Uždaryti
Mano SKELBIU
Lankomiausias skelbimų portalas

Ieškome CE vairuotojų darbui Švedijoje!

Husky 2023-08-22 21:05
Dar vieni "plečiantys veiklą" ant vairuotojų pečių uždirbantys 1000 eu. nuo vieno. Kolegos,jei sugalvosite dirbti pas juos,naudokitės pilnai tachografo funkcijomis,neatlikinėkite kitų darbų ant lovos režimo,taip jūs surinksite papildomą kiekį darbo valandų,kurias jie privalės apmokėti,taip pat atsispasdinkite čekį,kad turėtumėte įrodymą. Kalbu iš patirties,kai teko dirbti po 12-15h. už panašių "įmonių" siūlomus 3000 ,galutinėje sumoje per mėnesį sumokėjo 4200 eu. ir pasakė,kad aš jiems per "brangus". Šiaip pilna skelbimų pačių švedų darbo pasiūlymuose,mokėkite tik angliškai.
Savininkas | Autorius 2023-08-22 22:44
Sveiki, Ačiū už Jūsų pastebėjimą. Taip sutinku, kad reikia dirbti pagal takografo ir darbo laiko apsakaitą. Jei jus neesate dirbe pas mus tai neapgaudinėkite ir neklaidinkite kitų žmonių. Kad Jums kažkada kažkas buvo, tai dar nereiškia, kad visur taip yra, ir kad visi nori tik apgauti vairuotojus. Gražaus vakaro.
Mes 2023-09-24 09:32
Darbuojamės Švedijoje ,tik po Latvių vėliava ir žinome situaciją, vyresni bendrauja rusų kalba, jaunimas anglų,viskas su pagarba ir lanksčiai.
Kl 2023-11-13 20:17
Gal kas ieško naparniko? 867016853
Žilvinas 2024-01-25 02:59
Sveiki ar priimate be patirties? Kaip su apgyvendinimu?
Savininkas | Autorius 2024-01-25 17:54
Sveiki, Žilvinai. Paskambinkite nurodytais kontaktais, rasime manau vietą jums. Apgyvendiname, kiekvieną savaitgalį bazėje.
Cha,cha 2024-02-07 21:00
Automobilija.baze
Robertas 2024-04-12 19:57
kaip ta maximalu 3600eu atlyginima uzdirbti ? jeigu 110eu/d max ir dienu menesyje max 31. tik po svedija dirbama? kur baze ? kokios salygos bazeje ? kadenciju ilgumas ? kelione i darba apmokate ? angliskai darbo reikalais kalbu be problemu, 10+ metu darbo patirties po norvegija. nesakykite kad pasiskambinti ir susizinoti viska. parasykite kad visi paskaite gautu informacija, juk ner ka slepti manau.
Savininkas | Autorius 2024-04-13 09:02
Robertai, Ačiū už komentrą. Jeigu jūs turite laiko rašyti komentarus, tai verčiau paskambinkite nurodytais kontaktais ir atsakys į visus tau rūpimus klausimus. O dėl detalesnės informacijos, tai neįmanoma surašyti, kadangi skirtingos darbo vietos ir kiekviena aprašyti nėra galimybių.
Robertas 2024-04-13 10:34
Zinoma as turiu laiko rasyti, nes ieskau naujos darbo vietos. kas sudetingiau tai paskambinti kiekvienam darbo skelbimui. visdelto pirmas pokalbis telefonu tai pirmas etapas atsirenkant darbo vieta, o jums darbuotoja. o as noriu atsirinkti 3-5 skelbimus su issamia informacija ir skambinti tik is dalies jau atrinkiems potencialiems darbdaviams. Pas jus beveik viskas parasyta, juk pozicijos isskaidytos i darba su 17 m - 25m. dieninis naktinis. belieka tik eilutes gale irasyti uzmokesti ir pvz naktinio darbo salygas. kolkas stebesiu rinka, neskubu. paskambinsiu
Savininkas | Autorius 2024-04-13 11:10
Smagu girdėti, lauksime skambučio, kaip tik turime šiuo metu labai gerų darbo vietų.
Julius 2024-04-20 18:51
Nerašys raštu tokių dalykų, nes parašiūs, nebebus, kaip išsigint.
idomu 2024-04-27 10:33
kokiam mieste baze ?
Savininkas | Autorius 2024-04-28 09:43
Sveiki, Švedijoje turime 5 vietas kur galimi darbo pasiulymai
profi 2024-08-19 14:49
patis dirbkit uz tokius skatikus
Savininkas | Autorius 2024-08-19 16:19
Ačiū, kad domitės :) Įdomu, kiek jūs tų "skatiku" gaunate? Kur jau čia daugiau moka?
Edvardas 2024-09-09 16:00
Gal pimate vairuotoja nesenei issilaikius teises
Savininkas | Autorius 2024-09-09 16:38
Edvardai, paskambinkite nurodytais kontaktais, aptarsime plačiau.
Susidomejas 2024-10-11 11:16
Sveiki, mano patirtis su ce yra 1metai 3menesiai, bet visa šitą laiką dirbu su dideliu 9 - ynvieciu autoveziu Europoje kadencijomis. Ar tikciau jums? Facebooke deklaruojat kad darbas su uostais ir k/d 115€ Man pavyktu su tokia patirtimi gauti toki uzdarbi?
Savininkas | Autorius 2024-10-11 14:04
Sveiki, galite paskambinti ir pasikalbėsime. manau tikrai rasime vietą ir už tinkamą atlygi.
keliaujantis pijokas 2024-12-01 23:49
pas mane 11 metu patirtis su CE
Remigijus 2024-12-06 17:02
Skambinau pries kokias 4 savaites, kaip supratau negalejo kalbeti ir zadejo perskambinti, kolkas nesulaukiau. Paskambinciau dar karta, bet gal vel negales kalbeti.
Savininkas | Autorius 2024-12-06 17:04
Remigijau, paskambinkite.
Idomus 2025-01-12 17:54
Kaip cia iseina 3600 jei i diena moka iki 120€ ? Kaip cia negrai zada 30 dienu ivairuot su tachografu?
Savininkas | Autorius 2025-01-12 22:31
Ačiū už komentarą. Atlyginimas skaičiuojamas už kalendorines dienas, nepriklausomai ar važiuojate ar būnat bazėje.
A 2025-02-04 17:49
100% saraga
Egidijus 2025-02-20 20:25
O priimtumet su kaliningrado teisėmis?
Keliaujantis pijokas 2025-02-26 09:35
tingiu dirbti
vairas 2025-08-05 16:59
prasykit kad butu nurodyta sutartyje,kitaip busite apgauti.zodinis susitarimas tai niekas.
Savininkas | Autorius 2025-08-05 21:45
Vairas ka turite omenyje parašyti sutartyje?
vairas 2025-10-09 10:36
sutartyje turi buti,nurodoma suma uz kalendorine diena.kad tikrai mokesit ta suma kuria zadat.nes po kadencijos gaunasi kitaip.
Savininkas | Darbuotojas 2025-10-09 10:47
Sveiki, taip darbo sutartyje nurodome koks atlygis bus skaičiuojamas. Taip pat atskiru įsakymu rašytine forma su darbuotojo ir darbdavio parašu. informuojame koks atlygis bus mokamas.
Keliaujantis pijokas 2026-03-15 11:45
Dienpinigiai 90 eur/d cia pagal vokiskus ikainius labai mazai. Jau 115-120 moka
Įkeliama...
Kategorijoje: