Norime padėkoti šiems šauniems muzikantams, už sukurtą gražią šventę, už gražiai atliekamas dainas. Malonu buvo klausytis ir jų kūrybos dainų. Šventės vedimas - labai įdomus ir kūrybiškas. Muzikantai pasiruošę daug žaidimų. Likome labai patenkinti mes ir mūsų svečiai. Didelis AČIŪ. REKOMENDUOJU!
Antanas2023-07-01 10:53
Nuoširdus ačiū muzikantams.
Antanines atgrojo, atšokom, skirstytis nenorėjom.
Užsakiau kitiems metams.
Rekomenduoju visiems.
Dar kartą ačiū
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai