:30
Sveiki, Mindaugai. Sena Miele su džiovykle WT2670 skalbimo metu ėmė gausiai leisti vandenį per skalbimo miltelių stalčių (būgne buvo labai gausu putų). Filtrą pravalėm. Sekančio skalbimo metu išmetė F50 klaidą. Vos įjungus į rozetę ima greitai suktis tarsi gręžtų ir išmeta F50. Plokštei galas, ar galima apsieiti paprasčiau?
Puikus zmogus, issprende problema telefonu (nemokamai), kiti meistrai pasiule atvezti dziovykle i vieta ir sumoketi 170eur uz remonta, be jokiu garantiju.
Taip, kad labai stipriai rekomenduoju!
Romas2021-09-29 08:30
Sveiki,gal galite patarti?skalbykle buvo puikiai veikusi,aisku senute ?Indesit,o dabar indikatorius rodo ,kad slabykle ijungta,bet nenori imti salto vandens,tik lempute sviecia ir nieko,buvau paziurejes ar yra vandens padavimas,viskas gerai,pravaliau filtra,ten svaru,kame gali buti beda Mindaugiau?
Savininkas|Mindaugas2021-09-29 12:29
Sveiki, pagal aprasyma arba duru uzraktas arba variklio angliniai sepeteliai. Su salyga, kad tai senesnio modelio indesitas. Yra ir kitu variantu, bet pradeciau nuo to.
Romas Mindaugui2021-09-29 16:22
jeigu kaip Jus sakote butu tokia problema,kiek kainuotu darbas su detalemis?
Romualdas2021-11-14 14:29
Laba diena gerb Mindaugai.
Ar galite pakomentuoti? Elektrinė Orkaitė AEG .B3191-4M. TYP 91AAD 01 KA. Bandant nustatyti laiką laikmatyje girdisi spragsėjimas ir lyg transformatoriaus ūžimas.Kartais ir savaime pradeda spragsėti Nustatytos valandos po kurio laiko vėl grįžta į12:00. Šiaip viskas veikia ir kepa ir grilis ir ventiliatorius gerai. Ar galite diagnozuoti gedimą,Ar galima dar naudotis orkaite. Ar brangus būtų remontas
a2022-12-14 16:12
slapstosi, nekelia telefono
Savininkas|Mindaugas2022-12-14 20:34
Buna, kartais nepasiekiamas, ypac sia savaite. Sergu. Pagal testus - ne kovidas, bet pakankamai slykstus persalimas/gripas, kad telefone butu isjungtas garsas ir jis butu ne ant akiu. Jeigu kazkuris praleistas skambutis liko neatskambintas - rasykite sms, atskambinsiu.
Buna, uztrunku kokiame pramoniniame objekte, tad pasitaiko skambuciu, kurie irgi lieka neatsakyti.
Ne visos mano veiklos sritys surasytos skelbime.
Nutinka, kad, "perskambinsiu ne uz ilgo" ir lieka tik tusti zodziai. Nesiginu, netobulas.
Atsiprasau, jeigu jusu skambutis liko tarp neatsakytu/neatskambintu ar taip ir neperskambintu.
Graziu artejanciu svenciu )
Viktorija2023-01-31 19:14
Sveiki, nusipirkau senutė samsung skalbykle, skalbiant buvo daug keistų trakštelėjimu, filtre radom svetimkūnius. Vėliau neišleisdavo vandens, pakėitėm išpylimo siurblį. O dabar neveikia visos programos, tiksliau nesuka bugna, bando ir garsas yra sukimosi bet bugnas nesisuka, lyg neužtenka jėgos, o grežimas veikia ko puikiausiai. Ar įmanoma pataisyti ir kiek tai kainuotų?
Laima2023-07-26 21:33
Skalbykle dirbo! Aciu patikimam meistrui
Vitalijus2023-10-15 14:42
Ne parašytos darbo valandos.
Kada galima kreiptis?
Ramutė2023-11-13 14:35
Iš skalbykles jaučiasi degėsių kvapas. Kas gali būti.
Erika2024-03-01 07:30
Ačiū.
Foto2024-11-11 22:08
Zmogaus pagerina kokybe?
Robertas2024-12-10 15:12
Sveiki, gal susidūrėte, iš skalbimo mašinos apačios vandens isleidimo metu bėga vanduo. Negaliu prieiti pažiūrėti, reikia ardyti dalį virtuvės. Pažįstamas sakė, kad būna guminis kamštis?
Savininkas|Mindaugas2024-12-10 15:16
Platus spektras variantu. Pradekime nuo ko nors paprasto: gali buti tiesiog sutrunijusi ar prasitrynusi ispylimo zarna. Jeigu sujungta - paziurekite sujungima. Daliai masinu nusiima priekis (bosch/siemems, samsung, beko, seniesiems whirlpool, kai kuriems aeg/electrolux). Tokiu atveju gal nereiktu virtuves komplekto judinti. Skalbykles modelis padetu atsakyti tiksliau.
1122025-02-23 17:36
gimines pritruko kometamam ddd
Savininkas|Mindaugas2025-02-23 17:44
Ačiū už nuomonę
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai