Tomas Šileika, bet jis keičia vardus ir ieško savo smaugliams jaunų kačiukų būkite
atsargus. Dabar siaučia apie Panevėžį, Pasvalį,Biržus, Rokiškį būkite atsargus. Jis pradėjo po visus miestus ieško. Nes smaugliams neperka maisto. Prisistato apgaulingai
Audra2023-07-31 13:39
Sveiki,norėčiau raino katinėlio 10 foto,kokio jis amžiaus,ar beniukas
V2023-09-05 19:39
Vauu čia tas su smaugliu prasineš
augustas2024-01-17 19:10
Viskas melas kas rašoma.Nuvažiavau,pasakiau kokio noriu katino.na ir prasidėjo:tai mano metai netinka,atseit kai numirsiu tai kur katinas dėsis,toliau .katinas per jaunas,tai neskiepytas ,tai laukinis ir t.t. ir pan.Ne aš rinkausi,o mane atkalbėjo nesirinkti,paprasčiausiai jokio katino man nedovanojo(neteikė).Visokių klausimų begales uždavinėjo,kad tik man nebūtų suteikta galimybė priglausti gyvūnėlį.O dar prieš važiuojant į prieglaudą buvau nutaręs paaukoti piniginių lėšų prieglaudai,deja nuo tokio priėmimo ir bendravimo šitos minties atsisakiau.Matyt neblogai ten jiems sekasi,jeigu taip elgiasi!
Savininkas|prieglauda2024-01-30 15:36
Augustai, kodėl neparašote objektyviai: esate gerokai virš 70 metų. Norite tik jauno katinėlio. Esate vienišas ir į klausimą :" kas pasirūpins katinėliu, kai išvažiuosit į ligoninę, " neturite jokio atsakymo. Kodėl neimat 10 metų katės? ji dar 8 metus tikrai gyvens; o vat jūs 19 metų tikrai kaži ar sulauksit. Ir neturite artimųjų , kas paims jūsų katę. Negana to- dar esate prieš sterilizaciją ir išgelbėto katinėlio nesiruošiate sterilizuoti. negana to, dar visokiais žodžiais necenzūriniais patalpas "paskambinot". gal pats gatvėj išgelbėkit katinėlį ir pasirūpinkit juo?
Labas2025-01-10 23:28
Sveiki,norėjau paklausti ar dirbate ir savaitgaliais?
Apginant Augustą2025-04-04 13:39
Nesiprašau būti Augusto advokatu, bet cituoju jus pačius: "Gyvūno gydymu, jei to prireiktų, visada pasirūpins Keturkojo viltis. Jeigu senjoras jau neturės jėgų rūpintis katinėliu, jį vėl paimtų prieglauda." Objektyviai kalbant, pasižadat padėti senoliui, jei tam sveikata sušlubuotų.
Arba tiesiai šviesiai rašykite - seniai čia nepageidaujami. Ir tada nusivyliai seneliūzai "neskambins" necenzūriniais išsireiškimais jūsų patalpų.
T2025-05-27 14:30
ar turit kaciu kurioms reikalinga laikina globa?
Lina2025-07-04 21:11
Peržiūrėjau skelbimą ir gavau automatinįę žinutę apie dominančią katytę. Parašiau žinutes,matau,kad perskaito,bet jokio atsakymo. Kas čia per kontora?
Lina2025-07-04 21:19
Gaila kačių,kurios gyvena su nebyliais . Kaip Jūs padovanosite,jei neatsakinėjate. Jei reikia ar galima skambint(galvoju,gal vėlu,jau po darbo valandų),tai reikia ir parašyt,o ne taip. Ir kaip tokiems leidžia prieglaudas atsidaryt. VERSLINYKAI.
Kebabų kepėjas2026-01-18 08:30
Nesirinkite pagal spalvą , rinkitės pagal dydį
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai