Laba diena, pridėjus vieną nulį kaina bus per didelė, kaip ir nuėmus vieną nulį per maža. Daugiau skaityti nuorodoje:
http://kultura.lrytas.lt/daile/2017/08/07/news/palangoje-karsciausia-buvo-meno-aukcione-kainos-kilo-kaip-ant-mieliu-2156535/
Geros dienos.
Su pagarba,
AC
ooo2017-09-07 18:44
Nelabai dykai gaves, tokio nekabinčiau... Darželinuko terlionė...
As2017-09-13 09:05
Dailininkas neblogas, o šis darbas nevykęs. Drąsiai nulį nuimkit ir dar teks paieškoti, kas nupirktų
meninykas2017-11-29 16:43
O kas čia pavaizduota?
Msv2018-06-23 18:58
Pagal formatą galima lyginti su šituo
:https://www.menorinka.lt/page/item/6507
Be to, šitas peizažas tikrai gražesnis, ir tapytas ant drobės- tas irgi svarbu. Taigi, jeigu jums darbą pavyktų parduoti už ~2500-3000 eur, būtų didelė sėkmė.
Savininkas|AC2018-06-25 08:59
Dėkui už komentarus. Daugiau informacijos ape kainas galite rasti Vilniaus aukcione. Prieš 5 metus kaina buvo apie 15 k lt tai tikrai jūsų nurodyta nėra teisinga nes teko bendrauti su autoriaus sūnumi.
Geros dienos.
As2018-06-29 17:04
Darbų būna gerų ir blogų to paties dailininko. Jeigu jūs kiek prie meno, galite suprasti, kad šis jo darbas prastas. Iš to išplaukia ir kaina. Gal be vieno nulio būtų daugmaž apytikslė kaina. Pagarbiai,
Savininkas|AC2018-06-29 17:26
Dėkui deja aš ne prie meno bet paveikslas tikrai geras nes tuo metu LT taip niekas netape be to dar vienas niuansas kad ji galima kaip nori kabinti nes vaizdas abstraktus.
As2018-07-31 20:59
Jeigu ne prie meno, tai ir komentarai kaip ir beverčiai...
As2018-12-21 19:28
Išimkit tą darbą. Padarysit gerą darbą ir nekompromituosit dailininko.
Savininkas|AC2018-12-21 19:56
Laba vakara
Dekoju Jums uz laiska ir komentarus bet gal padarykite gera darba ir raskite kita portala komentarams nes sitas skirtas parodyti ir pamatyti o ne rasyti niekus.
Geros dienos.
Su pagarba.
As2019-02-27 18:59
O kainytė tai iš pasakėlių šalelės. Pats sugalvojot, ar susapnavot?
Savininkas|AC2019-02-27 19:13
Kaina nustatyta pasikalbejus su dailininko sunumi
As2019-03-03 14:46
darbelis tai nekoks, a kainelė tai kaip už Čiurlionį.
Nu2019-10-19 23:48
Tai ir statyk ta keverzione i aukcijona ten ir pamatysi ko vertas yra.
Superinis pardavėjas2020-01-14 20:38
Kainą nustatinėja "pakalbėjęs su dailininko sūnum". Kodėl ne su arbūzų pardavėju iš Kalvarijų turgaus? Tas apie pardavimus gali daugiau nusimanyti.
Savininkas|AC2020-01-14 20:59
Dailininko sunus turi daug tevo paveikslu ir jais o ne arbuzais prekiauja.
Cia nera diskusiju portalas.
As2020-07-25 13:04
Parduodant bent minimaliai reikėtų gaudytis kainose, nes tai absurdas
Savininkas|AC2020-07-26 11:01
Laba diena, dėkui už komentarus
Kestas2024-05-30 16:02
paveikslo neparduodate nuo 2017 m. gal jau laikas mazinti kaina? :)
Savininkas|AC2024-05-30 16:06
Nėra skubos
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai