kaina pasiderinsime, prasau pasukite man siuo telefonu: +370 602 32745. Is anksto Jums aciu!
susidomėjęs2016-09-13 20:23
kas mokėtės, gal galit parašyti komentarą?
Gitana2017-03-29 17:14
Anglų kalbos mokiausi ir kursuose, ir individualiai akis į akį ir per Skype'ą su įvairiais dėstytojais, bet tikrai nuoširdžiai noriu pasakyti, kad pamokos su Ramune man davė daugiausia naudos ir mokytis su ja lengva ir įdomu. Po jos pamokų gavau man reikalingą anglų kalbos lygio sertifikatą. Tad tikrai rekomenduoju mokytis pas Ramunę.
.2019-01-23 16:32
Sveiki, kokia kaina mokantys individualiai?
Audre2022-05-01 15:58
Esu labai dėkinga mokytojai Ramunei
Išvykau dirbti į užsienį visiškai nekalbedama angliškai, tik su mažu žodžių bagažu, kurių nedrisdavau vartoti, nes nezinojau kaip taisiklingai juos tarti. Suprantama, jaučiau didžiulį diskomfortą, tad pradėjau ieškotis kursų ar mokytojos online.
Ramunei parašiau, nes kaina buvo labai patraukli, nieko daug nesitikėjau. Bet gavau labai daug. Jaučiausi labai laisvai pamokų metu, nustojau bijoti kalbėti angliškai- ko pasekoje turiu nuostabų gyvenimą Olandijoje.
Tikrai rekomenduoju Jos pamokas. Pabandykite ir patys ivertinsite. P.s. pamokas su Ramune pradėjau būdama 30metų, o tokio amžiaus atrodo daug sunkiau išmokti naują kalbą, bet klydau :)
Dar kartą ačiū.
Savininkas|Ramune2022-05-01 16:32
Audre, vau, aciu is visos sirdies! :)
RutaJ2022-12-02 19:50
Kad profesionalumas neliktų nepastebėtas, noriu palikti savo atsiliepimą apie mokytoją Ramunę.
Dukros anglų kalbos žinios buvo silpnos. Bet tuo pačiu mergaitė buvo užsispyrus ir nenorėjo to keisti su "dar viena mokytoja". Tačiau jau po pirmos pamokos mano dukros nuomonė pasikeitė. Į pamokas ji jungėsi su mielu noru, patiko bendrauti su Ramune, diskutuoti, gilintis į kalbą žaidimo forma. Per labai trumpą laiką (neprireikė net metų), kalbos lygis buvo toks, jog nebeliko klausimo, ar dukra išlaikys anglų testą ir pateks į norimą mokyklą (penktą klasę). Ji pateko! Rezultatai mokinantis su noru yra daug geresni, o Ramunė tą norą sužadinti mokėjo!
O dabar aš mokinuosi su Ramune, tobulinu savo aglų kalbos žinias siekiant advanced lygio. Turėjau daug mokytojų, tame tarpe ir britą native, tačiau pabandžius su Ramune, noriu mokintis su ja ir nieko nekeisti. Matau didelę vertę!
Savininkas|Ramune2022-12-04 15:39
Ruta, koks nuostabus jausmas buti reikalingai ir matyti idedama sirdy rezultatuose! Aciu
labai labai uz toki silta atsiliepima - man tai reiskia labai daug 3
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai