taip, turime ir diagnostikos iranga ir visas elektrines schemas
as2016-09-06 08:49
kiek jas jus panaikinti gamykline rover 25 signalizacija...,,,?
Savininkas|elektrikai2016-09-09 19:24
taip naikiname.
a2016-09-10 20:03
kiek pas tave diagnostika? rekia bmw oro pagalves istrint
a2016-09-10 20:04
ir abs kartais dega
Savininkas|elektrikai2016-09-11 11:27
pilna variklio ir visu bloku (abs, srs ir tt) diagnostika ir klaidu trynimas 10e,
z2016-10-09 12:38
Mersui arbagus greit sutvarke, o silberyje sake kad keleivio sedynes reiks :D
algs2016-10-25 21:35
kur tiksliai jus rast?
Savininkas|elektrikai2016-10-29 14:16
Partizanu gatveje prie 49 namo, netoli Kamintos pastato. Posukis priesais stadijona. Ivaziavus i kiema po desne puse pamatysite 6 vienodus garazus rudom durim - ten mes.
Bmw2017-05-18 15:41
Sveiki, o atvaziuojant pas jus registruotis reikia?
nerijus2018-01-14 20:31
sveiki, bėda su saab 93. uzsidegė "steering lock mafunction", neleidzia net pasukti raktelio db. ar tokį dalyką sutvarkyti apsiimtumėte?
remigijus2018-09-13 19:47
sveiki ar tvarkote abs bloko el dali bmw e39 2,5d 2003 m
Mindaugas2018-11-07 10:25
sveiki noriejau pasiklaust ar keicet kompa ir nustatot fiat stila 2004 1.6 benzinas
Sveiki2018-12-06 18:44
Kiek kainuoja pas jus autodiagnostika kkaidu trynimas?
Dom.2019-07-22 00:22
Ar keičiate audi A6 2007m navigacijos ekranus priliesta pirštų ir dar išsilieja taškas ir gal kartais turite tokį ekrana
Mokesciai2020-02-24 22:30
PVM moki ?
VMI2020-07-30 14:30
Ar išrašote sąskaitos faktūros
Savininkas|Elektrikai2020-07-30 15:15
Taip, bet ne PVM. Individualios veiklos.
Ry2021-08-09 20:55
Sveiki taisot partronikus? Pvz bmw e60 bloko keitimas
Savininkas|Elektrikai2021-08-09 21:02
Taip, ieškome gedimo ir tvarkome.
Aciu2022-06-27 12:09
Rekomenduoju situos elektrikus, jau keletas metu kai visa seima naudojames ju paslaugomis ir nei karto nenuvyle.
Aciu jums
Antanas2023-03-24 15:39
Ar taisote parktonikus Toyotai Prius III 2011m.?
Pvz: Įjungus atbulinę eigą visą laiką cypia!
Lionginas2025-04-06 12:14
Sveiki ,mersedes benz s350,2011 m,patis partronikai geri,du prieki pakeite naujais boss,diba viskas gerai bet nuvazevus i plovikla po jios blokas atjungia,dega lempute kur galima atjungt partronikus ,neleidzia inungti,parktronikus keite cepkausko serv.grizus paziurejio sensoriai geri bet padidejo itampa ir atjunge,jis nexino kas yra kur dregme bamperi sausa bagazinei sausa kur blokai ,apsimtumet rast problema ,nes ju elektrikas ne kas.
Savininkas|Ae2025-04-09 07:40
Sveiki. Galima žiūrėti. Bet sunkoka bus rasti. Greičiausia I kažkuri parktronika patenka drėgmės. Skambinkite - uzregistruosim
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai