Ar kas buvote uzsisakinėją, viskas gerai gauni prekės?
Savininkas|Pardavėjas2025-11-09 15:57
Sveiki, rašote ar gaunamos prekės. Ko gero planuojate labai daug pirkti? Kai sandėlyje yra 10.000+ vnt. tai tik nurodykite kur siųsti. P.S. prekės siunčiamos per DPD kurjerių tanybą.
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai