Butas pasaka! Tai, ko reikia poilsiui. Jokio nereikalingo daiktelio, viskas miela kaip namie, ramybė, prekybos centras už kelių minučių. Terasa- super. Rekomenduojame. Didelis pliusas vykstantiems su mažais vaikučiais- nė vieno laiptelio nereiks tempti vežimėlio- liftas nuo durų iki durų.
Kristina2016-09-19 15:24
Puikiai praleidome savaite laiko Palangoje!!!! Butas labai jaukus, tvarkingas, didelis balkonas, kuriame galima isgerti kavos ar zvakiu zviesoje(zvakiu jei pamirsite yra bute :) isgerti vyno. Seimininkė labai maloni ir draugiška. Rekomenduojame:) Ačiū !
Aurimas2018-05-19 11:19
Esu išrankus, tad rinkdamasis gyvenamąją vietą atkreipiu dėmesį net į smulkiausius dalykus ir visumoje kainą. Šis pasirinkimas yra pats tinkamiausias ir teisingiausias! Man yra malonu, kad Palangoje atsiranda vis daugiau žmonių, kurie prieš kurdami pagalvoja kas mums, poilsiautojams, yra svarbu.
Su visa meile didžiausi - geriausi atsiliepimai bei linkėjimai Jolantai! :)
Švedija2019-01-11 22:49
Nuostabus butas,šeimininkė labai maloni ir paslaugi,rekomenduoju visiems!!!
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai