gal tokia domina ? kaina derinama
https://autogidas.lt/skelbimas/audi-80-benzinas-1989-m-b3-s-0130691840.html
As2018-06-22 18:35
Kiek už reno megane 97 metu dyzelis siulai
Savininkas|Pirkejas2018-06-23 08:35
150-250e priklausomai nuo masinos stovio 864854259
Marius2018-07-10 22:02
Mazda 323 F.benzinas 1,5.2000m.ta iki gruodzio 1d.rida147000 sveika yra rudziu.kiek kaina.
Jonas2018-07-24 12:42
Anglijoje esanti automobili perkate? Turiu Peugeot 807, 2005 m.
Vytas2018-07-29 16:39
Sveiki,Pegeot 607,2004 m.,su ta ,su draudimu.reikia keisti fara, sparną, kapotą,važiuojantį.kiek maždaug galiu gauti.
Savininkas|Supirkimas2018-07-29 21:33
Sveiki,500-600e
vida2018-07-30 16:11
2008 toyota yaris 1.0 . dauzta. kiek moketumet?
Erlandas2018-09-03 16:27
Turiu mercedes clk 2:4 anglas tvarkynga
Savininkas|Perkame2018-09-03 17:00
Paskambinkit numeriu 864854259
Mantas2018-10-27 14:28
Sveiki kiek uz audi 80 bendzas/dujos,1990m?
Turintis2018-11-20 13:01
Sveiki turiu mersa 320. Važiokle katik suremontuota nauji mortikai padangos akumai. Buvo miletas ir priziuretas. 2000 metu pramuse tarpine po galva. Kiek mazdaug siulot.
Dainius2018-11-24 12:26
Sveiki turiu opel vectra 96m benzinas/dujos TA yra draudimas trukes karteris kiek galeciau gaut!?
Valentinas2019-01-26 19:18
Turiu Toyota Yaris Verso 2001 daužta,sparnas ir priekines durelės iš keleivio puses.Kokia vertė jo?
Savininkas|Perkame2019-01-27 15:42
200-300
Alfa2019-03-02 08:56
Turiu alfa rimeo 166 2000m važiuojanti viskas veikia, yra pora trykumu, kiek galėčiau gauti?
bmw2019-03-04 16:07
sveiki, ar superkate automobilius kurie jau beveik pliki? t.y be motoro, salonu, ratu ir pns.
Savininkas|SUPIRKIMAS2019-05-07 07:31
DEL GREITO SUSISIEKIMO, SKAMBINKITE TELEFONU, ARBA RAŠYKITE ASM ZINUTE
Vald2019-05-27 19:01
turiu vw polo classic 1997m. benzinas 1,4 , 44kw. techniskai tvarkinga su ta puikiai vaziuojanti, kiek mazdaug galeciau gauti ?
robert2019-06-05 15:35
audi a4 2012metu
2.0tdi angliska
bukle gera,kiei galeciau gauti?
Peugeot2019-09-11 18:12
Sveiki. Turiu Peugeot 406 97m. 2 l. benzinas. Idetos tiesiogines dujos. Kebulo defektai, sankaba. Ka butu galima gauti?
Gitana2019-09-19 11:24
Sveiki,
ar pardavus jums automobilį išrašote utilizavimo pažymą?
KRISTINA2019-12-02 14:49
Sveiki turiu renault scenic 1,9tdi 2000 metu. Yra tech, draudimas, su variklio defektu. Kiek galeciau gauti?
donce2020-02-23 20:17
sveiki turiu audi A5 s line 2011.anglas visa tvarkinga su dokumentais. kiek galetumet pasiulit
Savininkas|Savininkas2020-02-24 06:59
Savininkas, butu geriau susisiekt telefonu detaliau, kaina gali siekt 3000-5000
Roba2020-07-22 18:26
Vw passat 2014 103 kW. oda sildoma R18 jokiu defektu kokia anglas.
Sveiki2020-12-13 22:02
Kiek duodat uz renoult scenik 2003m su tehu
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai