Uždaryti
Mano SKELBIU
Lankomiausias skelbimų portalas

Sedmaišiai La-fa ,gamyba,pardavimas ir nuoma Jums

Agata 2016-02-18 22:22
Rekomenduojam, pirkom šuniui gultą.Nuostabi kokybė ir kaina.Didelis ačiu pardavėjui
Savininkas | irma 2016-02-18 23:05
didelis aciu, stengiames del visu.
Alina 2016-02-21 22:15
Sveiki.Kokia kaina pirmoje nuotraukoje tu sedmaisiu ir kokie ismatavimai?Atrodo tokie nedideli.Gal tos piramides didesnes?Aciu.
alina 2016-02-22 14:54
Aciu uz informacija.Per kiek laiko i kitus miestus atsiunciat,noriu dovanai
alvyda 2016-02-26 20:23
Sveiki.Noriu padekoti jums uz malonu bendravima ir operatuvuma atvezant sedmaisi.Labai gretai atvezet.Aciu jums,esam labai patenkinti sedmaisiu.Visi sveciai isbande
Savininkas | L 2016-02-26 21:23
Mes labai pamaloninti.Aciu ir Sekmes.
Rasa 2016-03-22 21:00
sveiki, o sakykit kurioje vietoje juos būtų galima apžiūrėti? aš taip pat gyvenu Kaune :) gero vakaro :)
Karolina 2016-05-29 23:37
Sveiki, ar gerai supratau, jog sunu guoliai pagaminti is eko odos?
Savininkas | l 2016-06-14 20:48
Sveiki,tikrai taip.
Dainius 2016-08-12 19:22
Super,labai dziaugiuosi del jusu sedmaisio kokybes.Didelis dekui jums ponas Leonai.
Savininkas | L 2016-08-12 21:21
Aciu, Dainiau.
Dainius 2016-08-19 16:16
Dar karta didelis dekui ir uz foteli sedmaisi ir uz pufus ponas Leonai.
Savininkas | L 2016-08-20 20:48
prasom Dainiau.
Indre 2016-08-30 10:28
Sveiki,man reiktu patogaus sedmaisio stambiam zmogui koki rekomenduotumet kad butu tikrai patogu?;)
Savininkas | L 2016-08-30 10:43
Sveiki, L formos kreslai ilginasi,platinasi.
Indre 2016-08-30 11:04
Kokia butu kaina L formos krėslu?
Indre 2016-08-30 11:24
Ir ar jūs turite tokiu biski ilgesniu ir platesniu?
Savininkas | L 2016-08-30 11:58
Aciu Indre ,kad paskambinot.
Greta 2016-10-17 21:29
Sveiki, ar butu imanoma pasiuti krepsinio kamuolio sedmaisi?
Savininkas | L 2016-10-17 21:59
Sveiki,sio modelio nesiuname.
Savininkas | L 2017-01-02 17:36
Sveiki,pufai 25 eurai. O sedmaisi pasiusime ir oranzini.jus paskambinkit.
edita 2017-01-08 19:11
Sveiki kokia kaina butu 5nuotraukos sedmaisiu
Savininkas | L 2017-01-08 19:34
Sveiki,5 foto sedmaisiu kaina 60 euru.
edita 2017-01-10 17:00
Gal galit adresa parasyt.kita savaite apsilankyciau
Savininkas | L 2017-02-05 11:36
Sveiki,fotelio skersmuo 80 cm. Sedima vieta nuo zemes 37 cm. Atlosas nuo zemes 85 cm. Kaina 60 euru.
Eglė 2017-02-06 15:23
Sveiki, kokia kaina sėdmaičių 1-oje foto?
Savininkas | L 2017-02-06 15:28
Sveiki,foteliu ( 1 foto )kaina 60 euru.
Deivis 2017-04-03 02:37
Kokie ismatavymai pirmos ir antros nuotrauku foteliu?
Xxx 2017-04-04 09:54
Reiktu apvalaus pufo 40/40 kokia kaina
Savininkas | L 2017-04-04 21:12
Sveiki,fotelio skersmuo 80 cm. ,austis atloso 85 cm., sedima vieta 37 cm.
Mante 2017-04-04 23:28
Kiek tie balti foteliukai pirmoi berods foto
Savininkas | L 2017-04-05 05:52
Sveiki,60 euru
Aira 2017-07-19 10:09
Trečia foto kiek kainuoja ir kiek atsiuntimas i Gargzdus
Savininkas | L 2017-07-19 10:21
Sveiki,kaina 50 euru .siuntimas 5 eurai (autobusu)
Rut 2017-08-03 17:46
Sveiki, o ,,gama" modelio sedmaisi butu imanoma pasiuti, kad per viduri,sedima dalis butu is medziagos, o likes sedmaisis is eko odos?
Oksana 2017-08-07 22:22
Sveiki,kokia kaina sedmaiseiu 3 nuotraukoi?
Savininkas | L 2017-08-08 07:45
Sveiki, fotelis 60 euru , pufas 25 eurai. norima spalva galite issirinkti musu svetaineje www.la-fa.lt paspaude nuoroda SPALVOS.
Neriniai 2017-09-03 22:04
Kokia kaina butu 30 aukstis skersmuo 20 apvalaus?
Rita 2018-01-04 09:08
Sveiki. Kokios yra nuomos sąlygos? Minimalus laikotarpis, vnt.,kiekis, kaina? Iš anksto dėkoju.
Savininkas | L 2018-01-04 09:20
Sveiki,pagrindines salygos:sedmaisius grazinti svarius ir nepazeistus .nuoma : nuo 1 vnt.,nuo 1 paros ir nuo 7 euru uz vnt. Dekojame Jums.
Ligita 2018-03-27 00:16
Sveiki, man reiketu berniukui 7m sedmaisio, ka galetumete pasiulyti? Man 10 foto ktito i aki. Kokia kaina ir dydis?
R 2018-06-01 12:55
Sveiki, ieškom laukui vasaros laiku naudoti sėdmaišių. Jie stovėtų pietvakarių pusėje. Ar jūsų sėdmaišiai tam pritaikyti?
Savininkas | L 2018-06-01 13:50
Sveiki,laukui tinka ir eco oda ,jeigu tik nepaliksite ilgam ant lietaus,arba gaminti is poliesterio (vandeniui atsparus audinys).
Povilas 2018-11-14 00:43
Sveiki. 18 foto, tas visas juodas fotelis, gal galima plačiau apie jį? Kiek litrų, koks tos įdubusios (sėdimos) vietos aukštis nuo žemės ir kokia kaina? Ar tinka jis ilgam naudojimui, pvz filmus žiūrint nepaskausta užpakalio ar nugaros?
Savininkas | L 2018-11-14 06:03
Sveiki, 18 foto ,L, MEGA modelis. Aprašymas yra 17 foto (nr.11) Patogus sedeti ilgesniam laikui. Sekmes.
Kesa 2018-12-20 12:50
Sveiki kokia kaina tu triju raudonu sedmaisiu?
Egidijus 2018-12-22 23:34
Sveiki, domina bokso maisas. Sakykit koks jo uzpildas ir ar pasiunat 1.5m ilgio ir kaina kokia butu? Dekui
Įkeliama...
Kategorijoje: