Uždaryti
Mano SKELBIU
Lankomiausias skelbimų portalas

Objektyvas Samyang Reflex 300mm F/6.3 Umc Cs

Velykis 2021-04-04 13:06
Tai kiek tų Samyangų turi parduoti? Canon, Nikon, Sony tai čia skirtingos sistemos , jie vienas kitam netinka. Išsiaiškink kam šitas skirtas ir tada rašyk nekvaituliuodamas
Savininkas | R 2021-04-04 15:12
Sveiki, su šventėmis ir Jus. Prašau nuoroda, pasiskaitykite:) https://www.fotoaparatas.lt/objektyvas-samyang-reflex-300mm-f-6-3-umc-cs
Velykis 2021-04-04 18:05
Galima trint komentarus, o galima parašyt ką konkrečiai parduodat. Juk vistiek neaišku kokiai sistemai skirtas- Canon, Nikon, ar Sony
Savininkas | R 2021-04-04 18:21
Skelbime parašyta aiškiai kas yra parduodama, gamintojai patys deklaruoja, kad objektyvas yra tinkantis kelioms skirtingoms sistemoms. Prisegta nuoroda, galite pasiskaityti, jei turite klausimų, prašau paskambinkite, padėsime suprasti:)
Velykis 2021-04-04 21:01
Tamstai ant pirštų paaiškinti, ar ką. Matosi, jog jokio supratimo. Objektyvas toks pats, bet jungtis su fotoaparatu visų sistemų skirtinga. Ir jei jis pagamintas Canon su jungtim, ant Nikon ar Sony neuždėsi, jei pagamintas su Nikon jungtim, tas pats- uždėsi tik Nikon. Jo neperdarysi ir nepritaikysi. Tai parašyk kokia pas tą kvailą objektyvą jungtis, kad žmonės žinotų. Ar aiškiau, ar vistiek savo mekensit?
Savininkas | R 2021-04-04 22:14
Ačiū už Jūsų komentarus, manau, kam iš tikrųjų aktualu ir nusimano šioje srityje, tas ir supranta. Jeigu norite padiskutuoti įvairiomis temomis ar apdergti dar kieno nors skelbimą, prašau facebookas pilnas įvairiausių forumų, linkiu susirasti bendraminčių, gražaus Jums vakaro:)
Velykis 2021-04-04 22:23
Gerai, vistiek bus taip- kažkas kitas skambins ir būtinai klaus, kokiai sistemai šis objektyvas (tai PAGRINDINIS klausimas). Ir tada galėsi mekent ir vaizduit gudrų, arba mirksėsi kaip voras druskinėj. Asta la vista, š-
Savininkas | R 2021-04-04 22:27
Ačiū už juoko dozę, kuo daugiau tokių kaip Jūs - nereikės nei komikų Lietuvoje. )
Hm 2021-04-19 20:58
Velykis teisingai išdėstė ir juokdarys ne jis, o tamsta. Bet koks skirtumas, matau kad nesuprantat, kas sakoma
Savininkas | R 2021-04-19 21:22
Sveiki, vėl Jūs čia! Na ir atkaklus Jūs, ar Jūs domina ši prekė ar ne?:)
RIO 2021-04-23 11:46
Tinka tik mažesnį, APS-C (22-28mm) dydžio jutiklį turintiems fotoaparatams, canon ?
? 2021-12-26 22:49
Įtariu su šituo nesamoningu daiktu dar ne vienų Kalėdų sulauksit
Savininkas | R 2021-12-27 00:04
Sveiki, ir Jus su šventėmis!
Jo 2022-06-28 20:24
Viskas tik brangsta, o šis daikts baisiai nupigo ir vistiek niekam nereik. Blizgantis šlamšts, ne kitaip
Savininkas | R 2022-06-28 23:59
Šiandiena nereikia, rytoj reikės. Kiekviena prekė turi savo pirkėją
Vygintas 2023-05-17 10:34
Kaip gaila, kad pamačiau šį skelbimą, po to kai nusipirkau analogišką Tokiną už 3 k didesnę kainą
Įkeliama...
Kategorijoje: