rekomenduoju, jau ne viena karta musu sventes padare linksmas, grazias. Balsas grazus, dainos parenktos gerai, viskas super.
X2020-08-03 12:06
Geras muzikantas! Geras balsas!
Agata2021-07-14 22:33
Puikus muzikantas! Atsakingas, visada paruošęs šventei programą ir repertuarą, labai taktiškas ir pozityvus žmogus. Daug kartų grojo mūsų šventėse ir kitiems rekomenduojam! Super, liksite patenkinti!
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai