Sveiki, ar uždėjus kitą komplektą viskas veikia iškarto, ar reikia papildomai kažką daryti? Pvz. pririšti naują valdiklį/display'ų prie bosch variklio? Sukoduoti kažką ar pan? Ačiū.
Savininkas|Pardavejas2025-04-28 12:18
Sveiki, reik daugiau info ka Jus noreite ir i ka keist? Jei kalba apie smart bosch sistema: smart control turite ir neturite displejau arba turite Intuvia 100 o planuojate isigyti Kiox 300, tai jungiat prie smart control ir nieko nereikia, bet jei norite smart control pakeist pvz i Purion200, tai sitoj vietoj Jusu sprendimas, uzdejus nauja Purion 200 klaidos neatvaizduos, bet viduje sistemos klaida bus, tai rekomenduojama jung prie softo ir surist i "bendra kruva" nauja komponenta su esamais
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai