Uždaryti
Mano SKELBIU
Lankomiausias skelbimų portalas

Glock Gen6; Walther; Cz P-10; Cz Shadow 2; Cz 75;

expert 2022-08-29 15:23
nėr geresnio ginklo už Glock!
Nuuu 2022-08-29 16:06
Yra ,pats išbandžiau. Turėjau bent keturis glokus ,bet atradau ir CZ ir Beretta ir waltherį.Galiu dabar palyginti.
To expert 2022-08-31 18:03
Šudas tas Glock. Gal ir buvo geras ir novatoriškas 90ais, bet dabar pilna geresnių ginklų, o Glock lieka pervertintas ir perbrangintas.
Kugis 2022-10-22 01:05
Pataisykit klaidą: P10F - 19 šovinių dėtuvė, ne 18.
expert 2022-12-22 16:26
Glock ir Afrikoj Glock.
To expirt 2022-12-22 16:38
Senelis Gostonas dar gyvas.Nuvažiuok padėkok.
To expert 2023-02-24 00:28
Yra geresniu uz Glock - tai Steyr SigSauer Walther pdp, Beretta, CZ ir glokas nebetas kur buvo kaina jo uzkelta
. 2023-04-08 23:54
Nu tai pirkit kas ką norit. Sakyt, kad Glokas yra šūdas? O tu pats kažką sukūrei? Vargu, nes esi tik vartotojas. T.y. šūdų mašina, vartoji ir šiki.
pamastymai 2023-04-16 16:52
glock techninė era baigėsi ir baigėsi dizaino era, dabar - dabar marketingo era.manau.
Glock 2023-04-17 15:30
Nebesvaikit klounai su savo tais PDP. Saudyt gal ir smagu, bet jokio patikimumo jis neturi, del to praktiskai jokia valstybe pasaulyje neginkluoja savo pajegu tais walteriais. Glokas savo varda uzsitarnavo savo track rekordu,visi tie walteriai, beretos, tai yra smagus, grazus zaislai. Glock yra irankis.
To Glock 2023-04-17 18:05
Kalbi kaip senas praporas apie mylimą ,makarow,CZ arba H/K jau pavijo glocka dėl paprastos ergonomikos.Na dėl paprastumo ir patikimumo tai teisus tamsta,bet taiklumo ir šaudymo komforto nėra.
fanatas 2023-08-30 19:28
Galit rasyt, ka tik norit, bet Glock visada bus Glock! Glock ir Afrikoj Glock!
To fan 2023-08-31 10:15
Glockų garbintojai ,kaip ,konservatoriai,nors kokie bebūtu vis tiek už juos balsuos.
po 2023-11-09 11:38
skelbiu skelbimais visada idomiausios diskusijos. Visi ginklai geri, kai kartą per kelis mėnesius nueini į šaudyklą. Iš vis tobuli, kai guli seife. Bet jeigu bus karinė grėsmė ir norėsi priešintis, reikės kuo paprastesnio ir patikimesnio ginklo su kuo daugiau dėtuvių, šimtais dėtuvių, kurios bus metamos į bendrą kruvą. Čia tas banalusis glock'as ir suveiks.
Albinas 2024-01-24 22:07
NT ir ginklai brangz.
Jozifas 2024-02-19 20:26
NT jau pabarango.
Vytas 2024-02-27 21:21
Kiek zmoniu tiek ir nuomoniu, as uz laiko patikrintus ginklus, mano senukas metalinis cz 75 pats geriausias
wtf 2024-03-24 18:18
Šiaip tai sakoma,kad nėra blogų ginklų,yra tik prasti šauliai.
Mecka-Laurinis 2024-07-19 08:23
geriausis ginklas yra senas patikimas Makarov!
Piktas diedas 2024-07-22 16:13
Pasakok apoe "Glock forever" Pietro Beretta , kuris giklus gamino dar Venecijos Respublikai 1526 metais. Kur tuo metu buvo tavo amžinasis Glock?
isbandes beleka Vytckai 2024-08-21 21:10
CZ 75 labai nepatikimas, stresinėj situacijoj lužta spynos laikiklis, ir tu lieki be ginklo!
nezinojau to 2024-09-11 22:16
eina sau!
cz 2024-09-12 07:30
Ir kas dabar bus !Lieku be ginklo! žusiu dabar !
Nuomonę 2024-10-26 11:19
Turiu ir Glock ir CZ P10-f ir SigSauer. Galiu pasakyti paprastai, tik Glock 17/19 pistoletas ką tik nupirktas ir ištrauktas iš dėžutės iškarto šaudo kaip priklauso Geram Ginklui !
niekas 2024-10-30 21:51
niekas mechanikos dėsnių neatšaukė. Čia ne smartfonas, matematika neužtepliosi. (optines problemas uždengė matematiškai). Mechaninės dalys turi savekauti ir tik tada vyksta pridirbimas. Glock- savo knygoje rašo- kad gamyklinis pridirbimas yra svarbi technologinė gamybos grandis. Todėl Glock gi karinis ginklas ir 17 ir 19 modeliai . Dar 48 irgi įvardijamas kaip karininko ginklas. Tai tiek trumpai apie Glock-iukus.
niekas 2024-10-30 22:01
https://www.knygos.lt/lt/elektronines-knygos/glock-deconstructed-1em4t/
Juozas 2025-01-17 09:44
Įdomūs komentarai. Kaip visuomet daugiausia Glock "gerbėjų". Mano nuomone priklauso, kam ginklas bus naudojamas. Jei sportui, tuomet reikia ginklo, kuris būtų patogus ir galėtų šaudyti tūkstančius šovinių be strigimų, jei savigynai, tiks bet koks naujas ginklas, nesvarbu koks didelis jo resursas, vis vien šaudykloje lankysiesi tik keletą kartų per metus ir jis nespės sudilti. Bet kažkas čia sakė jei bus karinė grėsmė reikės ginklo su daug dėtuvių. Turiu nuvilti, jei bus karinė grėsmė, su savo "pistulka" Glockas bu ar kitas modelis, prieš automatinius ginklus nelabai ir pašokinėsi, o jei atskris keletas dronų, tai net antros dėtuvės nespėsi įsidėti.
To Nuomonę 2024-10-26 11:19 2025-02-18 00:31
O tai ką, kitus, su dilde reikia apdoroti ? )
jonasexpert 2025-04-07 09:58
su daug ginklu esu praejes, Glockas geriausias, nera lygiu sitam pistoletui.
To expert 2025-04-07 11:00
Praėjau daug ginklų.Bent keturis Glockus turėjau ,bet apsistojau ant CZ-P 10 S .Ergonomika papirko ir taiklumas .
Gintis 2025-04-16 19:37
Tik man. 1. Glock 17L 2. CZ p10F 3. CZ 75 Šitie ginklai patikimi, paprasti kaip plaktukas.
pritariu jonasexpert 2025-04-17 12:23
Pradėjau nuo Glock , vėliau S&W Walther Beretta, 1911 etc. ir grįžtu prie pirmo, nes jo negaila visais atžvilgiais. GLOCK rules! Visi kiti buvo super buvo gaila trint, nes buvo papuošalai
Armexpert 2025-05-26 11:26
CZ -75 nepatikimas, galima leist į sąrašo apačią.
pirkėjas 2025-07-02 15:36
Kokia glock 19 gen 5 kaina
Albinas 2025-07-05 17:54
koks pintikas patikimas ir kad butu geras, kaina nesvarbu. is top 5 domina.
.. 2025-07-24 09:53
CZ 75 pamenu kas naudojo pastoviai būdavo asiečka ir tekdavo persitaisynėti, o Glock 19 naudojau apie 10 metų ir nė karto nestrigo. Jei kas ieško patikimo ir pigaus varianto tada geriau senelį Makarovą gali pirkti nei CZ 75.
tas pats 2025-08-26 09:53
kaip diskutuoti kuri mašina geriausia - krūva nuomonių ir nebūtinai visos teisngos ar patikrintos :D yra terminas - Brand related. Jei gamyklinis be "upgreidų" tai Glockas labai vidutinis - vertinčiau žemiau CZ, Walther. Visada reikia lyginti "apple with apple". Peace.
Tadas 2025-08-28 13:54
Makarova gali pirkt tik tas kas išvis nieko nesupranta apie pistoletus. Visi modernūs ir žinomos firmos ginklai yra labai patikimi, Jūs tik pasidarysit jam gera apkatkę (apie1000-2000) tai dirbs jums ir jūsų anūkams. Žinau nes atšaudau po 10-12k šūvių per metus.
to Tadas 2025-08-28 14:11
Tadai nereikia makarovo nurašyti . Savo laiku buvo analogss tik walther PP . Dabar tai istorija ir pasirinkimo , kaip šieno tu ginklų.Makarovą tik dėl idomumo galim turėt, o piškint po 10.000 kas met iš jo neišeis.O vietoi Glocko yra alternativů daug .
ehe diedukai 2025-09-02 10:38
Dabar jaunimas perejes ant airsoftiniu, kiemuose bobutes apiplesia ir vaikus jei reikia. pigu ir efektinga ziauriai.
to ehe 2025-09-02 11:26
Vaikus gal ir apiplėš,o jei ant glocko turėtojo užsiraus. Jis juk nežino ,kad pas banditėli airsotas.
Tadui 2025-10-15 15:21
Apie Makarovo saugilklį ką nors girdėjai? Glock išvis jo neturi. O savigynai ir Makaro užteks.
Glock sofos ekspertam 2025-11-30 15:05
Idomu butu isgirst nuomone glock faniuku apie naujaja V serija kuri patikimumu atsilieka turkiskam sudui po 300 eur :D gal ir zjbs glockas kai neesi laikes modernaus pistoleto rankoj ir saudai 200 suviu i metus
MA 2025-12-05 14:19
Makarovas tiems kas praustis nemoka. Jų fantazija Makarovas su saugikliu, boba be dantų ir t.t.
gytis 2025-12-18 09:20
makarovas rusiskas meslas
Rytis 2026-01-26 22:07
Geriausias pistoletas yra tas kuris tau kritinėje situacijoje išgelbėjo gyvybę ,o ne tas kuris surinko daugiausia taškų varžybose ar duodamas šaudykloms kuo daugiau uždarbio.Ginklas yra ne pasimaivymui prieš aplinkinius, o sugebėjimas jo panaudojimo pavojingoje situacijoje .Kai kam gali ir pats geriausias "neiššauti" pamačius realiai tikrą grėsmę.
Sav 2026-01-27 07:41
Geriausias ginklas savyginai tai revolveris.Šoviniai šeši,bet garantuoti.
5 šoviniai /jei savigynai wetson 2026-05-27 14:36
visakita marketologu pasakos/Glokas savygynai nebuvo kurtas.Tai biznio dalis . .amerike senus glokus iš kariuominės paleido į civyline rinka su 10 šovinių apkaba/didelės kainavo trigubai/ Glokas uždirbo dvigubai už senus civiylinėj rinkoje gavo procenta o kariuomenė vėl pirko naujus.taip ir paplito. savigynai ginklas be šovinio vamzdyje , atleiskit, nesuprantu. tada jau geriau plaktukas.
. 2026-06-02 20:27
Kokius čia kliedesius papasakojai?
Šov 2026-06-03 11:42
Su šovinių bamzdyje tik revolveris arba 1911 .Žinoma kas supranta.
to Sov 2026-06-13 17:24
Na pats tai maziausiai supranti. Revolveris neturi sovinio vamzdyje. Soviniai bugne, jei nezinojai. O 1911 apskritai labai specifinis ir senoviskas ginklas. Apie ji butu atskira tema.
Įkeliama...
Kategorijoje: