grazus darbas. o kokia kaina uz darba kryziaus davus savo auksa?
Popiezius2020-12-11 10:31
Kunigui konkreciai pats tas
Zzz2021-01-02 19:29
Unikalus darbas.
Andrei2021-01-18 02:12
Labai grazu
tony.montana2021-02-04 19:31
va cia tai tema!
Aleks2021-05-03 19:19
Sv kiek už darbą reikes sumokėti ei dosiu tiek pat auksą bismark 101gm ir medaljonas apie 40 gm ?
Savininkas|1700€2021-05-03 23:00
Darbas 1700€
Plius nudegimas 10%
Jei rimtai domina susisiekite ir atvykite gyvai aptarti.
Vietoje turime pavyzdžių.
Romas2021-06-05 23:53
Na cia reikia buti provoslavu,lad kabint ja ant kaklo:D
Lanzbergiui2021-08-27 16:42
Tiktų pasikabintjam gi mažai vis
R2021-08-28 22:15
Čia blyn ne tik pravoslavu reik būti, bet kaip minimum kniaziu! Daugiau tiktų ant sienos grožėtis, nei nešioti, na kryžius gražus, bet man labiau primena antkapį, nepykit įžeist nieko nenorėjau, tik išsakiau ką galvoju.
piatras2021-09-22 19:04
kodel liandsbergiui nepasiulius,nu gal jis ne pravoslavas.
:|)2021-10-03 07:40
landzbergas turi daug tokiu, jam zmones suaukojo kai paprase.
Ui2026-05-26 19:25
Grandinėlė?! :)
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai