Labai geras ir malonus meistras, atvyko per šventės dieną labai operatyviai ir sklandžiai sutvarkė problemą. Nebrangus. Rekomenduoju.
Lina2016-05-23 17:04
Labai profesionalus ir malonus meistras. Atvyko labai skubiai, nebrangiai supirko reikalingas medziagas ir sutvarke iskilusia problema. Labai rekomenduoju. Tikrai nebrangus.
Juozas2022-11-01 17:16
Labai geras profesionalus santechnikas, atvažiavo atsitikus vandentiekio avarijai, viską sutvarkė idealiai, tikrai rekomenduoju, pataria.
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai