įsigijome nuostabią rankine patelę, turime namuose ne nimfą, o šeimos narį. Narvelyje uždarome tik kai mūsų nėra namuose. O šiaip visą laiką mūsų papūgėlė nori leisti su mumis, tupėdama ant peties, rankos ar galvos, mėgsta valgyti kartu (žinoma tik jai skirtą maistą), labai linksma, judri, mėgstanti viską tyrinėti :) Ačiū Jums už nuostabų šeimos draugą.
Labai2017-10-03 00:23
Labai mielas, iš karto užlipo ant rankos.
Arnas 2017-10-14 17:41
Labai gražios jūsų papūgos
pirkėja iš Šiaulių2017-11-20 22:53
SUPER NIMFUTĖ.Norime padėkoti už nuostabią patelę,kuria 11.18d.parsivežėme namo.Per vieną parą priprato prie naujos aplinkos,gerai jaučiasi su žmogumi,lipa ant rankų, valgo iš rankų,noriai bendrauja,tikra rankinukė.Visiems rekomenduojame šiuos žmones ,kurie savo meile ir rūpesčiu išaugina tokius puikius šeimos draugiukus.:) :) .
Agota2018-01-07 01:34
nuostabios grąžuolės :)
d2018-05-14 21:38
vezate i kitus miestus ?
Savininkas|savininkas2018-05-16 07:05
Vežam pagal galimybes.
ASTA2018-05-28 18:53
Labai grazios jusu nimfos.
?2018-07-18 12:14
Auginant porelę jie tarpusavyje bendraujant nepasidaro baikštūs, laukiniai žmonėms?
Savininkas|.2018-07-18 20:11
Jei jie abu rankiniai - tai ne problema.
Gražina2018-07-25 19:15
Įsigijome nimfutę prieš 3 mėnesius. Niekad negalvojau,kad paukštis gali būti toks mielas, šiltas, prieraišus, protingas, linksmas, juokingas, ištikimas. Daug daug gerų žodžių galima prirašyti. Paskutinę savaitę jau atsiliepinėjo šaukiamas vardu ir atskrisdavo pas mus pagal komandą. Tačiau vakar vaikai nesužiūrėjo ir išskrido paukštelis į mišką. Skraidė ratais ir prapuolė. Atsirado po 2 val. mūsų kaimelio teritorijoje, skraidė aplinkui šūkaudamas, mes lakstėm iš paskos kelias valandas, kol nutūpė šiek žemiau ir šaukiamas atskrido į rankas. Nors kiti "žinovai" sakė, pamirškit, paukštis niekad negrįš. Tai va :) laimės pilnos kelnės buvo :)
Didelis dėkui žmonėms, kurie išaugina tokius nuostabius paukštelius.
Susidomėjus2018-09-22 15:07
Labai norėčiau, bet esu iš Vilniaus. Jūsų pusėj nebūnu...:(
Susidonėjus2018-10-03 11:22
Labai ačiū už mūsų naują draugą. Prisipažinsiu, paskaičius komentarus, žiūrėjau į visą tai skeptiškai. Tokio paukščio ir sapne nesapnavau... jau po keletos minučių pažinties, važiavo namo ant mano peties. DIDELIS JUMS AČIŪ! REKOMENDUOJU!!!
Birute2018-10-16 14:17
Nuostabi seimininke ir jos papugeles. Puikiausi pauksciai, gan lengvai prijaukinamos. Nuosirdziausiai REKOMENDUOJAME!
Lena2018-10-27 12:28
Pirkau paukstuka.reikejo berniuko.super zmones daug papasakojo atrinko tikrai berniuka tik parvezus namo pragydo.tupia ant rankos.patare auginimo mitybos klausimais.tikrai rekomenduoju
Ina. Klaipėda2018-11-04 20:21
Didelis ačiū už nuostabią porelę
Ina. Klaipėda2018-11-04 20:25
Tik parsivežus šiandien namo, jos drąsiai lesa iš vaikučių rankyčių (vaikučiams 4 ir 5 metukai). Labai labai ačiū. Rekomenduoju visiems šių paukščiukų globėjus. Ačiū.
pirkėja iš Šiaulių2018-11-11 12:21
prieš metus įsigijome nuostabią patelę,bet kad ir kokia lipšni ir draugiška ji būtų suteikti tiek dėmesio ir draugystės atitinkančius jos poreikius neįstengėme.Sugrįžus mums namo ji pasitinka mus šūksniais ir ilgesiu ir nesitraukia nuo žmogaus visiškai, nori būti šalia pastoviai, tai ant peties,tai ant galvos,o sugrąžinus i narvelį labai pyksta.Tad vieną dieną mūsų šeima nutarė mūsų papūgėlei rasti draugą,kuris atitolintų jos vienatvę,kol mūsų nėra namie.Kad draugo ieškosime,pas Jus ,net neabejojome,bet kilo daug klausimų(kaip sutars abi,ar nesulaukės ir t.t.).Didelis ačiū Jums už konsultacijas apie paukštukus,ačiū už nuostabų patinėlį mūsų paukštytei.Vakar vakare parsivežėme,o šiandien jau bando abu pažinti vienas kitą,naujasis šeimos draugas bendrauja su visais mumis ,lesa iš rankų,noriai tupi ant peties ir bando tvarkyti dukters šukuoseną.Jūsų kompetencija ir meilė ir rūpaestis šiems žaviems pauksčiams,dovanoja mums labai džiugias ir laimingas akimirkas su savo augintiniais.
Norim2018-11-15 18:32
Gal kada i klaipedos puse vaziuosit?
Paulius2018-11-16 19:11
Kira pirma vakara su mumis... labai miela rankine papugele... puikus pardavejai... rekomenduoju 100%
Daiva2018-11-17 13:10
Šiandien ysigijom mergyte iš šios pardavėjos likau sužavėta paukštelis nuostabus iškart susidraugavo su mūsų berniuku jei ieškot paukštelio tik iš šios pardavėjos .Mielai pakonsultavo manau niekur nerasit tokio mielo paukštelio koks ryšys su paukšteliais rekomenduoju daugiau nei 100%.Sunku apsakyti žodžiais koki mieli paukšteliai lesa iš rankos lipta ant rankos, ant peties ....
vilnius2019-03-15 16:17
Pirkom nimfą prieš maždaug mėnesį ar du. Pardavėjai pakonsultavo kaip auginti. Papūgėlė visiškai rankinė, nieko nebijo, visą laiką nori būt su žmogum, prieš narvelį protestuoja :) Rekomenduoju šiuos augintojus.
Simona2019-11-11 20:08
Pirkau patelę prieš pusantrų metų, labai džiaugiuosi, nuostabus paukštis, jaukus. Tikrai neapgavo, ir padėjo kuo reikėjo pačioje pradžioje, kol dar buvo nepripratus naujoje aplinkoje. Rekomenduoju.
Olga2020-06-14 20:13
Pirkom spontaniskai,vadovavomes tik nuojauta.Jau per pirmas minutes,pasikalbejus su pardaveja,supratau kad cia ne biznis,o meile.Labai daug patarymu gavau ,maciau nerima akyse uz pauksteli kuri mums pardave!Aciu jums uz nauja seimos nari,stebuklingai protinga,draugiska papugele,net nemaniau kad papuga gali buti tokia miela,viska suprantanti.Jai tik 5 men.ir jau ismoko kalbet !!!Ramia sazine ir nuo visos sirdies rekomenduoju .
Kika2020-06-29 19:21
Vakar pirkome papūgėlę,netikėjai lad tai greit pripras naujuise namuose,jau pirma vakara tupėjo ant peties ir valgė,o šiandien antra diena jau prašosi iš narvelio nori draugauti :) .Tikrai puikūs žmonės labai daug išsamios info.
Ačiū už nauja draugę šeimai :) .
Noriu2020-09-25 22:25
Ar turit papugeliu?
Savininkas|.2020-09-27 00:09
Turim
Jurgita2020-09-30 11:44
Labas, ar turit papugeliu dar rankiniu nimfu?
As2020-09-30 20:12
Kokio amziaus turit nimfu rankinukiu?
Foxy parrots2024-04-08 07:46
Dnr nimfoms darote?
Savininkas|savininkas2024-04-08 08:40
DNR neatliekame
Akvilė2024-12-17 17:36
Ar šios nimfos ismoksta "dainuoti" pagal kokia muziką?
Savininkas|.2024-12-18 17:06
Galima išmokyti patinėlius, bet reikia įdėti daug darbo
Fausta2025-04-12 19:59
Laba diena, gal patinėlį turite? Ieškome mielo, rankinio, nebijončio žmogaus rankų.
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai