Uždaryti
Mano SKELBIU
Lankomiausias skelbimų portalas

Ratinio ekskavatoriaus(račioko) ir savivarčio nuom

Kaimynas 2020-04-15 22:09
Labas kiek uz valanda imate?, ar siuo ketu kaip skaiciuojat darbo įkainį?
Savininkas | Egidijus 2020-04-16 09:13
Sveiki pasakykit savo nr paskambinsim ir sutarsim del kainos
Donina 2020-04-19 23:58
Nuo kelių val vaz dirbti?
Savininkas | Egidijus 2020-04-20 10:23
Sveiki nelabai supratau ka norėjote pasakyti gal galit pakartoti?
Domina 2020-04-20 11:39
Jei pas mane 2,3 val darbo vaziuojat dirbti?
Savininkas | Egidijus 2020-04-20 13:57
Atsiuskit savo numerį mes jum paskambinsim ir susitarsim del kainos?
Įkeliama...
Kategorijoje: