Uždaryti
Mano SKELBIU
Lankomiausias skelbimų portalas

Darbas Vilkiko Vairuotojui Lietuvoje

Modestas,PLUNGE 2019-03-18 16:50
Be patirties ar priimat. Pagrinde dirbu su mikriuku,E, kategorija, 95 kodas, vairuotojo kortele yra.
Savininkas | Darbdavys 2019-03-19 08:08
Visi klausimsi ir atsakymai tik tel.
Karolis 2019-08-08 14:06
Ar priimtumet be patirties, isvis jokios nera su sunkvezimiu. Gal apmokinat, gal pradziai leidziat dviese pasivazinet.
Petras 2019-08-27 23:56
Gera firma visko ismoksit ?
Karolis 2019-08-28 14:07
Sake be patirties nepriima. Gaila.
Ramūnas 2019-09-03 21:59
Dar reikia vairuotojo
Savininkas | Remigijus 2019-09-06 16:36
Vairuotojai reikalingi pirmenybe Plungiskiams
Rm. 2019-09-06 21:00
Sveiki, domintu darbas, vairuotojo pažymejimas B, C, E kategorijų ,95 kodas. Patirties su puspriekabe nera. Dabar trumpam esu išvykes iš LT, Plungėje busiu kitos savaites gale. Palieku savo el.paštą. [email protected]
Jau geriau lietuvoj 2019-09-09 11:01
Nei toj Vokietijoj, Velniop ta saly, blogiausia europoje turbut...
Savininkas | remigijus 2019-09-09 17:13
Nauju Furu nupirkom pleciames
Jonas 2019-09-10 11:55
????
Remigijus 2019-09-10 23:08
Yra tik minimali patirtis , su fura europoje. Yra noro tobuleti. Gyvenu Plunges mieste. Tel.867566979
Giedrius 2019-10-14 22:39
givenu plungeje stoties gatveje ce turiu 95koda dirbes su manipoliatoriumi. jei bedomintu 869331265 man 28m
Giedriau 2019-10-19 02:42
tu čia nesi toks svarbus, kad tau skambintu. Jei ieskai darbo yra numeris skambink, nebuk molis, bet su miskoveziu reikės dirbti, isidek žvejybinius batus.
Va 2019-12-14 09:19
Su tokiais sunkvežimiais ir malonumas važiuoti.. kada atvyksiu pas jus, kai turėsiu daugiau patirties būtinai!
Valdas 2020-01-24 10:42
Sveiki esu iš plunges. Vairuoju 3metus. Ar dar ieškote vairuotojo?
Marius 2020-01-26 23:52
Pasiskambinkit, moliai...
Saulius 2020-01-27 09:28
Tiek ir reikia kad nekyla rankos paskambinti
Savininkas | Remigijus 2020-01-27 09:58
As nesuprantu kas jums sunku paskambint kad cia rasinejat ar ir dirbat tik tiek kad sugebat SMS rasyt
cikis 2020-02-12 20:21
kiek atsilupusiu nesugeba net paskambint pasisneket su darbdaviu as tokius bijociau priimt dirbt nes neaisku ko jie dar bijo
Andrius 2020-09-25 08:57
Gal kas dirbes
Tomas 2020-10-08 10:17
Skambinkit nerasineja
:) 2020-10-10 23:04
KAROLIS, eik i Girteka apmokins. Pamatysi ir kas yra vairuotojo darbas , kol ten ima mokynius naudokis proga.
1863 2020-10-10 23:06
650 cia miskoveziai neblogi v8?
Volvo 2020-10-12 00:16
Moli tu 1863 volvo neturi v8.
Uz tokia 2022-08-09 13:07
Alga varyk pats
Bbb 2023-01-19 15:06
1800 i rankas per men su sutartim ir ateinu
Iš kur tiek debilu :) 2023-08-01 22:10
Pasiskaičiau komentarus ir noriu paklausti - ten Plungeje silpnapročiai gyvena? :) :)
Tu 2023-08-02 09:38
Tu nueitum pamatytum kokia liaudis ten dirba:)
2023-08-06 08:30
Gal kas dirbe gali papasakoti kaip ten situacija ?
Anupras 2025-01-17 19:08
Kaimiecius galima ir apmulkinti, koks skirtumas is kokio miesto esi, pirmadienis pradzia penktadienis 17h00 finito. Mokekite normaliai ir nebus problemu
keliaujantis pijokas 2025-01-29 00:15
su apvalia mediena visada dirbti reikia labai daug. darbas nuo ausros ir iki sutemu o kartais ir tamsoje o dar ir purve. alga gaunaama nuo isdirbio ar nuo pakrautu kubu ar dar nuo kazko
GINTARAS 2025-02-12 12:03
Sveiki.Is Akmenės rajono ar tinka?
Savininkas | Remigijus 2025-08-18 15:09
Tinka is Akmenes ir dirbanciu yra is ten
Savininkas | Remigijus 2025-08-18 15:11
Nuo rugsejo pareina 2 nauji auto reikia vairuotoju
Stebetojas 2025-08-29 23:03
Komentas direktoiui. Tamsta, jums neatrodo kad butu geriau pakelti atlyginima pora simteliu, negu pastoviai ieakoti nauju darbuotoju. Mano manymu jus prapisat kur kas didesniu pinigus ant transporto remonto nei paimtete ir susirinktumete komanda kuri butu ilgaamze. Nes darbuotojas kuris brangina savo darbo vieta, tausoja bei saugo ir jusu turta. Niekada nesuprantu zmoniu kurie ziuri tik i viena islaidu stulpeli ataskaitoja, atsibuskit ir paamatykit bendra vaizda. Uztenka supistos susprogdintos padangos, nes jei px tai px. Asmeniskai per 10 metu savo darbovieteja susprogdinau tik 2 padangas. Tai klausimas kas naudingesnis ar pastoviai naujas darbuotojas su savo niuansais ar patikimas ir tausojantis patiketa turta. Reziumia tamsta atsipeikekit ir pamastykit.
Darbas 2025-09-19 10:03
Sveiki.Ar dar ieskot vairuotojo?
Domina 2025-09-25 09:46
Ar dar reikia vairuotojo?Esu is akmenes rajono.
Savininkas | Remigijus 2025-09-26 17:36
Ieskau reikia
Ieskau 2025-09-29 14:52
Sveiki.Be manipuliatoriaus pazymejimo ar priiemat?Ar transporta galima laikyt arciau namu?Venta.Akmenes raj.Ačiū
Savininkas | Remigijus 2025-10-07 17:00
Taip akmenes r. Galima laikyt Manipuliatorio kursu nereikia Man reikalingas vilkiko vairuotojas
Keliaujantis pijokas 2026-03-07 10:05
Vaje kiek daug komentaru
Adis 2026-03-29 10:28
Kai dėd per miško keliukus 90 anim vesor autostrada
CE 2026-03-29 16:38
Nuo pirmadienio iki penktadienio gyveni furoje ar buni namuose vakarais?
Susimastyk 2026-04-07 13:34
Ponas dar ECO nori su miškovežiu ! Suimastykite !
Įkeliama...
Kategorijoje: