Uždaryti
Mano SKELBIU
Lankomiausias skelbimų portalas

Kipi Rot Power granulių degikliai

as 2018-01-02 15:10
kokia kaina maziausios galios degiklio su pilna komplektacija[degiklis,snekas,bunkeris,paleidimo darbai]
Savininkas | Nerijus 2018-01-02 15:52
Sveiki, Siūlau susiskambinti ir pasikalbėti koks variantas labiausiai Jums tinkamas.
Savininkas | Savininkas 2018-09-12 06:31
Dėl kainų teirautis telefonu. Gerų nuotaikų!
bandes 2018-10-27 12:09
Neapgavinekit pirkeju,nedega jame nei siaudu,nei saulegrazu lukstu granules!!! Isbandyta...
Savininkas | Nerijus 2018-10-28 23:39
Pas musu klientu dega ir linu granules ir saulegrazu lukstu granules. Sekmes eksploatuojant degikli! :)
xxx 2018-11-02 09:38
siaudu granules tai dega,bet pelenu ir slaku labai daug,tada katila reikia aptarnauti kas antra para,isnesineti pelenus,o tai jau minusas,siaip geras degiklis esu labai patenkintas,tik neturekit minciu kurenti prastas granules,o su medzio granulemis viskas ok
Nerijus 2018-12-15 21:47
Ką moki, tą ir gauni :) Kuo prastesnis kuras, tuo daugiau priežiūros ir atvirkščiai.
Susidomejes 2019-02-20 21:45
Sveiki,o avizos ar dega?
Savininkas | Nerijus 2019-02-20 22:01
Paskambinkite, pasikalbesime. Geru nuotaiku! :)
Tadas 2019-05-19 21:28
sveiki galima degikli istatyti i katila Attack profi? galima pirkti issimoketinai?
Savininkas | Nerijus 2019-05-20 07:57
Sveiki, Tadai, Taip abiem atvejais :)
Kestutis 2019-11-27 19:24
Pirkau 16kw,jau trečias sezonas kaip naudoju. Pats isimontavau į Kalvis-4,pats paleidau, pats kažkiek dar pareguliavau... Tiesa,Nerijus irgi davė patarimų.... Visa laiką naudojau tik latviškas granules (iš DEPO) deja, šiam sezonui granules (irgi DEPO) pirko žmona ir tarp 6 palečių atsirado viena "IMLITEX" paletė (raudoni maišeliai). Kaip nekeista, bet pelenus iš pečiaus ir patį degikli išvaliau sekmadienį ( 2019.11.24), o į bunkerį užpyliau šiomis granulėmis... Šiandien apie 13.30val. degiklis pradėjo "durniuoti".... Pasirodo, susidarė kieto šlako (sunkiai pirštais sutrupinamo, yra foto) , kuris ir buvo viso to priežastis. Tai netiesiogiai priekaištai "Imlitex'ui, kadangi jie granulių negamina, manau... Tai priekaištai jų partneriams, kurie galimai nėra labai sąžiningi....
jonas 2020-01-09 00:48
sveiki ,ar galima imontuoti degikli i zebiec peciu 20/26kw ir koks nasumas aciu.
Savininkas | Nerijus 2020-02-12 01:03
Jonai, taip, galima.
Ar 2020-09-13 18:01
Prekiaujate atsarginėmis detalėmis- uždegimo žvakė, optinis liepsnos daviklis? Ačiū.
Savininkas | Nerijus 2020-09-13 21:01
Taip, turime atsarginių dalių.
Įkeliama...
Kategorijoje: