sveiki,kokia kaina pas jus fasado apsilditi su polisteroliu 150x500x1000 ir tinkavimas dazymas naujas namas 2aukstu arko blokeliu kv 240m2 pastas mano valdazvinkliene@yahoo,com
Andrius2017-06-13 21:26
Jauni, darbštūs vaikinai .Kokybiškai ir greitai dirba,puikus organizuotumas .Rekomenduoju.
Vytautas2017-06-19 22:58
Norejau pasiteirauti kiek kainuotu apsildyti aptinkuoti bei nudazyti puse namo dalies.Uz kvadrata? Ir per koki laika jus jei apsiimtumete galetumet tai padaryti.Vytautas [email protected] Siauliai.
Jonas2021-06-03 21:14
Kaune dirbate. Sienu 200kv.?
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai