Įrenginėjo keliuką, greitai ir sutartu laiku viską padarė. Darbų sąlygos buvo iš sunkesnių dėl privažiavimo. Susitvarkė puikiai. Apie papildomai iškilusius nesklandumus informavo ir išsprendė. Rekomenduoju.
Savininkas|Artur2024-04-24 06:41
Aciu Gintautai
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai