Parasyta jog su individualia veikla tai kokio etato kosmonautai dar norit.debylu pilna lietuva net baisu joje gyventi.
As2022-11-18 14:58
Gal idarbinate pusė etato? Esu 40metis vilnietis . Ir dar tik su prius paprastų norėčiau dirbti. Tie prius Max ptailginti- sunku apsisukti daugiabučių kiemuose
As2022-12-02 21:50
Nuo kada pavezejei tiek uzdirba ? Geriausiu atveju 800 susirinksi visa menesi 24/7 varydamas. Ir dar nuo tu 800 mokescius reikes paciam susimoketi.
Buvęs pavežejas2022-12-04 09:01
Mokesčių našta, matematika tokia 1€ sumoka klientas jums liks ~0.25 ct.
Dirbsite labai daug pinigų nebus.
Buves2022-12-12 18:42
Taip, teisingai.
Is 10 euru sau lieka tik 3, bet mokescius mokesi kaip uz 10.
Kas dar nori tokio darbo?
Rts2023-01-22 16:41
2500 i rankas? Kad tiek gaut nusimyzt nebus laiko neskaitant miega
Expertas2023-04-23 21:57
Hoholu darbas
Jonas2023-07-13 19:42
Komentaruose viskas ir pasakyta. Darbas studentams, kuriems pamojuota pinigais palei nosį.
Konkurentas2023-11-26 21:21
Mes tai priimame vairuotojus min 20 metu vairavimo stažu ir ne mažiau
MOKESČIU NAŠTA2023-12-18 13:08
O ne darbas
Mokeščiu našta ir šeimos praradi2024-05-19 13:29
Per ši darbą taip tikrai bus mokesčių našta ir šeimos praradimas !.nebent kažkam reikia tik užsidirbti ant maisto !
Nasta2024-05-26 15:35
Nebandykit eit dirbt didžiausi aferistai. Atims 60% algos plius už mašinos nuoma pasiims 100€ o mokesčius moket nuo 100% valstybej. Dirbti reiks už dyką žodžių. Nepapulkit
Gures2024-05-26 18:20
Čebureku ten dabar pilna dirba , su viena paskyra virš 10 snūkiu važineja.
Lafke2024-10-26 07:01
Greit uždarys šitas lafkes, nes po padidinimo stiklu stebi. Tai, kad kas spės išsiparduoti auto parkus, tas spės. Plius, dar ir šiokių tokių niuansų norint dirbti bus. Bus rimtas apsivalymas. Seniai reikėjo.
А2025-04-23 14:32
Apinaujas 2015m:) masina rida 1.000.000 km.
CV2025-06-26 14:07
Hello.
Is it possible to start working only during weekends and maybe later full time?
How can I contact you?
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai