Labai geras meistras. Viska padare labai gerai. Labai patenkinti. Tikrai rekomenduojam
Ieva2021-07-29 23:53
Meistras puikus, sąžiningas, darbą daro greitai ir tvarkingai, pataria, kaip geriau ir gražiau padaryti, nuperka pats medžiagas, padarė man visus darbus pagal mano skonį. Rekomenduoju.
Vaida2024-03-30 19:43
Sveiki. Į Kretingą važiuojate darbuotis?
Savininkas|Atsakymas Vaidai2024-04-02 08:21
Dėl darbų prašau skambinti telefonu +370 655 96 813.
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai