Uždaryti
Mano SKELBIU
Lankomiausias skelbimų portalas

Papildomos vairavimo pamokos Kia Ceed benzinas

Vika 2016-09-13 21:57
Didelis dėkui!!!!!!!!!!!! išlaikiau iš pirmo karto! (kantrus, nuoseklus ir geeeeeras instruktorius) 10+++
Tomas 2016-09-27 22:03
Sveiki norecoau pasitobylito vairavima ,kokios butu kainos pas jus?
Savininkas | Instruktorius 2016-09-28 12:23
Sveiki, visa informacija telefonu.
Evelina 2016-10-12 20:04
Prieš vairavimo egzaminą regitroj ieškojau instruktoriaus papildomai pamokai. Radau savo srities specialistą (turiu su kuo lygint). Paėmiau 2 pamokas, sužinojau daug naudingos informacijos. Labai rekomenduoju! Ačiū jums už kokybiškai atliktą darbą!
Agnė 2016-12-18 11:31
Puikus instruktorius! per kelias pamokas ismokino daugiau nei istruktorius is vairavimo mokyklos kuria lankiau. Rekomenduoju.
Justina 2017-01-14 10:01
Labai geras, kantrus instruktorius! Per 3 pamokas ismokau labai daug ir jo deka islaikiau praktikos egzamina. Puikus mokytojas ir pasnekovas. dar karta rekomenduoju!!!
Neringa 2017-01-30 22:57
Labai profesionalus instruktorius, Mokytojas iš M didžiosios. Išmokytų ir neandartalietį vairuoti :) Daug ir kantriai aiškinantis, negailintis patarimų, visose situacijoje išliekantis ramus, mandagus ir pedagogiškas. Ačiū Jums! O visiems besirenkantiems - nuoširdžiai rekomenduoju!
Amero 2017-03-18 16:38
Sveiki.Kaip dėl savaitgalių ar pamokų vakare?
Savininkas | . 2017-03-18 16:59
Sveiki, pagal išankstinį susitarimą galimas vairavimas vakare ir savaitgaliais.
Evelina 2017-04-04 07:03
Jaunas, bet labai kompetetingas instruktorius, visos klaidos buvo issaiskintos pagal punktus :) pvz. virsiju greiti - kritine klaida 48.1 punktas kuriam nurodyta jog virsijus greiti 10 proc. ir daugiau rasoma kritine, bet turi zinoti kad trumpalaikis greicio virsijimas galimas tai aprasyta 48.5 punkte, na ir t.t. Man labai patiko, rekomenduoju!
Gab 2017-04-18 16:24
Sveiki, kokia vienos pamokos kaina? :)
Anneta 2017-06-28 13:17
Automobilis kaip regitroj? Kas nezino regitroj Ford Focus, Toyota Auris ir greitai bus Kia Ceed. Nepamirškit nusiminti ir susijaudint kai pamatisit ne Ford Focus. Jai moki vairuot tai skyrtumo nėra su kokiu modeliu. O per papildomas pamokas jie visi malonus, aiškina nors prie širdies dek. Neko asmeniškai neturiu prieš šita instruktoriu.
Savininkas | . 2017-06-28 13:58
Sveiki, "Mokymas vyksta Ford Focus automobiliu (toks pat kaip Regitroje)." :)
Diana 2018-01-06 17:30
Mokytojas iš didžiosios raidės ir kuris išmano savo darbą ir geba savo žiniomis pasidalinti ir su kitais. Raimundui rūpi, kad žmogus suprastų ir išmoktų, jis kantriai ir aiškiai stengiasi paaiškinti ir išmokyti :) Be to - puikus pašnekovas! REKOMENDUOJU
Jurgita 2018-01-24 22:06
Super instruktorius!, kurio pagalba išlaikiau egzaminą, patariu jį visiems ir besimokantiems ir prieš egzamina ir net tiem, kurie nori pasitobulinti vairavima! Aciu Jums labai;))))
Martynas 2018-02-17 11:02
Buvau kelis sykius neišlaikęs praktikos egzamino Regitroje, kažkiek smuko pasitikėjimas, tad nusprendžiau dar papildomai pasimokyti vairuoti ir taip atradau Raimondą. Po dviejų jo pamokų iš karto išlaikiau egzaminą! Su juo viskas buvo paprasta ir lengva, nes matosi, kad žmogus myli savo darbą, daug žino ir gali net papunkčiui išdėstyti, kas parašyta kelių eismo taisyklėse. Labai aiškiai parodė klaidas, į kurias anksčiau neatkreipdavau dėmesio, kurių neakcentuodavo vairavimo mokykloje. Mokydamasis vairuoti jaučiausi lyg važiuočiau su draugu. Žiauriai faina, kad per šventinę dieną sutiko vakare padaryti pamoką, nes jau kitą ankstyvą rytą turėjau egzaminą Regitroje. Per ją su Raimondu važiavome praktiškai visais keliais, per kuriuos važiavau Regitros egzamine ir tikrai pasijautė milžiniška tos pamokos vertė! Tiesa, jau po pirmosios pamokos buvo kilusi mintis, kad iš karto galėjau nuo nulio pradėti mokytis pas šį instruktorių, tad tikrai rekomenduoju!!
Viktorija 2018-03-04 13:23
Vienas geriausių instruktorių!! Viską nuosekliai ir kantriai išaiškina, puikus pašnekovas. Matosi, kad savo veiklos profesionalas;) Rekomenduočiau visiem, gailiuos tik kad iš pat pradžių nenuėjau pas šį instruktorių.
Valerijus 2018-03-13 20:30
Vienas geriausių instruktorių!! Viską nuosekliai ir kantriai išaiškina, puikus pašnekovas. Matosi, kad savo veiklos profesionalas; Rekomenduočiau visiem.ACIU RAIMONDAI.
Adomas 2018-03-17 03:14
Iš trečio karto nepavyko išsilaikyti Regitroje praktikos egzamino. Susirūpinau ir supratau kad reikia praktikuotis. Dėl to pasiėmiau papildomą vairavimą pas Raimondą. Po pamokos su Raimondu ėjau laikytis ketvirtą kartą ir žinot ką? Išlaikiau!!! Ačiū Labai!
Marius 2018-03-17 10:30
Diena pries egzamina pasiemiau dviguba papildoma pamoka pas Raimonda, isvazinejome tikriausiai visus imanomus regitros marsrutus, suzinojau per pamoka daug naujo, dalykus kuriu nebuvau girdejas is savo instruktoriaus per visa mokymo kursa. Ir zinot, kita diena islaikiau egzamina ir pirmo karto easy easy! Dekoju Jums uz vertingus patarimus , pastabas tikrai praverte, ir dar pravers ateiti vazinejant. Rekomenduoju visiems!
Agnieska 2018-03-22 14:55
Kokia kaina ir kiek laiko trunka pamoka?
Savininkas | Raimondas 2018-03-22 15:09
Sveiki, visa isamia informacija telefonu, pamoka trunka 1,5 val.
Laura 2018-03-29 06:58
Po begalybės papildomų pamokų vairavimo mokykloje ir neišlaikytų egzaminų nusprendžiau visgi kažką keisti ir taip suradau šį instruktorių. Pirmą pamoką supratau, kad prieš tai buvę mokslai buvo tik laiko vilkinimas. Pamokos buvo ypač produktyvios, o ir psichologiškai jaučiausi labai gerai. Taip per porą savaičių buvau puikiai paruošta egzaminui, nors prieš tai mokykloj buvau nurašyta kaip beviltiška. Todėl drąsiai sakau, jei matot, kad viskas stovi vietoje, nemėtykit pinigų, o rinkitės šį instruktorių ir tikrai greitai sulauksite rezultatų.
Irina 2018-04-06 16:21
Puikus instruktorius! Tikrai profesionalus. Per palyginus trumpa laiką išmokino vairuoti beveik nuo nulio. Rekomenduoju!
Lukaš 2018-04-18 10:13
Prieš vairavimo egzaminą regitroj ieškojau instruktoriaus papildomai pamokai. Paėmiau 2 pamokas, sužinojau daug naudingos informacijos. Išlaikiau!!! Ačiū Labai!!! REKOMENDUOJU!!!
Donatas 2018-04-20 18:15
Puikus instruktorius. Rekomenduoju!!!
Judita 2018-05-13 23:00
Tikrai labai geras instruktorius, išmanantis savo darbą.Su juo pasimokinus iškart išlaikiau Regitroj.Labai didelis ačiū už kantrybe jam. Rekomenduoju visiem
Rena 2018-06-01 08:36
Sveiki, cia mechanine pavarų deze?
Savininkas | . 2018-06-01 09:40
Sveiki, taip.
Ona 2018-06-06 11:52
Puikus instruktorius viska ramiai išaiškina visas daromas klaidas. Pasiemus 2 papildomas pamokas daugiau sužinojau,neigu vairavimo mokykloje,kuriuoje mokiausi.Išlaikiau po 2 papildomu pamoku regitroje.Ačiū labai !!! !!! Rekomenduoju visiems !!!
Monika 2018-06-11 14:18
Puikus instruktorius, ramus, kantrus, stengiasi paaiškinti taip, kad suprastum iki galo. Sakyčiau, vairavimo pedantas - jei išmoksite vairuoti taip, kaip jis moko, tikrai joks egzaminatorius nebus baisus. Po 4 dvigubų pamokų išlaikiau egzaminą, gavau daug egzaminatoriaus pagyrų ir dar pakomentavo, kad turėjau gerą instruktorių. Rekomenduoju.
Justina 2018-06-14 16:13
Labai geras instruktorius, sakyčiau net geriausias iš visų, su kuriais teko važinėti :) Konkretus, viską aiškiai išaiškina, akcentuoja dalykus, kurie yra labai svarbūs per vairavimo egzaminą. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju!
Loreta 2018-07-18 23:32
Didelis ačiū už pagalbą išmokus pasitikėti savimi ir nugalėti visas baimes. Labai ilgai mokinausi vairavimo, bet man vis nesisekė. Po 3 metų pertraukos vėl pabandžiau užbaigt anksčiau nepabaigtą iki galo darbą. Ilgai ieškojau kur tinkamai galėčiau pasiruošt egzaminui ir pagaliau išmokt normaliai, be jokių baimių vairuot. Pakeičiau net 6 instruktorius kol pakliuvau į tinkamas rankas, ir vualia, po 3 dvigubų pamokų pas šį labai labai gerą žmogų, aš ne tik išlaikiau egzaminą, bet ir nugalėjau visas su vairavimu susijusias baimes. Ačiū Raimondai už tai, kad išmokėt mane "vairuok ir kaifuok". Rekomenduoju visiems, nenusivilsit!
Egidijus 2018-08-03 17:52
Džiugu, kad yra instruktorių nuoširdžiai norinčių padėti, šio instruktoriaus profesionalumo ir begalinės kantrybės dėka, po kelių papildomų pamokų, praktikos egzaminą pavyko išlaikyti iš pirmo karto. Didelis AČIŪ
Giedrė 2018-08-04 20:33
Super instruktorius!!! Turėjau dvi papildomo vairavimo pamokas prieš regitros egzaminą, turbūt, jei ne jos nebūčiau išlaikius. Išsamiai aiškina klaidas, pataiso, suteikė daug informacijos. Didelis Ačiū :)
Justė 2018-08-20 12:58
Puikus instruktorius, vairavimo guru :) Jo dėka išlaikiau iš pirmo kart, ačiū ! Rekomenduoju !
Oksana 2018-10-08 14:23
Superinis instruktorius, puikiai ir nuosirdziai dirbantis savo darba. Rekomenduoju
Deividas 2018-10-27 15:19
Didelis ačiū už pagalbą, Raimondui padėjusiam išmokti pasitikėti savimi ir nugalėti visas baimės kelyje!!. Vairavimo mokiausi kitoje mokykloje, kurioje buvau neparuoštas dėl ko neišlaikiau Regitros, todėl nusprendžiau pasimokyti pas Raimondą ir po keletos dvigubų papildomų pamokų pas šį instruktorių Regitros egzaminą šiandien išlaikiau idealiai!! Ačiū Raimondui už naudingus patarimus ir išmokymą vairuoti ir jausti malonumą!! Rekomenduoju labai labai!!
Lauryna 2018-10-29 14:05
Didelis dėkui instruktoriui Raimondui , kad sugebėjo mane paruošti Regitros egzaminui - išlaikiau iš pirmo karto. Labai labai LABAI kantrus instruktorius !:) Puikiai viską išaiškina, o jei ko nesupranti, aiškina tol, kol galop supranti :)). Žmogus tiesiog myli savo darbą. Rekomenduoju!
Lilija 2018-12-05 08:58
Sveiki. Ar mokinat su automatine pavaru deže?
... 2018-12-05 17:24
Sveiki.susisiekite su manim.860964326
Savininkas | Instruktorius 2018-12-05 20:21
Sveiki, taip mokiname, šiuo metu tuo užsiima mano kolega.
r 2018-12-08 22:44
regitroj senei jou kitos auto
Savininkas | Instruktorius 2018-12-09 11:44
"r" komentatoriau su visa pagarba prasome pasidometi kokiomis transporto priemonemis siuo metu yra egzaminuojama regitroje, va regitros masinos vidus paskelbtas pacios regitros: https://www.facebook.com/Regitraa/photos/a.312064472539977/562314224181666/?type=3&theater
Fausta 2018-12-24 01:04
Puikus instruktorius, visiems rekomenduoju, kas norite išmokti saugiai važiuoti ir išlaikyti Regitros egzaminą. Labai profesionalus, kompetetingas, maloniai bendraujantis, viską išaiškinantis, padedantis išmokti pasitikėti savimi vairuojant. Taip pat svarbu, kad instruktorius stengiasi prisitaikyti, rasti laiko įtemptoje darbotvarkėje pamokoms, kas svarbu užimtiems ir dirbantiems.
Elžbieta 2019-02-27 19:16
Puikus instruktorius. Visa nesuprantama informacija nuosekliai paaiškina. Išmokė net tokio sudėtingo dalyko man,kaip lygiagretus parkavimas. Ir mokyklinis ir regitros praktinį egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! Rekomenduoju!! Didelis Ačiū instruktoriui :)
Edvinas 2019-03-13 08:04
Teko ir man ieškotis instruktoriaus papildomoms pamokoms, po mokyklos niekaip nesisekė išlaikyt praktikos egzamino regitroje ir vienas draugas padarė man tikrą atradimą. Pasiūlė man instruktorių Raimondą. Ilgai svarsčiau ar verta, nes kaina truputėli baugino, ir neslėpsiu, kad pirmą kartą sužinojus kainą nuėjau kitur, bet labai pasigailėjau ir padariau išvadą, kad skupas moka du kartus. Taigi nuėjau pas Raimondą. Labai kantrus žmogus. Matos, kad jam labiausiai rūpi išmokyt žmogų gerai vairuot ir pasitikėt savimi, ko man labai trūko. Labai išsamiai ir aiškiai viską aiškina. Su juo vairuojant jau po pirmos pamokos dingo mano baimė, nes iki tol niekaip negalėjau atsipalaiduot ir susitvarkyt su baime, kuri mane apimdavo vos sėdus prie vairo. Atėjus į antrą vairavimo pamoką jaučiausi užtikrintai, laisvai, nes žinojau, kad ant manęs niekas nesupyks ir neužrėks ir manęs visiškai neslėgė žinia, kad sekančią dieną manęs laukia egzaminas regitroje. Jaučiausi taip, lyg jau 10metų vairuočiau. Na ir užtvirtinus visas žinias, gautas per pirmą pamoką sėkmingai iškeliavau į egzaminą ir ką Jūs manot, aš išlaikiau! Egzaminatorius padarė man pastabą, kad tikriausiai turėjau labai gera instruktorių, nes nepadariau nei vienos klaidos. Ir ačiū už tai Raimondui, visiems Jūs dabar rekomenduoju!
Ernesta 2019-03-18 15:19
Tik geriausios rekomendacijos Raimondui!!! Labai geras vairavimo instruktorius! Labai dėkinga už jo kantrumą, palaikymą ir įvairių vairavimo subtilybių išmokymą. Instruktorius kuris niekada nešauks , kuris nori , kad vairuotum ramiai ir tvarkingai!!! Vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto!!!! Nenusivilsit pasirinkę Raimondą ir tie kurie laikotės teises ir tie kurie jas turi ,bet bijo važinet : ) Ačiū Tau labai!!!!
Tomas 2019-03-20 00:58
Tai tie kurie važinėjo pakomentuokit ką nors, apart to, kad geras instruktorius? Kokia kaina? Kiek pamokų siūlo? Darbo laiką?
Milan 2019-10-15 18:09
Sweiki, yra automatu pavaros deze masina pas jus? Ir kokia kaina 1 papildomos pamokos?
Ilona 2020-02-07 16:26
Rekomenduoju! Viską aiškiai, kantriai išaiškina. Vieną kartą buvau neišlaikius Regitroj egzamino, todėl norėjau išbandyti kitą instruktorių ir paėmiau papildomų pamokų pas Raimondą. Po kelių papildomų pamokų įgijau pasitikėjimo savimi ir Regitros egzaminą išlaikiau :)
Ugnė 2020-02-13 11:35
Labai šaunus instruktorius, padėjo įveikti jau seniai kamavusią vairavimo baimę. Paaiškino visas daromas klaidas, kiekvieną smulkmeną. Padarius klaidą nešaukia, o ramiai viską paaiškina, turintis kantrybės ir tikintis savo mokiniais. Pasiėmus 3 pamokas, su instruktoriaus pagalba, pavyko įveikti visas daromas klaidas. Rekomenduoju ir tikrai, kas turi baimę vairuoti, pažvelgsite į tai visai kitomis akimis!
Gabi 2020-09-12 17:45
Fainas instruktorius, duodantis labai geras, argumentuotas pastabas :)
Ovidijus 2021-03-25 11:43
Raimondas profesionalus instruktorius, kuris kreipia dėmesį smulkiausioms detalėms. Regitroje egzaminuotojo buvau pagirtas, jog turiu kompetetingą intruktorių. Prieš egzaminą susitikome man, o ne Raimondui patogiu laiku, nes buvo ekstra situacija, galiu pasakyti, kad tik jo dėka sklandžiai išsilaikiau egzaminą. Rekomenduoju 100%!
Daiva 2021-04-02 14:44
Šiandien išsilaikiau vairavimo egzaminą ir labai noriu padėkoti Raimondui. Aš išėjusi gerai visiems žinomą vairavimo mokyklą ir bandžius įvairius instruktorius pagaliau radau žmogų, kuris myli, ką daro ir kuriam tikrai rūpi, kad jūs išmoktumėt ir suprastumėt viską. Maloniai bendrauja, išmano ir išsako kiekvieną punktelį, padrąsina, pagiria. Kas man asmeniškai reiškė tiek daug tolimesniam mokymuisi. Taigi, jei jums nebetinka seno rėžimo mokymo metodika, tokia kaip rėkimas, šaipymasis ar “paimsiu diržo, Raimondas jūsų žmogus. Nenusivilsit ir išmoksite puikiai važiuoti!
Simonas 2021-04-04 08:56
Pasirinkau šitą instruktorių pagal rekomendacijas, vėliau pasižiūrėjau reitingus. Paskaitęs komentarus džiaugiausi, kad turėsiu išties labai gerą instruktorių, tačiau galvojau, kad aš užsikeliu sau per didelius lūkesčius. Dabar, kai jau esu gerokai su juo prasimeokęs ir išlaikęs teises, galiu pasakyti, kad buvo net žymiai geriau nei įsivaizdavau ! Tikriai jaučiasi, kad instruktorius labai nuoširdžiai nori išmokyti ir padėti pasiruošti tiek regitros egzamnams, tiek realiam eismui, duoda daug praktinių patarimų, ramiai reaguoja į visus feilus, kurie bent jau man, gan dažnai pasitaikydavo. O svarbiausia sugeba labai stipriai pakelti pasitikėjimą savimi ir savo vairavimu, apie ką kiti instruktoriai net nepagalvoja. Labai ačiū tau, Raimondai, ir sėkmės kelyje ! 10/10
V 2022-01-08 05:44
Vairavimo kursai 370 jūs tom tikrai tikite + 1000eur nemažiau islaisite dar pamokoms naivoliai
Savininkas | ? 2022-01-10 14:54
NaivOli, kur Jūs matėte nurodytą kursų kainą? :)
Gytis 2022-03-01 17:21
Prie vairavimo egzamino perlaikymo grįžau po 6 metų. Žinias atnaujinau su kita instruktore, kurios pamokomis buvau patenkintas. Neišlaikęs egzamino supratau, kad norisi mažiau bijoti eismo ir geriau suprasti, kaip planuotis visus vairavimo manevrus iš anksto. Per N metų teko pavairuoti su 5 instruktoriais. Raimondas yra aukščiau visų savo metodiškumu. Tiksliai žino vertinimo kriterijus, paaiškina kaip kovoti už save egzamino metu, nepasimesti nestandartinėse situacijose. Abejojau, ar ir su Raimondu pavyks pasiruošti, bet šiandien egzaminas išlaikytas ir galiu tik geriausią rekomendaciją palikti. Jei norite ne tik pagal sąrašą atkalti, bet ir gauti daug naudingų realaus automobilio valdymo patarimų, neabejokite ir kreipkitės į šį puikų instruktorių.
Greta 2023-07-04 18:08
Užteko tik vienos pamokos pas šį instruktorių, kad sėkmingai išlaikyčiau egzaminą regitroje. Tik geriausios rekomendacijos!
Įkeliama...
Kategorijoje: