Puiki komunikacija ir aptarnavimas. Ačiū, likau labai patenkinta.
Regina2020-09-27 22:45
Dar kartelį norim padėkoti jusų komandai už puikiai atliktą darbą.Visi mūsų norai buvo išpildyti ir netgi daugiau.Visi likom maloniai sužavėti.Rekomendojame visu 100%
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai