Sveiki, a6 2.5 114 kw pradedant vaziuot zemais sukiais nuspaudus gaza ji ne is karto traukt pradesa o tik po kurio laiko, ir ypac tai jauciasi 1 pavara, ir siaip tokia vangi ji, degima tikrinau su vcds'u tai siektiek ankstyvas bet tai neturetu but priezastis ,egr buvau atjunges bet nepasikeicia niekas, ar galetumet kuo pagelbet?
Savininkas|Chipas2019-07-09 08:09
Galim bandyti
Audi A8 4.2 benzinas 2004m2019-09-14 20:41
Sveiki. Ar isprogamuojat variklio pagalves?
Audi a62019-09-14 21:48
Dpf isprogramuotas. Ispjaunat ir superkat?
C max2020-07-09 08:19
Šaunuoliai, rado bėda ir sutvarkė, nereikėjo pirkti dalių ir burti iš klaidų nuskaitymo! Rekomenduoja, supranta ką daro!
Passat B72022-11-30 16:09
Sveiki ar programuojat DSG greičių dėžes?
Savininkas|Chipas2022-11-30 20:36
Taip
Passat B72022-11-30 20:40
Kokia kaina ?
Ir kokia kaina variklio galios didinimo?
2l 125kw
Savininkas|Chipas2022-11-30 20:42
120€ galios didinimas
80€ dsg remap
Fordas2023-10-08 16:35
Kokia kaina Ford Smax 103kw dyz, egr išprogramavimas?
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai