Nuomavomės kubilą šeimos šventei - likome labai patenkinti tiek bendravimu, tiek kubilo kokybe. Dėkojam ei linkime sėkmės! Manau, dar ne kartą susitiksime :)
p.s. tos braškinės putos išvedė vaikus iš proto, o tėvams net kibirais semti teko :) :) :)
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai