Rimtai Rusus reklamuojat, čia normalu? ar čia tik Vilniui normalu taip daryt?
Savininkas|CyborgShop2023-12-17 09:23
Sveiki,
parduodame, remontuojame ir reklamuojame RC modelius. Tuo užsiimame jau 10 metų. Neturime nieko bendro su jūsų minėta šalimi agresore tačiau turime gerų draugų Ukrainoje ir juos visapusiškai palaikome. Reikėtų daugiau pozityvo. Taip visiems būtų smagiau :) Gražių švenčių!
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai