Langų Reguliavimas,langų Remontas, Kaune, Vilniuje
Ausra2018-11-04 17:00
Geras meistras,nesigailime
Laura2018-11-29 14:17
Puikus servisas! Atvyko per valandą nuo skambučio, problemą išsprendė operatyviai ir nepriekaištingai. Esu labai patenkinta ir tikrai visiems rekomenduoju. Profesionalai :)
Laura2018-12-01 14:43
Kaune. Atvaziavo labai greitai. Sutikrino visus langus, pareguliavo kur reikejo, patare kaip priziureti :)
Ruta2018-12-10 14:21
Operatyvus ir kokybiškas aptarnavimas.Atvyko tą pačią dieną.Rekomenduoju:)
Sergėjus2018-12-14 17:09
Visiems rekomenduoju. Greitai ir gerai atliktas darbas.
Danutė2019-05-09 09:10
Prisidedu prie rekomendcacijų. Atvyko labai greitai, puikiai ir tikrai operatyviai išprendė sulužusios-užstrigusios lango rankenos problemą.
Darius2019-07-17 12:06
Atvažiavo kitą dieną, dėmėsingai neskubedamas, pataisė sureguliavo, paaiškino.
VILMANTAS2019-08-03 13:14
TIKRAI MATOSI KAD NUSIMANO SAVO DARBA,SIANDIEN PASKAMBINAU IR ATVAZEVO UZ 2 H,DABAR LANGAI KAIP NAUJI,SUPER!!!!!!
Raimonda2019-09-18 14:25
Paskambinau dėl lango gedimo, po valandos jau atvažiavo ir per 10 min sutaisė. Esu labai patenkinta tiek darbu, tiek greitumu. :)
Justina2019-09-26 13:30
Paskambinus atvyko per valandą ir sutaisė langą per 15 min. Ačiū. Rekomenduoju
Lapės2019-10-09 18:51
Tikrai labai šaunus meistras.Atvyko tą pačią dieną ir viską profesionaliai sutvarkė
Rita2019-12-10 11:39
Ne meistras o auksas labai kokybiškai ir tvarkingai viska sutvarkė ir dar aptikrino ir sutvarkė kas nepriklausė už ta pačia kaina. Rekomenduoju visiems
Viktoras2020-01-09 17:09
Greitai ir gerai atliktas darbas. Rekomenduoju visiems.
Blą2021-01-11 17:44
Komentarai nemeluoja: meistras labai profesionalus. Atvažiavo iš karto po skambučio, suderintu laiku, tą pa
Blą2021-01-11 17:44
.tą pačią dieną. Rekomenduoju.
Simonas2021-01-26 13:45
Rekomenduoju,
paskambinus, atvyko tą pačią dieną ir sutvarkė.
Arūnas2021-12-29 12:43
Komentarai neapgavo. Viskas padaryta tą pačią dieną po skambučio, profesionaliai ir kokybiškai. Super meistras.
Egidijus2022-05-10 15:31
Rekomenduoju! Paskambinom per pietus, 15val jau buvo sutvarkyta. Viskas veikia idealiai.
Linas2022-06-03 15:06
Pasitikėjau komentarais ir tikrai nenusivyliau. Svarbiausia, kad pagrindiniai dalykai kaip bendravimas, darbų kokybė ir operatyvumas yra vienoje vietoje, kas šiais laikais retenybė. Pagal susitarimą dirba ne tik Kaune, atvažiuoja ir į kitus rajonus. Rekomenduoju.
Nora2022-08-03 19:15
Labai geras meistras, puikiai ismanantis savo darba. Viska sutvarke ta pacia diena ,veikia idealiai.Rekomenduoju.
Lina2024-03-22 18:03
Rekomenduoju. Pati susiradau per skelbiu.lt Paskambinau ir atvyko jau sekančią dieną. Negaliu atsidžiaugti, kaip lengvai darinėjasi langai. Pasitikėjau komentarais. Taip pat pasiskaičiau įmonės web puslapyje.
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai