Sveiki Dariau, malonu, kad kreipėtės į mus. Taip turime:Samsung S-2 i-9100, juodas ir baltas, kainos 30-39€, Y S-5360, kaina 19€, spalva juoda.
Ruslanas2020-01-14 11:42
Sveiki, jei turite Samsung GT-E 2370, kaip jo stovis?
Savininkas|Savininkas2020-01-15 09:46
Laba diena Ruslanai, malonu, kad kreipėtės į mus. Neturime GT-E 2370 veikiančių telefonų, galime pasiūlyti kitų, panašių modelių, kaip 2710 ar B550. Paskambinkite mums tel.nr.+37066005555, surasime Jums tinkamiausią įrenginį už geriausią kainą.
Donatas2020-02-18 18:29
Sveiki, ar turit Nokia 6303 sidabrini virseli, sesubraizyta? Arba pati tel?
Savininkas|Savininkas2020-02-18 20:25
Sveiki Donatai, malonu, kad kreipėtės į mus, rytoj galėsime paieškoti.
Savininkas|Savininkas2020-02-19 10:32
Donatai, sveiki dar kartelį. Galime parduoti visą naudotą telefoną už 10 eurų.
Donatas2020-02-19 22:08
Puiku, koks jusu adresas ir darbo val?
Donatas2020-02-19 22:15
Jau radau jusu adresa ir darbo val. Rytoj jums paskambinsiu ir atvyksiu po darbo prekes. Aciu
o2020-10-02 15:55
gal turite s3 pigiai, reikalingas tik veikiantis ekranas?
Drink2020-10-20 16:25
880 koks stovis abiejuose.kaina
Savininkas|Drink2020-10-20 16:35
Laba diena, neturime šio modelio.
Sergej2021-07-06 11:49
SGH-U600 8,00 - 12,00€
SGH-U700 12,00€
SGH-U900 35,00€ Sveiki isitu modeliu dar turit ka ? I ar veikentis?
Savininkas|Sergej2021-07-08 10:25
Laba diena, turime U600, kaina 8€. Telefonas yra naudotas, bet veikiantis.
Sergej2021-07-08 18:41
Ok pirmadeni uzvaziosiu paimt u600 samsunga gal dar pakroveja jam turesit.
Savininkas|Savininkas2021-07-08 22:28
Taip, turėsime ir įkroviklį
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai