Gavau greitai. Degiklis gamykliniame įpakavime, prietaiso stovis geras, yra gamyklinė montažo instrukcija. Atrodo geriau, nei nuotraukose, jokio papildomo remonto ar derinimo nereikalauja. Tiesa, galia 4 kW, o ne 2 kW :)
Savininkas|as2023-12-19 21:35
Aciu uz nuomone
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai