nuostabi mokytoja, labai aiskiai desto, labai patogus tvarkarasciai ir puikiai derinasi prie mokinio ziniu/gebejimu!
Savininkas|Jolanta2023-02-19 20:25
Ačiū!
T.2024-04-02 15:10
Labai džiaugiuosi, kad Jolanta yra mano vokiečių kalbos mokytoja! Ji puikiai paaiškina sudėtingas sąvokas, daro pamokas įdomias ir padeda man jaustis užtikrintai mokantis kalbos. Jos kantrybės ir palaikymo dėka pamačiau didelę vokiečių kalbos pažangą.
Savininkas|Jolanta2024-04-02 19:20
Ačiū
As2025-11-16 20:59
Gražios lūpos
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai