Atliko dyzelinių purkštukų remontą P307. Likau labai patenkintas suteiktomis paslaugomis. Pateikė rodmenis prieš remontą ir po remonto. Purkštukai jau 3mėn nepraleidžia nė lašelio kuro (prieš tai buvo nuolat šlapi, smirdėjo dyzeliu)
?2022-10-03 12:49
Tai kas per remontas jei nepraleidžia nei lašelio kuro? Užplakti su plaktuku ir aš moku.
Nerijus2022-12-30 21:44
Rekomenduoju. Dare savanoriu prospekte ir po 5 min. Paskambino jog patikrinti 5 ir visi blogi, be jokiu irodymu, o pas juos po keliu valandu su lapu ir parodymais, tvarkingai papasakojo nuvede prie kito auto. Suremontavo ir vazineja masina jau 4 metai be problemu. Per Vilniaus servisus ėjome gal 5 minimum.
Tadas2023-02-26 21:45
Opel Corsa 2009 m 1,3 cdti.Dingdavo du,trys purkštukai.Auto vos pavažiavo,vienur darė diagnostika,trečias purkštukas,ok važiuoju kitur,sako 1 purkštukas.Nuvažiuoju į Atgimimo g,sako 3 purkštukas.Ok,tvarkykit.Skambina padaryta,kiek? 80eurų.Ok,lekiu namo po18 km bach vėl trūkčioja.Skambinu,ėėė ribetos,fignia.Sako aaaa,tada reik visus purkštukus remontuot.Nu ok,davai.380 sumokėjau,po 600 km vėl tas pats.Vėl pas juos,jie sako ,oooo ponas nežinom tada kas per bėda.Blet,zjb galvoju.Užsuku į opelis.lt prie Sigmos.Žmogus pajungia kompą,sako su įtampa blogai pas tave,žiūrėk cdi kompą.Nuvarau pas elektriką,tas po 3 dienų skambina,pasiimk.Atvažiuoju,kiek? 30 eurų.Kas buvo? Drėgmės cdi bloke,viską išvaliau turi eit.Corsa jau link 600.000 km suka.
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai