Baltagalviu bus,o iš paprastų nimfų,gal viena,vakare pažiūrėsime.
2017-10-26 15:38
Gal turite labai jauna kramerį, kurį būtų galima prisijaukinti?
Auginimas2017-10-26 16:07
O ar krameriams nekenkia skersvėjis?
Savininkas|Veisejas2017-10-26 17:35
Oi,ne pas mane du suaugę patinai,o skersvejai visiems paukščiams kenkia,nesvarbu ar banguotukas ar nimfa ar krameris,kaip ir žmogui,greitai susuktų sprandą.
Vilma2017-10-29 16:11
Ar turite rozelos patineli? Kokia kaina? Ar nebutu galimybes atvezti iki utenos ar kazkur aplink?
Savininkas|Veisejas2017-10-29 17:46
Turėt viena pernykšti turiu,bet problema kad į tą pusę nevaziuoju.
grazios burko, kokia poros kaina? ar ymanomas siuntimas?
Savininkas|Veisejas2017-11-04 18:59
Dėkui,man visi turimi egzotiniai lb gražus:-)o pardavime burkiuku nebeturiu,kelias jų ir teturejau.
mino2017-11-10 22:18
po kiek banguotukai?
Savininkas|Veisejas2017-11-10 22:30
12eu.
Dalia2017-11-16 20:21
Norėciau suzinoti ar krameriai didesni uz rozelas
Savininkas|Veisejas2017-11-16 20:51
Žiūrint už kokias,rozelos yra 3 dydžių,o krameris kaip didžioji rozela (penantas).
Savininkas|veisejas2017-11-20 13:54
Sveiki,lapkricio 29d.vaziuosiu i Klp,o gruodzio 7d.i Kauna,jei kam ko reikes is
pauksteliu,kreipkites is anksto,rezervuosiu.
v2017-11-20 21:06
sveiki ar turite rozelos patele ir kokiu spalvu
Savininkas|Veisejas2017-11-20 22:15
Labas,pas mane kas belikę,tai visos porom,pavienių rozelu nebeturiu.
Amadina2017-11-24 15:48
Laba diena. Gal turite deimantiniu amadinu patina ir peledziuku patele?
Rasma2017-12-01 20:09
Sveiki.
Pakruojis trugdo. Gal ir narvų turite paukščiukams? Ačiū už ats :)
Savininkas|Veisejas2017-12-01 21:58
Labas,malonu kad kaimynai trukdo,rytoj man diena pasiskambinkit,kažką tikrai turėsiu,šiaip yra ir naujų ir dėvėtų.
Ernesta2017-12-07 16:50
Sveiki, ar turite kakariki patineliu.
Savininkas|Veisejas2017-12-07 19:52
Iki šeštadienio paskutinis rezervuotas,o toliau matysim.
Ernesta2017-12-09 10:36
Gerai lauksime
Savininkas|Veisejas2017-12-09 16:49
Kakariki jaunas patinukas kol kas dar yra.
Aldona2017-12-11 19:16
Ar turit banguotuka patineli jaunikliuka zalia?
Savininkas|Veisejas2017-12-11 21:53
Auga jaunimas,bet mėnesio gale bus.
Aldona2017-12-11 22:46
Tada noresiu patinelio banguotuko,kelinta diena galeciau pasiskambinti?
Aldona2017-12-11 22:47
Gal Naujiems Metams jau bus?
Savininkas|Veisejas2017-12-11 23:23
Gal Naujiems jau ir bus,tai galit man kad ir savaitgali paskambinti,pakalbesim.
Aldona2017-12-11 23:23
Gerai,pasiskambinsiu
Vilma2017-12-14 19:32
Kokia nimfu kaina
Savininkas|Veisejas2017-12-14 22:56
Baltagalves dar kelias turiu,paprastų nebeturiu,jei domina,ryt pasiskambinkit,tel duotas.
veisejas2017-12-18 23:15
Sveiki,gruodzio 28d.vakare vaziuoju i Kauna,jei kam ko reikes,kreipkites,pagarbiai gamtininkas,Valdemaras.
Vaidas2017-12-20 23:47
Sveiki gal turite kokiu kanareliu kokios kainos aciu.
Savininkas|Veisejas 2017-12-22 00:11
Labas,turiu po 20euru.
ko2017-12-26 19:13
Ar turi pardavime rozelu.
Sveiki2017-12-27 13:04
Turite zako papūgų?
Savininkas|Valdemaras2017-12-27 14:01
Nelaikau aš didžiųjų papūgų.
Laba2017-12-27 14:32
Turit raudonuodegių (pyrrhuru) papūgų?
Savininkas|Labas2017-12-27 16:42
Nebeturiu, reksniukes,nebelaikau.
Sveiki2017-12-28 18:47
Ar dar turite kokiu papugu ? Anukeles labai nori.
Jurgita2017-12-29 10:42
Ar dar turit papugeliu ?labai nori dukryte
Savininkas|Veisejas2017-12-29 13:42
Labas,turiu ir papūgėliu,ir Kanareliu,ir amadinuku.
Pasiskambinkit, pakalbesim,padesiu išsirinkti.
Savininkas|Veisejas2017-12-29 22:11
P.s.nimfuku šiuo metu nebeturiu,o jaunų banguotuku bus sausio mėnesį,auga dailus,gražus jaunimelis.
Visiems gerų,naujų metų!
PiRkĖjAs2018-01-02 19:43
Sveiki kiek laiko auga banguotukai,ar važiuojate i kretingos puse???
Savininkas|Veisejas2018-01-02 20:51
Sveiki,gera mėnesį,bus sausio gale,pats nevaziuoju,brolis į Klp važinėja.
PiRkĖjAs2018-01-02 22:27
o iki sausio 7d. butu jau?
Savininkas|Veisejas2018-01-02 22:33
Ne,per maži dar bus,o senų aš neparduodu,nebent be banguotuku kitos papūgos domina, pasiskambinkit rytoj,tel duotas.
Alvyra2018-01-07 10:41
Kokia kaina lazuriniu poreles kaina?
Savininkas|Veisejas2018-01-07 13:26
Nelaikau aš jų senai,lepios papūgos.
Ona2018-01-16 12:56
Ar turit nimfa negiminingu ir kiek kainuotu atr aciu poreliu
Savininkas|Veisejas2018-01-16 19:12
Labas,Onute.
Ne,šiuo metu būtent nimfų nebeturiu,turiu kitų įdomių papūgų ir mažesnių egzotinių paukšteliu (Kanareliu, iv.amadinuku).
Jei domina,tel duotas, pasiskambinkit,patarsiu ką išsirinkti.
Sveiki2018-01-28 19:52
O kokių amadinų porelių pardavimui turit ?
Savininkas|Veisejas2018-01-28 20:05
Sveiki,zebriniu,japoniniu, smailiauodegiu,ir gal kokių retesnių,jei konkrečiai domina,rytoj vakare paskambinkit, pakalbesim.
inga2018-02-03 18:58
sveiki,ar turit nimfos patinuka pilkos spalvos?
Savininkas|Veisejas2018-02-03 19:12
Labas,Inga,šiuo metu jokių nimfų nebeturiu.
inga2018-02-03 19:59
mazdaug kada butu nimfuku?
Savininkas|Veisejas2018-02-03 20:08
Inga, neįsivaizduoju,be nimfuku gražių kitų jauniklių turiu šiai dienai katik atskirtu nuo tėvų ir jau savarankišku,jei domina tel duotas pasiskambinkit,o tu nimfuku ar banguotuku ir taip kas antras turi ir laiko,aš retesnes papūgas dabar laikau.
Jurgita2018-02-03 21:36
Laba, ka is didziuju papugelu turit?
Savininkas|Veisejas2018-02-03 21:55
Labas,vidutinio dydžio Kakariki, Giedanciu, mėlynųjų Rozelu ir raudonųjų penantu.
jurgita2018-02-04 21:26
O krameriai labai triuksmingi?
Savininkas|Veisejas2018-02-04 21:45
Kad ne iš tyliuju papūgų,tai faktas,plius jei laikant viena,o po vieną aš asmeniškai jokių papūgų laikyti nepatariu niekam,tą jau n kartu esu sakes ir sakysiu,nebent žmogus lb vienišas ar lb daug laiko praleidžia namie ir gali daug laiko skirti,tada kita kalba.
Kristina2018-02-05 18:02
Sveiki, ar auginate Katarinas?
Savininkas|Veisejas2018-02-05 18:53
Labas, Kristina,kelias dar laikau,o kaip bus toliau,matysiu,gal ir jaunimo bus pavasarį.
Savininkas|Veisejas2018-02-06 08:40
Šiuo metu turiu lb gražių, retų,išskirtinių spalvų jaunų banguotuku pasirinkima(daugiausia patinėliai) 5-6sav.amziaus.
san2018-02-06 14:00
sveiki. ar parduodame papuga piona, pvz. juodagalve paltapilve?
Savininkas|Veisejas2018-02-06 18:57
Labas,nelaikau aš tokių pionu,senegalu, ieškokite Kaune arba Marijampolėje,manau ten žmonės turės tikrai..
Pas mane ką turiu šiai dienai iš vidutinių,tai yra visi foto,rozelos,penantai,Kakariki, giedancios papūgos,ir kitos mažosios,bei iv.amadinukai ir kanarėlės.
san2018-02-06 21:19
aciu
Jurate2018-02-07 17:10
Labas ar neiskiriamuju turit.
Savininkas|Veisejas2018-02-07 19:34
Labas,siuo metu dar yra dvi mėlyna ir violetinė patelės ir auga jaunikliukas lb retų juodaskruosciu agaporiniu,pakolkas jis dar prie tėvų,lyties nežinau.
Jei kas domina,man pasiskambinkit 21h,dienos metu dirbu.
as2018-02-09 22:18
Labas, ar krameriam reikelinga pauksciu kreida, bei smelis? Aciu :)
Nimfų augintojas2018-02-11 16:26
Nimfų prijaukintų patinų turit? Gal pavasary šviežio jaunimėlio bus?:)
Savininkas|Veisejas2018-02-12 09:48
Deja,nimfų visai nebelaikau,kas antras ir taip jas Lt laiko,tai aš retesnes papūgas dabar laikau.
O su prisijaukinimu jauna įsigykit ir prisijaukinsit,nematau čia didelių problemų, svarbiausia daug įdirbio ir laiko reikia skirti.
Gražina2018-02-15 09:46
Sveiki, ar turite porelę žvirblinių papūgėlių? Gal būtų galima pamatyt foto, ir už kiek parduotumėte?
Savininkas|Veisejas2018-02-15 10:16
Labas,Gražina, paskambinkit vakare kokia 20h arba rytoj ir pakalbesim,tel duotas.
....2018-02-17 16:01
sveiki, kokio amziaus burko ir kokia poros kaina?
Vilma2018-02-17 16:06
Laba diena.zebriniu amadinu gal turit? Kokia ju kaina?
Savininkas|Veisejas2018-02-17 17:52
Labas,jei kam ko konkrečiai reikia,tel duotas,nebijokite pasiskambinti,burko išvis 3 turiu,ryškų patina ir dvi pateles,jei parduociau,tai visas 3 kartu,o zebriniu amadinu auga 3 lizdų jaunimas, pakolkas dar su tėvais ir kelias dar vyresnes pateles turiu,grazu,sveika jaunima po 8eu atiduodu.
Vilma2018-02-17 19:01
Gal i raseinius kada vaziuojat,noreciau poreles. Bet jie negiminingi
Savininkas|Veisejas2018-02-17 19:23
Į Raseinius vasara vaziuoju,žiemą nelb,parašykit per FB grupes gal kas važiuoja,ar taip per pažįstamus,juk šiais laikais ne bėda tie atstumai,o sudaryti negiminingų pora bėdų nebūtų,nes pasirinkti tikrai bus iš ko.
...2018-02-17 23:24
gal galit atsiusti parduodamu burku foto y e-mail [email protected] ir parasyti kokia ju kaina?
Dovile2018-02-18 10:54
Gal turite papugeliu nimfu?
Savininkas|Veisejas2018-02-18 11:25
Labas,ne nimfų neturiu,tik kitokių gražiu ir retesnių turiu ir jaunimo,ir suaugusių porų.
Eli2018-02-19 14:54
Sveiki, ar turite žvirbliniu papūgėliu šiuo metu?
Savininkas|Veisejas2018-02-19 15:48
Labas,dar turiu šiuo metu žalių.
:)2018-02-20 09:43
Sveiki. Gal turite sidabrasnapio amadino patelę ?
Savininkas|Veisejas2018-02-20 09:58
Labas,ne nebelaikau sidabriasniapiu visai,pardaviau pora,šiuo metu turiu papuginiu,Guldu, smailiauodegiu ir iv.zebriuku auga dailus jaunimelis iš kelių lizdų bus ir aišku įvairių mažų ir vidutinio dydžio papūgų poromis ir pavienių.
Ugnė2018-02-22 16:14
Laba diena ar dar turite kramerio papūgą kokia kaina ? Ačiū
Savininkas|Veisejas2018-02-22 17:30
Labas, nebeturiu.
Lorenas2018-02-24 09:55
Puikus pardavėjas. Reputacija +1
Didelis dėkui !
Savininkas|Veisejas2018-02-24 11:28
Sveikas, dėkui, dėkui,Lorenai,man ir malonu su tokiais puikiais bičiuliais susipažinti, pabendrauti ir kažką gražaus ir patinkančio įtaisyti,sekmes ir pačiam:-)
M2018-02-26 12:11
Sveiki, ieskau papugeliu poreles, jaunu pauksteliu, kurie butu lengvai prijaukinami ir maziau cirskantys. Gal patarsite ir turesit e ka pasiulyti. Taip pat kokios galimybes pristatymui i Vilniu?
Savininkas|Veisejas2018-02-26 12:55
Labas,yra tokių,tik vakare 21h man pasiskambinkit,ir pakalbesim,jei tikrai kažkas konkrečiai domina.I Vilnių ir ne bėda pristatyti, gyvena giminaičiai.
Savininkas|veisejas2018-03-01 08:56
p.s.sveiki,laikinai busiu pasiekiamas tuo kontaktiniu tel nr.861970052,pagarbiai gamtininkas,Valdemaras.
Viktorija2018-03-01 19:29
turėjome agapornių porelę, viena papūgėlė nugaišo, norėtumėme poros likusiai papūgėlei, Ar būtų galima nusipirkti vieną papūgėlę?
Savininkas|veisejas2018-03-01 21:59
Labas,Viktorija,taip zinoma,turiu agaporiniu siai dienai ir keliu rusiu,rytoj man paskambinkit,susitarsim.
Domina2018-03-02 12:54
Kokia Rozelų kaina
Savininkas|veisejas2018-03-02 16:55
is rozelu,tik paciu maziausiu porele beturiu,jei kas domina konkreciai,tik skambuciai.
Savininkas|veisejas2018-03-03 14:11
Sveiki,pardavime turiu banguotuku,iv.agaporiniu,giedanciu,kakariki,zvirbliniu,burko,kanareliu ir iv.amadinuku,turiu ir narvu nauju ir naudotu.
... 2018-03-04 23:59
Sveiki, ar guldų porelę liepą turėtumėte? kokia kaina? Dėkoju
Savininkas|veisejas2018-03-05 12:01
labas,oi ne,gulduku nebeturiu ir nebeturesiu.
as2018-03-07 11:49
Laba diena,
Ar turite kanareliu ir kokia kaina noretumeme poreles.
Savininkas|veisejas2018-03-07 17:33
Labas,dar keleta jaunu pernyksciu kanareliu turiu,o savaitgali jei i Telsius neisvaziuos porike,tada bus ir pora,daugiau turiu amadinuku ir ivairiu papugu pasirinkima.
Susidomejus2018-03-07 19:19
Gal nimfu turit?
ieskanti :)2018-03-07 21:05
labas,kokia kaina banguotoju papugeliu?
As2018-03-07 21:29
Gal vaziuojat i raseinius ar pro raseinius.? Nupirkciau zebriniu amadinu porelia negimininga. Jei turit.
Savininkas|veisejas2018-03-07 22:50
Nimfu nebelaikau nuo pernai metu ir nebelaikysiu ir isvis mazinu stipriai uky,banguotuku lb dailiu ir graziu turiu,zebriuku,japoniuku jaunimas irgi dailus auga,jei ka rimtai domina,tel duotas,ryt man pasiskambinkit,pro Raseinius gal net penkt.vaziuosiu,bus matyti.
As2018-03-08 13:52
O kokia kaina zebrinuku?
klausejas2018-03-09 11:27
ar turite sviesiu melinu papugeliu noretumem nusipirkti ir kokia jo kaina ir amzius
Savininkas|veisejas2018-03-09 15:40
Sveiki,jo turiu jaunu iki 2men amziaus,rytoj pasiskambinkit pakalbesim,as kaip suprantu ka rimtai domina,pasiskambina..
beja,rytoj net 2 parodos Siauliuose bus,tai Saules mieste egzotiniu gyvunu,o Dvaro centrineje turgavieteje prie fontano toje saleje dekoratyviniu pauksciu,mielai kvieciame atvykti.
:)2018-03-13 14:06
Sveiki. Kiek kainuoja banguotu papugeliu porele? Per Velykas vaziuosim i Siaulius, noretume uzsukti. Aciu.
Savininkas|veisejas2018-03-13 15:37
Labas,nuo 25-30eu pagal spalvu retuma,amziu.
O siaip tel yra,pasiskambinkit,uzsirezervuosit.
as2018-03-14 13:44
gal didziojo milciaus kartais turit
Savininkas|veisejas2018-03-14 18:00
Neturiu.
Norėčiau2018-03-16 09:44
Kažin ar ryžinuku neturi ir kiek jie panašiai kainuoja.
kokia butu guldo amadinu poros kaina norečiau kad abu butu tokie spalvoti ryskiu spalvu?
Savininkas|Veisejas2018-03-25 16:28
Guldu nebeturiu,yra kituose miestuose pilna kas juos laiko kainos +-30eu/vnt.,brangesni tik melynu mutacijų guldai.
Pas mane šiai dienai ką laikau ir turiu pardavimui,tai zebriukai ir japoniukai.
Papūgos agaporines kelių rūšių,giedancios,kakariki,zvirblines ir daug ryškių banguotuju jaunimo.
Domiuosi2018-03-28 16:55
Sveiki, o kaip dėl narvų? Kokios maždaug kainos vidutinių bei didelių naudotų narvų? Bei kokia jų būklė?
G.B2018-03-28 16:57
Pas jus galima atvaziuoti ir issirinkti paukstukus? Is kokio miesto esate?
Savininkas|Veisejas2018-03-28 17:08
Labas, drąsiai visada galima,Narvai nauji 30-40eu, dėvėti nuo 10-20eu+-.
Savininkas|Veisejas2018-03-28 17:57
Paukštukai randasi Šiauliuose.
P.s.siuo metu turiu pavienių žvirblinių patelių,raudonskruosti agaporini jaunikliuka,juodaskruosti LB reta agaporinuka,kakariki jaunimas auga,lb gražių ir ryškių spalvų banguotuku jaunimo,zebriniu amadinuku jaunimo,ir japoniuku jaunų,ką rimtai domina, pasiskambinkit.
Giedrė2018-03-29 15:22
Sveiki, ar turit banguotų? Jei taip, kokia kaina? Ir dar dėvėtas narvas joms domintų.Baltas :).
Deja,jų nebus greitu laiku,tik kitu rūšių jaunimo yra ir bus.
Vytas2018-04-04 09:58
Burkos patino reik turiu dvi pateles
V2018-04-04 10:20
Gal turit javos amadinu? Rudos spalvos pateles reikia.
Savininkas|Veisejas2018-04-04 11:39
Labas,nebeturiu nei vienos burko,turėjau pats patiną ir dvi pateles,visus kartu pardaviau.
.2018-04-07 09:15
Domina gal inkilų turite ninfom parduoti.telsiai.
.2018-04-07 10:21
Gal į Telšius kada vyksite nupirkciau ninfu inkilą 860835295 čia mano nr
.2018-04-07 11:26
Ok lauksiu skambučio
.2018-04-08 09:55
Labai šiltas malonus žmogus atsakė į visus man dominančius klausimus apie paukščių priežiūra ir veisimą.sekmes jums ir gausiu šeimų paukščių ūkyje.
Savininkas|Veisejas2018-04-08 13:15
Dėkui už gražius žodžius, sėkmės ir jums, gražaus Atvelykio sekmadienio.
Vida2018-04-10 21:21
Gal turit amadinams ikilu? Jei taip kokia kaina?
Savininkas|Veisejas2018-04-21 10:27
Sveiki,šiuo metu turiu kelių porūšių agaporiniu jaunimo, kakariki,banguotuku ryškiu spalvų,kelių rūšių amadinu,taip pat auga dailus giedanciu papūgų jaunimas.
Sonata2018-04-24 00:48
Sveiki, turite kanareliu, ir kokiu turite?aciu
Savininkas|Veisejas2018-04-24 07:53
Labas,kanareliu, nimfų,rozelu nebeturiu,ką turiu šiuo metu vis parašau komentaruose.
Jūratė2018-04-24 14:21
Banguotosios papūgėlės kaina?
Savininkas|Veisejas2018-04-24 14:34
Įvairiai,pagal amžių, spalvos retuma,ir kiek kas ima,tai nuo 10-15eu.
Laima2018-04-25 13:23
Sveiki, ar turite Pyrrhura (žaliakruoste raudonuodegė papūga) kokia kaina?
Savininkas|Veisejas2018-04-25 13:37
Labas,ne,senai tokiu nebelaikau,aš ką laikau ir turiu iš jaunimo viską esu surašęs ir komentaruose,ir pačiam skelbimo tekste.
Irena2018-04-25 21:53
Labas vakaras,kada turėsit rozelos patelę?
Savininkas|Veisejas2018-04-25 22:25
Labas, neįsivaizduoju tiesa pasakius,kokios rūšies rozela?
Jo2018-04-29 16:08
Kažin ar turit geltonžandžiu rozelu
Savininkas|Veisejas2018-04-29 16:21
Nebeturiu nei vienos rozelos,nimfos,ką turiu šiai dienai,tai banguotuku jaunimo, Agaporiniu kelių rūšių, kakariki dar viena,ir dar keletą kitokių,o iš amadinuku,tai zebriniu ir japoniniu,o jei ko reikia, pasiskambinkit,tel duotas.
Sonata2018-04-30 22:57
Sveiki, ar turėsite artimiausiu laiku kanareliu, arba daugiau jų nebeauginat?
Savininkas|Veisejas2018-04-30 23:22
Sveiki,nebelaikau pats nei vienos,jei bus kas,tai uosvijoje,jie kanareliu porele turi,gal sugalvos perėti,negarantuoju,o pats stipriai ūky apmazinau,mažai išvis kam ko bereikia,neapsimoka veisti.
Noriu2018-05-01 22:17
Sveiki, turite (o gal turėsite ateity?) aleksandrijos papūgų?
Savininkas|Veisejas2018-05-01 22:58
Labas,ne tokių didžiųjų aš nebelaikau,aš pagrinde šiuo metu ką laikau tai iš mažųjų ir vidutinių papūgų,bet retesnių,ne tokių lepiu ir kad kažką būtų galima išveisti,man tas aktualu,tokių nimfų atsisakiau visai,Kanareliu nebelaikau,rozelu taip pat,burko,lazuriniu nebelaikau..
Ką dar laikau šiai dienai,tai pagrinde be įdomių spalvų banguotuku,kakariki keletą porų(gal bus ateityje jaunimo, tikiuosi), giedanciu papūgų keletą porų (bus greitu metu gražaus jaunimo), agaporiniu kelių porūšių (turiu ir dabar kelis jaunikliukus), žvirblinių papūgėlių turiu kelias poras,iš jų tikiuosi kažko sulaukti,o kaip bus laikas parodys ir iš amadinu retesnių spalvų zebriuku jaunimo ir japoniuku,tie labai fauni paukšteliai,tai va,iš jų jei ko reikės, skambinkit.
Goda2018-05-02 13:55
Išties gaila, ieškau vis pas kažką aleksandrijos papūgos, nerandu :(
Savininkas|Veisejas2018-05-02 14:12
Pabandykite,į Marijampolę pas Roma kreiptis,gal jis turės..gerai paieskojus,tikrai surasite arba idekite pati skelbima,kad ieškote.
Kažin2018-05-03 17:02
O kodėl nebelaikote burku tai negi jos lepios ir šiaip mažos ir ramios papūgos.
Savininkas|Veisejas2018-05-03 22:16
P.s.ne dėl lepumo aš asmeniškai jų nebelaikau,jos man asmeniškai vienos įdomesniu papugikiu buvo(gaila kad nepavyko niekada jų taip ir išveisti),o pardaviau visas 3 paskutines kartu,nes teko keisti patalpas,tai kardinaliai teko ūky apmazinti,tai ką pasilikau,tai iš savo senųjų kitu rūšių perinčių porų,o burko papugikes man kaip veisėjui ir gamtininkui vienos įdomesniu,LB taikios ir ramios,gal kada ateityje kai bus naujos patalpos..gaila,bet vien tik noru neužtenka,va dėlto ir teko atsisakyti.
Inga2018-05-04 09:01
sveiki ar turit kakariki papūgėlių,kokia kaina?
Inga2018-05-04 09:08
ar turit katariną (Bolborhynchus lineola),kaina?
Savininkas|Veisejas2018-05-04 09:17
Jei konkrečiai kas ko nori,tai man skambina,tel duotas.
inga2018-05-04 11:31
tai jejgu neturit,kokia prasmė skambinti?domina katarinai
Savininkas|Veisejas2018-05-04 13:18
Prasme tokia,kad puse rašinėtoju jei nesugeba net pasiskambinti,tai ir neipirks,o antra tai jei snd neturiu,kažkada bus jaunimo,tai kas konkrečiai nori,tas pasiskambina,uzsirezervuoja ir stoja į eilę,pas mane reti paukščiukai ir ne kasdien gimsta..aš mėgstu konkrečius žmones,o kas dėl kainų,tai įvairios jos,nuo spalvos, amžiaus,porūšio priklauso,atvažiavus į vietą viskas aptariama.
P.s.katarinu pora suaugusiu beturiu turkio spalvos,maatysiu šiemet gal bus jaunimo.
Margarita2018-05-04 23:04
Labas vakaras. Ieskau banguotukui 1 metu patinui patele. Is komentaru supratau, kad turite. Ar planuojate baziuoti i Vilniu?
Savininkas|Veisejas2018-05-04 23:20
Labas,turiu dar kelias 3-4men amžiaus pateles,vyresniu banguotuku nebeturiu,tik jaunimas 1-2men amžiaus,o į Vilnių gal net si savaitgalį giminės atvestu,ryt susiskambinsim.ok
Idomu 2018-05-05 20:10
Norėčiau sužinoti jei ne paslaptis kokios papugos skaitomos retos, turiu omenyje , kurias jus laikote.
Savininkas|Veisejas2018-05-05 20:43
Tai pasiskambinkit,jei kas įdomu, pakalbesim,nes šiaip man dabar ta kiekį komentaru didinti ar verta,poto ir diskusijos išsivysto,tam yra special.pauksciu forumai..
O iš retesnių ne kiek rūšių bet spalvų gamos ką belaikau(burko,iv.rusiu rozelas pardaviau nesenai),tai žvirblines retesnių spalvų, Katarinos paliktos turkio spalvos, giedancios įdomių spalvų, Agaporines(juodaskruostes),žali kakariki ir keletas retesnių amadinu rūšių bei spalvų,aišku seniau kolekcija buvo įdomi,turėjau ir pyrhuru keletą rūšių,senegalu,Sveisono papūgų, Australijos karališkuju,raudonsparniu,glianciniu, lazuriniu,net Patagonijos papūga,bet atsisakiau mažai ka tokios retos ir bedomina,nes lietuviai pagrinde žino (laiko) banguotas,nimfas,ir agaporinius(nesiskiriamuosius),iš amadinu zebriniai dominuoja,nu dar kanarėlės.
Nesuprantu2018-05-05 20:56
Perskaičiau ir nesupratau , kurios čia retos nes visos pakankama gerai veisiasi.
Savininkas|Veisejas2018-05-05 21:05
Tai aš nekalbu,kad pas patį gerai veisiasi,viskas šaunu,kad veisiasi,aš kalbu apie daugelį žmonių(augintojų),kitas nei tu paprastu nesugeba išveisti,o jei taip gerai veisiasi pas tamsta,tai ikelk skelbimu,manęs ne vienas teiraujasi kad ir tų pačių jaunų krameriuku,net ir tu per visą Lt neranda,apie mano išvardintas jau net nebekalbu,miręs reikalas.
???2018-05-06 07:35
Lietuvių liaudies patarlė: kas šuniui uodegą pakels jei ne jis pats ?
Jo2018-05-06 08:39
Visas tamstos išvardytas papugas neimanoma išveisti, dėl paprastos priežasties, jas paprasčiausiai kol tau išpirks tu patirsi dideliu nuostoliu, čia ne Čekija, Slovakija ar Olandija Papugas daugiausia iveža iš užsienio nes tai yra pigiau, gali vežti pagal poreiki tiek kiek reikia.
Savininkas|Veisejas2018-05-06 10:20
Tai faktas(sau rimtų porų iš ten daugiausia ir ieskodavau,nes čia mazai ką rasi),o dabar neapsimoka ir auginti,veisti..egzotika lietuviams palikus palyginus nebeidomi,labai mažai kas besidomi,laiko, lyginant kas buvo prieš gerus 20m.,o dabar kuo toliau,tuo labiau miręs reikalas,kas dar laiko iš mano draugų, pažįstamu,tai tik dėl savęs.
krameris2018-05-08 15:45
kokia kaina krameriu?
Savininkas|Veisejas2018-05-08 16:27
Senai nebeturiu Krameriu.
krameris2018-05-08 16:56
o kokiu dar like pas jus ir kokios kainos??
Savininkas|Veisejas2018-05-08 17:15
Skambinkit,kalbesimes,turiu dar grožiu,man kokia 21h paskambinkit,būsiu laisvesnis po darbų.
.2018-05-10 15:46
Zvirbliniu papugeliu poryte negimininga jauna yra galume isigyti?
Nesam ju augine, bet kiek zinau jaukios?
Savininkas|Veisejas2018-05-10 17:40
Labas, įdomios jos,LB neprognozuojami papugiukai,kiek aš juos laikau,tai yra daug ir visko buvę su jais, pasiskambinkit man šįvakar po 21h, pakalbesim.ok
Mature 2018-05-16 20:56
Labas vakaras.
Ar turite agaporniu(neišskiriamuju). Norėčiau kuo jaunesnio.Ar galima nusipirkti vieną?
Ir kokia būtų kaina?
Savininkas|Veisejas2018-05-16 21:00
Labas, pasiskambinkit, pakalbesim ką galiu pasiūlyti.ok
pirkejas2018-05-18 18:56
gal turit zaliaskruoscia raudonuodege papuga?
Savininkas|Veisejas2018-05-18 19:11
Nebelaikau jų senai.
pirkejas2018-05-18 20:25
gal zinot kas turetu?
Savininkas|Veisejas2018-05-18 20:38
Mačiau Klp parduoda jaunimą, pasiskambinkit,o šiaip tokių retesnių mažai kas Lt ir belaiko.
Edgaras2018-05-18 21:06
Sveiki.noriu dideles papugos kuri nesedetu narve.ka pasiulysit?
Savininkas|Veisejas2018-05-18 22:08
Labas,didelių aš nelaikau,tik vidutinio dydžio ir mazasias,didelėms reikia LB daug dėmesio ir laiko,to neskiriant prasideda didelės bėdos,aš asmeniškai nepatarciau.
pirkejas 2018-05-19 00:05
gal netycia numeri turit ?
Edgaras2018-05-19 09:23
Kada planuojat i vln vaziuot?
Savininkas|Veisejas2018-05-19 10:52
Aš pats retai vaziuoju šiuo metu,gal kada,bet šiaip būna prie progos kas iš pažįstamų važiuoja ar atvažiuoja,o jei kam ko konkrečiai ar del kontaktu,tai man pasiskambinkit.
bratka2018-06-16 10:56
Valdemarai nepusk miglos zmonems o kokie naivus tie pirkėjai
Savininkas|Veisejas2018-06-16 11:19
Niekas niekada ir nepučia,tiek matyt mane asmeniškai ir tepazistat,o jei jau pusciau migla kaip čia komentuojant,senai komentarus išjungciau,kam man to reikia?to neprimetat!kas protingi,tas žino ką rinktis ir kur važiuot,o konkurentų visada buvo ir bus,toks gyvenimas.
bratka 2018-06-16 17:47
Nesigirk parduodi pirma tau nereikalingus nubrokuotus tie komentarai ir lpats pasirašinėtji :-)
Savininkas|Veisejas2018-06-16 18:12
Nebesvaik,šneki pats nesupranti ką šneki,nesu gyvenime brokuoto pardavęs,iš kur čia tokias pievas kalbi?aplamai aš tik jaunikliukus teparduodu!tai kaip jis gali būti brokuotas, pauksciukai sveiki,dailus,uzauginti geromis sąlygomis,ir dar atsiranda artistų taip rašinėti,nieko lazda turi du galus,nutuokiu kas čia rašo,tai daugiau gali man net nebeskambinti dėl patarimų!ir pats prisirasineju,tokių ciudu dar nebuvo,jei pačiam kas nesiseka ar nepavyksta išveisti,tai nereiškia kad pas mane tas pats,o šiaip rimti žmonės man skambina,o ne rasineja!jau apie patarimų gausa net nebekalbu,kiek esu padėjęs tais klausimais žmonėm ir be jokių padeku,o iš geros dusios,bet vistiek žiūriu atsiranda tokių kur tiesiogiai neskambina,o čia kažką bando apjuodinti.
Q2018-06-17 13:04
Nu nereiktų taip savęs vadinti,gamtininku iš prigimties,juokingai atrodo,gamtininkai iš prigimties,buvo Kazlauskas,dabar Paltanavičius,o čia esi tik eilinis papūgų pardavėjas.
Savininkas|Veisejas2018-06-17 13:58
Tai viskas ok kam eilinis o kam neeilinis, kiekvienas savaip galvoja..Gerb.a.a.aKazlauskas ir mokytojas Slucka teko kalbėtis ir bendrauti ne kartą ir ne du,dar paskaitas pravesdavo,poto pats turėjau kita gerb.mokytoja Vytautą Uosi,dabar jau kolegos esame su kuriuo ir dabar gerus santykius palaikome,aplamai aš su jais visais gerus ir šiltus santykius palaikau ir pats dabar pravedu paskaitas, parodose dalyvaujam,kad tik būtų daugiau žmonių tikrai pasveikinciau,edukacines veiklas moksleiviams pravedu,klubui Šiaulių dekoratyviniu pauksciu stipriam priklausom,o čia kas kaip nori taip tegul vadina,tik LB džiaugciausi kad daugiau žmonių atsirastų pasisventusiu gamtai.
Jurate2018-06-30 19:16
Visada skambinu šitam veisejui pasikonsultuot del paukščiu auginimo, apie kuri sužinojau iš geru rekomendaciju feisbuko Papūgų grupes.
Jo 2018-06-30 21:23
Nežinau kas jis ten konsultuoja ir kas ji ten rekomenduoja ir koks jis ten didelis gamtininkas tačiau nupirkau papuga kuria jis rekomendavo tačiau paukštis buvo ne tos lyties ir sergantis tai va.
Savininkas|Veisejas2018-06-30 21:50
Manęs ir rekomenduoti nereikia,kas žino,tai žino,kad tokiu nesąmonių kaip čia rašai nebuvo ir nebus,o jei ir buvo kokį kartą,kad su lytimi gal apsirikta buvo,tai visada yra tel, pasiskambina ir pakeičiam(aš ir ne Dievas,visi gali suklysti,bet yra visada kompromisai),o sergančių nesu niekam siūles,aš savo vardą gerbiu,kažką stipriai maišai,o pačiam jai taip ir buvo,ko man neskambinai?pievų čia bet kas gali prirašyti,o kas norės tas žinos kur kreiptis,aš už savo mylimus pauksciukus garantuoju.
Savininkas|Veisejas2018-06-30 22:00
Tu tik tiek mokek kiek aš moku,bus LB gerai,galvos neskaudės,pirma pasidomek rimtai nesąmones čia eilinį kartą rasinedamas.
Jo 2018-06-30 22:31
Gamtininke iš prigimties tai gal galite pakomentuoti iš kur gaunate papugas a.
Savininkas|Veisejas2018-07-01 12:21
Tai pats auginu,kaip suprasti iš kur?pas mane patį išsirita,ką auginu praktiškai visuose lizduose auga jaunimas,vieni kelių savaičių,kiti šią sav išsirite,kitiems mėnesis
laiko,aš paukščių nesivezu(kaip pas daugelį perpardavinetoju),bet realiai jaučiu išvis nebelaikysiu,yra tokių minčių,mažai kam čia jie palike idomus,galės žmonės Kikos augintiniais džiaugtis.
Jo2018-07-01 12:57
Jei pats augini tai šaunuolis galima tik pagirti.
Savininkas|Veisejas2018-07-01 13:30
Taip viską pats,ką laikau iš mažų ir vidutinių papūgų,bei keletos amadinu rūšių,tai auga jaunimas,o kitų net nebeperinu.
Tija2018-07-09 10:10
Sveiki,gal turite kokiu kalbančiu papugu ?
Savininkas|Veisejas2018-07-09 10:21
Labas, nelaikau aš didžiuju,o kazka išmokinti galima ir banguotuka,tik aišku reikia n laiko ir kantrybės,bet įmanoma misija.
as2018-07-10 23:54
Guldo amadinu turit porele? Gal imanomas iki Klaipedos pristatymas?
Veisejas2018-07-13 07:48
Labas,Gulduka viena sau belaikau,pas mane iš amadinu pagrinde zebriukai ir japoniukai.
Susidomejas2018-07-22 17:46
Sveiki norejau paklaisti ar turite nimfa ir ar vezate i sakius
Savininkas|Veisejas2018-07-22 18:20
Labas,nimfuku nebelaikau visai.
Mindaugas2018-08-16 16:25
Sveiki. Ar dar turite papugeliu? Noretume isigyti, ir tuo paciu mini konsultacijos kas kaip?
Savininkas|Veisejas2018-08-16 16:40
Labas,žiūrint kokių rūšių ieškote?bet kokiu 5 rūšių dar turiu,už valandos man paskambinkit arba po 20h ir pakalbesim,patarsiu.
Petras2018-08-19 17:02
Ar dar turite antroje nuotraukoje melyna agaporini?
Savininkas|Veisejas2018-08-19 17:20
Agaporiniu porike beturiu jaunų,pilka ir geltoną,domina pasiskambinkit.
Savininkas|Veisejas2018-08-22 07:19
Sveiki, rugpjūčio 23d.vaziuoju iš ryto į Panevezi su darbais,jei kam ko reikėtų, kreipkitės,galėčiau atvesti.
Klausimas2018-08-22 23:35
Sveiki. Ar neturit iš banguotukų vaivorykštinių? Rusijoj, Ukrainoj taip vadina tam tikro spalvotumo banguotukus. LT niekur tokių nematau. Ačiū už ats.
Pradedantysis 2018-08-22 23:48
Ką geriau auginti nepatyrusiam ir pradedančiam papūgų mėgėjui ? Ar tai galėtų būti kakariki, o gal geriau N. Z. dainuojančios papūgos.
Klausimas2018-08-22 23:54
Beje dėl kalbėjimo. Turiu banguotuką kuris puikiai čiauška žmonių kalba sakiniais. Dabar ne vienas. Bet dar vis išmokinu naujų žodelių. Tikrai įmanoma ir ne be proto tų pastangų prireikė. Pradedančiajam tiktų banguotukai. Nors man jie ir šiaip patys pačiausi iš visų.
Savininkas|Veisejas 2018-08-23 07:19
Sveiki,po darbų vakare parasysiu,o kas dėl banguotuku,tai taip jie vieni gudriausiu snekoriu,bet kitiems vat tas ciauskejimas jiems nepatinka,čia sakau kas kam patinka.
Beja,man savo elektroninį paštą parašykit arba paskambinkit vakare, pakalbesim,vaziuoju į darbus,geros dienos.
Pirkėjas 2018-08-25 17:57
Ar turite Rozelu :)
Pirkėjas 2018-08-25 17:58
Laba diena. Ar turite Rozelu, kokia kainai jei pirkčiau du. Ar yra galimybė atvežti į Klaipėdą. Ačiū už atsakymus
Savininkas|Veisejas2018-08-25 18:15
Labas,ne rozelu nuo pernai nebelaikau,iš vidutinių papūgų ką belaikau šiai dienai,tai kakariki ir giedancios.
Pirkėjas 2018-08-25 20:35
Liūdna kad neturite Rozelu, girdėjau apie jus kaip gamtininka gerus atsiliepimus. Šiek tiek skaičiau ir domėjausi apie kakariki papūgas... Jei pirkčiau dvi papūgas, kokia būtų kaina, galiu ir pats atvažiuoti pasiimti jei nėra galimybės atvežti į Klaipėdą.
Savininkas|Veisejas2018-08-25 21:18
Toks jau esu,dūšios žmogus,mylintis gamta, gyvūnus,nuo mažens taip tėvai,seneliai išauklėjo,tai paukščiukus nuo pirmos klasės ir laikau su pertraukomis..gerų mokytojų tikrų gamtininkų apsuktyje užaugau,teko ir su a.a.Ricardu Kazlausku kalbėtis,ir su gamtininku Slucka,iš jo esu paskutinius Agaporinius nupirkęs,oi ten fanatas žmogus savo srities,ypač LB stiprus roplių srityje,lygiu nėra,jo knygų juk parašyta "gyvasis kampelis" ir kitos..poto LB gerbiama mokytoja Vytauta Uosi turėjau mokyklos laikais,o dabar su juo kolegos esam,puikus LB žmogus..o kas dėl papūgų,tai pasiskambinkit man kokį vakarą ar rytoj ir pakalbesim ką turiu ir ką galėčiau pasiūlyti šiai dienai..beja,gal ir būtų galimybė iki Klp pristatyti,bet idealiausia būtų jums patiems atvykti į vietą,pamatyti, pabendrauti ir išsirinkti,aš visiems tą patį sakau,kas ta Lietuvele imant atstumais,o antra juk augintiniai būtų ne vienai dienai,o gyvai yra gyvai,nei per foto ir video žiūrėti.
Gero vakaro.
Turiu vieną senuka,bet sau laikau,pas mane pagrinde zebriukai ir japoniukai suaugę ir jaunimas ir iv.papugiukai.
As2018-08-27 08:22
Laba diena gal kartais kanareliu turite.
Savininkas|Veisejas2018-08-27 08:47
Labas,šiuo metu turiu spalvotų gražių porike,o už mėnesio turėsiu daugiau.
vaikui 2018-08-30 00:39
o kokios maziausiai triuksmauja
Urte2018-08-30 09:33
Laba diena,gal turite nimfu papugeliu,ieskome pateles.
Savininkas|Veisejas2018-09-01 08:02
Labas,iš mažiau triuksmaujanciu turiu ne tik papūgų,bet žiūrint už kiek planuojate isitekti,viskas į finansus sueina,o nimfų senai nebelaikau ir aplamai gal paskutinį mėnesį viską belaikau,jei kam ko reikia,skambinkit,tel yra.
Pirmadienį vaziuoju į Panevezi.
Rūta.2018-09-01 09:22
Ar turite pardavimui papūgėlių katarinų, iš amadinų japoniukų, guldų.
Savininkas|Veisejas2018-09-01 09:48
Visų pirma Labas, Rūta.
Taip turiu dar Katarinas dvi turkio spalvos, japoniukiu irgi turiu yra tikrai iš ko pasirinkti,tik gulduka sau viena laikau.
Jei kas rimtai domina, skambinkit, savaitgalį būsiu kaip ir laisvesnis.
Aš2018-09-01 10:23
Sveiki. O katarinos prie aršesnių kitų paukštelių adresu ar prie taikesnių ? Ar pas jus garantuota porelė ?
Savininkas|Veisejas2018-09-01 10:31
Su kitom rūšimis ar net poromis nepatarciau laikyti, kiaušinių dar nededa,burkuojasi viską,pagal bruožus porike,domina skambinkit,kol aišku dar turiu.
Urte2018-09-26 09:04
Laba diena,gal turite kanareliu ieskome pateles.Aciu
Savininkas|Veisejas2018-09-26 11:18
Labas,Urte,rytoj man paskambinkit,pasakysiu ką iš patelių turiu.
Urte2018-09-26 11:46
Aciu.Paskambinsiu.Iki
Karina2018-09-27 20:40
Galbūt turite agapornius? Mūsų mažylei reikia draugo!
Savininkas|Veisejas2018-09-27 21:28
Pora beturiu,tupi ant kiaušiniu,jau turėtų pradėti ristis.
oo. :)2018-09-30 22:38
Sveiki. Ar dar turite katarinas ? Kokio jos amžiaus ?
Rita2018-10-01 17:25
Laba diena. Gal turite negiminingą kanarėlių porikę ?
Savininkas|Veisejas2018-10-02 09:09
Sveiki,Rita,turiu dar kelias.
Gedas2018-10-05 07:51
Sveiki ,ar turite kakariki papugas ?
Savininkas|Veisejas2018-10-05 11:10
Labas,Gedai,turiu, paskambink man vakare, pakalbesim.
as2018-10-12 19:21
Labas vakaras gal turite nimfu papugeliu patele.
Savininkas|Veisejas2018-10-12 19:45
Labas,turiu šiuo metu kelias nimfas.
as2018-10-12 19:54
O kokia kaina
Savininkas|Veisejas2018-10-12 20:35
30eu,o šiaip jei kas ko konkrečiai ieško, skambinkit.
ugne2018-11-04 15:13
Turit zako? Kokia kaina zakucio ir zvirbliniu papugeliu poros?
Savininkas|Veisejas2018-11-04 15:36
Nelaikau aš didžiųjų,mačiau Kaune parduoda jauniklius 3,5men,kaina beroc 720eu, pasiskambinkit,jei konkrečiai ieškote,o žvirbliniu pardavime nebeturiu.
Rytis2018-11-04 16:23
Sveikas. Kokių papūgų pardavime dabar turi ?
Savininkas|Veisejas2018-11-04 16:46
Labas,Ryti, paskambink man šįvakar kokia 20h, pakalbesim.
Aciu2018-11-04 16:48
Ar nimfutes rankines pas Jus?
Savininkas|Veisejas2018-11-04 17:03
Ne,nelabai uzsiimu tuom, žmonėms palieku prisijaukinima.
Savininkas|Veisejas2018-11-04 20:42
Ryti, nesulaukiau skambučio,matyt tiek ir aktualu.. nesvarbu,kam ko reikia konkrečiai, skambinkit,tel duotas.
Savininkas|Veisejas2018-11-07 22:39
https://akropolis.lt/lt/siauliai/akcija/tropiniu-pauksciu-ir-egzotiniu-gyvunu-paroda#@page=1
Kas laiko turesit, siūlyciau apsilankyti šioje parodoje
as2018-11-08 12:23
kazin ar cia vietiniu paroda ir ar kuo prekiaus niekur barabanto pateles negaunu
Savininkas|Veisejas2018-11-08 14:35
Vaidi,prekybos visai čia nebus, Akropolis čia organizuoja tą paroda.
vaidis2018-11-12 09:34
valdai ar tu gali sluckos nr atsiusti
Vytas2018-11-19 15:30
Sveiki gal zvirbliniu pora katarinu ir vienuoliu pora turit
Savininkas|Veisejas2018-11-19 20:12
Sveikas,Vytai, paskambink, pakalbesim,jo aš neturiu,tai nukreipsiu kad turi arba ateityje turės.
Klausimas2018-11-23 17:40
Sveiki, kokios rūšies papūgos pirmoje nuotraukoje?
Savininkas|Veisejas2018-11-23 17:53
Labas, N.Zelandijos giedancios-dainuojancios.
Klausimas2018-11-23 18:11
Galvojau opaline red-rumped parakeet...gal žinot anglišką ar lietuvišką pav?
Savininkas|Veisejas2018-11-26 11:09
Giedancioji,opal rubino mutacija,nors dabar kitoks jų pavadinimas moksliškai,tai yra raudonsturpe plokščiauodege papūga,esu seniau tokių turėjęs,bet liaudiškai kalbant,tai giedanciuju mutacija.
Klausimas2018-11-27 14:14
Ar labai baikštūs banguotukai?
Savininkas|Veisejas2018-11-27 15:09
Jaunikliukai visai nebaikstus,o vyresni biški baikštesni.
Savininkas|Veisejas2018-11-27 23:34
Sveiki, gruodžio 6d.vaziuosiu vakare į Kauną.
Savininkas|Veisejas2018-12-02 13:29
Sveiki,turiu gražių giedanciu, Agaporiniu,banguotuku jaunimo,auga mažyliai kakariki jaunimo,retu spalvų giedanciu jaunimo,amadinuku zebriuku ir japoniuku,is retesnių parduosiu penantu pateles ir katarinas turkio spalvos,jei ką domina, skambinkit.
Pirkėjas2018-12-27 20:22
Sveikas gal nimfos patinėli turi?
Ar nebaikščios?Kokia kaina?
Savininkas|Veisejas2018-12-27 20:45
Labas,ne nimfuku nebeturiu visai,tik kitokiu rūšių turiu jaunimo.
pirkėjas2018-12-27 21:27
Kokių turi?Kainos kokios?
Savininkas|Veisejas2018-12-27 21:42
Kakariki auga jaunimas,bus sausio gale,giedanciu jaunimą jau atskyriau,yra poromis,yra ir po vieną,poto Agaporiniu dar kokia pora turiu, banguotuku iki 10vnt.ryskaus jaunimo,o be banguotuku turiu dar amadinuku.
O kainos vidutinių papūgų nuo 40-50eu,jei konkrečiai kas domina, skambinkit,tel duotas, pasikalbėsim.
Pirkejas2019-01-02 14:09
Ar turit jaunu zaliu banguotuku ir ar maitinat juos is ranku? Dar vienas klausimelis. Kada busit Vilniuje arba Kaune?
Savininkas|Veisejas2019-01-02 14:29
Labas.Nemaitinu aš iš rankų ir neužsiimu tokiais dalykais,tam yra pauksciuku tevai,o dėl kitų miestų nežinau kada būsiu,parasau karts nuo karto kada vaziuoju..p.s.zaliu šiuo metu neturiu banguotuku,tik melsvi, žydri,salotinis dar 1 likęs ir kiti.
Pirkejas2019-01-02 15:21
Noreciaus banguotuku poreles sausiui. Gerai butu kad butu zalias ir dar koks nors
Savininkas|Veisejas2019-01-02 15:39
Tai pasiskambinkit,tel duotas ir konkrečiai pakalbesim,auga ir dabar kelių lizdų jaunimas,gal bus ir žalių.
Lina2019-01-06 19:20
Norėčiau su savo nimfų porele auginti kartu dar kokią papūgų porelę,patarkit su kuriom geriausiai sutartų.turim voljerą.ačiū
Savininkas|Veisejas2019-01-07 07:33
Labas,sutartu bent trys dar rūšys kurias ir aš taip esu laikęs (nimfų nebeturiu),kitas ir dabar laikau,tai banguotukai su visomis sutaria,poto Šokliosios (Kakariki) ir Giedancios (dainuojančios),aišku jeigu zadate inkilus kabinti,tada nepatarciau,jeigu jau žadat veisti,tada tik atskirai,kitaip gali būt problemų.
O šiaip jei kas domina, pasiskambinkit man,tel yra,ką pasiūlyti šiai dienai tikrai turiu jaunimo.
Savininkas|Veisejas2019-01-10 09:04
Sveiki,rytoj,tai yra gruodžio 11d.vaziuoju į Kauną,jei kam ko reikia, skambinkit.
labas2019-01-20 23:37
ar turite balta banguota papugėle bei kokiu spalvu turite pasiulyti
Savininkas|Veisejas2019-01-20 23:50
Labas,turiu turiu poroje su mėlynu ryškiu patinuku,turiu ir kitokiu spalvų, melsvi,žydri, žalsvi ir kitokių spalvų,turiu jaunimo,turiu ir suaugusių, žodžiu banguotuku yra nemažas pasirinkimas.
Vilma2019-02-04 12:56
Sveiki! Kokia papūgėlę pasiūlytumėt kuri mėgtų bendrauti ir būtų galima su ja "pasišnekėti"?
Savininkas|Veisejas2019-02-04 13:02
Labas, pigiausias ir paprasčiausias variantas būtų banguotukai,o iš kitų rūšių Agaporiniai, nimfos, Kakariki tinka,tik vienos labiau bendrauja,kitos prieraišesnes,žodžiu kiekviena rūšis su savo +-, paskambinkit vakare, pakalbesim,patarsiu.
Savininkas|Veisejas2019-02-06 12:33
Sveiki,auga kakariki gražus jaunimas, Agaporiniu jaunimas auga kelių spalvų, banguotuku ryskiu spalvų yra katik atskirtu nuo tėvų,taip pat yra zvirbliniu papūgėlių jaunimo,ką domina kreipkitės.
Audronė2019-02-08 19:14
Labai pigiai
BGS2019-02-16 19:58
Laba diena ar turite banguotuku pvz.: porele kurie gerai sutaria ar kur galėtu susiporuoti?
Savininkas|Veisejas2019-02-16 20:57
Labas, banguotuku turiu ir jaunų šiai dienai ir suaugusių,rytoj paskambinkit, pakalbesim.
Nimfonas2019-02-17 03:00
Nimfų patelę noriu užsirezervuot.
Banguotukas2019-02-17 21:29
Šią savaitę neplanuojate pro Kauną prasukti?
Savininkas|Veisejas2019-02-17 21:43
Pats ne,bet žadėjo žmonės iš Kauno kita savaitę atvykti.
Sveiki. Gal turite jauną negiminingą porą kakarikų ?
Savininkas|Veisejas2019-02-21 22:54
Sveiki,kiek tas jauna skaitosi?kad auga jaunimas,kelių lizdų,tai taip,matysiu kas užaugs,vieni mėnesio laiko,o kiti tik šią savaitę ristis tepradejo.
Roma2019-02-22 19:47
Labą vakarą. Ar turite banguotukų mėlynų su geltonais veidukais ?
Savininkas|Veisejas2019-02-22 20:03
Labas,abejoju ar tokių konkrečiai beturiu, žydrų, melsvu, violetiniu atspalviu turiu,o geltonais abejoju,bet turėjau,gal ateityje vėl turėsiu,bus matyti.
Savininkas|Veisejas2019-02-23 17:48
Labas,Romą,pažiūrejau šiandien,dar viena melsva turiu geltona galvike banguotuka,jei domina paskambinkit ar parašykite,imesiu foto.
Sveiki2019-03-03 08:53
O katarinų ar turit (bolborchynhus lineola) (Lineolated or Barred Parakeets)? Vienoj foto jūsų skelbime kažką panašaus užmačiau, tad galvoju maža kas gal turit
Savininkas|Veisejas2019-03-03 09:25
Labas,gaila,bet deja jau nebeturiu..turėjau pora tikrai gražių turkio spalvos,bet nebeturiu,gal ateityje ir bus,laikas parodys,turiu kitokių šiai dienai grožiu..pas mane ilgai neuzsilaiko,jei kam ko reikia skambina,kalbames ir važiuoja žmonės.
Janina2019-03-14 02:53
Gal turit nimfu?
Jurga2019-03-18 10:58
Ar turit rausvaskruosciu, kokia kaina?
Savininkas|Veisejas2019-03-18 11:16
Nebeturiu,ilsisi poros.
:)2019-03-21 08:31
Sveiki. Ar turite parduoti rozelų ?
Savininkas|Veisejas2019-03-21 08:52
Labas,viena pora deda kiaušinius šiuo metu,o parduoti turėčiau viena apie metų laiko raudono penanto(didžioji rozela) patelę..bus paroda didelė ši savaitgalį Šiauliuose Saulės mieste,tai atvykite kam išeina ir pakalbesim gyvai.
Katarina2019-03-24 09:27
Kokia kaina katarinu?
Savininkas|Veisejas2019-03-24 10:25
Nebeturiu Katarinu,nepigios tikrai.
Klausiu del to kad ieskau patele2019-03-24 20:11
Gal zinote kas turi?
Savininkas|Veisejas2019-03-24 20:23
Šiuo metu nežinau,gal kas vasarą arba rudenį parves,o spalva kokia turite?man rasykite į tel arba elekt.pasta.
Neislausim tiek2019-03-26 18:23
Turim zalia patineli is jusu regis pirkome, be vieno pirstuko, gal prisimenat? Dar litais pirkom.
Savininkas|Veisejas2019-03-26 23:16
Žalių esu turėjęs porelę,buvo jaunimo,bet tik keli,o kad be pirstuko buvo,tikrai neatsimenu,bet jau ir amžiuje turėtų jis būti,jei dar prie lito pirkote,o jam įleisti patelę po tiek metų,kažin kaip priims,čia didelė rizika,nes jos būna aršios,aišku gali ir priimti,bet su jomis atsargiai reikia.
Šiaip jei visgi nuspręsite ieškoti patelės,tai skambinkit man, pasikalbesim.
Jis turėjo patelę2019-03-27 14:21
Patelė buvo vyresnė už jį ir praeitą sav. Numirė.
Antanina2019-04-20 20:27
Gal turite kakarikės patiną parduoti?
Savininkas|Veisejas2019-05-20 23:29
Turiu jaunų banguotuku reto grožio, giedanciu jauna patele, Kakariki iš skirtingų lizdų,parduodu ir penentu perinčia pora,ką domina skambinkit.
Pirkėjas2019-06-17 15:08
Sveiki, neseniai nugaišo banguotosios papūgėlės patelė (pirkta ne iš Jūsų), todėl patinėlis labai liūdi. Nusprendėm surasti jam draugą, todėl norėčiau paklausti, kada būsite Vilniuje arba Kaune. Iš anksto ačiū.
Sigita2019-06-20 11:56
Kiek kaina N Zelandijos papūga?
As2019-07-29 16:38
Sveiki gal turite žvirbliniu papugeliu? Gal rankinės, nebijo zmoniu? O gal nimfu turite?
Savininkas|Veisejas2019-07-29 22:08
Sveiki,šiuo metu turiu jaunų,ryškių spalvų banguotuku jaunimo, maskiniu (kauketuju) Agaporiniu jaunimo, žvirblinių jaunimo,nimfuku jaunimo,N.Zelandijos Giedanciu bei šokliuju jaunimo,iš didžiausių didžiųjų Rozelu (Penantu) jaunimo,bei jaunų krameriuku.
Ką rimtai domina skambinkit.
Domina2019-08-15 21:50
Sveiki. Žvirblinės papūgėlės vienų tėvų ?
Savininkas|Veisejas2019-08-15 22:36
Sveiki,pakolkas taip.
:)2019-08-25 17:50
Sveiki. Kokios spalvos giedančios papūgėlės ?
Savininkas|Veisejas2019-08-25 19:25
Sveiki,dar turiu kelias jaunas 4men kažkur gamtinės žalios spalvos ir retos mėlynos,ką rimtai domina, skambinkit,duotu tel nr.
Savininkas|Veisejas2019-09-15 18:28
Sveiki,kažkas ieškojo žvirbliniu patinuku,tai žydra suaugusi turiu,ir keli jaunikliai kito lizdo.Taip pat turiu kitokių įvairių papūgų jauniklių ir suaugusių,ką domina rasykite ir skambinkit.
Sveiki2019-09-22 15:09
Gal turit katarinų?
Savininkas|Veisejas2019-09-22 15:32
Labas,turiu gražia tamsiai žalia 1 suaugusią patelė,yra žiedas,domina pasiskambinkit.
:)2019-09-29 12:52
Sveiki. Gal javos amadinų pardavimui turite ?
Savininkas|Veisejas2019-09-29 19:40
LaBas,jo dar kelis gražius turiu,domina pasiskambinkit.
As2019-10-01 15:25
Sveiki.ka turite iš ryškių papūgėlių..ir kokios kainos
Sveiki,spalio 29d.vaziuoju į Kauną su reikalais,jei kam ko reikia, kreipkitės,galėsiu atvesti.
ieskau2019-10-30 23:13
turite porele juostuotuju papugu? kokia kaina poros butu jei turite?
Savininkas|Valdemaras2019-10-31 20:36
Sveiki,nebelaikau jų,brangios šiaip jos.
Nimfa2019-11-10 00:54
Labas, ar turite nimfa ir kokia kaina?
Savininkas|Veisejas2019-11-10 02:24
Labas,turiu daug,po 35eu.
Susidomėjusi2019-11-17 19:22
Sveiki. Norejau pasireirauti ar pas jus galima isigyti didziųjų rozelu arba loriketų. Taip pat įdomu ar turėtumėte jiems narvų. Ir žinoma kainos:)
Uma2019-12-07 11:41
Sveiki, ieškome draugiško kanariuko, kuris pats atskrenda ant stalo, pusryčiauja kartu, turjome tokį, tik savo jau atgyveno. Dar ir giesmininkas buvo, spalva nesvarbu, svarbu charakteris.
Savininkas|Veisejas2019-12-07 11:55
Labas,dar viena gražu giesmininka geltona turiu,jei domina, pasiskambinkit,tel duotas.
Monika2019-12-08 10:14
Sveiki kaip vadinasi 7foto tos ryskiu spalvu papugos? P
Savininkas|Valdemaras2019-12-08 10:27
Labas rytas,čia ne papūgos,o amadinukai.
Paskambink po pietų, pakalbesim.
Monika2019-12-08 10:30
Aciu labai, nebuvau dar tokiu ryskiu spalvu pas amadinu maciusi ;) seip amadinai nedomina.
Savininkas|Valdemaras2019-12-08 18:53
Prašau.Oi,jų yra visokių,čia mano vieni ryškiausių buvo ir dar 1 yra..o siaip ir papūgų ryškių yra.
Monika2019-12-08 19:00
Po kiek agaporniai yra?
ieva2020-01-07 18:30
Valdemarai, noriu paklausti kaip nuimti papugai ziedą? Būtų plastmasinis-suprasčiau, o jūsu papuga su metaliniu.Ačiū
Yra dar kelios nerezervuotos, žiūrint kokios,tai rytoj man duotu tel nr pasiskambinkit ir pasikalbėsim,jei rimtai domina.
Andrius2020-03-14 23:09
Rytoj paskambinsiu jum , galesime susitarti.
Savininkas|Valdemaras2020-03-14 23:16
Sutarta.
Sandra2020-03-18 15:02
Sveiki, gal kartais katarinų turėsit?
Savininkas|Valdemaras2020-03-18 16:31
Sveiki,kada nors,šiuo metu tikrai ne,tik kitos rūšys.
?????2020-04-03 12:02
Kokia pačios pirmos papūgos nuotraukos veislė???
Savininkas|Valdemaras2020-04-03 16:11
Sveiki,N.Zelandijos šokliosios.
Jokūbas2020-04-13 15:49
Sveiki, o Banguotosios papūgėlės pripratusios prei rankų?
Savininkas|Valdemaras2020-04-13 17:23
Sveikas, Jokūbai.Yra įvairių,bet daugiau mažiau rankinės,kur visai rankinės buvo,tos šiek tiek brangesnes.Jei domina rimčiau, pasiskambinkit.
Jolita2020-04-18 22:23
Sveiki. Kokiu spalvyciu agaporniu turite iš jaunesnių?
Savininkas|Valdemaras2020-04-18 22:54
Labas,auga keli zaliukai ir melsva viena.
Rasykite asmeniškai,jei domina,kol dar turiu.
vln2020-04-27 09:58
kvakerių neturite?
Savininkas|Valdemaras2020-04-27 10:09
Ne.
Jo2020-04-30 12:32
Gal turit raudonos mutacijos, /ne pinanta/ rozelos patele.
Savininkas|Valdemaras2020-04-30 12:40
Sveiki,ne,tik porike pas mane.
jo2020-04-30 18:28
O rozelu ar turit
Savininkas|Valdemaras2020-04-30 18:56
Šiuo metu ne,peri poros,jei konkrečiai domina tel duotas skambinkit.
VL2020-05-06 16:06
Laba diena, kokio amžiaus ir spalvų/mutacijų nimfų patinukai? Ar jaukūs?
Savininkas|Valdemaras2020-05-06 16:24
Sveiki,du turiu.Vienas suaugęs šviesiai pilkas,gražiai čiulbantis,kitas jauniklis 3men tamsiai pilkas.
Jei domina, pasiskambinkit,tel duotas.
Božena2020-05-06 22:14
Sveiki ar turite Nimfos patele? Domina kad butu rankine jauki?ir ar yra galimybe atvezti iki Vilniaus.aciu geros dienos.
Savininkas|Valdemaras2020-05-06 22:30
Labas,šiai dienai tikrai tokios neturiu,auga tik tokios patelės,geriausiu atveju(jei nedega) vasara bus,o kas konkrečiai ko nori,tai man nerašo,o tiesiogiai pasiskambina,tel duotas.
edita2020-05-08 12:28
ar turite agapornio patinėlių, ir kiek jis kainuoja pas jus
Savininkas|Valdemaras2020-05-08 12:33
Labas,jauniklių nebeturiu,tik poros.Ka domina, skambinkit,rezervuokites iš anksto.
Labas,Katarinos ir jauni Penantai,nebeturiu, ateityje tikiuosi bus jaunimo.
Lina2020-05-14 14:54
Laba diena, kada turėsite nimfos jauniklių? Norėčiau įsigyti. Ka rekomenduojate berniuką ar mergaitę, kad būtų draugiškesnis, kad būtų galima paimti ant rankų, išmokyti kalbėti?
Savininkas|Valdemaras2020-05-14 15:00
Labas,jei kalbėti,kažką pasvilpauti,tai tik berniuką,jie imlesni tam reikalui,o patelės jaukesnes, meilesnes..auga jaunimas nuo gegužės pradžios išsiritęs,tai vasarą bus,jeigu konkrečiai ką domina tel duotas, skambinkit ir rezervuokites,kol yra.
Lina2020-05-15 16:08
Sakykite o kokia kaina nimfos? Ačiū
Savininkas|Valdemaras2020-05-15 16:23
Šiaip kainų čia niekas neklausia,nėra konkretumo,paukštis paukščiui nelygu n kartų sakyta,nuo amžiaus nuo visko priklauso..yra tel skambinkites,tada bus konkrečiai.
labadiena norejau paklausti jeigu jus padarvinesite papugas iki 2021, nes mano agapornis mire vakar ir nenoriu dabar pirkti dar viena ir nemyleti jo nes emocijas nusulaikyciau . tai as galvoju kad 2021 pavasari gal papuga nusipirkti ir auginti geriau negu praeita ir duoti geriausia imanoma gyvenima jei/jam
Savininkas|Valdemaras2020-06-25 12:17
Sveiki, užjaučiu dėl paukščiuko netekties.
O kas dėl kitų metų,tai reikia dar jų sulaukti,dar tie net neipusejo..o kaip bus,laikas parodys.
Iš bėdos,jeigu aš neturėsiu,tikrai bus kas šalyje dar juos augina.
O šiaip tel duotas, pasiskambinsit, patarsiu.
Rasa2020-07-12 21:11
Prieš nepilnas 2 savaites įsigijome Numfuką. Po 10 dienų tapo pilnai rankinis. Ačiū Valdemarai už nuostabų draugą, verta buvo kantriai laukti. Sėkmės tau ir tavo augintiniams. Būkit visi sveiki. Prie progos kviečiu užsukti į svečius pažiūrėti kaip auga grožis ?
Savininkas|Valdemaras2020-07-15 08:51
Sveiki, ačiū,Rasa už gražų žodį, džiaugiuosi su jūsų šeima kartu,būtinai aplankysiu.
Kakariki2020-07-27 21:03
Gal turite šiuo metu kakariki papūgėlių?
Savininkas|Valdemaras2020-07-27 21:11
Šiuo metu pardavime nei vienos neturiu.
Reikės vienos poros inkilą patikrinti,gal kas vyksta.Vienos ieškote ar porelės ir būtent Kakariki domina?
Kakariki2020-07-27 22:00
Kakariki norėčiau porelės. Dar domintų ir katarinos, bet apie jas manau neverta klausti :)
Laura2020-07-30 03:26
Sveiki,ar turite agapornių? Kokia kaina?
Savininkas|Valdemaras2020-07-30 10:32
Sveiki,auga keli jaunikliai,gal dar ir suaugusių porą parduociau.
Jeigu ką konkrečiai domina, skambinkit.
Ema2020-08-05 18:51
Sveiki, turite žvirblinių papūgėlių, ačiū
Savininkas|Valdemaras2020-08-05 19:03
Sveiki, pasiskambinkit, pakalbesime konkrečiau.
Savininkas|Valdemaras2020-08-06 00:03
Kas čia Kakariki poreles norėjo, skambinkites.
Aplamai jeigu kas ko ieško rimtai,tel yra pasiskambinkit (patarsiu, pakonsultuosiu), rezervuokites.
Sveikas2020-08-09 07:57
O kokios rūšies ir spslvos agaporiniu jaunikliai auga?
Laura2020-08-09 08:31
Kokia kakariki kaina?
Savininkas|Valdemaras2020-08-09 09:43
Labas,auga geltonas ir žalias(bet keli rezervuoti), ateityje gal dar bus.o Kakariki nebeturiu šiai dienai.
.2020-08-14 16:14
Kokia kaina dainuojancio patino? Ir ar tinka tokia papūga, kaip kompanjonas, ar labiau laukinė, nebebdraujanti?
Savininkas|Valdemaras2020-08-14 17:27
Nelabai tinka,geriau Agaporiniai,nimfos arba banguotukai,o Giedancios vertinamos daugiau dėl savo čiulbėjimo, grožio.
Milda2020-08-14 18:56
Sveiki, gal turite barabantą?
Savininkas|Valdemaras2020-08-14 19:19
Labas,aš tokių nebelaikau,reksniukai.mačiau jauniklį parduoda kitam Lietuvos krašte.
Milda2020-08-14 20:01
Ar jie labai triukšmingi? Skaičiau, jog tai ramios papūgos.
Savininkas|Valdemaras2020-08-14 20:17
Milda,būk protinga,kas kam aktualu buvau n kartų čia rašęs ir dėl kainų ir dėl kitos svarbios info,man skambinkite arba blogiausiu atveju bent jau asmeniškai rasykite,čia aš nesedziu,kam tas aktualu,senai taip daro.o kas nerimtai,tiek ir tereikia.
T2020-08-16 21:02
Labas, kiek kainuoja rozelos penantos jauniklis?
Au2020-08-18 19:11
Labas vakaras, ar turite agaporinių jauniklių patelių?
Savininkas|Valdemaras2020-08-18 19:42
Sveiki,vakar Agaporinis jaunikliukas paskutinis iškeliavo,jeigu bus tai sekančiose vadose,bet šiai dienai nebeturiu.
Au2020-08-19 09:17
Aišku.
Au2020-08-19 11:33
O gal turite narvą papūgoms?
Matmenys: 804050 maždaug.
Savininkas|Valdemaras2020-08-19 20:33
Viena nebloga turiu,jeigu domina pasiskambinkit.
:)2020-09-14 15:08
Sveiki. Gal turite pardavimui jauną banguotukų patinėlį, geltoną, pilką, violetinį, vaivorykštinį ar pan. neįprastos spalvos ?
Savininkas|Valdemaras2020-09-14 22:13
Sveiki, turiu ir turėsiu iš kažko tokio(reto varianto),kiti auga dar,tel duotas rytoj man pasiskambinkit,per darbus nėra kada čia prisėsti.
Savininkas|Valdemaras2020-09-19 20:45
Sveiki,auga dailių,gražių banguotuku jaunimas,turiu jauna kanariuka pardavime ir pradėjo ristis Giedanciu papūgų jaunimas,ką domina, skambinkite,turiu ir kitokiu rūšių poromis ir pavienių.
Pagarbiai, gamtininkas,Valdemaras.
vir2020-10-05 16:52
sveiki gal turite Lazuriniu pap. patinėli
Savininkas|Valdemaras2020-10-05 17:06
Sveiki,mačiau beroc Vilkaviški ar kur tokį pardavinėjo.
Edvin2020-11-08 21:52
Ar yra galimibe atsiimt paukšteli vilniuje?
Savininkas|Valdemaras2020-11-08 22:06
Labas,tai žiūrint kokį ir kada, parašykite asmeniškai,tarsimes.
svečias2020-11-12 21:15
ar dar turite papugėlių?
Savininkas|Valdemaras2020-11-12 21:28
Turiu.
Sveiki2020-11-21 23:05
Ar katarinu turit? Reiktų patelės
Savininkas|Valdemaras2020-11-21 23:12
Labas,neturiu šiai dienai nei vienos.
Silvija2020-11-30 18:51
Sveiki, o gal pyrhura jauniklių turite?
Savininkas|Valdemaras2020-11-30 19:05
Sveiki,deja tokių šiuo metu nelaikau,tik kitokias rūšis.
.2020-12-04 14:03
katarinu pora? kokia kaina?
Savininkas|Valdemaras2020-12-04 14:08
Nebeturiu katarinu,nepigus paukščiai.
Justinas2020-12-13 15:35
Laba diena ar dar turite jaunu nimfu porele ir už kiek
Savininkas|Valdemaras2020-12-13 16:05
Labas, turiu,įvairios tos kainos nuo 30-40eu/vnt.
Domina konkrečiai, skambinkite,tel duotas.
Klaudija2021-01-10 23:44
Sveiki. Turite banguotoju porelė,nesenai atskirtų nuo tėvų? Kokia porelės kaina?
Savininkas|Valdemaras2021-01-11 12:30
Labas,Klaudija,parašiau asmeniškai.
A2021-02-04 14:36
Можете на заказ из Чехии привести выстовочного птенца ?
Savininkas|Valdemaras2021-02-04 15:21
Net,Ala.
Monika2021-02-05 10:51
Pirkau banguotuką ir nimfa - nuostabūs, sveiki, draugiški ir sveiki paukšteliai, tikras džiaugsmas, o grožis koks net apsakyt negaliu! Ačiū labai, Valdemarai!
Savininkas|Valdemaras2021-02-05 19:21
Ačiū,Monika už gražų žodį,visada malonu,kai paukšteliai suranda gerus,mylincius namus ir man tada dvigubas džiaugsmas,kad įdėtas darbas,laikas,duoda gerų rezultatų,tas svarbiausia.
Jurgita ir Rėjus2021-02-09 01:11
Norime ir mes padėkoti už nuostabų šeimos narį, banguotuką mūsų Zazu, kuris jau tą patį vakarą parsivežus lipo ant rankų, o dabar, po poros mėnesių jau ir triukų mokosi ir juokina visus savo linksmu būdu ir jaukumu, nuostabus mažas paukštelis, didelis džiaugsmelis Ačiū, Valdemarai Jums labai
Liepa2021-02-10 17:41
Gal kartais kovo pradžioje planuojate kelionę link Vilniaus?
Savininkas|Valdemaras2021-02-10 22:54
Sveiki,pats tai ne,bet tai yra kas važiuoja,maža čia bėda,tel yra, pasiskambinkit man iš anksto.
Savininkas|Valdemaras2021-02-10 22:57
Ačiū,Jurgitai ir Rėjui už gražų žodį, malonu visada,kai klientai būna patenkinti,o paukščiukai atsiduria gerose rankose
Jonas2021-02-21 09:55
Ar turite amazoniu ?
Savininkas|Valdemaras2021-02-21 10:42
Nelaikau,Jonai amazonių,gal ateityje tokios ir bus.
Olga2021-02-23 09:48
Ar turite žvirblinių žydru?
Savininkas|Valdemaras2021-02-23 10:31
Šią minutę,Olga nei jokių zvirbliniu pardavime neturiu.
zita žalinauskienė2021-02-28 20:32
dekui Valdemarui uz patarimus perkant nimfa,nuostabus zmogus,su meile uzauginti paukstukai,labai dziaugiuosi
Ernesta2021-03-01 21:20
Sveiki ar turit banguotas papugeles?
Savininkas|Valdemaras2021-03-01 23:55
Sveiki,dar turiu graziu,yra tel rytoj man pasiskambinkit.
Savininkas|Valdemaras2021-03-02 00:01
Aciu,Zita uz grazu zodi,dziaugiuosi kad pauksciukas atsidure geruose namuose ir su nuostabia dama kompanijoje,ko daugiau ir bereikia.
Daiva2021-03-17 12:47
Sveiki. Gal turit margaspalvių Rozelų? Domina mergaitė
Savininkas|Valdemaras2021-03-17 13:01
Sveiki,Daiva,malonu,kad domina,bet deja šiuo metu neturiu nei vienos rozelos,nei patinų,nei patelių,gal kada vasarą,laikas parodys,tik kitokios rūšys.
Diana2021-03-23 21:15
Sveiki
o kokia butų Agapornio arba kakariki kaina?
Ar jie jau eina ant rankų?
Savininkas|Valdemaras2021-03-23 21:17
Labas,įvairios tos kainos, Kakariki neturiu šiai dienai, Agaporiniai kelių porūšių auga,vieni rezervuoti,kiti dar ne.bet dėl kainų viskas tel.
...2021-03-30 11:34
Sveiki turit guldo amadinu? Kokia kaina?
Savininkas|Valdemaras2021-03-30 12:15
Labas,mėgstu konkrečiai kalbėti,tai tel duotas, pasiskambinkit kam kas aktualu.
Irina2021-04-12 22:24
Man reikia du patinai kaip galima isigiti?
Irina2021-04-12 22:26
Banguoti.
Savininkas|Valdemaras2021-04-12 23:57
Sveiki,tik pateles, ateityje bus ir patinuku,o šiuo metu,max pora galiu parduoti,tel duotas,rytoj pasiskambinkit man,jeigu konkrečiai domites.
Raminta2021-04-16 23:23
Pirkau iš Valdemaro nimfuką 2.5 mėn :) per dvi savaites puikiai susidraugavom. Labai mėgsta būti glostomas ir nori daug bendrauti. Ačiū už nuostabiai gražų ir draugišką papūgiuką. Rekomenduoju visiems. Ne tik įsigysite puikų draugą(augintinį) , bet ir visada galėsite kreiptis į Valdemarą dėl auginimo patarimų.
Liza2021-04-17 20:31
Sveiki.Pirmoje foto krameriai.Turite gal parduoti?
Koks amžius ir kokia kaina?
Savininkas|Valdemaras2021-04-17 22:27
Sveiki,Liza,būk drąsi moteris,mano tel yra,tai rytoj pasiskambinkit man,rimti paukščiai kaip matote foto,tel duotas, skambinkite.
Savininkas|Valdemaras2021-04-17 23:27
Ačiū, Raminta už gražų žodį visada malonu,kai žmonės ir paukščiukai suradę naujus namus yra laimingi,man asmeniškai pats didžiausias džiaugsmas,kai mano įdėtas darbas ir paaukotas laikas nenueina veltui.
Sveika2021-05-03 10:19
Gal turit agaporni arba kramerio papūga?
Kokia jų kaina butų?
Savininkas|Valdemaras2021-05-03 10:54
Sveiki,šiai dienai turiu abiejų rūšių,kiti dar auga.domina kas konkrečiai,tel duotas, pasiskambinkit.
Rima2021-05-13 17:28
Sveiki. Gal turite Javos žvirblių ?
Savininkas|Valdemaras2021-05-13 23:31
Labas,Rima,deja tu nebelaikau,tik kitokius.
:)2021-05-20 16:42
Sveiki. Gal pardavimui turite kuoduotą kanarėlę ?
Savininkas|Valdemaras2021-05-20 18:05
Labas,Kanareliu tokių pora peri,jeigu bus kažkas,tai iš jaunimo.
Domantas2021-05-26 18:20
Sveiki turit kramerio jauniklių?
Savininkas|Valdemaras2021-05-26 22:03
Sveiki, jauniklių šiai dienai nebeturiu. ateityje manau bus,o kitokių jauniklių yra,kiti auga,kiti ruošiasi perėti.
Evelina2021-06-30 00:02
Kokie maži paukčiukai tiktų auginti jei žiemą bute vėsoka. Pvz iš paukščių domina amadinai ar panašūs,briliantiniai karveliai kas tiktų. Ar jie pripranta prie šeimininko? Nereikia, kad eitų į rankas, bet kad nestresuotų šeriant. Ačiū
Savininkas|Valdemaras2021-06-30 00:58
Ryt man pasiskambinkite dieną duotu tel nr ir patarsiu,bus daug kartų paprasčiau,nei čia litanijas rašyti.
R.A.2021-07-31 10:10
Sveiki. Gal turite pardavime jaunų ar suaugusių kakariki, burkų ar pan. "žolinių" papūgėlių ?
Savininkas|Valdemaras2021-07-31 10:18
Sveiki,taip turiu visko,tel duotas, pasiskambinkite.
Geros dienos.
Savininkas|Valdemaras2021-08-18 09:40
Sveiki, rugpjūčio 20d.po pietų važiuoju į Klaipėdą,jeigu kam reikia, kreipkitės,atvesiu.
Savininkas|Valdemaras2021-11-07 09:34
Sveiki, lapkričio 12d.planuoju vykti į Kauną.
Savininkas|Valdemaras2022-03-03 07:22
Sveiki, šeštadienį kovo 5d.planuoju vykti į Vilnių,kam ko reikės, kreipkitės,atvesiu.
Klausiu2022-03-09 08:39
Jei pirktume ar vyresnės banguotukės nemuštų banguotukių jauniklių?ačiū labai už atsakymą
Savininkas|Valdemaras2022-03-09 09:22
Žiūrint koks narvas ar voljeras ir kiek ten jų yra,tu vyresnių. patelės dažniausiai būna aršios, žodžiu reikėtų stebėti.
Savininkas|Valdemaras2022-03-17 23:44
Sveiki,rytoj po pietų arba šeštadienį ryte iš Šiaulių vyksiu į Vilnių,jeigu ko kam reikia, kreipkitės
Martyna2022-04-10 19:52
Sveiki
O gal kada vaziuosit į Klaipėdą, labai norėtume Nimfos!
Savininkas|Valdemaras2022-04-10 19:55
Labas,pats retai, žmonės patys atvyksta arba broliui įduodu,ten dirba,bet šiaip labai nemėgstu katės maiše vesti ar juolab kažkam įduoti.
Savininkas|Valdemaras2022-05-16 00:11
Sveiki, šįvakar yra galimybė kad kokį grožį atvesti į Vilnių,ką rimtai domina, kreipkitės
U.B.2022-08-07 14:43
Sveiki, ar turite žvirblinių papūgėlių?
Savininkas|Valdemaras2022-08-07 22:15
Sveiki,dar porike savo kolekcijoje turiu.jeigu konkrečiai domina jie,tai tel yra, pasiskambinkite dėl kainos ir t.t.,labai rimti paukščiukai.
Savininkas|Valdemaras2022-08-11 18:18
Sveiki,rytoj po pietų vyksiu į Klaipėdą, Palanga.jeigu kam ko reikia, kreipkitės,galėčiau atvesti.
Savininkas|Valdemaras2023-01-23 21:59
Sveiki,tai kas nori tas atvyksta i vietą ir gyvai pamato(o foto įdėtos iš tų rūšių kur dar laikau arba turesiu, tėvai kitų foto),o antra nebedaug aš jų ir beturiu, nėra prasmės kasdien kaitalioti tas foto, kas konkrečiai dar ko nori ar ieško, man skambina ir kalbames,patariu,nukreipiu gal kiti žmonės turi.
?2023-07-15 17:20
Kažin kodėl žako Albiniukas parsidavinėjo? Gal jau šeimininko nebėr?
Savininkas|Valdemaras2023-07-15 18:50
YRA,bet šeimoje problemos artimiesiems su sveikata,tai tik dėl to,o taip jo niekas būtų nepardave.
Savininkas|Valdemaras2024-01-05 16:51
Sveiki,turiu nimfų gražiu, ką rimtai domina, kreipkitės.
Audrius2024-04-14 18:22
Sveiki. Ka turit pasiulyti is jaunu pauksciu?
Savininkas|Valdemaras2024-04-14 20:51
Sveikas, YRA tel, rašyk man tiesiogiai.bus daug paprasčiau
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai