Nuvažiavau į vietą, už seną triperį, kuriam gal kokia 20metų prašo 150€ Čia gal Jūs nustatote kainas ir šaukiate iš žmonių apsirengimo ar dar iš ko. Tą savo šiukšlyną bent susitvarkykit, ne parduotuvė, baisu žiūrėti.
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai