kokia kaina maziausios galios degiklio su pilna komplektacija[degiklis,snekas,bunkeris,paleidimo darbai]
Savininkas|Nerijus2018-01-02 15:52
Sveiki,
Siūlau susiskambinti ir pasikalbėti koks variantas labiausiai Jums tinkamas.
Savininkas|Savininkas2018-09-12 06:31
Dėl kainų teirautis telefonu. Gerų nuotaikų!
bandes2018-10-27 12:09
Neapgavinekit pirkeju,nedega jame nei siaudu,nei saulegrazu lukstu granules!!! Isbandyta...
Savininkas|Nerijus2018-10-28 23:39
Pas musu klientu dega ir linu granules ir saulegrazu lukstu granules. Sekmes eksploatuojant degikli! :)
xxx2018-11-02 09:38
siaudu granules tai dega,bet pelenu ir slaku labai daug,tada katila reikia aptarnauti kas antra para,isnesineti pelenus,o tai jau minusas,siaip geras degiklis esu labai patenkintas,tik neturekit minciu kurenti prastas granules,o su medzio granulemis viskas ok
Nerijus2018-12-15 21:47
Ką moki, tą ir gauni :) Kuo prastesnis kuras, tuo daugiau priežiūros ir atvirkščiai.
Susidomejes2019-02-20 21:45
Sveiki,o avizos ar dega?
Savininkas|Nerijus2019-02-20 22:01
Paskambinkite, pasikalbesime. Geru nuotaiku! :)
Tadas2019-05-19 21:28
sveiki galima degikli istatyti i katila Attack profi?
galima pirkti issimoketinai?
Savininkas|Nerijus2019-05-20 07:57
Sveiki, Tadai,
Taip abiem atvejais :)
Kestutis2019-11-27 19:24
Pirkau 16kw,jau trečias sezonas kaip naudoju. Pats isimontavau į Kalvis-4,pats paleidau, pats kažkiek dar pareguliavau... Tiesa,Nerijus irgi davė patarimų.... Visa laiką naudojau tik latviškas granules (iš DEPO) deja, šiam sezonui granules (irgi DEPO) pirko žmona ir tarp 6 palečių atsirado viena "IMLITEX" paletė (raudoni maišeliai). Kaip nekeista, bet pelenus iš pečiaus ir patį degikli išvaliau sekmadienį ( 2019.11.24), o į bunkerį užpyliau šiomis granulėmis... Šiandien apie 13.30val. degiklis pradėjo "durniuoti".... Pasirodo, susidarė kieto šlako (sunkiai pirštais sutrupinamo, yra foto) , kuris ir buvo viso to priežastis. Tai netiesiogiai priekaištai "Imlitex'ui, kadangi jie granulių negamina, manau... Tai priekaištai jų partneriams, kurie galimai nėra labai sąžiningi....
jonas2020-01-09 00:48
sveiki ,ar galima imontuoti degikli i zebiec peciu 20/26kw ir koks nasumas aciu.