Sveiki, o ,,gama" modelio sedmaisi butu imanoma pasiuti, kad per viduri,sedima dalis butu is medziagos, o likes sedmaisis is eko odos?
Oksana2017-08-07 22:22
Sveiki,kokia kaina sedmaiseiu 3 nuotraukoi?
Savininkas|L2017-08-08 07:45
Sveiki, fotelis 60 euru , pufas 25 eurai. norima spalva galite issirinkti musu svetaineje www.la-fa.lt paspaude nuoroda SPALVOS.
Neriniai2017-09-03 22:04
Kokia kaina butu 30 aukstis skersmuo 20 apvalaus?
Rita2018-01-04 09:08
Sveiki. Kokios yra nuomos sąlygos? Minimalus laikotarpis, vnt.,kiekis, kaina? Iš anksto dėkoju.
Savininkas|L2018-01-04 09:20
Sveiki,pagrindines salygos:sedmaisius grazinti svarius ir nepazeistus .nuoma : nuo 1 vnt.,nuo 1 paros ir nuo 7 euru uz vnt. Dekojame Jums.
Ligita2018-03-27 00:16
Sveiki, man reiketu berniukui 7m sedmaisio, ka galetumete pasiulyti? Man 10 foto ktito i aki. Kokia kaina ir dydis?
R2018-06-01 12:55
Sveiki, ieškom laukui vasaros laiku naudoti sėdmaišių. Jie stovėtų pietvakarių pusėje. Ar jūsų sėdmaišiai tam pritaikyti?
Savininkas|L2018-06-01 13:50
Sveiki,laukui tinka ir eco oda ,jeigu tik nepaliksite ilgam ant lietaus,arba gaminti is poliesterio (vandeniui atsparus audinys).
Povilas2018-11-14 00:43
Sveiki. 18 foto, tas visas juodas fotelis, gal galima plačiau apie jį? Kiek litrų, koks tos įdubusios (sėdimos) vietos aukštis nuo žemės ir kokia kaina? Ar tinka jis ilgam naudojimui, pvz filmus žiūrint nepaskausta užpakalio ar nugaros?
Savininkas|L2018-11-14 06:03
Sveiki,
18 foto ,L, MEGA modelis.
Aprašymas yra 17 foto (nr.11)
Patogus sedeti ilgesniam laikui.
Sekmes.
Kesa2018-12-20 12:50
Sveiki kokia kaina tu triju raudonu sedmaisiu?
Egidijus2018-12-22 23:34
Sveiki, domina bokso maisas. Sakykit koks jo uzpildas ir ar pasiunat 1.5m ilgio ir kaina kokia butu? Dekui
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai