Puikiai plauna reikia dažnai ir renkuosi tik šitą plovykla, kitur nusivylęs esu rekomenduoju
Tadas2021-10-12 13:52
Puikiai plauna variklius,greitai ir kokybiškai,mūsų servisas plaunasi tik pas juos.Šaunuoliai!
Dominykas2022-04-22 18:12
Rekomenduoju. Visų pirma buvo labai paprasta susitarti ir rezervuoti laiką telefonu (servisuose būna kad neina susikalbėti), plovimą atliko sutartu laiku, greitai, kokybiškai (plovė variklį), darbuotojai malonūs ir bendraujantys. Be to kaina irgi buvo viena mažesnių lyginant au kitom Kauno plovyklom
Lukas2023-04-03 11:29
Puikia nuplovė variklį ir atliko cheminį valymą. Mašina atrodo geriau nei pirkta. Tikrai rekomenduoju
Mindaugas2024-08-08 18:14
Pigiai, greitai, kokybiskai ir net be dideliu eiliu. Tikrai maloniai nustebino. Zodziu visiem labai rekomenduoju.
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai