Gal kas bandėte Raskilą?
Viena ausim girdėjau kad jų produktai išties veiksmingi tik trūksta jiems vadybos :)
Eimantas2021-04-10 16:07
Viskas su ją normaliai . Naudojamos kelis metus matosi rezultatas .
As2021-10-11 12:15
Kiek isleisi tiek ir gausi
Robertas2022-02-11 08:52
Neverta su tais" kiek išleisi tiek ir gausi" prasidėti ginčytis ir įrodinėti. Senamadiškas sovietinis požiūris ir visiškas neišmanymas ir nesidomėjimas dirvožemio mikrobiologine būsena. Gerai kad tokios trąšų kainos atkeliavo, gal išmirs tie sovietiniai "agronomai" kuriems ir aparti pusę tonos salietros reikėdavo, kitaip derliaus nebus :D
Savininkas|Raskila2022-02-11 14:13
Visokių žmonių pasitaiko, visi su savo patirtimi ir įsitikinimais. Mes tik norime pasidžiaugti tuo, kad kas naudoja mūsų produktus, tampa nuolatiniais klientais ir mes tikrai nebijome savo klientų sutikti gatvėje, nes esam ramūs ir tikri savo produkcija.
Lins2022-04-22 08:59
Nupurškiau 2ha pabandymui 1 purškimą. Tikrai matau kad kvietukai žalesni nei kaimyno. Praėjo 10 dienų. Labai sausa. Sekančioj savaitej 2 purškimas. Stebėsiu ir lyginsiu.
Algirdas2023-04-06 22:57
4 sezonas naudoju, 10 balų.
Antanas2023-04-26 15:06
Sveiki, o kokia kaina šių trąšų , ar įmanomas pristatymas į kitus regionus?
Dėkui
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai