Esu labai dėkinga korepetitoriui Rokui. Puikiai išaiškintos temos, geras mokymo planas, labai jauki atmosfera ir gilus supratingumas. Rekomenduoju!
Deividas Keizikas2023-03-06 19:59
Labai džiaugiamės atradę šį korepetitorių - Roką. Jis pasižymi atsakingu požiūriu į darbą, supratingumu ir gebėjimu sukurti šiltą bendravimo ir mokymosi aplinką. Tikriausiai ir taip iš šių savybių aišku, jog rezultatai atėjo labai greitai. Didelis ačiū Rokui!
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai