smagu kai kaina gali priklausyti ir nuo nuotaIkos :)
Deividas2020-08-24 00:11
matosi kad savininkas normalus.
O jei paskambini2020-12-11 17:15
ir pasakai, kad norime tą ir tą dieną, kiek kainuos, BŪTINAI atsakys: tą diena kainuoja 120e.
Kodėl?
Na, "ta diena" yra abai paklasui.
Bet juk tai iš pirmadienio į antradienį?kaip tai?
Oi, žinokite, labai daug skambučių sulaukėme tai dienai.
_sakau, tai mane pi.sa tie jūsų skambučiai?
nu vienžu, Lytefskas mentalas.vemt verčia.
Savininkas|Šeimininkai2020-12-11 17:54
Keistas komentaras. Kažin ar tamsta mums skambinote?
Pirma: šiandien buvo vienas skambutis ir pokalbis su mergina, - užimta, viso gero, labai mandagiai.
Antra: vienai parai niekada nenuomuojame, tai ir kalbos tokios,iš pirmadienio į antradienį, net ir būti negalėjo.
Trečia: pagal mūsų kainodarą, paminėti 120€ - niekaip neišeina.
Ketvirta: iš komentatoriau žargono galima suprasti kas per klientas, tokiems mes iš karto pasakome, kad pas mus ne vieta.
Kas skambino - tikrai žino.
Manau kad rašinėja eilinis trolis, karantininį penktadienio vakarą smagiai leidžiantis prie monitoriaus.
As2023-05-30 22:02
Žmonės su tokiom kainom svaigsta , lyg iškritę iš dangaus. Lenkijoje 60 km nuo lt sienos kainos per pus maziasnes. Turbūt pas mus gamta labiau prabangi nei Lenkijoje.
Savininkas|Šeimininkai2023-05-31 20:09
Perduokite linkėjimus kolėgoms lenkams
Ivanas2024-07-10 21:55
Kaina yra derybų objektas, it priklauso nuo nuotaikos.gerai parasyta.