Dar vieni "plečiantys veiklą" ant vairuotojų pečių uždirbantys 1000 eu. nuo vieno. Kolegos,jei sugalvosite dirbti pas juos,naudokitės pilnai tachografo funkcijomis,neatlikinėkite kitų darbų ant lovos režimo,taip jūs surinksite papildomą kiekį darbo valandų,kurias jie privalės apmokėti,taip pat atsispasdinkite čekį,kad turėtumėte įrodymą. Kalbu iš patirties,kai teko dirbti po 12-15h. už panašių "įmonių" siūlomus 3000 ,galutinėje sumoje per mėnesį sumokėjo 4200 eu. ir pasakė,kad aš jiems per "brangus". Šiaip pilna skelbimų pačių švedų darbo pasiūlymuose,mokėkite tik angliškai.
Savininkas|Autorius2023-08-22 22:44
Sveiki,
Ačiū už Jūsų pastebėjimą. Taip sutinku, kad reikia dirbti pagal takografo ir darbo laiko apsakaitą.
Jei jus neesate dirbe pas mus tai neapgaudinėkite ir neklaidinkite kitų žmonių. Kad Jums kažkada kažkas buvo, tai dar nereiškia, kad visur taip yra, ir kad visi nori tik apgauti vairuotojus.
Gražaus vakaro.
Mes2023-09-24 09:32
Darbuojamės Švedijoje ,tik po Latvių vėliava ir žinome situaciją, vyresni bendrauja rusų kalba, jaunimas anglų,viskas su pagarba ir lanksčiai.
Kl2023-11-13 20:17
Gal kas ieško naparniko? 867016853
Žilvinas2024-01-25 02:59
Sveiki ar priimate be patirties? Kaip su apgyvendinimu?
Savininkas|Autorius2024-01-25 17:54
Sveiki, Žilvinai.
Paskambinkite nurodytais kontaktais, rasime manau vietą jums.
Apgyvendiname, kiekvieną savaitgalį bazėje.
Cha,cha2024-02-07 21:00
Automobilija.baze
Robertas2024-04-12 19:57
kaip ta maximalu 3600eu atlyginima uzdirbti ? jeigu 110eu/d max ir dienu menesyje max 31.
tik po svedija dirbama? kur baze ? kokios salygos bazeje ? kadenciju ilgumas ? kelione i darba apmokate ?
angliskai darbo reikalais kalbu be problemu, 10+ metu darbo patirties po norvegija.
nesakykite kad pasiskambinti ir susizinoti viska. parasykite kad visi paskaite gautu informacija, juk ner ka slepti manau.
Savininkas|Autorius2024-04-13 09:02
Robertai, Ačiū už komentrą. Jeigu jūs turite laiko rašyti komentarus, tai verčiau paskambinkite nurodytais kontaktais ir atsakys į visus tau rūpimus klausimus.
O dėl detalesnės informacijos, tai neįmanoma surašyti, kadangi skirtingos darbo vietos ir kiekviena aprašyti nėra galimybių.
Robertas2024-04-13 10:34
Zinoma as turiu laiko rasyti, nes ieskau naujos darbo vietos. kas sudetingiau tai paskambinti kiekvienam darbo skelbimui.
visdelto pirmas pokalbis telefonu tai pirmas etapas atsirenkant darbo vieta, o jums darbuotoja.
o as noriu atsirinkti 3-5 skelbimus su issamia informacija ir skambinti tik is dalies jau atrinkiems potencialiems darbdaviams.
Pas jus beveik viskas parasyta, juk pozicijos isskaidytos i darba su 17 m - 25m. dieninis naktinis. belieka tik eilutes gale irasyti uzmokesti ir pvz naktinio darbo salygas.
kolkas stebesiu rinka, neskubu.
paskambinsiu
Savininkas|Autorius2024-04-13 11:10
Smagu girdėti, lauksime skambučio, kaip tik turime šiuo metu labai gerų darbo vietų.
Julius2024-04-20 18:51
Nerašys raštu tokių dalykų, nes parašiūs, nebebus, kaip išsigint.
idomu2024-04-27 10:33
kokiam mieste baze ?
Savininkas|Autorius2024-04-28 09:43
Sveiki, Švedijoje turime 5 vietas kur galimi darbo pasiulymai
profi2024-08-19 14:49
patis dirbkit uz tokius skatikus
Savininkas|Autorius2024-08-19 16:19
Ačiū, kad domitės :)
Įdomu, kiek jūs tų "skatiku" gaunate? Kur jau čia daugiau moka?
Sveiki, mano patirtis su ce yra 1metai 3menesiai, bet visa šitą laiką dirbu su dideliu 9 - ynvieciu autoveziu Europoje kadencijomis. Ar tikciau jums?
Facebooke deklaruojat kad darbas su uostais ir k/d 115€
Man pavyktu su tokia patirtimi gauti toki uzdarbi?
Savininkas|Autorius2024-10-11 14:04
Sveiki, galite paskambinti ir pasikalbėsime. manau tikrai rasime vietą ir už tinkamą atlygi.
keliaujantis pijokas2024-12-01 23:49
pas mane 11 metu patirtis su CE
Remigijus2024-12-06 17:02
Skambinau pries kokias 4 savaites, kaip supratau negalejo kalbeti ir zadejo perskambinti, kolkas nesulaukiau. Paskambinciau dar karta, bet gal vel negales kalbeti.
Savininkas|Autorius2024-12-06 17:04
Remigijau, paskambinkite.
Idomus2025-01-12 17:54
Kaip cia iseina 3600 jei i diena moka iki 120€ ? Kaip cia negrai zada 30 dienu ivairuot su tachografu?
Savininkas|Autorius2025-01-12 22:31
Ačiū už komentarą.
Atlyginimas skaičiuojamas už kalendorines dienas, nepriklausomai ar važiuojate ar būnat bazėje.
A2025-02-04 17:49
100% saraga
Egidijus2025-02-20 20:25
O priimtumet su kaliningrado teisėmis?
Keliaujantis pijokas2025-02-26 09:35
tingiu dirbti
vairas2025-08-05 16:59
prasykit kad butu nurodyta sutartyje,kitaip busite apgauti.zodinis susitarimas tai niekas.
Savininkas|Autorius2025-08-05 21:45
Vairas ka turite omenyje parašyti sutartyje?
vairas2025-10-09 10:36
sutartyje turi buti,nurodoma suma uz kalendorine diena.kad tikrai mokesit ta suma kuria zadat.nes po kadencijos gaunasi kitaip.
Savininkas|Darbuotojas2025-10-09 10:47
Sveiki, taip darbo sutartyje nurodome koks atlygis bus skaičiuojamas. Taip pat atskiru įsakymu rašytine forma su darbuotojo ir darbdavio parašu. informuojame koks atlygis bus mokamas.
Keliaujantis pijokas2026-03-15 11:45
Dienpinigiai 90 eur/d cia pagal vokiskus ikainius labai mazai. Jau 115-120 moka
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai